Πάλι για τσόντες blackmail

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Μαρ 2022, 15:38

Κι άλλο:
Hello!

I'm the Chinese software engineer who hacked into your device OS.

I've been watching you for month now. The thing is, you've been infected with malware through the adult website you visited... I have downloaded all confidential information from your system and I got some more evidence.

In case you're not familiar with it, I'll explain.

The virus gives me full access and control over your computer or any other device on your network. It means that I can see everything on your screen, turn on your camera and microphone, but you don't know about it. I also have access to all of your phone and email contacts, as well as access to your social media accounts.

Why didn't your antivirus detect any malware?

Answer: My malware uses a low-level device driver build-in your CPU and I update its signatures every 4 hours to keep your antivirus silent. I made a screen recording of you masturbating.

On one side of the screen is the video you're watching at the moment and on the other side is your satisfied face. With one click, I can send this video to all your contacts.

Do you want to prevent it?

I understand your concern. Especially since the video was quite vulgar, I can't imagine the embarrassment you will feel when your colleagues, friends and relatives see it.

If you need to erase all of your collected data just send 0.015 btc (Bitcoin) to a wallet that was specially generated for your email address.

1JX2QTkMvA7HycTqCmck1XfuRpniTSiNdN
Yes, it's that simple! My script will detect the transaction to the wallet and will automatically delete all the dirt that was collected on you.

I will give you 48 hours to pay.

Do not try to reply to this email, it makes absolutely no sense (the sender's email address as well as the Bitcoin wallet were generated automatically especially for you and cannot be traced). I don't make mistakes.

If I see that you've shared this message with someone else (for example, it will be open on a different device than yours), the video will instantly start being sent out to your contact list.

Take it easy. Take it as a little life lesson and be more careful in the future.

Good luck with that. Bye.
Λέει μάλιστα ότι βαράω μ....ία μπροστά στην οθόνη, τη στιγμή που δεν έχει καθόλου άπλα και δεν θα μπορούσα να το κάνω και να ήθελα !
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 18 Μαρ 2022, 16:39

wooded glade έγραψε:
08 Μαρ 2022, 19:26
Πήρα δύο emails που λέει βρήκαν τα συνθηματικά μου από τσοντοσάϊτ.
Ζητάνε 2500 ευρώ αν θυμάμαι καλά το ποσόν αλλοιώς λένε θα το πουν σε όλους τους φίλους μου στο facebook ότι έβλεπα τσοντοσάϊτ.
Ο παλιός που μου είχε γράψει είχε μου βρει ένα συνθηματικό που περιείχε τη λέξη oviedo.
Τώρα το συνθηματικό περιείχε τη λέξη marakana μαζί με άλλα σύμβολα.
Απ' ότι θυμάμαι και τα δύο είναι σωστά, αλλά αυτό που δεν θυμάμαι είναι αν ήταν πριν ανοίξω gmail ή μετά, διότι η εποχή που έβλεπα κάποια τσοντοσάϊτ είναι προ δεκαπενταετίας και. Αν ήμουνα στο gmail τότε πάει να πει το είχα βάλει για το verify, αν δεν ήμουνα είχα βάλει άλλο email για το verify αλλά πως με γκούγκλαραν τότε για να βρουν το gmail ;
Λένε ψέμματα όμως ότι με έχουν πάρει φωτογραφία καθώς και τι ήταν αυτό που κοίταγα με χακεριά στην κάμερα, αφού κατ' αρχάς εγώ δεν είχα ποτέ κάμερα.

Για μα μην σας καρφώνανε που βλέπατε τσοντοσάϊτ, έστω και αν εν μέρει είναι ψευδές ότι σας πήρε και η κάμερα, θα πληρώνατε ;
Αν είσαστε επώνυμο στέλεχος του ΚΚΕ ή της Νέας Δημοκρατίας θα πληρώνατε ;
Χθες έλαβα κι'εγώ τέτοιο μήνυμα. Προσωπικά δε με πειράζει αν με έχουν βιντεοσκοπήσει και το δείξουν σε κόσμο. Αλλά με ανησυχεί που έμαθαν τον κωδικό μου. Υπάρχει περίπτωση να μάθουν και τους κωδικούς μου από λογαριασμούς που χρειάζομαι για επαγγελματικούς λόγους; Φανταστείτε να κάνουν είσοδο σαν να ήμουν εγώ, να αλλάξουν τους κωδικούς και να με αφήσουν έξω. Τι να κάνω;

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 18 Μαρ 2022, 17:41

Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 16:39
wooded glade έγραψε:
08 Μαρ 2022, 19:26
Πήρα δύο emails που λέει βρήκαν τα συνθηματικά μου από τσοντοσάϊτ.
Ζητάνε 2500 ευρώ αν θυμάμαι καλά το ποσόν αλλοιώς λένε θα το πουν σε όλους τους φίλους μου στο facebook ότι έβλεπα τσοντοσάϊτ.
Ο παλιός που μου είχε γράψει είχε μου βρει ένα συνθηματικό που περιείχε τη λέξη oviedo.
Τώρα το συνθηματικό περιείχε τη λέξη marakana μαζί με άλλα σύμβολα.
Απ' ότι θυμάμαι και τα δύο είναι σωστά, αλλά αυτό που δεν θυμάμαι είναι αν ήταν πριν ανοίξω gmail ή μετά, διότι η εποχή που έβλεπα κάποια τσοντοσάϊτ είναι προ δεκαπενταετίας και. Αν ήμουνα στο gmail τότε πάει να πει το είχα βάλει για το verify, αν δεν ήμουνα είχα βάλει άλλο email για το verify αλλά πως με γκούγκλαραν τότε για να βρουν το gmail ;
Λένε ψέμματα όμως ότι με έχουν πάρει φωτογραφία καθώς και τι ήταν αυτό που κοίταγα με χακεριά στην κάμερα, αφού κατ' αρχάς εγώ δεν είχα ποτέ κάμερα.

Για μα μην σας καρφώνανε που βλέπατε τσοντοσάϊτ, έστω και αν εν μέρει είναι ψευδές ότι σας πήρε και η κάμερα, θα πληρώνατε ;
Αν είσαστε επώνυμο στέλεχος του ΚΚΕ ή της Νέας Δημοκρατίας θα πληρώνατε ;
Χθες έλαβα κι'εγώ τέτοιο μήνυμα. Προσωπικά δε με πειράζει αν με έχουν βιντεοσκοπήσει και το δείξουν σε κόσμο. Αλλά με ανησυχεί που έμαθαν τον κωδικό μου. Υπάρχει περίπτωση να μάθουν και τους κωδικούς μου από λογαριασμούς που χρειάζομαι για επαγγελματικούς λόγους; Φανταστείτε να κάνουν είσοδο σαν να ήμουν εγώ, να αλλάξουν τους κωδικούς και να με αφήσουν έξω. Τι να κάνω;
Κι'εγώ έχω λάβει τέτοιο μήνυμα και μάλιστα δύο φορές (το πρώτο πριν 4 χρόνια) αν δεν έχω μπεί σε τσοντοσάϊτ. Μερικά συμπεράσματα:
1. Πολύ κακό marketing. €2.500 είναι πολλά λεφτά. Εμένα μου ζήτησαν ακόμη περισσότερα, €7.500. Τέτοια ποσά σε κάνουν να πείς ότι προκειμένου να γλυτώσω τόσα λεφτά, καλύτερα να το κυκλοφορήσει το βίντεο. Αν ζητούσε €50 θα είχε περισσότερες πιθανότητες να βρεθούν κάποιοι να πληρώσουν προκειμένου να μπλέξουν, έστω και αν το βίντεο είναι πλαστό.

2. Βίντεο δεν υπάρχει. Αν υπήρχε, ο αποστολέας θα το έστελνε μαζί με το μήνυμα γιά να κάνει απόλυτα πιστευτή την απειλή του.

3. Δεν είναι απαραίτητο να σου έχει υποκλέψει κωδικούς. Αρκεί ο αποστολέας να έχει βρεί το e-mail σου σε κάποια λίστα, ή υποκλέπτοντας κάποια επαφή σου.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 18 Μαρ 2022, 18:00

Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 17:41
3. Δεν είναι απαραίτητο να σου έχει υποκλέψει κωδικούς. Αρκεί ο αποστολέας να έχει βρεί το e-mail σου σε κάποια λίστα, ή υποκλέπτοντας κάποια επαφή σου.
Υπάρχει περίπτωση, με τον ίδιο τρόπο, να βρει τον κωδικό του gmail μου; Γιατί αν βρει τον κωδικό του gmail μου, μπορεί να βρει τους κωδικούς σε όλους τους ισοτόπους που επισκέπτομαι (με τη μεθοδο "ξεχάσατε τον κωδικό σας") και να με γαμήσει παντού. Τι να κάνω;

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 18 Μαρ 2022, 20:54

Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 18:00
Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 17:41
3. Δεν είναι απαραίτητο να σου έχει υποκλέψει κωδικούς. Αρκεί ο αποστολέας να έχει βρεί το e-mail σου σε κάποια λίστα, ή υποκλέπτοντας κάποια επαφή σου.
Υπάρχει περίπτωση, με τον ίδιο τρόπο, να βρει τον κωδικό του gmail μου; Γιατί αν βρει τον κωδικό του gmail μου, μπορεί να βρει τους κωδικούς σε όλους τους ισοτόπους που επισκέπτομαι (με τη μεθοδο "ξεχάσατε τον κωδικό σας") και να με γαμήσει παντού. Τι να κάνω;
Υπάρχει περίπτωση, αλλά είναι εξαιρετικά απίθανο. Κατ'αρχάς, δεν έχεις καμμία ένδειξη ότι συνέβη τέτοιο πράγμα. Ο,τι κίνδυνο είχες πριν πάρεις αυτό το μήνυμα, τον ίδιο έχεις και τώρα, δεν αυξήθηκε. Κατά δεύτερον, μπορείς απλά να αλλάξεις τον κωδικό σου. Ακόμη και να σου υπέκλεψε κάποιος τον κωδικό σου μία φορά, δεν σημαίνει ότι μπορεί να το ξανακάνει. Δεν υπάρχει μέθοδος που να επιτρέπει να κλέβει κάποιος συνέχεια κωδικούς από το gmail. Αν συνέβαινε αυτό θα είχε καταρρεύσει ολόκληρο το gmail.

Τέλος, δεν παίρνεις συνέχεια διάφορα μηνύματα άλλοτε διαφημιστικά και άλλοτε απάτες; (spam). Πώς βρίσκουν αυτοί όλοι την διεύθυνσή σου; Αν κινδυνεύεις από αυτόν που λες, δεν κινδυνεύεις και από όλους αυτούς;

Να, κοίτα αυτό π.χ:
Εικόνα
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 18 Μαρ 2022, 23:18

Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 20:54
Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 18:00
Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 17:41
3. Δεν είναι απαραίτητο να σου έχει υποκλέψει κωδικούς. Αρκεί ο αποστολέας να έχει βρεί το e-mail σου σε κάποια λίστα, ή υποκλέπτοντας κάποια επαφή σου.
Υπάρχει περίπτωση, με τον ίδιο τρόπο, να βρει τον κωδικό του gmail μου; Γιατί αν βρει τον κωδικό του gmail μου, μπορεί να βρει τους κωδικούς σε όλους τους ισοτόπους που επισκέπτομαι (με τη μεθοδο "ξεχάσατε τον κωδικό σας") και να με γαμήσει παντού. Τι να κάνω;
Υπάρχει περίπτωση, αλλά είναι εξαιρετικά απίθανο. Κατ'αρχάς, δεν έχεις καμμία ένδειξη ότι συνέβη τέτοιο πράγμα. Ο,τι κίνδυνο είχες πριν πάρεις αυτό το μήνυμα, τον ίδιο έχεις και τώρα, δεν αυξήθηκε. Κατά δεύτερον, μπορείς απλά να αλλάξεις τον κωδικό σου. Ακόμη και να σου υπέκλεψε κάποιος τον κωδικό σου μία φορά, δεν σημαίνει ότι μπορεί να το ξανακάνει. Δεν υπάρχει μέθοδος που να επιτρέπει να κλέβει κάποιος συνέχεια κωδικούς από το gmail. Αν συνέβαινε αυτό θα είχε καταρρεύσει ολόκληρο το gmail.

Τέλος, δεν παίρνεις συνέχεια διάφορα μηνύματα άλλοτε διαφημιστικά και άλλοτε απάτες; (spam). Πώς βρίσκουν αυτοί όλοι την διεύθυνσή σου; Αν κινδυνεύεις από αυτόν που λες, δεν κινδυνεύεις και από όλους αυτούς;

Να, κοίτα αυτό π.χ:
Εικόνα
Δεν εννοώ τη διεύθυνση. Εννοώ τον κωδικό. Και ο κίνδυνος αυξήθηκε, γιατί αυτός ο τύπος απέδειξε ότι μπορεί να βρίσκει κωδικούς.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 18 Μαρ 2022, 23:32

Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 23:18
Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 20:54
Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 18:00
Υπάρχει περίπτωση, με τον ίδιο τρόπο, να βρει τον κωδικό του gmail μου; Γιατί αν βρει τον κωδικό του gmail μου, μπορεί να βρει τους κωδικούς σε όλους τους ισοτόπους που επισκέπτομαι (με τη μεθοδο "ξεχάσατε τον κωδικό σας") και να με γαμήσει παντού. Τι να κάνω;
Υπάρχει περίπτωση, αλλά είναι εξαιρετικά απίθανο. Κατ'αρχάς, δεν έχεις καμμία ένδειξη ότι συνέβη τέτοιο πράγμα. Ο,τι κίνδυνο είχες πριν πάρεις αυτό το μήνυμα, τον ίδιο έχεις και τώρα, δεν αυξήθηκε. Κατά δεύτερον, μπορείς απλά να αλλάξεις τον κωδικό σου. Ακόμη και να σου υπέκλεψε κάποιος τον κωδικό σου μία φορά, δεν σημαίνει ότι μπορεί να το ξανακάνει. Δεν υπάρχει μέθοδος που να επιτρέπει να κλέβει κάποιος συνέχεια κωδικούς από το gmail. Αν συνέβαινε αυτό θα είχε καταρρεύσει ολόκληρο το gmail.

Τέλος, δεν παίρνεις συνέχεια διάφορα μηνύματα άλλοτε διαφημιστικά και άλλοτε απάτες; (spam). Πώς βρίσκουν αυτοί όλοι την διεύθυνσή σου; Αν κινδυνεύεις από αυτόν που λες, δεν κινδυνεύεις και από όλους αυτούς;

Να, κοίτα αυτό π.χ:
Εικόνα
Δεν εννοώ τη διεύθυνση. Εννοώ τον κωδικό. Και ο κίνδυνος αυξήθηκε, γιατί αυτός ο τύπος απέδειξε ότι μπορεί να βρίσκει κωδικούς.
Την διεύθυνση βρήκε, δεν βρήκε τον κωδικό. Ισχυρίζεται ότι βρήκε τον κωδικό, αλλά δεν απέδειξε τίποτα.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 19 Μαρ 2022, 00:24

Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 23:32
Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 23:18
Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 20:54
Υπάρχει περίπτωση, αλλά είναι εξαιρετικά απίθανο. Κατ'αρχάς, δεν έχεις καμμία ένδειξη ότι συνέβη τέτοιο πράγμα. Ο,τι κίνδυνο είχες πριν πάρεις αυτό το μήνυμα, τον ίδιο έχεις και τώρα, δεν αυξήθηκε. Κατά δεύτερον, μπορείς απλά να αλλάξεις τον κωδικό σου. Ακόμη και να σου υπέκλεψε κάποιος τον κωδικό σου μία φορά, δεν σημαίνει ότι μπορεί να το ξανακάνει. Δεν υπάρχει μέθοδος που να επιτρέπει να κλέβει κάποιος συνέχεια κωδικούς από το gmail. Αν συνέβαινε αυτό θα είχε καταρρεύσει ολόκληρο το gmail.

Τέλος, δεν παίρνεις συνέχεια διάφορα μηνύματα άλλοτε διαφημιστικά και άλλοτε απάτες; (spam). Πώς βρίσκουν αυτοί όλοι την διεύθυνσή σου; Αν κινδυνεύεις από αυτόν που λες, δεν κινδυνεύεις και από όλους αυτούς;

Να, κοίτα αυτό π.χ:
Εικόνα
Δεν εννοώ τη διεύθυνση. Εννοώ τον κωδικό. Και ο κίνδυνος αυξήθηκε, γιατί αυτός ο τύπος απέδειξε ότι μπορεί να βρίσκει κωδικούς.
Την διεύθυνση βρήκε, δεν βρήκε τον κωδικό. Ισχυρίζεται ότι βρήκε τον κωδικό, αλλά δεν απέδειξε τίποτα.
Όχι. Μου είπε στην αρχη του μηνύματος, "Ένας απ'τους κωδικούς σου είναι ο τάδε." Και ήταν όντως αυτός.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 19 Μαρ 2022, 09:05

Εκτωρ έγραψε:
19 Μαρ 2022, 00:24
Leporello έγραψε:
18 Μαρ 2022, 23:32
Εκτωρ έγραψε:
18 Μαρ 2022, 23:18
Δεν εννοώ τη διεύθυνση. Εννοώ τον κωδικό. Και ο κίνδυνος αυξήθηκε, γιατί αυτός ο τύπος απέδειξε ότι μπορεί να βρίσκει κωδικούς.
Την διεύθυνση βρήκε, δεν βρήκε τον κωδικό. Ισχυρίζεται ότι βρήκε τον κωδικό, αλλά δεν απέδειξε τίποτα.
Όχι. Μου είπε στην αρχη του μηνύματος, "Ένας απ'τους κωδικούς σου είναι ο τάδε." Και ήταν όντως αυτός.
Е, τότε πήρες διαφορετικό μήνυμα από εμένα και τον Γούντυ. Εν πάσει περιπτώσει, απλώς άλλαξε τον κωδικό. Δύσκολα θα τον ξαναβρεί.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4355
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 22 Οκτ 2023, 03:37

Κυρίως milf.
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9959
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Πάλι για τσόντες blackmail

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 22 Οκτ 2023, 04:54

Εμένα μου ήρθε email ότι ο τάδε φίλος μου έβλεπε τις τάδε τσόντες, στ'αρχίδια μου ούτε που το άνοιξα, τι με νοιάζει εμένα τι βλέπει.
Σιγά μην το ανοίξω να κολλήσει και το δικό μου πισί πανούκλα
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών