Γοργόνες και... μάγκες.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Μάιος 2022, 20:42

Θα σας πω μια ιστορία για μια παλιά μου γνώριμη. Τη λένε Νατάσα. Η ιστορία αποδεικνύει το point ότι οι γυναίκες ελκύονται από τα λεγόμενα "κακά παιδιά", μόνο που στην περίπτωση της Νατάσας, η έλξη της αυτή έφτασε στα άκρα. Η Νατάσα ελκυότανε διαρκώς, όχι απλώς από τα "κακά παιδιά", αλλά από τους πιο αποκτηνωμένους και πιο επικίνδυνους ΑΛΗΤΕΣ.

Πρόσφατα είδα μετά από χρόνια τη Νατάσα. Παντρεμένη πλέον, με κάποιον Ντάνη, έχουνε μαζί ένα παιδί. Λίγα πράγματα έχουν αλλάξει από τότε που την είχα δει τελευταία φορά. Καθώς έκανε να μπει στο αμάξι το Ντάνη, αυτός της φώναξε "ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ, ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΣΟΥ".

Ωχ, κατάλαβα, είπα από μέσα μου. Καθ' όλη τη διάρκεια της κοινής μας εξόδου, την υποβίβαζε και τη μείωνε. Δεν γνωρίζω αν τη δέρνει, ωστόσο κάτι τέτοιο δεν θα μου έκανε καμία εντύπωση.

Η Νατάσα πήγαινε στο ίδιο σχολείο με μένα, απλώς τον καιρό που αυτή πήγαινε Λύκειο εγώ ήμουν φοιτητής. Κάποιες κοινές γνωριμίες, μας έκαναν να έρθουμε σε επαφή. Από τότε οι κοινοί μας γνωστοί λέγανε ότι η Νατάσα στο λύκειο "παριστάνει το μαγκάκι" και ότι "μπλέκει με κακές παρέες".

Κάποια στιγμή η Νατάσα -που όντως ήταν μαγκάκι και αθυρόστομη- μου εξομολογήθηκε την εξής, ανατριχιαστική περιπέτεια που είχε περάσει: Είχε πάει μαζί με δύο "μάγκες" στο σπίτι ενός από τους δύο "για να κάνει κανα μπάφο ή στην καλύτερη λίγο κόκο", αλλά ο μπάφος αποδείχτηκε τελικά... χάπι βιασμού (!!!???) το οποίο ρίξανε στο ποτό της και το οποίο την είχε παραλύσει από τον λαιμό και κάτω. Επί ώρα, βρέθηκε στο έλεος των άλλων δύο, οι οποίοι κάνανε εναντίον της "απειλητικές χειρονομίες" και τη βρίζανε, ενώ παράλληλα έβριζε ο ένας τον άλλον, σαν να παρακινούσαν με αυτό τον τρόπο ο ένας τον άλλο να κάνουν το πρώτο βήμα στον βιασμό, αλλά διστάζανε -ίσως γιατί δεν είχαν βιάσει κάποια μέχρι τότε. "Αντε, ρε μαλάκα, έλεγε" ο ένας στον άλλο. Και χαζογελούσαν. Και βριζόντουσαν και ήταν ζάντα και οι δύο. Και η Νατάσα, η δύστυχη Νατάσα, να βρίσκεται επί δύο ολόκληρες ώρες στο έλεός τους, μη μπορώντας να αντιδράσει. Ευτυχώς για καλή της τύχη, δεν τη βιάσανε.

Και πάνω που θα πει κανείς ότι "δεν μπορεί, θα της έγινε μάθημα όλο αυτό", καμία σχέση. Μετά από δύο χρόνια τη συνάντησα ξανά, μαστουρωμένη, να τραβιέται ξανά με κάποιους "μάγκες", οι οποίοι δεν με αφήνανε κιόλας να φύγω. Εμοιαζαν με αγρίμια έτοιμα να με χημίξουν, ενώ αυτή παρίστανε την "κρύα", σαν να τους παρακινούσε με τον τρόπο της να μου επιτεθούνε.

Και φτάνουμε στο σημείο που την είδα τώρα τελευταία, παντρεμένη με ένα δυνάστη, να έχει μαζί του και παιδί.

Δύστυχη Νατάσα! Μια ζωή να επιδίδεσαι σε ανθρώπινες σχέσεις, σαν να πρόκειται για κάποιο extreme sport. Σαν να βρίσκεσαι σε ένα διαρκές Σύνδρομο της Στοκχόλμης... :e040:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2022, 20:51

Καλά τα είδαμε και τα φαινομενικά καλά παιδιά τι είναι. Ένα είναι το συμπέρασμα μακριά από τα ναρκωτικά παιδιά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 18 Μάιος 2022, 20:55

Δεν πρέπει να αναγνωρίσουμε το δικαίωμα στην κάθε Νατασα να κάνει παρέα και να έχει σχέσεις με άνδρες της δικής της επιλογής;

Το ίδιο φυσικά ισχύει και για κάποιον άνδρα που κάνει παρέα και σχέσεις με κακές γυναίκες

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Μάιος 2022, 20:59

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
18 Μάιος 2022, 20:55
Δεν πρέπει να αναγνωρίσουμε το δικαίωμα στην κάθε Νατασα να κάνει παρέα και να έχει σχέσεις με άνδρες της δικής της επιλογής;

Το ίδιο φυσικά ισχύει και για κάποιον άνδρα που κάνει παρέα και σχέσεις με κακές γυναίκες
Μα, φυσικά. Αλλά εγώ αν ήμουν γυναίκα και μου τύχαινε κάτι σαν το πρώτο περιστατικό, θα φρόντιζα να αλλάξω τακτική στις συναναστροφές μου.

Εμένα η όλη η φάση μου φαίνεται να σχετίζεται με κάποιο παιδικό τραυμα από γονείς, αν και δεν έτυχε να μάθω οτιδήποτε για τους γονείς της.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 18 Μάιος 2022, 21:00

Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 18 Μάιος 2022, 21:00

AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 20:42
Και φτάνουμε στο σημείο που την είδα τώρα τελευταία, παντρεμένη με ένα δυνάστη, να έχει μαζί του και παιδί.

Δύστυχη Νατάσα! Μια ζωή να επιδίδεσαι σε ανθρώπινες σχέσεις, σαν να πρόκειται για κάποιο extreme sport. Σαν να βρίσκεσαι σε ένα διαρκές Σύνδρομο της Στοκχόλμης... :e040:
ΔΙΚΈΣ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΈΣ

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Μάιος 2022, 21:01

plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:00
Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:
Δεν θα την έλεγα "βρωμοθύληκο". Απλά θεωρώ ότι μια έλξη προς την παρακμή την είχε...

Πάντως από ναρκωτικά, μου είχε πει ότι η χρήση που έκανε ήταν περιστασιακή (αυτό ήταν που την έσωσε), ωστόσο συνοδευόταν από κάτι τέτοιες καταστάσεις... και άτομα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AlienWay την 18 Μάιος 2022, 21:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 18 Μάιος 2022, 21:02

plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:00
Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:
Δεν την προσβάλουμε ούτε την υποτιμουμε απλά της αναγνωρίζουμε το δικαίωμα των επιλογών της και τις συνέπειες που αυτές επιφέρουν

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2022, 21:06

plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:00
Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:
Γιατί είναι βρωμοθυληκο η Νατάσα plouf? Τι σου έκανε;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 18 Μάιος 2022, 21:07

AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:01
plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:00
Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:
Δεν θα την έλεγα "βρωμοθύληκο". Απλά θεωρώ ότι μια έλξη προς την παρακμή την είχε...

Πάντως από ναρκωτικά, μου είχε πει ότι η χρήση που έκανε ήταν περιστασιακή (αυτό ήταν που την έσωσε), ωστόσο συνοδευόταν από κάτι τέτοιες καταστάσεις... και άτομα.
Αρες μαρες κουκουναρες μανιτσαμ γιατι να χρυσωνουμε το χαπι η μηπως κι εσυ εισαι οπαδος της πολιιτικης ορθοτητας; :smt017

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 18 Μάιος 2022, 21:07

AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 20:59
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
18 Μάιος 2022, 20:55
Δεν πρέπει να αναγνωρίσουμε το δικαίωμα στην κάθε Νατασα να κάνει παρέα και να έχει σχέσεις με άνδρες της δικής της επιλογής;

Το ίδιο φυσικά ισχύει και για κάποιον άνδρα που κάνει παρέα και σχέσεις με κακές γυναίκες
Μα, φυσικά. Αλλά εγώ αν ήμουν γυναίκα και μου τύχαινε κάτι σαν το πρώτο περιστατικό, θα φρόντιζα να αλλάξω τακτική στις συναναστροφές μου.

Εμένα η όλη η φάση μου φαίνεται να σχετίζεται με κάποιο παιδικό τραυμα από γονείς, αν και δεν έτυχε να μάθω οτιδήποτε για τους γονείς της.
Υπάρχουν ζευγάρια που την βρίσκουν να .. παίζουν ξύλο πριν ή μετά το άγριο σεξ .!!
Βίτσιο τους και δικαίωμα τους ..

Το να αρέσουν σε μία γυναίκα οι βίαιοι κσι άγριοι άνδρες το θεωρώ φυσιολογικό

Βέβαια αυτό που είναι φυσιολογικό ΔΕΝ συνεπάγεται ότι είναι και ηθικό ή σύμφωνο με τις αρχές του πολιτισμού μας :D

Το να χτυπήσω μία γυναίκα με το ρόπαλο και να την πάρω σκλάβα στην σπηλιά μου είναι φυσιολογικό πράγμα
Δεν ταιριάζει στην ηθική του πολιτισμού μας και είναι και παράνομο

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 18 Μάιος 2022, 21:09

plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:07
AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:01
plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:00
Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:
Δεν θα την έλεγα "βρωμοθύληκο". Απλά θεωρώ ότι μια έλξη προς την παρακμή την είχε...

Πάντως από ναρκωτικά, μου είχε πει ότι η χρήση που έκανε ήταν περιστασιακή (αυτό ήταν που την έσωσε), ωστόσο συνοδευόταν από κάτι τέτοιες καταστάσεις... και άτομα.
Αρες μαρες κουκουναρες μανιτσαμ γιατι να χρυσωνουμε το χαπι η μηπως κι εσυ εισαι οπαδος της πολιιτικης ορθοτητας; :smt017
Το πρόβλημα που έχει ή κάθε πολιτική ιδεολογική ορθότητα σε όλες τις ιστορικές περιόδους είναι ότι πρέπει να επιβληθεί στα φυσικά ένστικτα των ανθρώπων
Και κάθε ηθικη πάνω σε αυτό το θέμα είναι αφύσικη

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 18 Μάιος 2022, 21:09

AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 20:42


Κάποια στιγμή η Νατάσα -που όντως ήταν μαγκάκι και αθυρόστομη- μου εξομολογήθηκε την εξής, ανατριχιαστική περιπέτεια που είχε περάσει: Είχε πάει μαζί με δύο "μάγκες" στο σπίτι ενός από τους δύο "για να κάνει κανα μπάφο ή στην καλύτερη λίγο κόκο", αλλά ο μπάφος αποδείχτηκε τελικά... χάπι βιασμού (!!!???) το οποίο ρίξανε στο ποτό της και το οποίο την είχε παραλύσει από τον λαιμό και κάτω. Επί ώρα, βρέθηκε στο έλεος των άλλων δύο, οι οποίοι κάνανε εναντίον της "απειλητικές χειρονομίες" και τη βρίζανε, ενώ παράλληλα έβριζε ο ένας τον άλλον, σαν να παρακινούσαν με αυτό τον τρόπο ο ένας τον άλλο να κάνουν το πρώτο βήμα στον βιασμό, αλλά διστάζανε -ίσως γιατί δεν είχαν βιάσει κάποια μέχρι τότε. "Αντε, ρε μαλάκα, έλεγε" ο ένας στον άλλο. Και χαζογελούσαν. Και βριζόντουσαν και ήταν ζάντα και οι δύο. Και η Νατάσα, η δύστυχη Νατάσα, να βρίσκεται επί δύο ολόκληρες ώρες στο έλεός τους, μη μπορώντας να αντιδράσει. Ευτυχώς για καλή της τύχη, δεν τη βιάσανε.

Πιστευω πηγε για σεξ και την τρολαρε το συμπαν
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Μάιος 2022, 21:09

plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:07
AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:01
plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:00
Υπαρχουν οι κανονικες γυναικες αλλα και τα βρωμοθυληκα και η φιλη σου η Νατασα ανηκει στην δευτερη κατηγορια. :102:
Δεν θα την έλεγα "βρωμοθύληκο". Απλά θεωρώ ότι μια έλξη προς την παρακμή την είχε...

Πάντως από ναρκωτικά, μου είχε πει ότι η χρήση που έκανε ήταν περιστασιακή (αυτό ήταν που την έσωσε), ωστόσο συνοδευόταν από κάτι τέτοιες καταστάσεις... και άτομα.
Αρες μαρες κουκουναρες μανιτσαμ γιατι να χρυσωνουμε το χαπι η μηπως κι εσυ εισαι οπαδος της πολιιτικης ορθοτητας; :smt017
Οχι, αλλά τα βρωμοθύληκα κατ' εμέ είναι γυναίκες με εμφανή έπαρση, που εκμεταλλεύονται καταστάσεις κλπ.

Δηλαδή είναι χαρακτηρισμός που ανταποκρίνεται για μένα σε "αλλου είδους προφίλ".
Ζούμε σε μια οικονομία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γοργόνες και... μάγκες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 18 Μάιος 2022, 21:11

AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:09
plouf έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:07
AlienWay έγραψε:
18 Μάιος 2022, 21:01


Δεν θα την έλεγα "βρωμοθύληκο". Απλά θεωρώ ότι μια έλξη προς την παρακμή την είχε...

Πάντως από ναρκωτικά, μου είχε πει ότι η χρήση που έκανε ήταν περιστασιακή (αυτό ήταν που την έσωσε), ωστόσο συνοδευόταν από κάτι τέτοιες καταστάσεις... και άτομα.
Αρες μαρες κουκουναρες μανιτσαμ γιατι να χρυσωνουμε το χαπι η μηπως κι εσυ εισαι οπαδος της πολιιτικης ορθοτητας; :smt017
Οχι, αλλά τα βρωμοθύληκα κατ' εμέ είναι γυναίκες με εμφανή έπαρση, που εκμεταλλεύονται καταστάσεις κλπ.

Δηλαδή είναι χαρακτηρισμός που ανταποκρίνεται για μένα σε "αλλου είδους προφίλ".
Κρίνουμε τις γυναίκες όπως και τους άνδρες σαν ανθρώπους
Ούτε σαν αγγέλους ούτε σαν διαβόλους

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών