38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20981
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Μάιος 2022, 12:30

Εικόνα

Σε μια γυναίκα απαγορεύτηκε να επισκέπτεται τον αγαπημένο της χιμπατζή, επειδή ο ζωολογικός κήπος λέει ότι η «σχέση» τους τον έχει απομακρύνει από τους υπόλοιπους χιμπατζήδες.


Εικόνα

https://www.enimerotiko.gr/plus/eimaste ... trofo-tis/

Η Άντι Τίμερμανς είναι συντετριμμένη καθώς ο ζωολογικός κήπος στην Αμβέρσα του Βελγίου, την εμπόδισε να επισκεφτεί έναν 38χρονο χιμπατζή που ονομάζεται Chita επειδή η σχέση τους θεωρήθηκε προβληματική για την κοινωνικοποίησή του με τους άλλους χιμπατζήδες.

Εικόνα

Η κα Timmermans επισκέπτεται τον χιμπατζή Chita σε εβδομαδιαία βάση εδώ και τέσσερα χρόνια. Λέει ότι συνήψαν μια φιλία στην αρχή, αλλά σύντομα εξελίχθηκε σε μια πραγματική «σχέση». Κατά τη διάρκεια των επισκέψεών τους, φέρονταν να ανταλλάσσουν φιλιά σαν ερωτευμένοι.

Εικόνα

Με ραγισμένη καρδιά, είπε στο τηλεοπτικό δίκτυο της Αμβέρσας: «Λατρεύω αυτό το ζώο και με αγαπάει. Δεν έχω κάποιον άλλο. Γιατί θέλουν να το καταστρέψουν;

Εικόνα


«Έχουμε σχέση, απλά θα πω. Δεκάδες επισκέπτες επιτρέπεται να έρθουν σε επαφή μαζί του. Τότε γιατί όχι κι εγώ;»



看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 18 Μάιος 2022, 12:32

Τι διακρίσεις, μεσαίωνας.

Λοβιζλόβ
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".


Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 18 Μάιος 2022, 12:34

Κος Mike έγραψε:
18 Μάιος 2022, 12:33
επιτρέπετε η κτηνοβασια?
:011:
Μιλάμε γιά σχέση, μην το υποβαθμίζεις
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 18 Μάιος 2022, 12:35

Μπίστης έγραψε:
18 Μάιος 2022, 12:34
Κος Mike έγραψε:
18 Μάιος 2022, 12:33
επιτρέπετε η κτηνοβασια?
:011:
Μιλάμε γιά σχέση, μην το υποβαθμίζεις
τι διαλο γινεται στον κοσμο πια
αρκετο ιντερνερ για σημερα

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20981
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Μάιος 2022, 12:37

Μπίστης έγραψε:
18 Μάιος 2022, 12:34
Κος Mike έγραψε:
18 Μάιος 2022, 12:33
επιτρέπετε η κτηνοβασια?
:011:
Μιλάμε γιά σχέση, μην το υποβαθμίζεις
:+1:

Άλλωστε έχουμε και καλό σκοπό :g030:


Εικόνα
https://torontosun.com/news/weird/belgi ... e-loves-me
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 18 Μάιος 2022, 12:40

Αν ξεκινήσει παγκόσμιο κίνημα προβλέπω να έχει μεγάλη δυναμική στη νοτιοδυτική Ελλάδα
Θα φτιάχνουν και νυφικά για κατσικουλες
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 18 Μάιος 2022, 12:40

για 38 δε μπορείς να πεις ότι κρατιέται και πολύ καλά

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Μάιος 2022, 12:42

Αυτή ήταν 38 πριν από 38 χρόνια.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 18 Μάιος 2022, 12:42

AAAAAAAAA τι ταιριαστό ζευγάρι, φτου φτου μην τα ματιάσω.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”



Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29832
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Μάιος 2022, 12:47

38χρονη χωρίς τα καλοκαίρια. Love is love που λένε και οι πολιτικά ορθοί.

Ας δηλώσει ότι αυτή νιώθει χιμπατζής και ως τέτοιος θέλει να αντιμετωπίζεται, να την βάλουν στο ίδιο κλουβί. Να ξεδίνει και ο χιμπατζής.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"



Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14890
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: 38χρονη :Είμαστε ζευγάρι 4 χρόνια, εγώ και ο χιμπατζής, και ο ζωολογικός κήπος δεν με αφήνει να τον βλέπω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 18 Μάιος 2022, 12:53

Εικόνα
:o:o
απέκτησε βελγική υπηκοότητα;
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών