Αμαρτωλή ζωή.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Αμαρτωλή ζωή.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 05 Ιουν 2022, 14:00

Έχω σχεδιάσει πως να καταγράψω την αμαρτωλή μου ζωή μετά την εξεταστική. Έχω ακόμη πολλά απωθημένα και θέλω να αρχίσω να ζω την πιο αμαρτωλή ζωή που είναι δυνατόν. Θέλω πχ. να πηδάω τραβελια και γενικά να δοκιμαζω ότι ανώμαλο υπάρχει και μου προσφέρεται.
Έχω σκοπό να διαφθείρω τη νεολαία της σχολής μου. Αυτό θα είναι το έργο μου. Θέλω να πάμε όλοι μαζί στην κόλαση.
Το βιβλίο μου θα εκδοθεί και θα είναι 100% πραγματικό. Εννοειται ότι θα το μάθετε. Θα γράφω μόνο τις ακρότητες στις οποίες κατέφυγα.
Σκοπός μου είναι να παραβιάσω όσους ηθικούς κανόνες γίνεται χωρίς να πάω φυλακή. Να τερματίσω τη ζωή.
Θελω να τα ζήσω όλα.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αμαρτωλή ζωή.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 05 Ιουν 2022, 14:27

Τύπε, αμαρτωλό και ανώμαλο είναι και να σε πηδάνε τραβέλια.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών