Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 19 Ιαν 2022, 23:59

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος John Brown Gun Club την 20 Ιαν 2022, 00:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 20 Ιαν 2022, 00:00

Φτάνει πια με τον λουδιτισμό της φυσικής ομορφιάς!!!! Life in plastic, it's fantastic!!!!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22890
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 20 Ιαν 2022, 00:11

Menios_mikroulis έγραψε:
19 Ιαν 2022, 23:58
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Ιαν 2022, 23:45
Θα προτιμήσω αυτήν την 58αρα,
Καλησπέρα. Σας επισυνάπτω αίτημα φιλίας.
καλά στη θεωρία μιλάμε. δεν είμαι κανένας προαγωγος! Αν και εδώ που τα λέμε, είναι της μόδας οι 40+. Ο κόσμος κουράστηκε από τα πιπίνια, θέλει και γοητεία. Πρέπει να βάλω μπρος καμία τέτοια επιχειρηση, να βγάλουμε κάνα φράγκο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών