Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Ιουν 2022, 23:58

Parrot έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:46
Να μην κοιτάτε και υπομονή θα περάσει το καλοκαίρι γρήγορα..
Και τα μάτια τι τα έχουμε;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27354
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 10 Ιουν 2022, 00:10

Και ενας φορος τιμης σε αυτη που τα καθιερωσε και πηραν το ονομα του χαρακτηρα της απο την σειρα.

Εικόνα

Η Daisy Duke φορωντας σορτσακι Daisy Duke. :003:
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 10 Ιουν 2022, 00:27

Gherschaagk έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:58
Parrot έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:46
Να μην κοιτάτε και υπομονή θα περάσει το καλοκαίρι γρήγορα..
Και τα μάτια τι τα έχουμε;
Τα μάτια τα έχουμε για να βλέπουμε κάτω μην σκοντάψουμε πουθενά και πέσουμε.. :102:

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27354
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 10 Ιουν 2022, 00:30

Parrot έγραψε:
10 Ιουν 2022, 00:27
Gherschaagk έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:58
Parrot έγραψε:
09 Ιουν 2022, 23:46
Να μην κοιτάτε και υπομονή θα περάσει το καλοκαίρι γρήγορα..
Και τα μάτια τι τα έχουμε;
Τα μάτια τα έχουμε για να βλέπουμε κάτω μην σκοντάψουμε πουθενά και πέσουμε.. :102:
Eτσι θα φας τα μουτρα σου σε τοιχο ομως.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9340
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 10 Ιουν 2022, 00:42

Naida έγραψε:
09 Ιουν 2022, 22:05
Αυτή τη συζήτηση είχα μια μέρα με τον συνάδελφο μου από την δουλειά. Μου λέει εκεί που ήταν με το αυτοκίνητο κατεβαίνει μια από ένα ταξί με ένα σορτς με τα μισά κωλομέρια έξω. Πήγε να τρακάρει πάνω στο ταξί. Κάτι πρέπει να κάνετε και εσείς μου λέει. Δεν γίνεται να κυκλοφορείτε έτσι, να σκέφτεστε και εμάς τι μας κάνετε.
Εσύ το πρωί όταν ντύνεσαι σκέφτεσαι μην βάλω αυτή την μπλούζα μην προκαλέσω; όχι μου λέει. Ακριβώς του λέω. Δικό σας θέμα είναι να το διαχειριστείτε. Έφυγε :lol:
Xαχαχα εγώ την έπαθα μια φορά με μια κοπέλα που δούλευε σε ένα καφέ (την ήξερα κιόλας όχι καλά δυστυχώς :smt005: ) και μια μέρα που περνούσα με το αυτοκίνητο ήταν έξω με ένα καυτό σορτς και αφαιρέθηκα και βρήκα ένα αυτοκίνητο (λίγο ευτυχώς) που ήταν σταματημένο στο φανάρι. Μου έφυγε ένα πενηντάρικο γιατί και καλά τον έξησα τον άλλο :003: Κινητή πρόκληση η κοπέλα ξανθιά με απίστευτο σώμα πάντως αλλά από μυαλό οχι και πολλά πράγματα (η τέλεια γκόμενα δηλαδή :003: )

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 10 Ιουν 2022, 01:12

George_V έγραψε:
10 Ιουν 2022, 00:10
Και ενας φορος τιμης σε αυτη που τα καθιερωσε και πηραν το ονομα του χαρακτηρα της απο την σειρα.

Εικόνα

Η Daisy Duke φορωντας σορτσακι Daisy Duke. :003:
Οι Ντιουκς σατυριζαν τα στερεοτυπα που υπηρχαν σχετικα με τον νοτιοαμερικανικο κρετινισμο οπου εξυμνουσαν
τον στρατηγο Λη και την νοτιοαμερικανικη σημαια βαφοντας το αυτοκινητο τους με το ονομα του Λη και της νοτιοαμερικανικης
σημαιας και φυσικα το κερασακι στην τουρτα του κρετινισμου ηταν το γουϊστλινγκ στην ξαδερφη τους
την Νταιζη που ηταν καυτο μωρο ακους εκει οι γλιτσοπεφτουλες. :011:

Βεβαια αυτα ανηκουν στην εποχη ΠΠΟ(Προ Πολιτικης Ορθοτητας)κατα πως λεμε ΠροΧριστον και ΜεταΧριστον.
Κατα πως παει το πραγμα θα βλεπουμε τα σηριαλ σαν και αυτο μονο αν το λαμβανουμε μεσω τορρεντ η ακομα χειροτερα
μονο στο σκοτεινο διαδικτυο αφου το κανσελ κωλτσουρ θα τα εξαφανισει ολα απο το διαδικτυο. :102:

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10836
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 10 Ιουν 2022, 01:48

Σε καποια φαση καπου στα 80ς ειχαν ερθει στος αλσος Βεικου και εκαναν ενα σοου με αυτοκινητα, μηχανες, νταλικες, κτλ.
Ωραιο ηταν.
Εβλεπες νταλικες στις δυο ροδες, αμαξια να πετανε κτλ.

Δυστυχως η Ντεζουλα ελειπε απ'οσο θυμαμαι αλλα μπορει να κανω και λαθος γιατι πανε πολλα χρονια.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Ιουν 2022, 04:20

Arisvilla έγραψε:
10 Ιουν 2022, 00:42
Naida έγραψε:
09 Ιουν 2022, 22:05
Αυτή τη συζήτηση είχα μια μέρα με τον συνάδελφο μου από την δουλειά. Μου λέει εκεί που ήταν με το αυτοκίνητο κατεβαίνει μια από ένα ταξί με ένα σορτς με τα μισά κωλομέρια έξω. Πήγε να τρακάρει πάνω στο ταξί. Κάτι πρέπει να κάνετε και εσείς μου λέει. Δεν γίνεται να κυκλοφορείτε έτσι, να σκέφτεστε και εμάς τι μας κάνετε.
Εσύ το πρωί όταν ντύνεσαι σκέφτεσαι μην βάλω αυτή την μπλούζα μην προκαλέσω; όχι μου λέει. Ακριβώς του λέω. Δικό σας θέμα είναι να το διαχειριστείτε. Έφυγε :lol:
Xαχαχα εγώ την έπαθα μια φορά με μια κοπέλα που δούλευε σε ένα καφέ (την ήξερα κιόλας όχι καλά δυστυχώς :smt005: ) και μια μέρα που περνούσα με το αυτοκίνητο ήταν έξω με ένα καυτό σορτς και αφαιρέθηκα και βρήκα ένα αυτοκίνητο (λίγο ευτυχώς) που ήταν σταματημένο στο φανάρι. Μου έφυγε ένα πενηντάρικο γιατί και καλά τον έξησα τον άλλο :003: Κινητή πρόκληση η κοπέλα ξανθιά με απίστευτο σώμα πάντως αλλά από μυαλό οχι και πολλά πράγματα (η τέλεια γκόμενα δηλαδή :003: )
Χαζή, χαζή η κοπέλα αλλά άλλος τράκαρε από χαζομάρα :smt124
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27354
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 10 Ιουν 2022, 09:14

Naida έγραψε:
10 Ιουν 2022, 04:20
Arisvilla έγραψε:
10 Ιουν 2022, 00:42
Naida έγραψε:
09 Ιουν 2022, 22:05
Αυτή τη συζήτηση είχα μια μέρα με τον συνάδελφο μου από την δουλειά. Μου λέει εκεί που ήταν με το αυτοκίνητο κατεβαίνει μια από ένα ταξί με ένα σορτς με τα μισά κωλομέρια έξω. Πήγε να τρακάρει πάνω στο ταξί. Κάτι πρέπει να κάνετε και εσείς μου λέει. Δεν γίνεται να κυκλοφορείτε έτσι, να σκέφτεστε και εμάς τι μας κάνετε.
Εσύ το πρωί όταν ντύνεσαι σκέφτεσαι μην βάλω αυτή την μπλούζα μην προκαλέσω; όχι μου λέει. Ακριβώς του λέω. Δικό σας θέμα είναι να το διαχειριστείτε. Έφυγε :lol:
Xαχαχα εγώ την έπαθα μια φορά με μια κοπέλα που δούλευε σε ένα καφέ (την ήξερα κιόλας όχι καλά δυστυχώς :smt005: ) και μια μέρα που περνούσα με το αυτοκίνητο ήταν έξω με ένα καυτό σορτς και αφαιρέθηκα και βρήκα ένα αυτοκίνητο (λίγο ευτυχώς) που ήταν σταματημένο στο φανάρι. Μου έφυγε ένα πενηντάρικο γιατί και καλά τον έξησα τον άλλο :003: Κινητή πρόκληση η κοπέλα ξανθιά με απίστευτο σώμα πάντως αλλά από μυαλό οχι και πολλά πράγματα (η τέλεια γκόμενα δηλαδή :003: )
Χαζή, χαζή η κοπέλα αλλά άλλος τράκαρε από χαζομάρα :smt124
Το χω πάθει κι εγώ αλλά όχι με αυτοκίνητο.

Χάζευα μια εντυπωσιακή γκόμενά στο δρόμο και τελικά κοπανήσω το κεφάλι μου σε ένα στυλό της ΔΕΗ
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Ιουν 2022, 09:15

AlienWay έγραψε:
09 Ιουν 2022, 20:49


Αμα όμως κάποια πέφτει θύμα βιασμού τότε γιατί κάποιοι λένε ότι προκαλούσε με το ντύσιμό της; Το ντύσιμο πάει ανάλογα με τη θερμοκρασία (κατά κανόνα). Αλλιώς, όλοι οι βιασταί θα συχνάζανε στις πλαζ. :D
βασικα υτο δεν το λεει κανενας. οι φεμιναζι λενε οτι το λενε οι αντρες, αλλα δεν ισχυει.

το οτι προκαλουν με το ντυσιμο τους, ειναι δεδομενο. απλως δεν εχει καμμια σχεση η συνδεση με βιασμους.

βεβαιως, καλα κανουν και προκαλουν. απο εμενα εχουν την αδεια να βγαινουν και εντελως ξεβρακωτες, δε με χαλαει καθολου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22884
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιουν 2022, 09:25

Το καλό είναι πως πλέον και οι άνδρες μπορούμε να φοράμε βερμούδες, και να βγαίνουμε τα βράδια κιόλας, στο κυριλέ. Παλιά μόνο κομμένα παντελόνια τζιν υπήρχαν, κι αυτά τα φόραγες μόνο αν ήσουν πιτσιρικάς για να πας να πάρεις ψωμί ή να πας καμιά βόλτα το πρωι. Πλέον και 40αρης γυρνάς τα βράδια αεράτος. Πολιτισμός. Πάνε οι σκληρές εποχές με το τζην η υφασμάτινο παντελόνι όλη μέρα να λιώνεις στους 40 βαθμούς.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14700
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 10 Ιουν 2022, 09:33

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2022, 09:25
Το καλό είναι πως πλέον και οι άνδρες μπορούμε να φοράμε βερμούδες, και να βγαίνουμε τα βράδια κιόλας, στο κυριλέ. Παλιά μόνο κομμένα παντελόνια τζιν υπήρχαν, κι αυτά τα φόραγες μόνο αν ήσουν πιτσιρικάς για να πας να πάρεις ψωμί ή να πας καμιά βόλτα το πρωι. Πλέον και 40αρης γυρνάς τα βράδια αεράτος. Πολιτισμός. Πάνε οι σκληρές εποχές με το τζην η υφασμάτινο παντελόνι όλη μέρα να λιώνεις στους 40 βαθμούς.
Τύπε, φοράς τσίνο βερμούδα, εσπαντρίγιες, λινό πουκάμισο σε αποχρώσεις του σομόν, συνοδεία ξυρισμένης και γυαλιστερής γαμπίτσας;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22884
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιουν 2022, 09:42

Feindflug έγραψε:
10 Ιουν 2022, 09:33
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2022, 09:25
Το καλό είναι πως πλέον και οι άνδρες μπορούμε να φοράμε βερμούδες, και να βγαίνουμε τα βράδια κιόλας, στο κυριλέ. Παλιά μόνο κομμένα παντελόνια τζιν υπήρχαν, κι αυτά τα φόραγες μόνο αν ήσουν πιτσιρικάς για να πας να πάρεις ψωμί ή να πας καμιά βόλτα το πρωι. Πλέον και 40αρης γυρνάς τα βράδια αεράτος. Πολιτισμός. Πάνε οι σκληρές εποχές με το τζην η υφασμάτινο παντελόνι όλη μέρα να λιώνεις στους 40 βαθμούς.
Τύπε, φοράς τσίνο βερμούδα, εσπαντρίγιες, λινό πουκάμισο σε αποχρώσεις του σομόν, συνοδεία ξυρισμένης και γυαλιστερής γαμπίτσας;
Τρίχες έχω λίγες γενικά, δεν χρειάζεται να πέφτω σε τέτοιες αλχημείες. Πουκάμισα δεν μου αρέσουν. Μόνο βερμουδες πλέον, με το που αρχίζουν οι ζέστες, παντελόνι δεν ξαναπαίζει.

Άβαταρ μέλους
Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: 04 Φεβ 2022, 18:19

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος » 10 Ιουν 2022, 09:57

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2022, 09:25
Το καλό είναι πως πλέον και οι άνδρες μπορούμε να φοράμε βερμούδες, και να βγαίνουμε τα βράδια κιόλας, στο κυριλέ. Παλιά μόνο κομμένα παντελόνια τζιν υπήρχαν, κι αυτά τα φόραγες μόνο αν ήσουν πιτσιρικάς για να πας να πάρεις ψωμί ή να πας καμιά βόλτα το πρωι. Πλέον και 40αρης γυρνάς τα βράδια αεράτος. Πολιτισμός. Πάνε οι σκληρές εποχές με το τζην η υφασμάτινο παντελόνι όλη μέρα να λιώνεις στους 40 βαθμούς.
Κυριλέ βερμούδα είναι μπουμεριά και καραμπαμπισμός.
Βούτυρα-Έλαια-Λίπη

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Ζέστη και καυτά σορτσάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 10 Ιουν 2022, 10:13

Hunkar Begendi έγραψε:
10 Ιουν 2022, 09:57
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2022, 09:25
Το καλό είναι πως πλέον και οι άνδρες μπορούμε να φοράμε βερμούδες, και να βγαίνουμε τα βράδια κιόλας, στο κυριλέ. Παλιά μόνο κομμένα παντελόνια τζιν υπήρχαν, κι αυτά τα φόραγες μόνο αν ήσουν πιτσιρικάς για να πας να πάρεις ψωμί ή να πας καμιά βόλτα το πρωι. Πλέον και 40αρης γυρνάς τα βράδια αεράτος. Πολιτισμός. Πάνε οι σκληρές εποχές με το τζην η υφασμάτινο παντελόνι όλη μέρα να λιώνεις στους 40 βαθμούς.
Κυριλέ βερμούδα είναι μπουμεριά και καραμπαμπισμός.


Μπουμεροντυσιμο και καραμπαμπισμος το καλοκαιρι
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών