Όταν παντρευτώ.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Όταν παντρευτώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 26 Ιουν 2022, 13:35

Θε να παντρευτώ σε κάποια ώριμη ηλικία ούτε πολύ αργά αλλά ούτε όμως όπως ο μέσος όρος ανδρών. Πιστεύω ότι ο άνδρας έχει περιθώριο στο θέμα αυτό.

Πρέπει όμως η νύφη να τηρεί ορισμένες προδιαγραφές. Να είναι υπεύθυνη, συνετή, να έχει αγάπη κλπ κλπ.
Δυστυχώς η ζωή δεν τα φέρνει όπως θες και υπάρχει ο φόβος να κακοπεσω. Δεν θέλω να το σκέφτομαι αυτό το ενδεχόμενο.
Δεν θέλω ωστοσο και δεν μπορώ να το ελέγξω.
Σίγουρα θα βρω γυναίκα εαν το θελήσω σοβαρά αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω μια είδους έρευνα αγοράς η να ακολουθήσω την καρδιά. Ειμαι σε σκέψεις.;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
shelby
Δημοσιεύσεις: 671
Εγγραφή: 15 Αύγ 2022, 19:44
Phorum.gr user: shelby

Re: Όταν παντρευτώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shelby » 16 Αύγ 2022, 17:32

Ε για αυτό είσαι μόνος...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών