Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ασημίνα
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2022, 10:50

Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασημίνα » 31 Ιούλ 2022, 11:13

Συνοπτικά ... Μεγαλωμένη σε υπερπροσταυτικο περιβάλλον για 19 χρόνια....φάση ούτε περίπτερο μόνη .... Με χρόνια κατάθλιψη.... Παρατώντας το σχόλιο λόγο μπουλινγκ στα 15 ... Χάνω τον πατέρα μου ... Δουλεύω... ξεκινάω μια σχολή που δεν τελείωσα ιδιωτικής.... Από τα πολλά στα 21 παντρεύομαι ακόμα είχα πολλά. Να λύσω... Χαμηλή αυτοπεποίθηση αυτοεκτίμηση και άλλα πολλά αλλά έχω πόλη τσαμπούκα δεν το βάζω κάτω... Κάνω ένα παιδάκι συνεχίζω δουλεύω ... Αλλά τώρα που έχω βρει αρκετά τον εαυτό μου δεν ανέχομαι αυτά που ανεχωμουν ... Πχ φωνές και έχω και απαιτήσεις να νιώθω απ' τον άντρα μου προσωχη κι αγάπη.,.. τον αγαπάω πολύ σαν άνθρωπο αλλά θέλω να χωρίσω.... Και πρέπει να πάρω μεγάλο κουράγιο να έχουμε άριστες σχέσεις για το. Παιδί .4χρονων τώρα ...η το παίρνω απόφαση και καταπιεζωμαι όπως έχω μάθει σαν παιδί?η κάνω ότι κάνω πάντα .... Παλεύω με τους φόβους μου και νικάω....

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 31 Ιούλ 2022, 18:26

Δεν κατάλαβα γιατί θες να χωρίσεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 31 Ιούλ 2022, 18:29

Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:26
Δεν κατάλαβα γιατί θες να χωρίσεις.
Κάθε κοπέλα που παντρεύεται για να ξεφύγει από ένα βαρύ οικογενειακό περιβάλλον χωρίζει μετά από κάποια χρόνια.
Νόμος.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 31 Ιούλ 2022, 18:35

Πτολεμαίος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:29
Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:26
Δεν κατάλαβα γιατί θες να χωρίσεις.
Κάθε κοπέλα που παντρεύεται για να ξεφύγει από ένα βαρύ οικογενειακό περιβάλλον χωρίζει μετά από κάποια χρόνια.
Νόμος.
Ναι δεν διαφωνώ αλλά εδώ υπάρχει ένα παιδί και επειδή λέει τον αγαπάει τον άντρα της, για αυτό ρωτάω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7430
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 31 Ιούλ 2022, 18:36

Ασημίνα έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 11:13
Συνοπτικά ... Μεγαλωμένη σε υπερπροσταυτικο περιβάλλον για 19 χρόνια....φάση ούτε περίπτερο μόνη .... Με χρόνια κατάθλιψη.... Παρατώντας το σχόλιο λόγο μπουλινγκ στα 15 ... Χάνω τον πατέρα μου ... Δουλεύω... ξεκινάω μια σχολή που δεν τελείωσα ιδιωτικής.... Από τα πολλά στα 21 παντρεύομαι ακόμα είχα πολλά. Να λύσω... Χαμηλή αυτοπεποίθηση αυτοεκτίμηση και άλλα πολλά αλλά έχω πόλη τσαμπούκα δεν το βάζω κάτω... Κάνω ένα παιδάκι συνεχίζω δουλεύω ... Αλλά τώρα που έχω βρει αρκετά τον εαυτό μου δεν ανέχομαι αυτά που ανεχωμουν ... Πχ φωνές και έχω και απαιτήσεις να νιώθω απ' τον άντρα μου προσωχη κι αγάπη.,.. τον αγαπάω πολύ σαν άνθρωπο αλλά θέλω να χωρίσω.... Και πρέπει να πάρω μεγάλο κουράγιο να έχουμε άριστες σχέσεις για το. Παιδί .4χρονων τώρα ...η το παίρνω απόφαση και καταπιεζωμαι όπως έχω μάθει σαν παιδί?η κάνω ότι κάνω πάντα .... Παλεύω με τους φόβους μου και νικάω....
θα σου πρότεινα να τον παρατήσεις και να βάλεις ακτινίδια.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 31 Ιούλ 2022, 18:38

Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:35
Πτολεμαίος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:29
Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:26
Δεν κατάλαβα γιατί θες να χωρίσεις.
Κάθε κοπέλα που παντρεύεται για να ξεφύγει από ένα βαρύ οικογενειακό περιβάλλον χωρίζει μετά από κάποια χρόνια.
Νόμος.
Ναι δεν διαφωνώ αλλά εδώ υπάρχει ένα παιδί και επειδή λέει τον αγαπάει τον άντρα της, για αυτό ρωτάω.
Σχεδόν όλες αυτές που ανέφερα αγαπάνε τον άντρα τους και τα παιδιά τους αλλά είναι ψυχικά ασταθή άτομα και το κακό είναι ότι δεν φταίνε αυτές.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21008
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 31 Ιούλ 2022, 18:40

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16328
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 31 Ιούλ 2022, 18:44

Ποιός είναι υπέυθυνος που επεσε σημα οτι ειμαστε Dear Aunt Judy να γράφουνε burner και first time users για συμβουλες;

Να τον ευχαριστήσω τον αθρωπο - ανασα δροσιας αυτα τα νηματα. Η πολιτικη δε παλευεται αλλο
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 31 Ιούλ 2022, 18:45

Πτολεμαίος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:38
Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:35
Πτολεμαίος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:29


Κάθε κοπέλα που παντρεύεται για να ξεφύγει από ένα βαρύ οικογενειακό περιβάλλον χωρίζει μετά από κάποια χρόνια.
Νόμος.
Ναι δεν διαφωνώ αλλά εδώ υπάρχει ένα παιδί και επειδή λέει τον αγαπάει τον άντρα της, για αυτό ρωτάω.
Σχεδόν όλες αυτές που ανέφερα αγαπάνε τον άντρα τους και τα παιδιά τους αλλά είναι ψυχικά ασταθή άτομα και το κακό είναι ότι δεν φταίνε αυτές.
Εάν έχεις έναν καλό σύντροφο και η καθημερινότητα σας δεν είναι φωνές και φασαρίες και τον αγαπάς και σε αγαπάει, πας σε έναν ψυχολόγο και μιλάς και φτιάχνεις σιγά σιγά τα μέσα σου. Αν δεν είναι καλή η καθημερινότητα και το παιδί μεγαλώνει μέσα σε τοξικό περιβάλλον εξαιτίας του συζύγου φεύγεις και παίρνεις το παιδί μαζί σου. Αν σαν πατέρας είναι καλός και εσύ δεν μπορείς να διαχειριστείς την κατάσταση, έφυγες και αφήνεις το παιδί στον πατέρα του. Αν δεν έχεις παιδί, δεν το συζητάμε καν, έφυγες χθες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 31 Ιούλ 2022, 18:46

Yochanan έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:44
Ποιός είναι υπέυθυνος που επεσε σημα οτι ειμαστε Dear Aunt Judy να γράφουνε burner και first time users για συμβουλες;

Να τον ευχαριστήσω τον αθρωπο - ανασα δροσιας αυτα τα νηματα. Η πολιτικη δε παλευεται αλλο
:sal13::sal13::sal13::sal13:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27180
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 31 Ιούλ 2022, 18:47

Ασημίνα έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 11:13
Συνοπτικά ... Μεγαλωμένη σε υπερπροσταυτικο περιβάλλον για 19 χρόνια....φάση ούτε περίπτερο μόνη .... Με χρόνια κατάθλιψη.... Παρατώντας το σχόλιο λόγο μπουλινγκ στα 15 ... Χάνω τον πατέρα μου ... Δουλεύω... ξεκινάω μια σχολή που δεν τελείωσα ιδιωτικής.... Από τα πολλά στα 21 παντρεύομαι ακόμα είχα πολλά. Να λύσω... Χαμηλή αυτοπεποίθηση αυτοεκτίμηση και άλλα πολλά αλλά έχω πόλη τσαμπούκα δεν το βάζω κάτω... Κάνω ένα παιδάκι συνεχίζω δουλεύω ... Αλλά τώρα που έχω βρει αρκετά τον εαυτό μου δεν ανέχομαι αυτά που ανεχωμουν ... Πχ φωνές και έχω και απαιτήσεις να νιώθω απ' τον άντρα μου προσωχη κι αγάπη.,.. τον αγαπάω πολύ σαν άνθρωπο αλλά θέλω να χωρίσω.... Και πρέπει να πάρω μεγάλο κουράγιο να έχουμε άριστες σχέσεις για το. Παιδί .4χρονων τώρα ...η το παίρνω απόφαση και καταπιεζωμαι όπως έχω μάθει σαν παιδί?η κάνω ότι κάνω πάντα .... Παλεύω με τους φόβους μου και νικάω....
Για να φωνάζει, θα πήζει κι αυτός. Έχεις καταλάβει γιατί;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 31 Ιούλ 2022, 18:47

ειδατε ο φεμινισμος και η μητριαρχια? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 31 Ιούλ 2022, 18:47

Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:45
Πτολεμαίος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:38
Naida έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:35


Ναι δεν διαφωνώ αλλά εδώ υπάρχει ένα παιδί και επειδή λέει τον αγαπάει τον άντρα της, για αυτό ρωτάω.
Σχεδόν όλες αυτές που ανέφερα αγαπάνε τον άντρα τους και τα παιδιά τους αλλά είναι ψυχικά ασταθή άτομα και το κακό είναι ότι δεν φταίνε αυτές.
Εάν έχεις έναν καλό σύντροφο και η καθημερινότητα σας δεν είναι φωνές και φασαρίες και τον αγαπάς και σε αγαπάει, πας σε έναν ψυχολόγο και μιλάς και φτιάχνεις σιγά σιγά τα μέσα σου. Αν δεν είναι καλή η καθημερινότητα και το παιδί μεγαλώνει μέσα σε τοξικό περιβάλλον εξαιτίας του συζύγου φεύγεις και παίρνεις το παιδί μαζί σου. Αν σαν πατέρας είναι καλός και εσύ δεν μπορείς να διαχειριστείς την κατάσταση, έφυγες και αφήνεις το παιδί στον πατέρα του. Αν δεν έχεις παιδί, δεν το συζητάμε καν, έφυγες χθες.

Θεωρω οτι εχεις αρκετα υψηλη νοημοσυνη ωστε να πιστευεις οτι οι ψυχολογοι μπορουν να βοηθησουν επι της ουσιας αναλογες περιπτωσεις.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 31 Ιούλ 2022, 18:49

κι εγώ καταπιέστηκα πολύ σαν παιδί αλλά δεν άνοιξα νήμα.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Διεκδίκηση της ζωής που δεν έζησα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 31 Ιούλ 2022, 18:49

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:47
ειδατε ο φεμινισμος και η μητριαρχια? :102:
Καμια σχεση, ουτε καν. Δεν ευθυνονται αυτα που λες για αυτου του ειδους τις περιπτωσεις. Το βλεπεις πολυ επιδερμικα και θολα το ζητημα.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών