Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28238
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 14 Οκτ 2022, 16:47

GoBack έγραψε:
29 Σεπ 2022, 16:01
nowhere έγραψε:
29 Σεπ 2022, 15:59
και ποιος είναι ο αστέρας της σούπερ λιγκ?
Τσουμπερ.Η αλλιως ο ενας απο τους δεκαπεντε.Πρωην ποδοσφαιριστης πλεον :102:
bump

https://www.newsit.gr/athlitika/aek-thl ... e/3619016/
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 14 Οκτ 2022, 21:14

GoBack έγραψε:
14 Οκτ 2022, 16:47
GoBack έγραψε:
29 Σεπ 2022, 16:01
nowhere έγραψε:
29 Σεπ 2022, 15:59

και ποιος είναι ο αστέρας της σούπερ λιγκ?
Τσουμπερ.Η αλλιως ο ενας απο τους δεκαπεντε.Πρωην ποδοσφαιριστης πλεον :102:
bump

Θλάση στους κοιλιακούς ο Στίβεν Τσούμπερ
Γελάω μεν, αλλά το «πρώην ποδοσφαιριστής» δεν το αποδέχομαι.
Θυμίζει οπαδούς Arsenal που καταφέρονταν εναντίον του Mesut Özil με επιχειρηματολογία του τύπου «έχει κάτσει πάνω στο συμβόλαιό του και δεν του καίγεται καρφί για την ομάδα», «όλη μέρα στο PlayStation είναι» και άλλα τέτοια. Σε λίγο θα βγάλετε και meme με τον «Βούδα» της Ραφήνας!

Εγώ ΔΕΝ διακρίνω αδιαφορία από πλευράς του. Έχει χάσει τον προσανατολισμό του. ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ όμως.
Θα βρει το κουμπί του ο μέγιστος των μεγίστων Matías «el pelado» Almeyda και θα τρίβουμε τα μάτια μας.
Ας μην ξεχνάμε πως πρόκειται (IMHO) για τον παίκτη με τα καλύτερα τελειώματα στο roster της ΑΕΚ.
Θα του αλλάξει θέση ο «καράφλας», θα αναπροσαρμόσει το σύστημα (ίσως αν τον φέρει απ’ τα άκρα στον άξονα) και θα πάρει μπρος.
Ας μην τον υποτιμούμε, δεν έχουμε να κάνουμε με κάνα ατσούμπαλο όπως τον -φιλότιμο κατά τα άλλα- Γιακουμάκη, ξέρει μπάλα ο Ελβετός.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28238
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 14 Οκτ 2022, 22:12

Gordian Knot έγραψε:
14 Οκτ 2022, 21:14


Γελάω μεν, αλλά το «πρώην ποδοσφαιριστής» δεν το αποδέχομαι.
Θυμίζει οπαδούς Arsenal που καταφέρονταν εναντίον του Mesut Özil με επιχειρηματολογία του τύπου «έχει κάτσει πάνω στο συμβόλαιό του και δεν του καίγεται καρφί για την ομάδα», «όλη μέρα στο PlayStation είναι» και άλλα τέτοια. Σε λίγο θα βγάλετε και meme με τον «Βούδα» της Ραφήνας!

Εγώ ΔΕΝ διακρίνω αδιαφορία από πλευράς του. Έχει χάσει τον προσανατολισμό του. ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ όμως.
Θα βρει το κουμπί του ο μέγιστος των μεγίστων Matías «el pelado» Almeyda και θα τρίβουμε τα μάτια μας.
Ας μην ξεχνάμε πως πρόκειται (IMHO) για τον παίκτη με τα καλύτερα τελειώματα στο roster της ΑΕΚ.
Θα του αλλάξει θέση ο «καράφλας», θα αναπροσαρμόσει το σύστημα (ίσως αν τον φέρει απ’ τα άκρα στον άξονα) και θα πάρει μπρος.
Ας μην τον υποτιμούμε, δεν έχουμε να κάνουμε με κάνα ατσούμπαλο όπως τον -φιλότιμο κατά τα άλλα- Γιακουμάκη, ξέρει μπάλα ο Ελβετός.
Σιγα που εχει ο τσουμπερ τα καλυτερα τελειωματα εκτος αν ξερεις κατι παραπανω και το εννοεις μεταφορικα :lol:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14893
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 14 Οκτ 2022, 22:14

ετομλκ :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14893
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 14 Οκτ 2022, 22:15

:blm::blm:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 14 Οκτ 2022, 22:28

🤣🤣🤣🤣🤣
Δεν είναι αλληλοαναιρούμενα αυτά τα δύο, βλ. George Best: Σούπερ ντούπερ χώστης (καθώς και άλλα πολλά ποδοσφαιρικά ινδάλματα που διέπρεπαν εντός και εκτός γηπέδων).

Και όμως, αν παρατηρήστε τον κυρ-Στέφανο, όσες φορές βγήκε ένας με έναν με τον αντίπαλο τερματοφύλακα, δεν λάθεψε.
Του ακύρωσαν και 4-5 γκολ για οριακά offside πέρσι σε ανάλογες φάσεις που θα είχαν ανεβάσει το ενεργητικό του.
Διαθέτουμε ΠΥΡΗΝΙΚΟ οπλοστάσιο και μάλιστα στον πάγκο.
Ξαναδείτε τον σας λέω.
Και προσοχή, δεν αναφέρομαι σε Blancoικό killer instinct, μου ’ρθε η μπάλα στο κουτί, την έστειλα με τη μία στα δίχτυα.
Είναι αυτό που λέγαμε για το απίθανο πλασέ του Thierry Henry στην Arsenal προ ετών αν θυμάστε, το σήμα κατατεθέν του παίκτη.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Крaсная армия
Δημοσιεύσεις: 4150
Εγγραφή: 17 Ιουν 2021, 21:37
Phorum.gr user: Μαρίνος Αντύπας
Τοποθεσία: Πελασγιώτιδα

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Крaсная армия » 14 Οκτ 2022, 22:34

Και εγώ με 17 γυναίκες.

Δεν μετράω τα One night stands.
Для пользы дела мне необходимы военные полномочия. В таком случае я буду сам, без формальностей свергать тех командармов и комиссаров, которые губят дело. Так мне подсказывают интересы дела, и, конечно, отсутствие бумажки от Троцкого меня не остановит.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 14 Οκτ 2022, 22:45

Όξω πούστη απ’ τη παράγκα!
Εδώ μιλάμε για αρχόντους του διαμετρήματος του Στέφανου του Τζούμπερ, όχι μυζηθρότυρα με καραφλοχαίτη Γκέκα που την έχουν δει κοσμοπολίτες επειδή φοράνε φανέλα Milan.
Μάλλον πίστεψες τον αρθογράφο του «Ριζοσπάστη» (ποιος ΠΟΥΣΤΗΣ ήταν, θυμίστε μου το όνομά του) πως ήταν ασφαλής η βρώση των λαχανικών παραγωγής Τσερνόμπιλ (παρότι φωσφόριζαν 🤭) και τα ’φαγες με το κιλό. Δεν εξηγείται αλλιώς.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14893
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 14 Οκτ 2022, 22:51

Gordian Knot έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:45
SpoilerShow
Όξω πούστη απ’ τη παράγκα!
Εδώ μιλάμε για αρχόντους του διαμετρήματος του Στέφανου του Τζούμπερ, όχι μυζηθρότυρα με καραφλοχαίτη Γκέκα που την έχουν δει κοσμοπολίτες επειδή φοράνε φανέλα Milan.
SpoilerShow
Μάλλον πίστεψες τον αρθογράφο του «Ριζοσπάστη» (ποιος ΠΟΥΣΤΗΣ ήταν, θυμίστε μου το όνομά του) πως ήταν ασφαλής η βρώση των λαχανικών παραγωγής Τσερνόμπιλ (παρότι φωσφόριζαν 🤭) και τα ’φαγες με το κιλό. Δεν εξηγείται αλλιώς.
:smt005::smt005::smt005:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28238
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 14 Οκτ 2022, 22:54

Gordian Knot έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:28
🤣🤣🤣🤣🤣
Δεν είναι αλληλοαναιρούμενα αυτά τα δύο, βλ. George Best: Σούπερ ντούπερ χώστης (καθώς και άλλα πολλά ποδοσφαιρικά ινδάλματα που διέπρεπαν εντός και εκτός γηπέδων).

Και όμως, αν παρατηρήστε τον κυρ-Στέφανο, όσες φορές βγήκε ένας με έναν με τον αντίπαλο τερματοφύλακα, δεν λάθεψε.
Του ακύρωσαν και 4-5 γκολ για οριακά offside πέρσι σε ανάλογες φάσεις που θα είχαν ανεβάσει το ενεργητικό του.
Διαθέτουμε ΠΥΡΗΝΙΚΟ οπλοστάσιο και μάλιστα στον πάγκο.
Ξαναδείτε τον σας λέω.
Και προσοχή, δεν αναφέρομαι σε Blancoικό killer instinct, μου ’ρθε η μπάλα στο κουτί, την έστειλα με τη μία στα δίχτυα.
Είναι αυτό που λέγαμε για το απίθανο πλασέ του Thierry Henry στην Arsenal προ ετών αν θυμάστε, το σήμα κατατεθέν του παίκτη.
Αν ηταν ο καλυτερος μας φινισερ δεν θα τον τραβουσε μπακ χαφ ο Αλμειδα θα τον βολευε καπου κοντα στο κουτι.Μακαρι να γινει ειτε αριστερο ειτε δεξι μπακ σε 4αδα σαν τον Ματος π ειχαν οι μπουγατσες,να βαζει/φτιαχνει 7-8 γκολ το χρονο
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 14 Οκτ 2022, 23:12

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
26 Σεπ 2022, 21:21
Βιζιτάρει αυτή;
Μλκ θα πληρωνες γιαυτο το πραγμα ?

Θυμαμαι πριν χρονια ημουν σε ενα κλαμπ καθισμενος αναποδα στο μπαρ ( πλατη ) πινω τα ποτακια και αγναντευω λεγοντας μαλακιες με την παρεα σε καποια φαση μου λεει ενας , Φιλε ετσι κ σηκωσεις λιγο τους αγκωνες (το σωμα ) θα την χτυπησεις με το κεφαλι στο μουνι . Δε γυρισα καν δικε μου ( χορευε πανω στο μπαρ πισω μου με ανοιχτα τα ποδια )

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 14 Οκτ 2022, 23:22

GoBack έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:54
Gordian Knot έγραψε:
14 Οκτ 2022, 22:28
🤣🤣🤣🤣🤣
Δεν είναι αλληλοαναιρούμενα αυτά τα δύο, βλ. George Best: Σούπερ ντούπερ χώστης (καθώς και άλλα πολλά ποδοσφαιρικά ινδάλματα που διέπρεπαν εντός και εκτός γηπέδων).

Και όμως, αν παρατηρήστε τον κυρ-Στέφανο, όσες φορές βγήκε ένας με έναν με τον αντίπαλο τερματοφύλακα, δεν λάθεψε.
Του ακύρωσαν και 4-5 γκολ για οριακά offside πέρσι σε ανάλογες φάσεις που θα είχαν ανεβάσει το ενεργητικό του.
Διαθέτουμε ΠΥΡΗΝΙΚΟ οπλοστάσιο και μάλιστα στον πάγκο.
Ξαναδείτε τον σας λέω.
Και προσοχή, δεν αναφέρομαι σε Blancoικό killer instinct, μου ’ρθε η μπάλα στο κουτί, την έστειλα με τη μία στα δίχτυα.
Είναι αυτό που λέγαμε για το απίθανο πλασέ του Thierry Henry στην Arsenal προ ετών αν θυμάστε, το σήμα κατατεθέν του παίκτη.
Αν ηταν ο καλυτερος μας φινισερ δεν θα τον τραβουσε μπακ χαφ ο Αλμειδα θα τον βολευε καπου κοντα στο κουτι.Μακαρι να γινει ειτε αριστερο ειτε δεξι μπακ σε 4αδα σαν τον Ματος π ειχαν οι μπουγατσες,να βαζει/φτιαχνει 7-8 γκολ το χρονο
Ας το θέσω λίγο διαφορετικά για να γίνω κατανοητός:
Ο Zuber ΥΠΕΡΕΧΕΙ τόσο του Araujo όσο και του «501» στα τελειώματα.
Ο Sergio, παρότι μεγάλη αδυναμία, παρουσιάζεται συχνά άστοχος από θέσεις όπου περιμένεις να «γράψει». Ίσως και λόγω του ότι σκυλιάζει και του βγαίνει η γλώσσα σε κάθε ματς, δεν κάθεται.
Για τον Ολλανδό δεν ξέρω, δεν τον έχουμε δει ακόμα και δεν τον είχα παρακολουθήσει στην Μπέος FC.
Χειρότερος ΟΛΩΝ ο Αραφάτ, όρος Αραράτ πως τον λένε. Που επιπλέον είναι και βλαμμένος στον εγκέφαλο - highlight το blooper στην Τούμπα.
Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με την ΑΕΚ να κάνει λάθος στη σέντρα, καθώς ο Άμραμπατ αντί για να δώσει πάσα με αποτέλεσμα ο διαιτητής να σφυρίξει έμμεσο.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28238
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 14 Οκτ 2022, 23:29

Μπρδευεσαι με τον Αραουχο γιατι εχει χασει 3-4 αχαστα αλλα ο τυπος στην καριερα του εχει βαλει γκολ με καθε τροπο.Υπαρχει κανα στατιστικο για τον Τσουμπερη γκολ ανα τελικες ξερω γω;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 15 Οκτ 2022, 00:17

Στατιστικά δεν έχω. Θυμάμαι τις ευκαιρίες όμως. Αυτές που κατέληξαν σε γκολ κι αυτές που χάθηκαν.
Και δεν έκανα τη σύγκριση για να υποτιμήσω τον Αραούχο, κάθε άλλο.

Θεωρώ πολύ σημαντική την περιγραφή κάθε παίκτη και δη επιθετικoύ. Τι ορισμό θα δώσουμε, ποια στοιχεία παιχνιδιού τους θα τονίσουμε.
Ο Blanco π.χ. ήταν «περιοχίστας», είχε σκοράρει με κάθε τρόπο και αν τον τροφοδοτούσες κατάλληλα έκανε παπάδες.
Αλλά δεν, επαναλαμβάνω ΔΕΝ, ήταν μπαλαδόρος. Δεν είχε την ικανότητα να δημιουργήσει μια φάση μόνος του.
Πόσοι τέτοιοι υπάρχουν θα μου πεις;
Σύμφωνοι, αλλά υπήρχαν άλλοι -με μικρότερη έφεση στο σκοράρισμα- που έκαναν απίθανα υδραυλικά όπως ο Ιγνάτιος. Όταν του πήγαινε το ματς/είχε όρεξη και δεν βαριόταν...

Από όλους τους παίκτες του τωρινού ρόστερ, κρίνω -ως προπονητής της εξέδρας φυσικά, σε καφενειακές συζητήσεις- πως αυτός διαθέτει το ποιοτικότερο τελείωμα σε φάσεις ένας με έναν.
Βγήκε η κάθετη, ξεφορτώθηκα το αντίπαλο στόπερ, πλάσαρα ΕΚΕΙ που έπρεπε, το κοντέρ έγραψε. Σιγουριά. Interamerican.
Αν κάποιος παρακολουθεί προπονήσεις της ομάδας μπορεί να το επιβεβαιώσει ή να το αντικρούσει.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών