Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Αύγ 2022, 10:32

Green Dragon έγραψε:
27 Αύγ 2022, 10:27
EKPLIKTIKOS έγραψε:
18 Αύγ 2022, 12:30
Μπορούν οι γυναίκες να καταλάβουν οτι κάποιος τις γουσταρει; Εεεε οι άνθρωποι έχουν στο σύνολό τους αυτό που λέμε "διαίσθηση", "ένστικτο", "gut feeling" πείτε το όπως θέλετε, και δεν υπαρχει τιποτε υπερφυσικό σε αυτο, ειναι ενας μηχανισμος γρηγορων αποφασεων βασισμενος σε προηγουμενη γνωση. Η απάντηση είναι "μερικές φορες" λοιπον. Όπως "μπορεί" ένας άντρας να καταλάβει αν κάποιος του λέει ψέματα, αν πάει να τον κοροϊδέψει κοκ. Δουλεύει κάποιες φορές. Όταν υπάρχει ένα pattern συμπεριφοράς (πχ πεσιματος) μετά από συσσωρευμενη εμπειρία 100 πεσιματων τότε γρήγορα μπορει να δεις αυτό το pattern στο 101ο παράδειγμα.

Ουσιαστικά μιλάμε για ένα τυπικό binary classification problem για τον εγκέφαλο (α = με γουστάρει, β = δε με γουστάρει) :g030: . Μπορεί να είναι κάπως υψηλή η ακρίβεια του μηχανισμού γιατί οι άνθρωποι έχουν κάπως προβλέψιμη συμπεριφορά ως σύνολο, αλλά να είστε σίγουροι ότι τα false positives αλλά και τα false negatives δεν είναι unheard of, που λέμε και στο χωριό μου ενω το συστημα εχει inherent biases λογω self interest :102: . Και ειδικά στην περίπτωση την πρώτη (false positives), πολλές φορές πάει πακέτο με ένα συγκεκριμένο embarrassment που επίσης λέμε στο χωριό μου, ίδιο με την περίπτωση του κέρατα που όλοι ξέρουν εκτός από τον ίδιο τον κέρατα. Το έχω δει πολλές φορές και πολλές φίλες το έχουν δει για φίλες τους πολλές φορές και εκεί μερικές φορές μπορεί να τραβήξει πολύ η φάση: εεεε φασωνεται με την άλλη μπροστά μου για να με κάνει να ζηλέψω κτλ όπου το απλό embarrassment μπορεί να φτάσει σε επίπεδα cringe. :-?

Γενικά όταν παρουσιάζονται ύποπτες διαφορες μεταξύ των φυλων να τις κοιτάτε με την προσηκουσα δυσπιστία. Οι άνθρωποι ανήκουν στο ίδιο είδος, και ό,τι διαφορές δεν μπορούν να γίνουν reduced σε εντελώς ουγκ επίπεδο (ουσιαστικά μιλάμε για self evident δηλώσεις όσο διανθισμενες με σάλτσα και ωραίες πολυσυλλαβες λεξεις και να ειναι), πράγματα που μπορείς δηλαδή να εξηγήσεις εύκολα στο 8χρονο ανιψακι σου, είναι κατά πάσα πιθανότητα παπατζες
Δεν θα μπορούσα να τα γράψω καλύτερα, άψογη η ανάλυσή σου! Ας το διαβάσουν όλοι, βοηθάει να ξεφύγει η σκέψη από τον σουρρεαλισμό και την μυθοπλασία.
Τι να διαβάσουμε ρε τύπε; Αυτό το κείμενο για να το εννοήσεις πρέπει να έχεις 3 διδακτορικά στην Στατιστική Ανάλυση Στατιστικών Δεδομένων και να έχεις ζήσει 5 χρόνια στην Οξφόρδη.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Αύγ 2022, 11:40

Αγις έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:55
Fairfax έγραψε:
12 Αύγ 2022, 01:10
Νομίζω ότι και τα 50 ευρώ θα της έφταναν στο τέλος.
10 ευρω για πληρες προγραμμα - σεντ παραπανω

Θα ακριβύνει μαλάκα μου! :c040: Για κάνα εικοσάρικο το κόβω να πάει.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Αύγ 2022, 11:42

AlienWay έγραψε:
12 Αύγ 2022, 21:23
Ποια είναι η ταγματοβίζιτα;
Δεν διάβασα όλες τις σελίδες. Δεν ξέρω λοιπόν αν σκέφτηκε ένας ότι η κοπέλα το λέει μάλλον σατυρικά και όχι ότι η ίδια αξιώνει οποιαδήποτε ταρίφα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Αύγ 2022, 11:53

SUV έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:33
sharp έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:11
Volk έγραψε:
13 Αύγ 2022, 14:15


Οι γυναικες δεν καυλωνουν με τυπους που τους παρεχουν υλικα αγαθα για να ειναι μαζι τους τυπε!
Δεν διαβάζεις. Πουθενά δεν γράφει επειδή τους παρέχουν υλικά αγαθά.
Σωστά κάνεις την παρατήρηση αυτή φίλε μου. Είναι μια δική του διαστρεβλωμένη ανάγνωση, στην προσπάθειά του να αναιρέσει ένα αντικειμενικό γεγονός
Θα έλεγε κανείς, πως περισσότερο νοιάζεται να πείσει οτι οι άντρες με χρήματα ΔΕΝ μπορούν να γαμήσουν ή ο,τιδήποτε ανάλογο παρά για το οτι οι γυναίκες δεν κα@λωνουν με πλούσια αρσενικά.

Τέλος πάντων, έχω αρχίσει να αντιλαμβάνομαι τελευταία με διάφορους τρόπους πόσο αφροδισιακά λειτουργεί για μερικούς ανθρώπους η χρήση του εξευτελισμού και της υποτίμησης, ακολουθείται θα έλεγε κανείς μια εμμονική και τελετουργική διαδικασία, κάτι σαν λειτουργικό εγχειρίδιο θρησκευτικής σέκτας. Μα και όπως έλεγε κάποιος, η θρησκεία του σαδιστή είναι το προσκύνημα του τίποτα.
Αλλά το πήγαμε μακρυά και σε βαρειές φιλοσοφίες για τέτοια ώρα , η αλήθεια είναι.
Γαμάτο :bravo:
Πολύ σημαντικό και σοβαρό ζήτημα προς εξέταση. Ναι πηγαίνει μακριά σε βαριές φιλοσοφίες. Αλλά αξίζει χίλιες φορές περισσότερο από κατινίστικο "Α είδες τι λέει; Σιγά το μπάζο ρε να ήταν καμιά άλλη θα άξιζε η Πόρσε. Όλες οι καριόλες τα λεφτά μόνο κοιτάνε" και πολλά άλλα.

Εδώ έβαλες ζήτημα εξουσίας και πως θεωρείς ότι επιβεβαιώνεται η ύπαρξη σου αν βρεις τρόπο να την ασκήσεις.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Αύγ 2022, 12:05

klg έγραψε:
18 Αύγ 2022, 00:25
Volk έγραψε:
17 Αύγ 2022, 10:07
Την αληθεια!

Οι πιο πολλοι αντρες, στα ερωτικα ζητηματα, κοιμουνται ορθιοι!

Ειδικα στα πρωτα ραντεβου στις γνωριμιες κτλπ, δεν χαμπαριαζουν τιποτα!
Οι γυναίκες δεν εχούν κανένα intrinsic λόγο να είναι καλύτερες στο να καταλαβαίνουν το οτιδήποτε στο συγκεκριμένο θέμα. Φυσικά και μπορεί να παρερμηνεύσει μια γυναίκα τις πρόθεσεις κάποιου και δεν είναι και καθόλου περίεργο. Το περίεργο είναι να πιστεύεις ότι έχουν κάποιου είδους υπερενσυναίσθηση και μαγικά μπορούν να ερμηνεύσουν σωστά τα πάντα.
Μπορεί να λειτουργήσουν ως μέλαν σώμα ρε άσχετε και κάποια στιγμή να βγάλουν πλήρως συντονισμένη ακτινοβολία και να σου σκανάρουν το ασυνείδητο να σε διαβάσουν με τη μία.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Αύγ 2022, 12:12

Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 12:05
klg έγραψε:
18 Αύγ 2022, 00:25
Volk έγραψε:
17 Αύγ 2022, 10:07
Την αληθεια!

Οι πιο πολλοι αντρες, στα ερωτικα ζητηματα, κοιμουνται ορθιοι!

Ειδικα στα πρωτα ραντεβου στις γνωριμιες κτλπ, δεν χαμπαριαζουν τιποτα!
Οι γυναίκες δεν εχούν κανένα intrinsic λόγο να είναι καλύτερες στο να καταλαβαίνουν το οτιδήποτε στο συγκεκριμένο θέμα. Φυσικά και μπορεί να παρερμηνεύσει μια γυναίκα τις πρόθεσεις κάποιου και δεν είναι και καθόλου περίεργο. Το περίεργο είναι να πιστεύεις ότι έχουν κάποιου είδους υπερενσυναίσθηση και μαγικά μπορούν να ερμηνεύσουν σωστά τα πάντα.
Μπορεί να λειτουργήσουν ως μέλαν σώμα ρε άσχετε και κάποια στιγμή να βγάλουν πλήρως συντονισμένη ακτινοβολία και να σου σκανάρουν το ασυνείδητο να σε διαβάσουν με τη μία.
To καυλί μου λειτουργεί ως τηλεπαθητικό αλεξικεύρανο και ρουφάει αυτό το είδος psyonic επιθέσεων.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 27 Αύγ 2022, 12:48

Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 11:53
SUV έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:33
sharp έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:11


Δεν διαβάζεις. Πουθενά δεν γράφει επειδή τους παρέχουν υλικά αγαθά.
Σωστά κάνεις την παρατήρηση αυτή φίλε μου. Είναι μια δική του διαστρεβλωμένη ανάγνωση, στην προσπάθειά του να αναιρέσει ένα αντικειμενικό γεγονός
Θα έλεγε κανείς, πως περισσότερο νοιάζεται να πείσει οτι οι άντρες με χρήματα ΔΕΝ μπορούν να γαμήσουν ή ο,τιδήποτε ανάλογο παρά για το οτι οι γυναίκες δεν κα@λωνουν με πλούσια αρσενικά.

Τέλος πάντων, έχω αρχίσει να αντιλαμβάνομαι τελευταία με διάφορους τρόπους πόσο αφροδισιακά λειτουργεί για μερικούς ανθρώπους η χρήση του εξευτελισμού και της υποτίμησης, ακολουθείται θα έλεγε κανείς μια εμμονική και τελετουργική διαδικασία, κάτι σαν λειτουργικό εγχειρίδιο θρησκευτικής σέκτας. Μα και όπως έλεγε κάποιος, η θρησκεία του σαδιστή είναι το προσκύνημα του τίποτα.
Αλλά το πήγαμε μακρυά και σε βαρειές φιλοσοφίες για τέτοια ώρα , η αλήθεια είναι.
Γαμάτο :bravo:
Πολύ σημαντικό και σοβαρό ζήτημα προς εξέταση. Ναι πηγαίνει μακριά σε βαριές φιλοσοφίες. Αλλά αξίζει χίλιες φορές περισσότερο από κατινίστικο "Α είδες τι λέει; Σιγά το μπάζο ρε να ήταν καμιά άλλη θα άξιζε η Πόρσε. Όλες οι καριόλες τα λεφτά μόνο κοιτάνε" και πολλά άλλα.

Εδώ έβαλες ζήτημα εξουσίας και πως θεωρείς ότι επιβεβαιώνεται η ύπαρξη σου αν βρεις τρόπο να την ασκήσεις.
Σε ευχαριστώ τόσο πολύ Χάο...είσαι ο μοναδικός που με νοιώθεις...
SpoilerShow
από εκείνο το ηχητικό σου. το έλεγα εγώ... :oops:
SpoilerShow
:lol:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Αύγ 2022, 13:16

klg έγραψε:
27 Αύγ 2022, 12:12
Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 12:05
klg έγραψε:
18 Αύγ 2022, 00:25


Οι γυναίκες δεν εχούν κανένα intrinsic λόγο να είναι καλύτερες στο να καταλαβαίνουν το οτιδήποτε στο συγκεκριμένο θέμα. Φυσικά και μπορεί να παρερμηνεύσει μια γυναίκα τις πρόθεσεις κάποιου και δεν είναι και καθόλου περίεργο. Το περίεργο είναι να πιστεύεις ότι έχουν κάποιου είδους υπερενσυναίσθηση και μαγικά μπορούν να ερμηνεύσουν σωστά τα πάντα.
Μπορεί να λειτουργήσουν ως μέλαν σώμα ρε άσχετε και κάποια στιγμή να βγάλουν πλήρως συντονισμένη ακτινοβολία και να σου σκανάρουν το ασυνείδητο να σε διαβάσουν με τη μία.
To καυλί μου λειτουργεί ως τηλεπαθητικό αλεξικεύρανο και ρουφάει αυτό το είδος psyonic επιθέσεων.
:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Αύγ 2022, 13:29

SUV έγραψε:
27 Αύγ 2022, 12:48
Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 11:53
SUV έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:33


Σωστά κάνεις την παρατήρηση αυτή φίλε μου. Είναι μια δική του διαστρεβλωμένη ανάγνωση, στην προσπάθειά του να αναιρέσει ένα αντικειμενικό γεγονός
Θα έλεγε κανείς, πως περισσότερο νοιάζεται να πείσει οτι οι άντρες με χρήματα ΔΕΝ μπορούν να γαμήσουν ή ο,τιδήποτε ανάλογο παρά για το οτι οι γυναίκες δεν κα@λωνουν με πλούσια αρσενικά.

Τέλος πάντων, έχω αρχίσει να αντιλαμβάνομαι τελευταία με διάφορους τρόπους πόσο αφροδισιακά λειτουργεί για μερικούς ανθρώπους η χρήση του εξευτελισμού και της υποτίμησης, ακολουθείται θα έλεγε κανείς μια εμμονική και τελετουργική διαδικασία, κάτι σαν λειτουργικό εγχειρίδιο θρησκευτικής σέκτας. Μα και όπως έλεγε κάποιος, η θρησκεία του σαδιστή είναι το προσκύνημα του τίποτα.
Αλλά το πήγαμε μακρυά και σε βαρειές φιλοσοφίες για τέτοια ώρα , η αλήθεια είναι.
Γαμάτο :bravo:
Πολύ σημαντικό και σοβαρό ζήτημα προς εξέταση. Ναι πηγαίνει μακριά σε βαριές φιλοσοφίες. Αλλά αξίζει χίλιες φορές περισσότερο από κατινίστικο "Α είδες τι λέει; Σιγά το μπάζο ρε να ήταν καμιά άλλη θα άξιζε η Πόρσε. Όλες οι καριόλες τα λεφτά μόνο κοιτάνε" και πολλά άλλα.

Εδώ έβαλες ζήτημα εξουσίας και πως θεωρείς ότι επιβεβαιώνεται η ύπαρξη σου αν βρεις τρόπο να την ασκήσεις.
Σε ευχαριστώ τόσο πολύ Χάο...είσαι ο μοναδικός που με νοιώθεις...
SpoilerShow
από εκείνο το ηχητικό σου. το έλεγα εγώ... :oops:
SpoilerShow
:lol:


Σου είχα πει τι ισχύει για το ηχητικό και ήταν αλήθεια.

Πάντως αυτή η ψυχολογία να πρέπει να υποτιμήσεις μια γυναίκα και να πρέπει να το δείξεις κιόλας στη δημόσια δραστηριότητά σου είναι γάμησέ τα.

Είπες και κάτι άλλο!
SUV έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:05
Αγαπητέ τζουτζούκε Volk,

Άφ'σε να αναπτύξει ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ τί την κα@λώνει και τί όχι σε έναν άνδρα, και πότε ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ για να κάνει κάτι -μικρό ή μεγάλο-μαζί του και γύρνα στην οθόνη σου, τα ποτάκια σου, τα παρεάκια σου και ασχοληθείτε με τα αεροπλανάκια σας όμορφα και ωραία, όπως κάνουν όλα τα καλά αγοράκια. Να προσέξεις μόνο, γιατί καμιά φορά τα παιχνιδάκια και τα παίγνια, γυρνάνε και ανάποδα. Και τότε μπορεί και να αναθεωρήσεις όλες αυτές τις εφηβικές, χαριτωμένες αερολογίες και όλα τα λοιπά που προσπαθείς να αναπτύξεις δω ΄χάμου.

Με ανυπόκριτη μητρική στοργή
Αφού πρώτα ένα σύστημα σε έχει κάνει νιώθεις μειονεκτικά και κυρίως ένοχα για να πει ότι καυλώνει με κάτι,
αυτό το ίδιο σύστημα καλλιεργεί αξιώσεις ότι εγώ ένας άντρας ξέρω τι θέλει μια γυναίκα. και όπως βλέπεις σου του λέω με σιγουριά και αυτοπεποίθηση.

Άντε να μου πεις τώρα ότι είναι αλλιώς τα πράγματα. Πως; θα πεις δικές σου εμπειρίες και πεποιθήσεις και ιδέες και συναισθήματα. Σ γάμησα. θα σε σε βγάλω αντικανονική, ούφο, που δεν αντιπροσωπεύεις τον μέσο όρο κανονικότητας και θα επιμείνω και πάλι στην αξίωσή μου.

(Τώρα βέβαια κι εγώ θα έχω τα σημαία που με πονάνε. Δεν μου έχεις κάτσει ενώ μπορεί να ήθελες αλλά χίλιοι δυο λόγοι σε κάνουν επιλεκτική κι εμένα μου τη δίνει. και είναι φυσιολογικό και σεβαστό το ότι μου τη δίνει. Με λίγα λόγια περιμένουμε από τον άλλον να τα ξεκαθαρίσει όλα και να τα διορθώσει χωρίς εμείς να έχουμε εκτεθεί.
Μα αν δεν βγάλεις πρώτος ειλικρίνεια και απενοχοποίηση δεν θα φτιάξουν τα πράγματα.)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
shelby
Δημοσιεύσεις: 671
Εγγραφή: 15 Αύγ 2022, 19:44
Phorum.gr user: shelby

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shelby » 27 Αύγ 2022, 13:32

αμα θες να βγαλεις γκομενα των fans φυσικα

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 27 Αύγ 2022, 13:40

Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 13:29
SUV έγραψε:
27 Αύγ 2022, 12:48
Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 11:53


Γαμάτο :bravo:
Πολύ σημαντικό και σοβαρό ζήτημα προς εξέταση. Ναι πηγαίνει μακριά σε βαριές φιλοσοφίες. Αλλά αξίζει χίλιες φορές περισσότερο από κατινίστικο "Α είδες τι λέει; Σιγά το μπάζο ρε να ήταν καμιά άλλη θα άξιζε η Πόρσε. Όλες οι καριόλες τα λεφτά μόνο κοιτάνε" και πολλά άλλα.

Εδώ έβαλες ζήτημα εξουσίας και πως θεωρείς ότι επιβεβαιώνεται η ύπαρξη σου αν βρεις τρόπο να την ασκήσεις.
Σε ευχαριστώ τόσο πολύ Χάο...είσαι ο μοναδικός που με νοιώθεις...
SpoilerShow
από εκείνο το ηχητικό σου. το έλεγα εγώ... :oops:
SpoilerShow
:lol:


Σου είχα πει τι ισχύει για το ηχητικό και ήταν αλήθεια.

Πάντως αυτή η ψυχολογία να πρέπει να υποτιμήσεις μια γυναίκα και να πρέπει να το δείξεις κιόλας στη δημόσια δραστηριότητά σου είναι γάμησέ τα.

Είπες και κάτι άλλο!
SUV έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:05
Αγαπητέ τζουτζούκε Volk,

Άφ'σε να αναπτύξει ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ τί την κα@λώνει και τί όχι σε έναν άνδρα, και πότε ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ για να κάνει κάτι -μικρό ή μεγάλο-μαζί του και γύρνα στην οθόνη σου, τα ποτάκια σου, τα παρεάκια σου και ασχοληθείτε με τα αεροπλανάκια σας όμορφα και ωραία, όπως κάνουν όλα τα καλά αγοράκια. Να προσέξεις μόνο, γιατί καμιά φορά τα παιχνιδάκια και τα παίγνια, γυρνάνε και ανάποδα. Και τότε μπορεί και να αναθεωρήσεις όλες αυτές τις εφηβικές, χαριτωμένες αερολογίες και όλα τα λοιπά που προσπαθείς να αναπτύξεις δω ΄χάμου.

Με ανυπόκριτη μητρική στοργή
Αφού πρώτα ένα σύστημα σε έχει κάνει νιώθεις μειονεκτικά και κυρίως ένοχα για να πει ότι καυλώνει με κάτι,
αυτό το ίδιο σύστημα καλλιεργεί αξιώσεις ότι εγώ ένας άντρας ξέρω τι θέλει μια γυναίκα. και όπως βλέπεις σου του λέω με σιγουριά και αυτοπεποίθηση.

Άντε να μου πεις τώρα ότι είναι αλλιώς τα πράγματα. Πως; θα πεις δικές σου εμπειρίες και πεποιθήσεις και ιδέες και συναισθήματα. Σ γάμησα. θα σε σε βγάλω αντικανονική, ούφο, που δεν αντιπροσωπεύεις τον μέσο όρο κανονικότητας και θα επιμείνω και πάλι στην αξίωσή μου.

(Τώρα βέβαια κι εγώ θα έχω τα σημαία που με πονάνε. Δεν μου έχεις κάτσει ενώ μπορεί να ήθελες αλλά χίλιοι δυο λόγοι σε κάνουν επιλεκτική κι εμένα μου τη δίνει. και είναι φυσιολογικό και σεβαστό το ότι μου τη δίνει. Με λίγα λόγια περιμένουμε από τον άλλον να τα ξεκαθαρίσει όλα και να τα διορθώσει χωρίς εμείς να έχουμε εκτεθεί.
Μα αν δεν βγάλεις πρώτος ειλικρίνεια και απενοχοποίηση δεν θα φτιάξουν τα πράγματα.)
ωχ μωρέ, χειριστικά παιχνιδάκια εξουσίας είναι αυτά

αλλοίμονο αν πέσουν σε τίποτα γυναίκες που:
Χαοτικός έγραψε:
27 Αύγ 2022, 12:05

Μπορεί να λειτουργήσουν ως μέλαν σώμα ρε άσχετε και κάποια στιγμή να βγάλουν πλήρως συντονισμένη ακτινοβολία και να σου σκανάρουν το ασυνείδητο να σε διαβάσουν με τη μία.
Με όσους λειτουργούν με ένστικτο και διαισθητική γνώση δεν παίζεις. Πολύ απλά γιατί τίποτα δεν μπορεί να τα σκανάρει αντιστοίχως. Ούτε οι κοριοί του Κούλη :smt005:


Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Αύγ 2022, 11:29

:o dude, πόσο αλήθεια!
Ενός λεπτού σιγή.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών