Περίεργες συμπεριφορές από κουμούνια

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Περίεργες συμπεριφορές από κουμούνια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Απρ 2022, 06:16

Είχα γνωρίσει κάποτε μία μπούλα.
Αυτή ήταν ωραίο μικρό και είχε την περίεργη συνήθεια να πηγαίνει μόνη της στο μπιλιαρδάδικο της γειτονιάς και να παίζει μπιλιάρδο και ποδοσφαιράκι με τους άντρες ! Λαίμαι πριν ακόμα γίνει η κοινωνία γιουνισέξ, δεν ήταν ακόμα γιουνισέξ, ενώ το ποδοσφαιράκι το έπαιζε βέβαια στα παιδικά τα πλαστικά, όχι στα σιδερένια.
Τα αγόρια την γουστάρανε αλλά στο φιλικό πάντα - όχι παρενοχλήσεις και τέτοια.

Εγώ αποφάσισα να κάνω λοιπόν ντου και παρατηρώ μιά μέρα ότι είχε μία εφημερίδα Ακρόπολη και τη διάβαζε.
Λέω "μπα ; του Θεοφύλακτου είναι αυτή ; μπράβο !".
Πετάω λοιπόν μία σπόντα. Όχι καμιά διάλεξη υπέρ του Θεοφύλακτου, μία σπόντα μόνο.
Είχε πάρει πρέφα βέβαια ότι κόλλαγα εγώ.

Μετά από μέρες τη βλέπω και ξεμοναχιάζεται μόνη της. Λέω "και α και ου, ξεμοναχιάστηκε μόνη της για να κάνει παρέα μαζί μου, γιούπ-γιούπ". Πάω λοιπόν και λέω "ωωω την φιλτάτην, τι να κεράσω ;" και κέρασα ένα ποτό.
Εκεί λοιπόν που πήγα να αρχίσω να πίνω το ποτό το δικό μου γίνεται ένα μπραφ και σκάει μύτη ένας μάγκας και λέει "ωχ σε τσάκωσα, πας να διαφθείρεις την μικράν ε ; και είσαι ένας της μαύρης αντίδρασης, καλά σε είχαμε πάρει πρέφα ! θα τα πούμε ...".
Παίρνει λοιπόν την μικράν υπό μάλης και φεύγουν και έμεινα να κοιτάω με μία bequizzed face εγώ.

Αργότερα έμαθα ότι αυτή ήταν μαύρο κουμούνι - ντε μπλακ και πήγαινε και σε όλες τις κουκουεδοσυνάξεις !
Και η Ακρόπολις ; Προφανώς την είχε αφήσει κάποιος άλλος και την έπιασε αυτή και κάτι κοίταγε, ή έτυχε να θέλει να διαβάσει κάτι πολύ συγκεκριμένο.

Αλλά η φάση είναι τι είδους συμπεριφορά είναι αυτή από κουμουνίστριες ; Να παίζουν μπιλιάρδο - ποδοσφαιράκι ;
Το έχει ξαναπάρει το μάτι μου το στυλάκι μάλιστα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wooded glade την 27 Απρ 2022, 08:08, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Περίεργες συμπεριφορές από κουμούνια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 27 Απρ 2022, 07:04

Αλλά η φάση είναι τι είδους συμπεριφορά είναι αυτή από κουμουνίστριες ; Να παίζουν μπιλιάρδο - ποδοσφαιράκι ;
Να ανοιξει η Μακρονησον δια συμμορφωσιν ταχιστα....
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Περίεργες συμπεριφορές από κουμούνια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 27 Απρ 2022, 07:50

Γούντι, τελικά ο κομμουνισμός σου έχει αφήσει πολλά ψυχολογικά.
Έχω αρχίσει να σε κατανοώ και να συμπάσχω μαζί σου.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Περίεργες συμπεριφορές από κουμούνια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Απρ 2022, 08:07

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
27 Απρ 2022, 07:04
Αλλά η φάση είναι τι είδους συμπεριφορά είναι αυτή από κουμουνίστριες ; Να παίζουν μπιλιάρδο - ποδοσφαιράκι ;
Να ανοιξει η Μακρονησον δια συμμορφωσιν ταχιστα....
Όχι ν' ανοίξει. Αλλά προ γιουνισέξ δεν ήταν λιγάκι περίεργο ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών