Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
axilmar
Δημοσιεύσεις: 8311
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 14 Αύγ 2022, 16:07

Για να βγαλεις γκομενα, θες το κατι τις σου. Για να βγαλεις παλι φιλεναδα/συντροφο, οχι.

Άβαταρ μέλους
shelby
Δημοσιεύσεις: 671
Εγγραφή: 15 Αύγ 2022, 19:44
Phorum.gr user: shelby

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shelby » 16 Αύγ 2022, 17:05

Εγώ πάντως την βγάζω χωρίς να έχω κάτι

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Αύγ 2022, 08:50

Volk έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:08
Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:02
Volk έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:55


Βολευει να ειναι βαθια χωμενοι μεσα στο καλουπι της φασης "Τα λεφτά δηλώνουν εξουσία και αυτό λειτουργεί αφροδισιακά στις γυναίκες, γιατί από τη φύση τους έλκονται από ισχυρούς άντρες" οπως εγραψε ο τυπος πιο πανω. Ειναι λογικο, ετσι μονο γινεται το παιχνιδι ενδιαφερον και ειναι ολοι χαρουμενοι και στο κοσμο τους!

Η αληθεια ομως, δεν ειναι αυτη!

Η φαση "Τα λεφτά δηλώνουν εξουσία και αυτό λειτουργεί αφροδισιακά στις γυναίκες, γιατί από τη φύση τους έλκονται από ισχυρούς άντρες" ειναι προγραμματισμος στο να συνεχιζεται το παιχνιδι και να γινεται το οτι γινεται.

Απο τη μια οι αντρες το χουν καταπιει αμασητο και κανουν τα παντα ωστε να χουν λεφτα και να ισχυσει και για αυτους αυτη η συνθηκη και επιτελους να φανουν και αυτοι ισχυροι και επιθυμητοι απο τις γυναικες και απο την αλλη βολευει και τις γυναικες διοτι αποκτουν το 3ο απο το τριπτυχο που ψαχνουν οταν θελουν να κανουν γαμο οικογενεια κτλπ. Οικονομικη σταθεροτητα και ασταματητη παροχη στο να χουν το κεφαλι τους ησυχο αλλα και να χουν να μοστραρουν τον επιτυχημενο στις υπολοιπες ωστε να δειξουν τη δικη τους ανωτεροτητα και ικανοτητα οτι ναι, ειμαι ικανη τον βρηκα και τον εχω!

Οι δυνατες καυλες και το δυνατο παιχνιδι ομως, εχει παιχτει πισω απο κανα μπαρ σε κανα στενο στα ορθια με κανα τυπο που δεν τη κερασε ουτε το ποτο της και απλα τον γνωρισε εκει οταν ειχε βγει με τις φιλες της! Αλλα αυτος ο τυπος, δεν ειναι βολικος, δεν κανει ουτε για σχεση, ουτε για γαμο!

Οποτε, ναι, αυτη η συνθηκη βολευει "Τα λεφτά δηλώνουν εξουσία και αυτό λειτουργεί αφροδισιακά στις γυναίκες, γιατί από τη φύση τους έλκονται από ισχυρούς άντρες" αλλα δεν ανταποκρινεται στην αληθεια οταν μιλαμε για καυλες!!!

Ουτε τα περι ομορφιας ισχυουν! Απειρες εχουν γαμηθει σε καθε πιθανη σταση και σε καθε πιθανο σημειο με τυπους που α) δεν κερασαν ουτε καφε και β) ηταν αντικειμενικα μετριοι προς το ασχημοι στο θεμα ομορφιας!

Ηταν ομως το κλικ, που εψαχνε καποιον να της κανει το κλικ! Δεν εψαχνε ουτε για σχεση ουτε για γαμο! Κλικ απο σχεσακηδες και γαμπρους, δεν υπαρχουν, εκει μπαινουν οι συνθηκες! Η λογικη! Ουτε χημεια, ουτε μαγεια, ουτε καυλες!

Ο υπολογισμος, το καλουπωμα και ολοι ειναι χαρουμενοι! Αυτος νιωθει οτι ειναι επιτυχημενος και καυλιαρης και οτι τον γουσταρουν οι γυναικες και η αλλη ειναι σε μια ασφαλη κατασταση, με εναν ευκολοδιαχειρισιμο τυπο που και κατι να παει στραβα, θα χει να πληρωνει τα σπασμενα για τα επομενα χ χρονια!

Ο μπαρακιας που δεν κερασε ποτο τη πηρε στα ορθια πισω στο στενο, τι να μας πει; Δεν κανει ουτε για σχεση, ουτε για γαμο, εννοειται!

Ομως, αυτα που εκανε με αυτον και αυτα που ενιωσε με αυτον, τα θυμαται καθε μερα και αναπολει εκεινες τις γνησιες και γεματες καυλα στιγμες!

Παρηγορια, τα μαγαζια και οι φιλες! Ε, αν κατσει και κατι αλλο, με μεγαλη προσοχη, δεν ειμαστε να ψαχνουμε παλι ξανα για αλλον, αμην καναμε να προγραμματισουμε αυτον!
:smt023

το θεμα ειναι πως αυτες τα ζουν κ αυτοι κοιμουνται ορθιοι
:lol::lol::lol::lol::lol:

Και θα συνεχιζουν να κοιμουνται ακομα πιο βαρια!

Επρεπε να απαντησεις προχτες στη προσκληση και να ρχοσουν μαζι να γελουσαμε ολοι μαζι να γνωριζες και αυτην που σε τιμησε με τα βοτσαλα αλλα δεν μπορεσες :102:

Ισως την επομενη φορα που θα κατηφορισουμε ξανα προς τα μερη σου!
καλη η Κυρια με τα βοτσαλα ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 17 Αύγ 2022, 08:52

Tι εννοεις καλη;
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 17 Αύγ 2022, 09:36

Volk έγραψε:
17 Αύγ 2022, 08:52
Tι εννοεις καλη;
Όχι κακή ή μέτρια. :smt047

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 17 Αύγ 2022, 09:42

Ο άνδρας επειδή εκπαιδεύεται να είναι εξουσιαστής και βίαιος, για να αποφύγει αυτήν την μοίρα, δε θέλει δεσμεύσεις αλλά μόνο φιλία και σεξ, άρα προβάλει το κομμουνιστικο μοντέλο στις σχέσεις. Οι γυναίκες επειδή θέλουν μονογαμία, σταθερότητα, πιο βαθιά ερωτικές σχέσεις, θέλουν να έχεις και μια σταθερή δουλειά, άρα ρεοουν πλέον προς τον καπιταλισμό.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 17 Αύγ 2022, 09:48

Aυτα γίνονται πλέον.
Απο την άλλη, ουτε οταν ερχομαι Ελλάδα συνανταω κανεναν τυπο του γουστου μου ουτε στη χωρα που ειμαι εχω γνωρισει κατι καλο. Ολοι εχουν μια σταση ζωης του στυλ “ηρθα να δουλεψω εδω για 3 χρονια, να βγαλω λεφτά και να φυγω” οπότε τις γυναικες τις αντιμετωπιζουν με αυτο τον τροπο επισης, κατι τελειως προχειρο. Πολλές σιγκλ γυναικες που γνωριζω θελουν να βρουν μια νορμαλ σχεση (οχι να καταληξει σε γαμο απαραιτητα, μια κανονικη σχεση, οχι ONS) Ολοι σχεδον ψάχνουν για ONS. Εγω δεν ειμαι αυτής της φιλοσοφιας, το εχω δοκιμασει και δε με καλυπτει καθολου – μα καθολου ομως- ουτε καν σεξουαλικα. Το σεξ ηταν απαισιο και δε θελω να το ξαναδοκιμασω. (λίγο ασχετο, αλλά θελω να το μοιραστώ).

Μεσα απο αυτά που έχω ζήσει, αλλά και μέσα από αυτά που διαβάζω εδώ και σε άλλα σαητς, συμπεραίνω οτι, υπάρχουν πάρα πολλοί άντρες εκει εξω που θεωρουν οτι ειναι καλοι στο σεξ, αλλα τελικα ειναι τελειως μαπα το καρπουζι, για διαφορους λογους, με πρωτο και κυριο το οτι δεν ασχολουνται καθολου με τη δικη σου ικανοποιηση. Ακομη και ο προαναφερθης παντρεμενος κυριουλης μας ελεγε οτι ειναι πολυ καλος στο σεξ, χωρις φυσικα να εχει ερωτηθεί ή να έχει προηγηθει συζητηση τέτοιου περιεχομενου απλα προσπαθει ο καημενος να βρει μια σαηντ τσικ και καμια δεν του καθεται μαλλον).

Είναι τοσο δυσκολο να βρεις εναν καλο αντρα στο ηλικιακο φασμα 38 με 45 σινγκλ, με ενδιαφεροντα, ευγενικο, με χιουμορ, καλη οικονομικη κατασταση και εμφανισιμο; δεν εννοω μοντελο, δεν εννοω να ειναι φέτες, εννοω εμφανισιμο.

Σε κάποια φαση γνωρισα καποιον Ελληνα που μου άρεσε πολυ, αλλα μαλλον εγω δεν του άρεσα καθόλου. Μου ειπε κοπελα απο την παρεα μου οτι εχει μιλησει πολυ ασχημα για εμενα πισω απο την πλατη μου. Έμαθα οτι και αλλοι απο την παρεα με εχουν σχολιασει πολυ δυσμενως, επειδη μου αρέσει αυτος ο Έλληνας. Οκ, δεν ειναι ο πιο ωραιος αντρας που εχω γνωρισει, αλλα θεωρω οτι εμφανισιακα τουλαχιστον ταιριαζουμε γιατί κι εγω δεν ειμαι η Τζιτζι Χαντιντ. Μου άρεσε γιατί ειχαμε κάνει ωραίες ενδιαφέρουσες συζητήσεις, όσες φορές έτυχε να βρεθούμε σε κοινή παρέα, έπεσα εξω που θεωρησα οτι μπορεί να του αρεσα κι εγώ, λαθος μου.
Παρολα αυτα, με αποκαλουν γκολντ ντιγκερ, λες κι εγω ας πουμε δεν εχω δουλεψει ποσα χρονια και δεν εχω δικα μου λεφτα. Και στην τελική αν ήθελα σωνει και ντε καποιον πλουσιο θα εψαχνα να βρω καποιον ντόπιο.
https://ampa.lifo.gr/renatalks/i-rena-a ... 1660305797

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 17 Αύγ 2022, 09:59

Δεν ισχυει!

Γιατι;

Γιατι μια γυναικα, εχει πιο υψηλη νοημοσυνη απο εναν αντρα, γενικοτερα.

Ειδικα σε αυτου τους ειδους τα θεματα, μπορει να καταλαβει αμεσως αν αρεσει ή δεν αρεσει σε εναν αντρα, στο μπαμ!

Οποτε, αυτο που λεει οτι εκανε λαθος και τελικα δεν του αρεσε, δεν ισχυει!

Στα πρωτα δευτερολεπτα αντε το πολυ 1-2 λεπτα, εχει καταλαβει και αν της αρεσεις και αν σου αρεσει, στο μπαμ!

Και δεν κανουν τραγικα λαθη σε αυτο οπως οι αντρες που εχουν ολα τα "σημαδια" μπροστα τους και κοιμουνται ορθιοι και δεν χαμπαριαζουν τιποτα!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Volk την 17 Αύγ 2022, 10:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3279
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 17 Αύγ 2022, 10:00

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Αύγ 2022, 09:48
Aυτα γίνονται πλέον.
Απο την άλλη, ουτε οταν ερχομαι Ελλάδα συνανταω κανεναν τυπο του γουστου μου ουτε στη χωρα που ειμαι εχω γνωρισει κατι καλο. Ολοι εχουν μια σταση ζωης του στυλ “ηρθα να δουλεψω εδω για 3 χρονια, να βγαλω λεφτά και να φυγω” οπότε τις γυναικες τις αντιμετωπιζουν με αυτο τον τροπο επισης, κατι τελειως προχειρο. Πολλές σιγκλ γυναικες που γνωριζω θελουν να βρουν μια νορμαλ σχεση (οχι να καταληξει σε γαμο απαραιτητα, μια κανονικη σχεση, οχι ONS) Ολοι σχεδον ψάχνουν για ONS. Εγω δεν ειμαι αυτής της φιλοσοφιας, το εχω δοκιμασει και δε με καλυπτει καθολου – μα καθολου ομως- ουτε καν σεξουαλικα. Το σεξ ηταν απαισιο και δε θελω να το ξαναδοκιμασω. (λίγο ασχετο, αλλά θελω να το μοιραστώ).

Μεσα απο αυτά που έχω ζήσει, αλλά και μέσα από αυτά που διαβάζω εδώ και σε άλλα σαητς, συμπεραίνω οτι, υπάρχουν πάρα πολλοί άντρες εκει εξω που θεωρουν οτι ειναι καλοι στο σεξ, αλλα τελικα ειναι τελειως μαπα το καρπουζι, για διαφορους λογους, με πρωτο και κυριο το οτι δεν ασχολουνται καθολου με τη δικη σου ικανοποιηση. Ακομη και ο προαναφερθης παντρεμενος κυριουλης μας ελεγε οτι ειναι πολυ καλος στο σεξ, χωρις φυσικα να εχει ερωτηθεί ή να έχει προηγηθει συζητηση τέτοιου περιεχομενου απλα προσπαθει ο καημενος να βρει μια σαηντ τσικ και καμια δεν του καθεται μαλλον).

Είναι τοσο δυσκολο να βρεις εναν καλο αντρα στο ηλικιακο φασμα 38 με 45 σινγκλ, με ενδιαφεροντα, ευγενικο, με χιουμορ, καλη οικονομικη κατασταση και εμφανισιμο; δεν εννοω μοντελο, δεν εννοω να ειναι φέτες, εννοω εμφανισιμο.

Σε κάποια φαση γνωρισα καποιον Ελληνα που μου άρεσε πολυ, αλλα μαλλον εγω δεν του άρεσα καθόλου. Μου ειπε κοπελα απο την παρεα μου οτι εχει μιλησει πολυ ασχημα για εμενα πισω απο την πλατη μου. Έμαθα οτι και αλλοι απο την παρεα με εχουν σχολιασει πολυ δυσμενως, επειδη μου αρέσει αυτος ο Έλληνας. Οκ, δεν ειναι ο πιο ωραιος αντρας που εχω γνωρισει, αλλα θεωρω οτι εμφανισιακα τουλαχιστον ταιριαζουμε γιατί κι εγω δεν ειμαι η Τζιτζι Χαντιντ. Μου άρεσε γιατί ειχαμε κάνει ωραίες ενδιαφέρουσες συζητήσεις, όσες φορές έτυχε να βρεθούμε σε κοινή παρέα, έπεσα εξω που θεωρησα οτι μπορεί να του αρεσα κι εγώ, λαθος μου.
Παρολα αυτα, με αποκαλουν γκολντ ντιγκερ, λες κι εγω ας πουμε δεν εχω δουλεψει ποσα χρονια και δεν εχω δικα μου λεφτα. Και στην τελική αν ήθελα σωνει και ντε καποιον πλουσιο θα εψαχνα να βρω καποιον ντόπιο.
https://ampa.lifo.gr/renatalks/i-rena-a ... 1660305797
Δυνατό cringe πρωϊνιάτικα από τους μαλάκες του ampa.

Νορμάλ = άντρας με ενδιαφεροντα, ευγενικός, με χιούμορ, καλη οικονομικη κατασταση και εμφανίσιμος :smt005::smt005::smt005:
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 17 Αύγ 2022, 10:01

(...)
Είναι τοσο δυσκολο να βρεις εναν καλο αντρα στο ηλικιακο φασμα 38 με 45 σινγκλ, με ενδιαφεροντα, ευγενικο, με χιουμορ, καλη οικονομικη κατασταση και εμφανισιμο; δεν εννοω μοντελο, δεν εννοω να ειναι φέτες, εννοω εμφανισιμο. (...)
Γι' αυτό υπάρχει το φόρουμ. :102:
Είμαστε τίγκα στο συγκεκριμένο τάργκετ γκρουπ, αν εξαιρέσεις το 90% που είναι συνταξιούχοι.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 17 Αύγ 2022, 10:04

stavmanr έγραψε:
17 Αύγ 2022, 10:01
(...)
Είναι τοσο δυσκολο να βρεις εναν καλο αντρα στο ηλικιακο φασμα 38 με 45 σινγκλ, με ενδιαφεροντα, ευγενικο, με χιουμορ, καλη οικονομικη κατασταση και εμφανισιμο; δεν εννοω μοντελο, δεν εννοω να ειναι φέτες, εννοω εμφανισιμο. (...)
Γι' αυτό υπάρχει το φόρουμ. :102:
Είμαστε τίγκα στο συγκεκριμένο τάργκετ γκρουπ, αν εξαιρέσεις το 90% που είναι συνταξιούχοι.
καλό αυτό. εχεις χρήμα και ελεύθερο χρόνο για ταξίδια, χωρίς τα άγχη και τα ζόρια της εργασίας να δημιουργούν εντάσεις.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3279
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 17 Αύγ 2022, 10:06

Volk έγραψε:
17 Αύγ 2022, 09:59
Δεν ισχυει!

Γιατι;

Γιατι μια γυναικα, εχει πιο υψηλη νοημοσυνη απο εναν αντρα, γενικοτερα.

Ειδικα σε αυτου τους ειδους τα θεματα, μπορει να καταλαβει αμεσως αν αρεσει ή δεν αρεσει σε εναν αντρα, στο μπαμ!

Οποτε, αυτο που λεει οτι εκανε λαθος και τελικα δεν του αρεσε, δεν ισχυει, ειναι μουφα το στορυ!

Στα πρωτα δευτερολεπτα αντε το πολυ 1-2 λεπτα, εχει καταλαβει και αν της αρεσεις και αν σου αρεσει, στο μπαμ!

Και δεν κανουν τραγικα λαθη σε αυτο οπως οι αντρες που εχουν ολα τα "σημαδια" μπροστα τους και κοιμουνται ορθιοι και δεν χαμπαριαζουν τιποτα!
Τι γράφεις πάλι ρε μαλάκα, σοβαρά τώρα;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 17 Αύγ 2022, 10:07

klg έγραψε:
17 Αύγ 2022, 10:06
Volk έγραψε:
17 Αύγ 2022, 09:59
Δεν ισχυει!

Γιατι;

Γιατι μια γυναικα, εχει πιο υψηλη νοημοσυνη απο εναν αντρα, γενικοτερα.

Ειδικα σε αυτου τους ειδους τα θεματα, μπορει να καταλαβει αμεσως αν αρεσει ή δεν αρεσει σε εναν αντρα, στο μπαμ!

Οποτε, αυτο που λεει οτι εκανε λαθος και τελικα δεν του αρεσε, δεν ισχυει, ειναι μουφα το στορυ!

Στα πρωτα δευτερολεπτα αντε το πολυ 1-2 λεπτα, εχει καταλαβει και αν της αρεσεις και αν σου αρεσει, στο μπαμ!

Και δεν κανουν τραγικα λαθη σε αυτο οπως οι αντρες που εχουν ολα τα "σημαδια" μπροστα τους και κοιμουνται ορθιοι και δεν χαμπαριαζουν τιποτα!
Τι γράφεις πάλι ρε μαλάκα, σοβαρά τώρα;
Την αληθεια!

Οι πιο πολλοι αντρες, στα ερωτικα ζητηματα, κοιμουνται ορθιοι!

Ειδικα στα πρωτα ραντεβου στις γνωριμιες κτλπ, δεν χαμπαριαζουν τιποτα!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 17 Αύγ 2022, 10:09

shelby έγραψε:
16 Αύγ 2022, 17:05
Εγώ πάντως την βγάζω χωρίς να έχω κάτι

. Στέλιος Βαρδινογιάννης.
fixed.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Για να βγαλεις γκομενα πρεπει να χεις Πόρσε μεγαλο σπίτι και 1 εκ ευρω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Αύγ 2022, 10:24

Volk έγραψε:
17 Αύγ 2022, 08:52
Tι εννοεις καλη;
over 80/100
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών