Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 11 Απρ 2022, 20:46

Είναι κάποιος/α που σας έχει ερωτευτεί τρελά αλλά δεν τον/την γουστάρετε.
Τι θα κάνετε ;
Αισθάνεστε τύψεις ;

Σ' αυτό το ερώτημα πιστεύω ένας σοβαρός ή μία σοβαρή θα μου έλεγε "μα εγώ δεν θα του/της έβαζα ποτέ φυτίλια".
Αν και συνήθως απέχει πόρρω από την αλήθεια αυτό, εγώ πιστεύω είναι μία σοβαρή στάση - να μην βάζουμε φυτίλια.

Αλλά υποθέστε ότι αυτό συμβαίνει.
Είτε επειδή όντως βάλατε φυτίλια είτε συνεπεία ατυχών συμπτώσεων.
Ή και ότι είναι περίπτωση Πάρις Χίλτον - επίδοξου εραστή που την ερωτεύτηκε από μία φωτογραφία.
Τι θα κάνατε ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wooded glade την 11 Απρ 2022, 20:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19750
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 11 Απρ 2022, 20:50

Όσο το δυνατόν λιγότερη επαφή, καθόλου αν γίνεται. Αν δεν γίνεται, ψυχρότητα και τυπικότητα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Απρ 2022, 20:55

Τύψεις θα ένιωθα αν έκανα κάτι επίτηδες για να με ερωτευτεί ενώ δεν γούσταρα. Αλλά και πάλι αν έκανα κάτι επίτηδες για να με ερωτευτεί ενώ δεν γούσταρα δεν νομιζω να ένιωθα τύψεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Απρ 2022, 20:57

Σαν τί να κάνουμε δηλαδή; Τίποτα απολύτως. Τα αισθήματα δίχως ανταπόκριση τελειώνουν, όταν δε δίνεις σημασία. Αν ασχοληθείς θα τα κάνεις μαντάρα, διότι ό,τι και να κάνεις θα παρεξηγηθείς στο τέλος. Κόφτε λάσπη.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 11 Απρ 2022, 23:53

Θα του/της μιλούσα πολύ άσχημα η/και θα τον/την πλάκωνα στο ξύλο, για να με ξε-ερωτευτεί, και έτσι να μην έχω τύψεις.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9304
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 12 Απρ 2022, 00:04

Εγώ πριν κάποια χρόνια είχα γνωρίσει μια τύπισσα που την πρώτη νύχτα που με γνώρισε μου την έπεσε κανονικότατα. Εγώ δεν ανταποκρίθηκα γιατί δεν γούσταρα. Αυτή επέμενε και μου έστελνε μηνύματα για να βγούμε κτλ. Βγήκα μια φορά (λάθος) και μετά την απέφευγα. Αυτή επειδή ήταν και λίγο psycho επειδή ήξερε και που συχνάζω με κατασκόπευε με ποιούς-ποιες έβγαινα. Μετά απο κανένα μήνα αφού έτρωγε συνέχεια άκυρα μια φορά που ήμουν με ένα φίλο μου έξω ήρθε (απρόσκλητη) κάθησε δίπλα μου και με ρώτησε :Γιατί με αποφεύγεις έχεις γκόμενα? Ε λέω και εγώ κάτι παίζει δεν το κατάλαβες? (όντως κάτι έπαιζε με μια άλλη τότε). Μόλις το άκουσε σηκώθηκε και έφυγε χαχαχαχαχα. Μετά έφαγα μπλοκ, διαγραφές fb χαχαχαχα. Το συμπέρασμα είναι οτι όπως και να το χειριστείς το θέμα αν η άλλη είναι ερωτευμένη και psycho παρεξηγήσεις θα υπάρχουν.

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12956
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 12 Απρ 2022, 00:06

Arisvilla έγραψε:
12 Απρ 2022, 00:04
Εγώ πριν κάποια χρόνια είχα γνωρίσει μια τύπισσα που την πρώτη νύχτα που με γνώρισε μου την έπεσε κανονικότατα. Εγώ δεν ανταποκρίθηκα γιατί δεν γούσταρα. Αυτή επέμενε και μου έστελνε μηνύματα για να βγούμε κτλ. Βγήκα μια φορά (λάθος) και μετά την απέφευγα. Αυτή επειδή ήταν και λίγο psycho επειδή ήξερε και που συχνάζω με κατασκόπευε με ποιούς-ποιες έβγαινα. Μετά απο κανένα μήνα αφού έτρωγε συνέχεια άκυρα μια φορά που ήμουν με ένα φίλο μου έξω ήρθε (απρόσκλητη) κάθησε δίπλα μου και με ρώτησε :Γιατί με αποφεύγεις έχεις γκόμενα? Ε λέω και εγώ κάτι παίζει δεν το κατάλαβες? (όντως κάτι έπαιζε με μια άλλη τότε). Μόλις το άκουσε σηκώθηκε και έφυγε χαχαχαχαχα. Μετά έφαγα μπλοκ, διαγραφές fb χαχαχαχα. Το συμπέρασμα είναι οτι όπως και να το χειριστείς το θέμα αν η άλλη είναι ερωτευμένη και psycho παρεξηγήσεις θα υπάρχουν.
Ένα μανίκι έπρεπε να της έριχνες πάντως.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28238
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 12 Απρ 2022, 00:10

Αν ειναι κατω απο 5/10 ακολουθεις τακτικη πρασινου δρακου στο 1ο ποστ.Αν ειναι πανω απο 5/10 τη ρωτας αν θελει να της ριξεις εναν για να της φυγει το απωθημενο αλλα μεχρι εκει.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9304
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 12 Απρ 2022, 00:12

Μαδουραίος έγραψε:
12 Απρ 2022, 00:06
Arisvilla έγραψε:
12 Απρ 2022, 00:04
Εγώ πριν κάποια χρόνια είχα γνωρίσει μια τύπισσα που την πρώτη νύχτα που με γνώρισε μου την έπεσε κανονικότατα. Εγώ δεν ανταποκρίθηκα γιατί δεν γούσταρα. Αυτή επέμενε και μου έστελνε μηνύματα για να βγούμε κτλ. Βγήκα μια φορά (λάθος) και μετά την απέφευγα. Αυτή επειδή ήταν και λίγο psycho επειδή ήξερε και που συχνάζω με κατασκόπευε με ποιούς-ποιες έβγαινα. Μετά απο κανένα μήνα αφού έτρωγε συνέχεια άκυρα μια φορά που ήμουν με ένα φίλο μου έξω ήρθε (απρόσκλητη) κάθησε δίπλα μου και με ρώτησε :Γιατί με αποφεύγεις έχεις γκόμενα? Ε λέω και εγώ κάτι παίζει δεν το κατάλαβες? (όντως κάτι έπαιζε με μια άλλη τότε). Μόλις το άκουσε σηκώθηκε και έφυγε χαχαχαχαχα. Μετά έφαγα μπλοκ, διαγραφές fb χαχαχαχα. Το συμπέρασμα είναι οτι όπως και να το χειριστείς το θέμα αν η άλλη είναι ερωτευμένη και psycho παρεξηγήσεις θα υπάρχουν.
Ένα μανίκι έπρεπε να της έριχνες πάντως.
Φίλε για να είμαι ειλικρινής το σκέφτηκα (ειδικά τότε που μου την επεσε και με 2-3 μπύρες :smt005: ) αλλά από αυτά που έμαθα μετά για το τι είχε κάνει σε κάτι τύπους που πήγαν να κάνουν "σχέση" (δηλαδή να της ρίξουν κανένα χέρι) και μετά να την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια καλύτερα που δεν το έκανα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Απρ 2022, 08:41

fuck buddies for life.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ψωνάρα τιντερού
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 21:02

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ψωνάρα τιντερού » 12 Απρ 2022, 09:07

Naida έγραψε:
11 Απρ 2022, 20:55
Τύψεις θα ένιωθα αν έκανα κάτι επίτηδες για να με ερωτευτεί ενώ δεν γούσταρα. Αλλά και πάλι αν έκανα κάτι επίτηδες για να με ερωτευτεί ενώ δεν γούσταρα δεν νομιζω να ένιωθα τύψεις.

ψυχακι....
Αυτό είναι ένα κείμενο που μπορεί να προστίθεται στις δημοσιεύσεις σας. Υπάρχει ένα όριο 255 κρυάδων. Το ξεπεράσατε.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7320
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 12 Απρ 2022, 09:12

wooded glade έγραψε:
11 Απρ 2022, 20:46
Είναι κάποιος/α που σας έχει ερωτευτεί τρελά αλλά δεν τον/την γουστάρετε.
Τι θα κάνατε ;
αμα δεν άρεσε και σε μένα στον ίδιο βαθμό, τίποτα απολυτως.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Απρ 2022, 18:59

ψωνάρα τιντερού έγραψε:
12 Απρ 2022, 09:07
Naida έγραψε:
11 Απρ 2022, 20:55
Τύψεις θα ένιωθα αν έκανα κάτι επίτηδες για να με ερωτευτεί ενώ δεν γούσταρα. Αλλά και πάλι αν έκανα κάτι επίτηδες για να με ερωτευτεί ενώ δεν γούσταρα δεν νομιζω να ένιωθα τύψεις.

ψυχακι....
Μην μου αγχώνεσαι και την πρωτιά δεν στην παίρνει κανείς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Απρ 2022, 19:19

Θα του έλεγα, τελείωνε με τα σορόπια, έχω να πάρω το παιδί απ' το σχολείο.

Δεν ξέρω αν θα το καταλάβαινε πάντως.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4355
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: Τι θα κάνατε αν σας ερωτευόταν τρελά κάποιος/α ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 12 Απρ 2022, 19:36

Θα με κολάκευε.

Αλλά υπολιγιστικά σκεπτόμενος δεν θα έκανε κάτι μαζί της. Είμαι σε φάση που ζω για τον προσωπικό μου χρόνο.
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών