Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 08 Σεπ 2022, 09:26

Yochanan έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:16
Gherschaagk έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:12
Έτη φωτός μπροστά. Ομοφυλοφιλία και σχιζοφρένεια είναι θεραπεύσιμες από τους Ρώσους.
To λεει η ιστιοσελιδα τους
Τι λέει για το μενού στο ίδρυμα τους;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 08 Σεπ 2022, 09:53

τα αίτια είναι στο σπόιλερ και η αντιμετώπιση να μην το ανοιξετε και το πιο βασικό να μην πατήσετε πλέι
SpoilerShow

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10004
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 08 Σεπ 2022, 09:55

plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:48
mao mao έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:42
SpoilerShow
Homosexuality is a failure in the psycho-sexual development of a male individual, which is expressed by a manifestation of sexual interest in men. Previously, scientists from all over the world investigated this issue and put forward the theory that such people are already born. But this claim was soon refuted. Homosexuality is a disease, like schizophrenia, phobias, depression, and that is why it requires timely and adequate therapy.

There are different opinions about homosexuality among people - who hates these people, who is tolerant. But with honey point of view is a pathology. Treatment of homosexuality is required to begin at the first sign of its inception. As a rule, therapy is carried out by psychologists and sex therapists.

Etiology
The causes of homosexuality are quite numerous. But it is worth saying that the combination of all the adverse factors listed below can also provoke a craving for same-sex love.

Homosexuality among men can be provoked by such reasons:

sexual abuse of a child in the past;
rape;
signs of homosexuality may appear if an individual previously voluntarily went to coitus with a representative of the same sex;
increased attention and care from the mother;
homosexuality in men is expressed due to the fact that the father did not take active
participation in the upbringing of his son, humiliated him or led an unacceptable lifestyle;
pathology will also manifest itself if the mother consciously instills in her son the habits and behavior of the female sex. This occurs if a woman too wanted to give birth to a girl, not a boy, and is trying to change everything;
upbringing in a family with same-sex parents also negatively affects the child;
the mother is negative towards all women, which prompts the man to think that he should not associate his life with them.

Symptoms
Latent homosexuality or any other form of it is expressed in adults and children somewhat differently. Children express an increased interest in persons of their own sex, in games they prefer the female sex, acting as a mother, a girl in trouble, and so on. Also, they do not take part in team games due to timidity.

Clinic for adults:

shyness;
self-pity;
sexual attraction to a man;
homosexual activity;
behavior is trying to be like a woman;
take care of themselves and follow fashion;
characterized by extreme sexual behavior;
increased feelings of jealousy for a partner.

Therapeutic measures
Psychologists often use the homosexuality test in their practice to assess the patient's level of interest in the opposite sex. If the diagnosis is confirmed, individual therapy is prescribed. The most positive results have been obtained from the use of such techniques as hypnosis, group therapy, therapy for the gradual maturation of the individual as a person, corrective and individual psychotherapy.
Πραγματικα δεν ξερω αλλα το πραμα μου μυριζει κομπινα με τσαρλατανους απατεωνες αν ομως πραγματικα υπαρχουν τετοιες κλινικες
που λειτουργουν νομιμα τοτε ναι μιλαμε για ιλλαροτραγωδια. :lol::lol:
Δεν είναι κλινική, ένα site είναι που έχει μέσα καταχωρημένους ιδιώτες ιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Σεπ 2022, 14:06

vagabondo έγραψε:
08 Σεπ 2022, 09:55
plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:48
mao mao έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:42
SpoilerShow
Homosexuality is a failure in the psycho-sexual development of a male individual, which is expressed by a manifestation of sexual interest in men. Previously, scientists from all over the world investigated this issue and put forward the theory that such people are already born. But this claim was soon refuted. Homosexuality is a disease, like schizophrenia, phobias, depression, and that is why it requires timely and adequate therapy.

There are different opinions about homosexuality among people - who hates these people, who is tolerant. But with honey point of view is a pathology. Treatment of homosexuality is required to begin at the first sign of its inception. As a rule, therapy is carried out by psychologists and sex therapists.

Etiology
The causes of homosexuality are quite numerous. But it is worth saying that the combination of all the adverse factors listed below can also provoke a craving for same-sex love.

Homosexuality among men can be provoked by such reasons:

sexual abuse of a child in the past;
rape;
signs of homosexuality may appear if an individual previously voluntarily went to coitus with a representative of the same sex;
increased attention and care from the mother;
homosexuality in men is expressed due to the fact that the father did not take active
participation in the upbringing of his son, humiliated him or led an unacceptable lifestyle;
pathology will also manifest itself if the mother consciously instills in her son the habits and behavior of the female sex. This occurs if a woman too wanted to give birth to a girl, not a boy, and is trying to change everything;
upbringing in a family with same-sex parents also negatively affects the child;
the mother is negative towards all women, which prompts the man to think that he should not associate his life with them.

Symptoms
Latent homosexuality or any other form of it is expressed in adults and children somewhat differently. Children express an increased interest in persons of their own sex, in games they prefer the female sex, acting as a mother, a girl in trouble, and so on. Also, they do not take part in team games due to timidity.

Clinic for adults:

shyness;
self-pity;
sexual attraction to a man;
homosexual activity;
behavior is trying to be like a woman;
take care of themselves and follow fashion;
characterized by extreme sexual behavior;
increased feelings of jealousy for a partner.

Therapeutic measures
Psychologists often use the homosexuality test in their practice to assess the patient's level of interest in the opposite sex. If the diagnosis is confirmed, individual therapy is prescribed. The most positive results have been obtained from the use of such techniques as hypnosis, group therapy, therapy for the gradual maturation of the individual as a person, corrective and individual psychotherapy.
Πραγματικα δεν ξερω αλλα το πραμα μου μυριζει κομπινα με τσαρλατανους απατεωνες αν ομως πραγματικα υπαρχουν τετοιες κλινικες
που λειτουργουν νομιμα τοτε ναι μιλαμε για ιλλαροτραγωδια. :lol::lol:
Δεν είναι κλινική, ένα site είναι που έχει μέσα καταχωρημένους ιδιώτες ιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων.
Για να σου πω την αμαρτια μου δεν εδωσα την δεουσα προσοχη στο αρθρο αλλα αν ειναι σαϊτ τοτε ειναι σχεδον σιγουρο οτι προκειται για απτεωνες
τσαρλατανους.

Εγω ο ιδιος τα ρωσικα τα εμαθα εντελως μονος μου γιατι μου αρεσε παντοτε να μελεταω την ιστορια του Σιδηρου Παραπετασματος.

Σε γενικες γραμμες ποτε δεν ημουν ο τυπος του γλιτσοπεφτουλα που την πεφτει δεξια κι αριστερα στις ομορφουλες που ειναι ενεργες στα κοινωνικα
δικτυα.

Προσπαθω το κατα δυναμη να αποφευγω τους σολικισμους και φυσικα προσπαθω οσο μπορω να καταλαβω την φιλοσοφια της γλωσσας αυτης
και να μην μιλαω τα τσιπραιϊκα ρωσικα. :lol::lol:

Στα κοινωνικα δικτυα γνωρισα αρκετα ενδιαφεροντα ατομα απο την Σιβηρια απο την Μαριουπολη και ρωσοποντιους απο το Καζακσταν.
Καποτε εδω μεσα στο φορουμ ειχα γνωρισει και μια γυναικα που επασχε απο σχιζοφρενικη ψυχωση και μου ελεγε οτι επερναι ψυχοφαρμακα
που κοιμιζουνε και ελεφαντα.
Σε γενικες γραμμες ειμαι μαλακομαγνητης και μεσα στα κοινωνικα δικτυα και τα φορουμ μαγνητιζω ατομα που ο χαρακτηρας
τους ειναι κριντζυ και τρατζικ.

Τεσπα απο τα λιγα που εχω καταλαβει οσοι εζησαν στο Σιδηρουν Παραπετασμα εχουν εντελως διαφορετικο πολιτισμικο υποβαθρο απο εμας τους
δυτικοευρωπαιους που ειμαστε εξω καρδια σε αντιθεση με τον χαρακτηρα των ανατολικοευρωπαιων που με κριντζαρει.

Τωρα πια βεβαια ειμαι σαραντα χρονων ραμολιμεντο και ισως οι αποψεις μου να ανηκουν στην εποχη των δεινοσαυρων αλλα
δεν βαριεσαι κουβεντα να γινεται. :lol::lol:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Σεπ 2022, 14:27

nowhere έγραψε:
08 Σεπ 2022, 09:53
τα αίτια είναι στο σπόιλερ και η αντιμετώπιση να μην το ανοιξετε και το πιο βασικό να μην πατήσετε πλέι
SpoilerShow
Για την Ζαχαροβα δεν μπορω να εκφερω γνωμη αλλα ενταξει τρατζικ.

Η πρωην πρωθυπουργος της Ουκρανιας Γιουλια Τιμοσενκο ειναι sex symbol. :romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10004
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 08 Σεπ 2022, 16:21

plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 14:06
vagabondo έγραψε:
08 Σεπ 2022, 09:55
plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 01:48


Πραγματικα δεν ξερω αλλα το πραμα μου μυριζει κομπινα με τσαρλατανους απατεωνες αν ομως πραγματικα υπαρχουν τετοιες κλινικες
που λειτουργουν νομιμα τοτε ναι μιλαμε για ιλλαροτραγωδια. :lol::lol:
Δεν είναι κλινική, ένα site είναι που έχει μέσα καταχωρημένους ιδιώτες ιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων.
Για να σου πω την αμαρτια μου δεν εδωσα την δεουσα προσοχη στο αρθρο αλλα αν ειναι σαϊτ τοτε ειναι σχεδον σιγουρο οτι προκειται για απτεωνες
τσαρλατανους.

Εγω ο ιδιος τα ρωσικα τα εμαθα εντελως μονος μου γιατι μου αρεσε παντοτε να μελεταω την ιστορια του Σιδηρου Παραπετασματος.

Σε γενικες γραμμες ποτε δεν ημουν ο τυπος του γλιτσοπεφτουλα που την πεφτει δεξια κι αριστερα στις ομορφουλες που ειναι ενεργες στα κοινωνικα
δικτυα.

Προσπαθω το κατα δυναμη να αποφευγω τους σολικισμους και φυσικα προσπαθω οσο μπορω να καταλαβω την φιλοσοφια της γλωσσας αυτης
και να μην μιλαω τα τσιπραιϊκα ρωσικα. :lol::lol:

Στα κοινωνικα δικτυα γνωρισα αρκετα ενδιαφεροντα ατομα απο την Σιβηρια απο την Μαριουπολη και ρωσοποντιους απο το Καζακσταν.
Καποτε εδω μεσα στο φορουμ ειχα γνωρισει και μια γυναικα που επασχε απο σχιζοφρενικη ψυχωση και μου ελεγε οτι επερναι ψυχοφαρμακα
που κοιμιζουνε και ελεφαντα.
Σε γενικες γραμμες ειμαι μαλακομαγνητης και μεσα στα κοινωνικα δικτυα και τα φορουμ μαγνητιζω ατομα που ο χαρακτηρας
τους ειναι κριντζυ και τρατζικ.

Τεσπα απο τα λιγα που εχω καταλαβει οσοι εζησαν στο Σιδηρουν Παραπετασμα εχουν εντελως διαφορετικο πολιτισμικο υποβαθρο απο εμας τους
δυτικοευρωπαιους που ειμαστε εξω καρδια σε αντιθεση με τον χαρακτηρα των ανατολικοευρωπαιων που με κριντζαρει.

Τωρα πια βεβαια ειμαι σαραντα χρονων ραμολιμεντο και ισως οι αποψεις μου να ανηκουν στην εποχη των δεινοσαυρων αλλα
δεν βαριεσαι κουβεντα να γινεται. :lol::lol:
Δεν έχεις στην περιοχή σου ρωσόφωνους, να εξασκήσεις λίγο την γλώσσα;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Σεπ 2022, 17:08

vagabondo έγραψε:
08 Σεπ 2022, 16:21
plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 14:06
vagabondo έγραψε:
08 Σεπ 2022, 09:55

Δεν είναι κλινική, ένα site είναι που έχει μέσα καταχωρημένους ιδιώτες ιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων.
Για να σου πω την αμαρτια μου δεν εδωσα την δεουσα προσοχη στο αρθρο αλλα αν ειναι σαϊτ τοτε ειναι σχεδον σιγουρο οτι προκειται για απτεωνες
τσαρλατανους.

Εγω ο ιδιος τα ρωσικα τα εμαθα εντελως μονος μου γιατι μου αρεσε παντοτε να μελεταω την ιστορια του Σιδηρου Παραπετασματος.

Σε γενικες γραμμες ποτε δεν ημουν ο τυπος του γλιτσοπεφτουλα που την πεφτει δεξια κι αριστερα στις ομορφουλες που ειναι ενεργες στα κοινωνικα
δικτυα.

Προσπαθω το κατα δυναμη να αποφευγω τους σολικισμους και φυσικα προσπαθω οσο μπορω να καταλαβω την φιλοσοφια της γλωσσας αυτης
και να μην μιλαω τα τσιπραιϊκα ρωσικα. :lol::lol:

Στα κοινωνικα δικτυα γνωρισα αρκετα ενδιαφεροντα ατομα απο την Σιβηρια απο την Μαριουπολη και ρωσοποντιους απο το Καζακσταν.
Καποτε εδω μεσα στο φορουμ ειχα γνωρισει και μια γυναικα που επασχε απο σχιζοφρενικη ψυχωση και μου ελεγε οτι επερναι ψυχοφαρμακα
που κοιμιζουνε και ελεφαντα.
Σε γενικες γραμμες ειμαι μαλακομαγνητης και μεσα στα κοινωνικα δικτυα και τα φορουμ μαγνητιζω ατομα που ο χαρακτηρας
τους ειναι κριντζυ και τρατζικ.

Τεσπα απο τα λιγα που εχω καταλαβει οσοι εζησαν στο Σιδηρουν Παραπετασμα εχουν εντελως διαφορετικο πολιτισμικο υποβαθρο απο εμας τους
δυτικοευρωπαιους που ειμαστε εξω καρδια σε αντιθεση με τον χαρακτηρα των ανατολικοευρωπαιων που με κριντζαρει.

Τωρα πια βεβαια ειμαι σαραντα χρονων ραμολιμεντο και ισως οι αποψεις μου να ανηκουν στην εποχη των δεινοσαυρων αλλα
δεν βαριεσαι κουβεντα να γινεται. :lol::lol:
Δεν έχεις στην περιοχή σου ρωσόφωνους, να εξασκήσεις λίγο την γλώσσα;
Κοιτα να δεις οι παρεες μου ειναι αποκλειστικα ελληνοφωνοι και εχω πολυ καλη φιλια με αρκετους απο τους συμμαθητες μου
απο το σχολειο το οποιο ηταν σουπερ κυριλε.

Με τους δυο συμμαθητες εχω αρκετα συχνες επαφες και δια ζωσης ενω με τους υπολοιπους εχω πολυ καλη επικοινωνια απο τα
κοινωνικα δικτυα.

Γενικα οι φιλοι μου με αποδεχονται οπως ειμαι χωρις να σημαινει οτι συμφωνουμε σε ολα.

Στην περιοχη μου ναι εχω ρωσοφωνους μαλιστα ειναι σε ενα λοφακι ενα χιλιομετρο μακρια απο την αγροικια μας και ειναι ρωσοποντιοι
απο το Καζακσταν.

Με ενα μικροτερο παιδακι απο εκεινο το μερος ημασταν συμμαθητες στο ιδιο δημοτικο.
Πολλες φορες το πηγαιναμε με το αυτο κινητο μας σε ενα δρομο που ηταν κοντα στο δικο του σπιτι και εμεις μετα καναμε μια παρακαμψη
για να συνεχισουμε προς την δικια μας αγροικια.
Δυστυχως αυτο το παιδι πεθανε απο καρκινο στο γονατο σε ηλικια μολις 22 ετων πριν απο δεκαπεντε περιπου χρονια.

Εσυ φυσικα τα ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα και γνωριζεις οτι το σοβιετικο Καζακσταν ηταν πεδιο δοκιμων για τα πυρηνικα οπλα της ΕΣΣΔ
και μπορει η περιοχη που γεννηθηκε να ηταν ραδιενεργη εξαιτιας αυτων των δοκιμων πραγματικα κανεις δεν μπορει να ξερει.

Τεσπα αν και μαθαινω τα ρωσικα δεκα χρονια ποτε ως τωρα δεν τα εχω μιλησει προφορικα αλλα με το γραπτο λογο εχω ανεση μπορω
να πω.
Στα κοινωνικα δικτυα δεν συνηθιζω καθολου τις βιντεοκλησεις επικοινωνω μονο διαμεσω του γραπτου λογου.

Ομορφες καλησπερες. :wave:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 08 Σεπ 2022, 17:45

για το θεμα της ομοφυλοφιλιας εχει μιλησει ο Ηρόδοτος πριν απο ολους του πουστειδικούς....

[1.105.4] τοῖσι δὲ τῶν Σκυθέων συλήσασι τὸ ἱρὸν τὸ ἐν Ἀσκάλωνι καὶ τοῖσι τούτων αἰεὶ ἐκγόνοισι ἐνέσκηψε ἡ θεὸς θήλεαν νοῦσον· ὥστε ἅμα λέγουσί τε οἱ Σκύθαι διὰ τοῦτό σφεας νοσέειν, καὶ ὁρᾶν παρ᾽ ἑωυτοῖσι τοὺς ἀπικνεομένους ἐς τὴν Σκυθικὴν χώρην ὡς διακέαται τοὺς καλέουσι ἐνάρεας οἱ Σκύθαι.


λέγανε οι Σκύθες πως είναι πισωγλέντηδες επειδή οι πρόγονοι τους « συλήσασι τὸ ἱρὸν τὸ ἐν Ἀσκάλωνι » της Αφροδίτης και η Άφρο τους έριξε απάνω τους την «θήλεαν νοῦσον» και σε αυτούς και στους απογόνους των, είς αεί.... δια παντώς... μέχρι και σήμερα δηλαδή...

είναι επακόλουθο τ'ό,τι η θηλέα νούσος (γυναικωτός και πούστης) έπεσε πάνω και σε όλους όσους έκαμαν κάτι παρόμοιο με τους σκύθες στην ασκαλώνα και « συλήσασι τὸ ἱρὸν» της Αφροδίτης.

Ποσα ιερά της Αφροδίτης είναι ήδη «συλήσασι»μένα στο Ελλάντα; και αλλούθε; μετράτε ιερά και στο καπάκι μετράτε απογόνους απογόνων με την Θηλέα Νοῦσον...

Και βρείτε και ποιός έκαμε «συλήσασι» τα ιερά και είναι υπεύθυνος, από δόλο ή από άγνοια, για την σημερινή θηλέα νοῦσον, εκτός από τους Σκύθες τον 7ο αιώνα π.Χ.

Περάσαν 27 αιώνες... πολλοί οι απόγονοι των Θηλεονουσόντων...

πάντως ο Ηρόδοτος την χαρακτηρίζει ως Νοῦσον = (Ιωνική γραφή) ασθένεια, (επική γραφή) πανούκλα.

Λύση; Ξανανοίγουμε τα ιερά της Αφροδίτης για να ξεπουστέψει ο τόπος.... :smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 08 Σεπ 2022, 18:00

οι ἐνάρεας = οι γυναικωτοί πισωγλέντηδες...

να χουμε λέξεις να λέμε και να μας κοιτάνε σαν χάνοι... τι λοατκι και θηλεονουσόντα είναι τοιούντα ρε;

ἐνάρεας
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Σεπ 2022, 18:09

taxalata xalasa έγραψε:
08 Σεπ 2022, 18:00
οι ἐνάρεας = οι γυναικωτοί πισωγλέντηδες...

να χουμε λέξεις να λέμε και να μας κοιτάνε σαν χάνοι... τι λοατκι και θηλεονουσόντα είναι τοιούντα ρε;

ἐνάρεας
Ενδιαφερον ευρημα μπορω να πω.
Οι κωμωδιες του Αριστοφανη σιγουρα θα μας δινουν μια εικονα για τις αρχαιοελληνικες
βωμολοχιες.

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 11 Ιουν 2023, 16:41

plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 00:58
Συμφωνα με αυτη την ιστιοσελιδα ιδιωτικης κλινικης στην Ρωσια η ομοφυλοφιλια ειναι μια σεξουαλικη διαταραχη που αφορα το αντρικο φυλο και ειναι παρομοια με την καταθλιψη την σχιζοφρενεια και τις φοβιες και φυσικα ειναι εφικτο
να θεραπευτει με την βοηθεια ανδρολογων ψυχοθεραπευτων και σεξολογων.

Βρε βρε κατι πραγματα που γινονται στην Ρωσια του Βαλοντια. :giggle:

Eγω παντως αν ημουν ομοφυλοφιλοφιλος διπλα σε μια ομορφη ρωσιδουλα θα γινομουν ετεροφυλοφιλος. :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
1. Απαγόρευση των θεραπειών μεταστροφής. Ναι γιατί υπήρχαν οικογένειες που πήγαιναν σε δήθεν ειδικούς για να προσπαθήσουν να κάνουν το παιδί τους στρέιτ.

https://www.liberal.gr/politiki/minyma- ... sto-tiktok

Θελει ο φιλοπουτινικος να κρυφτει και η χαρα δεν τον αφηνει :102:

Λετε να πηγαινει σε ειδικους (οχι δηθεν ) και τα ξερει ? :102:
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 11 Ιουν 2023, 23:18

pikey25 έγραψε:
11 Ιουν 2023, 16:41
plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 00:58
Συμφωνα με αυτη την ιστιοσελιδα ιδιωτικης κλινικης στην Ρωσια η ομοφυλοφιλια ειναι μια σεξουαλικη διαταραχη που αφορα το αντρικο φυλο και ειναι παρομοια με την καταθλιψη την σχιζοφρενεια και τις φοβιες και φυσικα ειναι εφικτο
να θεραπευτει με την βοηθεια ανδρολογων ψυχοθεραπευτων και σεξολογων.

Βρε βρε κατι πραγματα που γινονται στην Ρωσια του Βαλοντια. :giggle:

Eγω παντως αν ημουν ομοφυλοφιλοφιλος διπλα σε μια ομορφη ρωσιδουλα θα γινομουν ετεροφυλοφιλος. :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
1. Απαγόρευση των θεραπειών μεταστροφής. Ναι γιατί υπήρχαν οικογένειες που πήγαιναν σε δήθεν ειδικούς για να προσπαθήσουν να κάνουν το παιδί τους στρέιτ.

https://www.liberal.gr/politiki/minyma- ... sto-tiktok

Θελει ο φιλοπουτινικος να κρυφτει και η χαρα δεν τον αφηνει :102:

Λετε να πηγαινει σε ειδικους (οχι δηθεν ) και τα ξερει ? :102:
Μα τα αναγραφομενα στο αρθρο περιλαμβανονται στα θεμελια του ευρωπαϊκου κεκτημενου αν ηθελε ας εκανε κι αλλιως για να
δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος. :giggle:

Armageddon
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: 29 Μάιος 2023, 18:12
Τοποθεσία: Ν.Ιωνία

Re: Ομοφυλοφιλια:αιτια συμπτωματα και αντιμετωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Armageddon » 24 Ιουν 2023, 06:40

plouf έγραψε:
08 Σεπ 2022, 00:58
Συμφωνα με αυτη την ιστιοσελιδα ιδιωτικης κλινικης στην Ρωσια η ομοφυλοφιλια ειναι μια σεξουαλικη διαταραχη που αφορα το αντρικο φυλο και ειναι παρομοια με την καταθλιψη την σχιζοφρενεια και τις φοβιες και φυσικα ειναι εφικτο
να θεραπευτει με την βοηθεια ανδρολογων ψυχοθεραπευτων και σεξολογων.

Βρε βρε κατι πραγματα που γινονται στην Ρωσια του Βαλοντια. :giggle:

Eγω παντως αν ημουν ομοφυλοφιλοφιλος διπλα σε μια ομορφη ρωσιδουλα θα γινομουν ετεροφυλοφιλος. :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
H ομοφιλοφιλία είναι παρέκκλιση από το φυσιολογικό. Η φύση μας προίκισε με γεννετικά όργανα ώστε να πολλαπλασιαζόμαστε και να διατηρείται έτσι αυτή η ένωση αγάπης, η οικογένεια. Για τον θεό η αγάπη είναι το Α και το Ω. Οι gay δεν μπορούν να κάνουν παιδιά με κανένα τρόπο. Οι gay αμέσως στιγματίζονται σε όλες τις κοινωνίες και περιθωριοποιούνται. Στο μυαλό των περισσότερων ανδρών μοιάζει εντελώς αποτρόπαια η ιδέα να κάνουν έρωτα με τον ποπό.
But through the eternal night, the twinkling of star light, so very far away maybe it's only yesterday...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών