γνωριμια

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ntinakimil
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 07 Οκτ 2022, 03:03
Phorum.gr user: Ntinaki 40

γνωριμια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ntinakimil » 07 Οκτ 2022, 03:15

Γεια σας Με λένε Ντίνα και είμαι 40 χρωνων είμαι χωρισμένη με ένα παιδί αλλά μενει στο πατέρα του πρόσφατα πριν 1,5 μήνα γνώρισα έναν άντρα εκεί που εργάζομαι αυτός είναι 56-57 χρωνων είναι κ αυτός χωρισμένος κ μαρεσει πολυ είναι σε αμαξίδιο καροτσάκι γιατί το 2018 είχε ατύχημα από βλακεία τ κ έμεινε ανάπηρος θέλω να κάνω σχέση μαζί του τον έστειλα μηνημα στο φεισμπουκ κ του πρότεινα να γνωριστούμε αυτός μου είπε πως δεν κάνει σχέση με καμία αν δεν αισθάνεται κατι πως θα αισθανθεί αν δεν με γνωρίσει ;κ με μπλοκαρε εγώ αν τον δω στο δρόμο διστάζω να του μιλήσω επειδή με μπλοκαρε οι περισσότερες πους τους έχω πει ότι θέλω να κάνω σχέση μαζί του μου λεν χαζή είσαι αυτός είναι ανάπηρος θα βασανίζεσαι μαζί του μένει μόνος του με τη μαμά του η οποία είναι μεγάλη από ότι φαντάζομαι κ δεν ξέρω αν έχει έναν άνθρωπο στο πλευρό τ να τον βοηθά τον θέλω πάρα πολύ κ δεν ξέρω πως να τον πλησιάσω αφού με μπλοκαρε μήπως νόμιζε ότι τον κοροϊδεύω;τι να κάνω πειται μου κ γενικά πιστεύεται ότι θα μπορέσει να κάνει άλλη σχέση με γυναίκα;εγώ στεναχωριέμαι που μου λεν να μη κάνω τίποτα μαζί του πως θα επικοινωνήσω μαύτον αφού με μπλοκαρε κ επειδή με μπλοκαρε σημαίνει πως δεν θα Μ ξαναμιλήσει;περιμένω απαντήσεις ευχαριστώ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών