Η ιστορία της ζωής μου (ή αλλιώς "Τι θέλω απ'τις γυναίκες;")

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Η ιστορία της ζωής μου (ή αλλιώς "Τι θέλω απ'τις γυναίκες;")

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 28 Ιούλ 2022, 01:20

Οργισμένος έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 01:14
4/10 αλλα εισαι σε πολυ καλο δρομο.
Τι ακριβώς βαθμολογείς;

Παύλος Παπαφίγκος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2022, 11:34
Phorum.gr user: Apokliros

Re: Η ιστορία της ζωής μου (ή αλλιώς "Τι θέλω απ'τις γυναίκες;")

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παύλος Παπαφίγκος » 01 Αύγ 2022, 00:44

[/quote]

Συνέχισε την εξευρεύνηση που κολλάς;
-'Οταν το ανακλύψω, ο Θεός με παίρνει στο βασίλειό του, όπου αράζω αιωνίως με τη γυναίκα ή τις γυναίκες των ονείρων μου, και περνάω από το παίξιμο στο ξεπαρθένιασμα.
Πέρνα στο ξεπαρθένιασμα εδώ τώρα σε αυτή την ζωή όχι μετά σε κάποιο παράδεισο...
Από τότε όμως που κατάλαβα ότι δεν υπάρχει Θεός, ξενέρωσα. Δεν ξέρω που πάω από'δω και πέρα.
Πάνε κάνε σχέση με κανα κορίτισι να κάνεις έρωτα να γεμήσεις συναίσθημα...
[/quote]

Δεν έχεις καταλάβει τίποτα. Από τότε που κατάλαβα ότι είμαι καταδικασμένος να εκμηδενιστώ στον τάφο, όλα μου φαίνονται μάταια. Ξενέρωσα.
[/quote]

Δεν εκμηδενίζεσαι βρε μλκ... ότι έχεις ζήσει γράφεται, αιωρείται κάπου στο σύμπαν... και εσύ (άντε η ψυχή σου ας το πούμε) παγιδευμένος κάπου σε μια μαύρη τρύπα (ή κάπου τέλος πάντων, όπου αναιρούνται οι γνωστοί κανόνες της φυσικής) τα ξαναζείς ξανά και ξανά (Μέχρι να καταρρεύσει το σύμπαν). Γι'αυτό φρόντισε να περνάς ωραία και με όσο γίνεται σεξ, γιατί το σύμπαν λένε ότι θα συνεχίσει να διαστέλλεται για πολλά εκατομμύρια χρόνια ακόμα.

Εγώ πάντως το σκέφτηκα από δω ... το σκέφτηκα από κει, κι είπα να φτιάξω μια θρησκεία (στις αρχές είμαι ακόμα αλλά νομίζω το πάω καλά) γιατί όλο στο μεροκάματο... είναι ζόρικα τα πράγματα, πολλες οι απαιτήσεις στην ζωή.. μικρός ο μισθός... κάτι πρέπει να γίνει.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Η ιστορία της ζωής μου (ή αλλιώς "Τι θέλω απ'τις γυναίκες;")

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 01 Αύγ 2022, 12:10

Παύλος Παπαφίγκος έγραψε:
01 Αύγ 2022, 00:44
Δεν εκμηδενίζεσαι βρε μλκ... ότι έχεις ζήσει γράφεται, αιωρείται κάπου στο σύμπαν... και εσύ (άντε η ψυχή σου ας το πούμε) παγιδευμένος κάπου σε μια μαύρη τρύπα (ή κάπου τέλος πάντων, όπου αναιρούνται οι γνωστοί κανόνες της φυσικής) τα ξαναζείς ξανά και ξανά (Μέχρι να καταρρεύσει το σύμπαν).
Απόδειξέ το.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Η ιστορία της ζωής μου (ή αλλιώς "Τι θέλω απ'τις γυναίκες;")

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 18 Μαρ 2023, 05:07

Εκτωρ έγραψε:
12 Μάιος 2022, 15:48
Το μεγάλο αναπάντητο ερώτημα της ζωής μου: Τι θέλω από τις γυναίκες;
https://www.protothema.gr/stories/artic ... tathlipsi/
Παρόλο που μου αρέσουν οι γυναίκες, ευτυχώς, δεν έχω πια την ανάγκη να τις κατακτήσω. Είναι μεγάλη ευλογία να σου φύγει αυτό το πράγμα. Η διεκδίκηση είναι μεροκάματο»

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών