Ερώτηση αποκλειστικά προς γυναίκες

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Σας ρωτούν σε ασφαλές περιβάλλον "μήπως θα θέλατε σεξ; Αν ναι, μπορώ να σας το παρέχω"

Θα ήταν στοιχείο γοητείας, μπορεί πιο πριν να μην μου άρεσε και από την στιγμή που θα το έλεγε να μου άρεσε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αν μου άρεσε από πριν μπορεί και να έλεγα "ναι".
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ακόμα κι αν δεν μου άρεσε κι έλεγα όχι, θα μου έφτιαχνε την μέρα/ βραδυά.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δεν θα ήταν τραυματικό, αλλά ακόμα κι αν μου άρεσε θα έλεγα όχι, εκτός κι αν ήταν σαν σταρ του Χόλιγουντ.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δεν θα ήταν τραυματικό, αλλά θα έλεγα όχι ακόμα κι αν ήταν σαν σταρ του Χόλιγουντ.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα με έκανε να αισθάνομαι άβολα, θα προτιμούσα να μην το είχε κάνει όσο ωραίος κι αν ήταν.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αν δεν μου άρεσε θα με έκανε να αισθανώ άβολα και θα προτιμούσα να μην το είχε κάνει, αν μου άρεσε θα μου έφτιαχνε την βραδυά, ίσως έλεγα και ναι.
1
17%
Θα μου γαμούσε την μέρα/ βραδυά όσο ωραίος κι αν ήταν
1
17%
Αν δεν μου άρεσε θα μου γαμούσε την μέρα/βραδυά, αν μου άρεσε θα μου έφτιαχνε την μέρα/βραδυά.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα αποκτούσα ψυχολογικό τραύμα που μόνο με ψυχοθεραπεία θα μπορούσα να ιάνω.
1
17%
Αν δεν μου άρεσε θα αποκτούσα ψυχολογικό τραύμα που μόνο με ψυχοθεραπεία θα μπορούσα να ιάνω, αν μου άρεσε θα μου έφτιαχνε την μέρα/βραδυά.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Είμαι άνδρας αλλά δεν γίνεται να υπάρξει νήμα που να μην πω την αποψάρα μου, ακόμα κι αν λέει ευδιάκριτα στο τίτλο "αποκλειστικά για γυναίκες".
3
50%
Άλλο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 6

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Ερώτηση αποκλειστικά προς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 28 Απρ 2022, 02:04

Αν δεν είχατε ταίρι.
Όπου "άρεσε" εννοώ ο τύπος/τύπισσα που σας το λέει. Κόψε- κόψε για να φτάσω τους εκατό χαρακτήρες του δημοψηφίσματος σταμάτησε να έχει συνοχή το ερώτημα με τις πιθανές απαντήσεις.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28240
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερώτηση αποκλειστικά προς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 28 Απρ 2022, 02:06

Μην το κανεις
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ερώτηση αποκλειστικά προς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 28 Απρ 2022, 02:17

GoBack έγραψε:
28 Απρ 2022, 02:06
Μην το κανεις
Για να το κάνω θα έπρεπε να είμαι σε απολύτως άγνωστο περιβάλλον (σε διακοπές ας πούμε σε μέρος που ξέρω ότι δεν θα ξαναβρεθώ ποτέ) και να ξέρω ότι το χειρότερο συναίσθημα που θα μπορούσα να προκαλέσω θα ήταν μια μικρή ενόχληση. Πάντως δεν είναι αυτός ο λόγος που έθεσα το δημοψήφισμα.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών