Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Ιαν 2022, 00:07

Αν και είναι μία από τις πιο εντυπωσιακές παρουσίες, δεν έχει επιτυχία στους άνδρες - «Φοβάμαι πως δεν θα βρω ποτέ τον έρωτα» - Ακόμα και οι γυναίκες δεν την πλησιάζουν, καθώς την ζηλεύουν.

Αν κρίνει κανείς από την εμφάνιση της Ελίζαμπεθ Σεβαλιέρ, θα περίμενε οι άνδρες να κάνουν ουρά πίσω της, όμως η ίδια εξηγεί πως τελικά, συμβαίνει το αντίθετο.

Το εντυπωσιακό μοντέλο του Playboy μίλησε στο Jam Press και εξήγησε πως έχει αρχίσει να αμφιβάλλει για το αν θα βρει ποτέ τον πραγματικό έρωτα, καθώς είναι υπερβολικά σέξι.

Όπως εξήγησε, οι άνδρες δεν τολμούν να την πλησιάσουν, καθώς θεωρούν ότι δεν έχουν ελπίδες μαζί της και φοβούνται την απόρριψη.

«Μου είναι πολύ δύσκολο πλέον, να βγω για ένα απλό ραντεβού. Οι άνδρες με φοβούνται, γιατί με θεωρούν πολύ όμορφη», λέει η 27χρονη καλλονή.

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... tdiscovery
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢


Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42957
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Ιαν 2022, 00:13

Θα μπορούσε.
Ή απλά πουλάει τη φαντασίωση ότι αν εσύ ο γνήσιος σερνικός που το θεωρείς κρίμα τέτοια κοπέλα να την τρώει η μοναξιά λόγω του ότι γίναν όλοι soyboys, αν αφήνεις λάικ και σχόλια αρκετά τακτικά, μπορείς να τη σώσεις.
Πραγματικό μυστήριο τι απ' τα δύο ισχύει.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Ιαν 2022, 00:22

Βλέποντας την φωτογραφία της, θυμήθηκα μια παροιμία που λέει:

Κάλλιο κόμπο στο ζωνάρι παρά κόμπο στην καρδιά.

Αυτή η καημένη τα έχει και τα δύο. :-?
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιαν 2022, 00:25

first world problems
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 19 Ιαν 2022, 00:25

Ζενίθεδρος έγραψε:
19 Ιαν 2022, 00:07

οπλοπολυβολο η ετσι . πολυ κλαψα για το τιποτα ομως ., τοσο δυσκολο της ειναι να βρει ενα καλο παιδι να της πετα τα ματια εξω 24/7 ?

γιαννης πινει γιαννης κερνα δειχνει η φαση . :bored:

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12812
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 19 Ιαν 2022, 00:27

μόνο σε εμένα φαίνεται τελείως ντεκαβλε σαν πλαστική κούκλα;

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Ιαν 2022, 00:32

Βρήκα και μια φώτο με λιγότερο σοβά.

Εικόνα
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 19 Ιαν 2022, 00:32

Έχει αιμορροΐδες στο στόμα; :o
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Ιαν 2022, 00:36

Αχ, Μαρία, τα μπούτια σου!
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Uppercut

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 19 Ιαν 2022, 00:37

Ζενίθεδρος έγραψε:
19 Ιαν 2022, 00:32
Βρήκα και μια φώτο με λιγότερο σοβά.

Εικόνα
Πολύ καλύτερη έτσι.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12812
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 19 Ιαν 2022, 00:39

Ζενίθεδρος έγραψε:
19 Ιαν 2022, 00:32
Βρήκα και μια φώτο με λιγότερο σοβά.

Εικόνα
εδώ πολύ καλά
Θέλω βαθμολογία Eθνικοκοινωνιστης

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20981
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 19 Ιαν 2022, 00:45

Menios_mikroulis έγραψε:
19 Ιαν 2022, 00:09
georgebi ακόμα πόζα του Πολάκη με πούρο ψάχνεις; :wave:
Τς τς τς ντροπή :e040: ελπίζω η γούνα να ειναι τουλάχιστον συνθετική..... :102:


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 19 Ιαν 2022, 00:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
porktornado
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 19:07

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από porktornado » 19 Ιαν 2022, 00:46

Σαν φουσκωτή κούκλα σε σεξσοπ είναι, ειδικά στην πρώτη φώτο, μπλιάχ

Πριν τις επεμβάσεις ήταν μια χαρά


Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος porktornado την 19 Ιαν 2022, 00:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μοντέλο του Playboy ζει ένα δράμα: «Οι άντρες με αποφεύγουν γιατί είμαι... υπερβολικά σέξι»!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Ιαν 2022, 00:48

Που την είδες και την γούνα ρε θηρίο;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών