Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 29 Σεπ 2022, 18:50

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:26
stavmanr έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:44
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:26


γαμώ τα άτομα είναι, προσγειωμένη, καθόλου ψωνισμένη, ευχάριστη στη παρέα και καλόκαρδη
Στους πόσους άντρες γίνεται η μεταβολή αυτή; Στους 8; Στους 12; Υπάρχει ανώτατο όριο αντιστροφής της διαδικασίας;
Ρωτώ για να συνδυάσω τον ψυχισμό και το χαρακτήρα με το νήμα.
δε μπορώ να καταλάβω αν είναι χιούμορ ή κακόβουλη ειρωνεία
Μπορεί να είναι και κακόβουλο χιούμορ ή καλόβουλη ειρωνεία.
Μην αφήνεις συνδυασμούς στην άκρη.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23294
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 29 Σεπ 2022, 18:52

jason0 έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:46
stavmanr έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:45
jason0 έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:43
Τπτ
Εγώ την έχω γνωρίσει, τι τυχερός ειμαι
Πράγματι.
Τώρα μπορείς να πεθάνεις ήσυχος και ολοκληρωμένος ως άνθρωπος. :g030:
Μου φάνηκαν πολλά τα λεφτά και τότε
Πόσα; για να δω αν ισχύει αυτά που κυκλοφορούσαν στην πιάτσα το 18-19
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 29 Σεπ 2022, 18:58

Ο μάνατζέρ της φταίει για όλα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 29 Σεπ 2022, 19:20

stavmanr έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:50
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:26
stavmanr έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:44


Στους πόσους άντρες γίνεται η μεταβολή αυτή; Στους 8; Στους 12; Υπάρχει ανώτατο όριο αντιστροφής της διαδικασίας;
Ρωτώ για να συνδυάσω τον ψυχισμό και το χαρακτήρα με το νήμα.
δε μπορώ να καταλάβω αν είναι χιούμορ ή κακόβουλη ειρωνεία
Μπορεί να είναι και κακόβουλο χιούμορ ή καλόβουλη ειρωνεία.
Μην αφήνεις συνδυασμούς στην άκρη.
με στενοχωρείς τελευταία, μου τη μπαίνεις διαρκώς χωρίς λόγο
εμένα που σε αγαπάω; :cry
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 29 Σεπ 2022, 19:21

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
29 Σεπ 2022, 19:20
stavmanr έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:50
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:26

δε μπορώ να καταλάβω αν είναι χιούμορ ή κακόβουλη ειρωνεία
Μπορεί να είναι και κακόβουλο χιούμορ ή καλόβουλη ειρωνεία.
Μην αφήνεις συνδυασμούς στην άκρη.
με στενοχωρείς τελευταία, μου τη μπαίνεις διαρκώς χωρίς λόγο
εμένα που σε αγαπάω; :cry
:lol:
Καλό Αλογομούρη.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9301
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 29 Σεπ 2022, 19:23

Δεν ξέρω με ποσους έχει παει η Γιουσεφ αλλά πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν. Πχ εγώ πριν 20 χρονια είχα μια φιλη τότε 27 χρονών που μου είχε πει οτι είχε παει με καμια 20αρια και βάλε. Και αν την έβλεπες δεν θα το πίστευες γιατι ούτε προκλητικά ντυνόταν, μορφωμένη ήταν και του κλάδου μου και από οικογένεια γνωστή. Βέβαια εγώ πάλι δεν βλέπω κάτι το μεμπτό οταν μια γυναίκα έχει πάει με κάμποσους. Αυτά είναι στερεότυπα του παρελθόντος. Ισως δείχνει κάτι για το χαρακτήρα της αλλά μέχρι εκεί.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7316
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 29 Σεπ 2022, 19:24

Μαδουραίος έγραψε:
26 Σεπ 2022, 21:06
«Διαστρέβλωσαν τα λόγια μου, έγραψαν ότι συνευρέθηκα ερωτικά με 15 άνδρες ταυτόχρονα» πρόσθεσε

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... ai-polloi/
Mόνο 15; Και την ειχα για μεγαλύτερα πράματα....

Μαδουραίε ξέρεις αν αυτή γύρισε καμια τσόντα;
Arisvilla έγραψε:
29 Σεπ 2022, 19:23
Δεν ξέρω με ποσους έχει παει η Γιουσεφ αλλά πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν. Πχ εγώ πριν 20 χρονια είχα μια φιλη τότε 27 χρονών που μου είχε πει οτι είχε παει με καμια 20αρια και βάλε..
Τι σχέσεις; αν ναι δεν στέκει καλά, αν οχι παλι δεν στέκει καλά.

Μακρια απο τέτοιες γυναικες εάν θέλετε να κάνετε οικογένεια και απογόνους. Αφήστε τες για τους beta.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αλιόσα την 29 Σεπ 2022, 19:30, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 29 Σεπ 2022, 19:25

Arisvilla έγραψε:
29 Σεπ 2022, 19:23
Ισως δείχνει κάτι για το χαρακτήρα της αλλά μέχρι εκεί.
Το γεγονός ότι καθένας ασχολείται με το πόσους πήγε η καθεμία δεν δείχνει το δικό της ποιόν, αλλά το δικό του.
Γι' αυτό κι αυτός ο τρόπος διαφήμισης πλέον είναι ο πιο επιτυχημένος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Σεπ 2022, 20:16

hellegennes έγραψε:
29 Σεπ 2022, 17:04
Naida έγραψε:
26 Σεπ 2022, 23:14
Με τόση σιγουριά για την ερωτική ζωή της, οι μισοί και βάλε από τούτο το νήμα πρέπει να την έχετε πηδηξει. Τι; όχι;
Πιθανόν, αλλά με την τεχνική του αεροπηδήγματος, όπως λέμε αεροβάπτισμα.
:lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8365
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 30 Σεπ 2022, 11:15

Ασέβαστος έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:09
axilmar έγραψε:
29 Σεπ 2022, 16:35


Με το "δε σας νοιαζει, οσους γουσταρω" παλι η ιδια κουβεντα θα γινονταν.
μπα, κανεις δε θα εκανε αναλυση αν ειναι πολλοι η λιγοι οι 15, ουτε αν λεει αληθεια η οχι.
μπα, θα αρχιζανε τα σχολια για την βιζιτου, την πουτανα, την ετσι, την αλλιως, κλπ. Κλασικα ευκαιρια για θαψιμο.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 30 Σεπ 2022, 11:19

axilmar έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:15
Ασέβαστος έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:09
axilmar έγραψε:
29 Σεπ 2022, 16:35


Με το "δε σας νοιαζει, οσους γουσταρω" παλι η ιδια κουβεντα θα γινονταν.
μπα, κανεις δε θα εκανε αναλυση αν ειναι πολλοι η λιγοι οι 15, ουτε αν λεει αληθεια η οχι.
μπα, θα αρχιζανε τα σχολια για την βιζιτου, την πουτανα, την ετσι, την αλλιως, κλπ. Κλασικα ευκαιρια για θαψιμο.
Καταλαβαίνεις ότι όλα αυτά πηγάζουν από τον ιδεοψυχαναγκασμό του άντρα να είναι ο ...καλύτερος που έχει κοιμηθεί μαζί της, έτσι; :lol:
Σου λέει ο άλλος "άμα είμαι μοναδικός, είμαι και ο καλύτερος, ο μοναδικός, ο αξεπέραστος. Οπότε :p2: αν πάει και με άλλον στη ζωή της κάτι πρέπει να της κολλήσω..."

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27172
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 30 Σεπ 2022, 11:20

ρε παιδιά όσα ταλέντα έχουν περάσει από το χαγιάτε είτε βιζιτάρουν επισήμως είτε είναι σε όνλυ κλπ. (και βιζιτάρουν). είναι εύλογο το ερώτημα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8365
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 30 Σεπ 2022, 11:29

stavmanr έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:19
axilmar έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:15
Ασέβαστος έγραψε:
29 Σεπ 2022, 18:09


μπα, κανεις δε θα εκανε αναλυση αν ειναι πολλοι η λιγοι οι 15, ουτε αν λεει αληθεια η οχι.
μπα, θα αρχιζανε τα σχολια για την βιζιτου, την πουτανα, την ετσι, την αλλιως, κλπ. Κλασικα ευκαιρια για θαψιμο.
Καταλαβαίνεις ότι όλα αυτά πηγάζουν από τον ιδεοψυχαναγκασμό του άντρα να είναι ο ...καλύτερος που έχει κοιμηθεί μαζί της, έτσι; :lol:
Σου λέει ο άλλος "άμα είμαι μοναδικός, είμαι και ο καλύτερος, ο μοναδικός, ο αξεπέραστος. Οπότε :p2: αν πάει και με άλλον στη ζωή της κάτι πρέπει να της κολλήσω..."
Σιγουρα. Σε εντελως επιπεδο φυσης, ο αντρας ειναι ο δυνατος που φερνει την τροφη στην γυναικα και στην οικογενεια. Και οσο πιο δυνατος ειναι απο τους αλλους αντρες, τοσο καλυτερα θα τα καταφερνει. Και για να ειναι πραγματικα δυνατος, δεν πρεπει να εχει παει με αλλους η γυναικα του, πρεπει να εχει την καλυτερη γυναικα και να την εχει μονο αυτος, αλλιως δεν δεν εχει αξια.

Οποτε καθε γυναικα που παει με πολλους ειναι πουτανα, δλδ δεν δεν αξιζει της προσοχης μας και της υποστηριξης μας, δεν μας κανει αντρες αφεντες-δυναστες-γαμιαδες-δυνατους-αλφα αρσενικα. Εαν πηγαινε μονο με μας, θα απερριπτε ολους τους αλλους αντρες, οποτε θα μας εδειχνε με αυτον τον τροπο οτι εμεις ημαστε το καλυτερο αρσενικο. Αμα παει με αλλους, μας δειχνει οτι εμεις δεν ημασταν οι καλυτεροι που ειχε, οποτε την μειωνουμε και την λεμε πορνη, οτι ενδιδει σε πολλους και οτι προδιδει το ιδανικο της μιας και καλυτερης εβερ σχεσης...

Ισχυουν και για τους πιθηκους/γοριλλες αυτα, τα εχω δει σε ντοκυμαντερ.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32747
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Σεπ 2022, 12:43

axilmar έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:29
stavmanr έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:19
axilmar έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:15


μπα, θα αρχιζανε τα σχολια για την βιζιτου, την πουτανα, την ετσι, την αλλιως, κλπ. Κλασικα ευκαιρια για θαψιμο.
Καταλαβαίνεις ότι όλα αυτά πηγάζουν από τον ιδεοψυχαναγκασμό του άντρα να είναι ο ...καλύτερος που έχει κοιμηθεί μαζί της, έτσι; :lol:
Σου λέει ο άλλος "άμα είμαι μοναδικός, είμαι και ο καλύτερος, ο μοναδικός, ο αξεπέραστος. Οπότε :p2: αν πάει και με άλλον στη ζωή της κάτι πρέπει να της κολλήσω..."
Σιγουρα. Σε εντελως επιπεδο φυσης, ο αντρας ειναι ο δυνατος που φερνει την τροφη στην γυναικα και στην οικογενεια. Και οσο πιο δυνατος ειναι απο τους αλλους αντρες, τοσο καλυτερα θα τα καταφερνει. Και για να ειναι πραγματικα δυνατος, δεν πρεπει να εχει παει με αλλους η γυναικα του, πρεπει να εχει την καλυτερη γυναικα και να την εχει μονο αυτος, αλλιως δεν δεν εχει αξια.

Οποτε καθε γυναικα που παει με πολλους ειναι πουτανα, δλδ δεν δεν αξιζει της προσοχης μας και της υποστηριξης μας, δεν μας κανει αντρες αφεντες-δυναστες-γαμιαδες-δυνατους-αλφα αρσενικα. Εαν πηγαινε μονο με μας, θα απερριπτε ολους τους αλλους αντρες, οποτε θα μας εδειχνε με αυτον τον τροπο οτι εμεις ημαστε το καλυτερο αρσενικο. Αμα παει με αλλους, μας δειχνει οτι εμεις δεν ημασταν οι καλυτεροι που ειχε, οποτε την μειωνουμε και την λεμε πορνη, οτι ενδιδει σε πολλους και οτι προδιδει το ιδανικο της μιας και καλυτερης εβερ σχεσης...

Ισχυουν και για τους πιθηκους/γοριλλες αυτα, τα εχω δει σε ντοκυμαντερ.
αν παει με 100 αλλους, και τελιακ διαλεξει εσενα, δεν σημαινει οτι εισαι ο καλυτερος;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Αναστασία Γιούσεφ:Έχω πάει μόνο με 15 άνδρες.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 30 Σεπ 2022, 12:48

Ασέβαστος έγραψε:
30 Σεπ 2022, 12:43
axilmar έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:29
stavmanr έγραψε:
30 Σεπ 2022, 11:19


Καταλαβαίνεις ότι όλα αυτά πηγάζουν από τον ιδεοψυχαναγκασμό του άντρα να είναι ο ...καλύτερος που έχει κοιμηθεί μαζί της, έτσι; :lol:
Σου λέει ο άλλος "άμα είμαι μοναδικός, είμαι και ο καλύτερος, ο μοναδικός, ο αξεπέραστος. Οπότε :p2: αν πάει και με άλλον στη ζωή της κάτι πρέπει να της κολλήσω..."
Σιγουρα. Σε εντελως επιπεδο φυσης, ο αντρας ειναι ο δυνατος που φερνει την τροφη στην γυναικα και στην οικογενεια. Και οσο πιο δυνατος ειναι απο τους αλλους αντρες, τοσο καλυτερα θα τα καταφερνει. Και για να ειναι πραγματικα δυνατος, δεν πρεπει να εχει παει με αλλους η γυναικα του, πρεπει να εχει την καλυτερη γυναικα και να την εχει μονο αυτος, αλλιως δεν δεν εχει αξια.

Οποτε καθε γυναικα που παει με πολλους ειναι πουτανα, δλδ δεν δεν αξιζει της προσοχης μας και της υποστηριξης μας, δεν μας κανει αντρες αφεντες-δυναστες-γαμιαδες-δυνατους-αλφα αρσενικα. Εαν πηγαινε μονο με μας, θα απερριπτε ολους τους αλλους αντρες, οποτε θα μας εδειχνε με αυτον τον τροπο οτι εμεις ημαστε το καλυτερο αρσενικο. Αμα παει με αλλους, μας δειχνει οτι εμεις δεν ημασταν οι καλυτεροι που ειχε, οποτε την μειωνουμε και την λεμε πορνη, οτι ενδιδει σε πολλους και οτι προδιδει το ιδανικο της μιας και καλυτερης εβερ σχεσης...

Ισχυουν και για τους πιθηκους/γοριλλες αυτα, τα εχω δει σε ντοκυμαντερ.
αν παει με 100 αλλους, και τελιακ διαλεξει εσενα, δεν σημαινει οτι εισαι ο καλυτερος;
Στο μυαλό του ανασφαλούς greek lover εραστή, όχι. :wink

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών