Περίεργη φάση

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Νοέμ 2022, 15:09

Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:08
Μαλισταααα
Συνηθισμενη περιπτωση σπρωξιματος κορασιδος απο την οικογενεια της για την ''αποκατασταση'' της
Δεν καταλαβαινω την αρνητικη αντιμετωπιση της αφηγησης του περιστατικου απο τους συμπχορουμιτες- ιτισες κλπ παραφυαδες
Το πρόγραμμα μην ξεχάσεις μόνο και τα ουίσκια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25924
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 03 Νοέμ 2022, 15:26

Gherschaagk έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:09
Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:08
Μαλισταααα
Συνηθισμενη περιπτωση σπρωξιματος κορασιδος απο την οικογενεια της για την ''αποκατασταση'' της
Δεν καταλαβαινω την αρνητικη αντιμετωπιση της αφηγησης του περιστατικου απο τους συμπχορουμιτες- ιτισες κλπ παραφυαδες
Το πρόγραμμα μην ξεχάσεις μόνο και τα ουίσκια.
ευχαριστω που μεριμνεις . Καρεν
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Νοέμ 2022, 15:36

Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:26
Gherschaagk έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:09
Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:08
Μαλισταααα
Συνηθισμενη περιπτωση σπρωξιματος κορασιδος απο την οικογενεια της για την ''αποκατασταση'' της
Δεν καταλαβαινω την αρνητικη αντιμετωπιση της αφηγησης του περιστατικου απο τους συμπχορουμιτες- ιτισες κλπ παραφυαδες
Το πρόγραμμα μην ξεχάσεις μόνο και τα ουίσκια.
ευχαριστω που μεριμνεις . Καρεν
Κατάλαβα καλά; Άλλαξες γνώμη; Δεν θες να σου κάνω πρόγραμμα;

Έκλαψα εκείνο το βράδυ. Αναφιλητά, κακό, μου κόπηκε η ανάσα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25924
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 03 Νοέμ 2022, 15:48

Gherschaagk έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:36
Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:26
Gherschaagk έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:09


Το πρόγραμμα μην ξεχάσεις μόνο και τα ουίσκια.
ευχαριστω που μεριμνεις . Καρεν
Κατάλαβα καλά; Άλλαξες γνώμη; Δεν θες να σου κάνω πρόγραμμα;

Έκλαψα εκείνο το βράδυ. Αναφιλητά, κακό, μου κόπηκε η ανάσα.
μετα την φωτο που ανεβασες μου κοπηκε η επιθυμια - Καρεν
ευχαριστω παντως για την προσφορα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Νοέμ 2022, 17:01

Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:48
Gherschaagk έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:36
Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:26


ευχαριστω που μεριμνεις . Καρεν
Κατάλαβα καλά; Άλλαξες γνώμη; Δεν θες να σου κάνω πρόγραμμα;

Έκλαψα εκείνο το βράδυ. Αναφιλητά, κακό, μου κόπηκε η ανάσα.
μετα την φωτο που ανεβασες μου κοπηκε η επιθυμια - Καρεν
ευχαριστω παντως για την προσφορα
Συγνώμη δεν ξέρω να ντύνομαι από την λαϊκή κι από τις εμποροπανήγυρεις όπως οι κύριες που συναναστρέφεσαι. Αύριο όμως που έχει λαϊκή, εδώ κοντά, θα πάω γύρω στις 7:30 να πάρω τα καλύτερα κομμάτια από την Ρομά κυρία που τα εμπορεύεται. Μην τα προλάβουν άλλες. Πες μου πού να τα στείλω να τις ντύνεις, δωράκι από μένα. Και κατά τα άλλα τάφος, να ξέρεις. Δεν είπα σε κανέναν τίποτα για αυτά που μου έλεγες κινκυ μπόι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14627
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 03 Νοέμ 2022, 17:59

Volk έγραψε:
30 Οκτ 2022, 16:20
Με καλεσε ενας συνεργατης να παω σπιτι του, να με φιλοξενησει εκει για καποιες ημερες και να δουμε καποια πραγματα μαζι για το αν και πως μπορουμε να συνεργαστουμε σε καποια απο αυτα.

Δεχτηκα, πηγα. Δεν ειχα ξαναπαει στο μερος, ψηθηκα. Θα βλεπα και κατι που δεν εχω δει.

Φτασαμε στο σπιτι του, τεραστιο! Με υποδεχεται μια κοπελα γυρω στα 23 και με οδηγει να κατσουμε στον κηπο, ειχε τελεια ημερα. Με ρωταει τι θελω να πιω, το φερνουν μαζι με αλλα διαφορα και καθεται μαζι μου παρεα. Μετα απο κανα 15 λεπτο, ερχεται και ο τυπος. Με αγκαλιαζει με καλοσοριζει και αραζουμε ολοι μαζι.

Μου προτεινε να περπατησουμε παρεα, να μου δειξει διαφορα που ειχε εκει παντου γυρω μας και καθως περπατουσαμε τα λεγαμε κιολας. Περασε η ωρα, μου ειπε αν θελω οτι μπορω να παω στο δωματιο μου να ξεκουραστω και οτι θα φαμε μετα ολοι μαζι.

Ηρθε ενας τυπος να με οδηγησει στο δωματιο. Το δωματιο ειναι πιο μεγαλο απο τυπικο τριαρι. Ειχε μεσα τα χιλιαδυο, ο τυπος με ενημερωσε για τα παντα και εφυγε.

Περασε η ωρα, κατεβηκα για το φαγητο. Στο τραπεζι, εγω αυτος και η κοπελα, ειναι κορη του. Απο πολυ μικρη, εχασε τη μητερα της και ειναι συνεχεια μαζι με τον πατερα της, παντου! Φαγαμε, ηπιαμε, πηγαμε σε μια αιθουσα για να κατσουμε να πιουμε διαφορα και να μιλησουμε.

Την επομενη ημερα, η κοπελα εδειξε ενδιαφερον, το απεφυγα, λεω ασε μη κανω εδω τετοια και χαλασω τη σχεση μου με τον ανθρωπο που μου χει φερθει εως τωρα αψογα. Το θεμα ειναι οτι οσο εκανα παρεα με τη κορη του, μου αρεσε πολυ και εμενα. Ειναι αρκετα ομορφη κοπελα. Μου φανηκε περιεργο το γεγονος οτι δεν εχει καποιον στη ζωη της. Μια χαρα ειναι στα παντα της.

Καποια στιγμη, καθομασταν με τον τυπο στο γραφειο του. Εκει που πιναμε και λεγαμε διαφορα, με ρωταει το εξης: Θες να πατε με τη κορη μου μια εκδρομη με το σκαφος να δεις και το μερος εδω;

Του πα την αληθεια. Μου αρεσει η κορη σου, περα απο ομορφη ειναι και αξιολογη κοπελα. Θεωρω οτι δεν πρεπει να δεχτω τη προταση σου και να παω μαζι της εκδρομη, δεν θελω να χαλασουμε τη μεταξυ μας ομορφη συνεργασια.

Χαιρομαι για τα οσα ειπες, εκτιμω οτι εισαι ευθυς απεναντι μου. Να πας, εχω καταλαβει οτι της αρεσεις!

Πηγα! Ημουν ξεκαθαρος απεναντι του!

Υπηρχαν απειρες στιγμες οσο ειμασταν στο σκαφος που αν ηθελα θα μπορουσα να το προχωρησω, δεν το κανα. Δεν ημουν ουτε ως φιλος μαζι της αλλα ουτε και προχωρησα σε κατι. Της εκδηλωσα το ενδιαφερον μου, διαπιστωσα και το δικο της και απολαυσαμε χαλαρα την εκδρομη μας.

Μολις επιστρεψαμε, την επομενη ηταν να φυγω. Με συνοδεψε στο αεροδρομιο, εκει παιχτηκε και το πρωτο μας φιλι.

Στις επομενες ημερες που ακολουθησαν, μου στελνει διαφορα, της στελνω, μιλαμε ειτε τηλεφωνικα ειτε μεσω βιντεοκλησης. Δειχνει οτι γουσταρει, γουσταρω και εγω. Με καλεσε αν θελω να παω για το επομενο ΣΚ να παμε μια εκδρομη οι δυο μας.

Τωρα, τι φαση ολο αυτο; Δεν κανω εγω για τετοια. Τωρα στις αρχες θα μαι σωστος απεναντι της αλλα μετα απο χ ψ συντομο χρονικο διαστημα θα νιωσω οτι καταπιεζω τον εαυτο μου και μη τον ειδατε και θα στενοχωρησω αδικα μια κοπελα.

Το ακομα χειροτερο, να μη με πιασει να κανω μαλακιες τωρα, να παει καλα, να προχωρησει σε σοβαρα πραγματα η ολη φαση και να τα κανω ολα σκατα μετα!

Δεν εχω μαθει να ζω ετσι, να χω κατι μονιμο. Ειμαι οτι να ναι και οτι γινει.

Τι μαλακια ειναι αυτη τωρα; Θελω να παω να ειμαι παρεα μαζι της, μου αρεσει ως γυναικα και ως ανθρωπος γενικοτερα αλλα ξερω πολυ καλα οτι θα γινει μαλακια και θα φταιω εγω!

Εχει σωστη συμπεριφορα, ξερει να φερεται η κοπελα, αυτο ειναι που θα με οδηγησει στο να κανω και κατι πιο σοβαρο μαζι της, αυτο δεν θελω!

Οι κοπελες που συνηθως παιζω μπαλα, ειναι καπως διαφορετικες, δεν εχουν και τοσο σωστη συμπεριφορα και βιο γενικοτερα.

Με λιγα λογια, αυτη ειναι καλο κοριτσι, τι δουλεια εχω εγω με ενα καλο κοριτσι;

Απο την αλλη, σκεφτομαι μηπως ειναι ευκαιρια να αλλαξω, να μπω σε κατι πιο ομορφο και να γινει η ζωη μου πιο ομορφη.

Μα θα γινει πιο ομορφη ή θα με πιασει η μαλακια και θα τα κανω ολα πουτανα;

Δεν εχω μπει ποτε μου ξανα σε κατι σοβαρο, του στυλ σχεση που παει για κατι ακομα πιο σοβαρο.

Ειναι καλο κοριτσι, εχει αλλα μυαλα, αλλα θελω και αλλους στοχους στη ζωη της, ομορφα πραγματα. Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεται, το στυλ της, γενικα το ειναι της!

Τι φαση ειναι αυτη τωρα; Θελω να αλλαξω, αλλα μηπως δεν ειμαι για αλλαγες και δεν κανω για τετοια; Μηπως ειναι ευκαιρια να αλλαξω και να ζησω πιο ομορφα; Μηπως ειμαι σε πλανη και μπω σε κατι που μετα απο δικη μου ευθυνη γινει μαλακια και πληγωσω εναν ανθρωπο που δεν πρεπει;

Απο την αλλη, ρεμαλι μια ζωη ως το τελος; Μα μηπως τελικα ειμαι γεννημενος για να μαι ρεμαλι μια ζωη και πρεπει να φυγω απο κοντα της τρεχοντας τωρα που ειναι ακομα η αρχη;

Δεν εχω μαθει με τετοιες κοπελες, μου αρεσει αλλα σκεφτομαι συνεχεια να φυγω!
:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23338
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Νοέμ 2022, 19:40

Αγις έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 15:08
Μαλισταααα
Συνηθισμενη περιπτωση σπρωξιματος κορασιδος απο την οικογενεια της για την ''αποκατασταση'' της
Δεν καταλαβαινω την αρνητικη αντιμετωπιση της αφηγησης του περιστατικου απο τους συμπχορουμιτες- ιτισες κλπ παραφυαδες
Τα Έχει φαντασιωθει/γράψει ο Παπακαλιάτης πολύ πριν τον βολκομας
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14627
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 03 Νοέμ 2022, 19:53

δεν ξέρεις για τι τσατσάδες μιλάμε.του άγη του συμβαίνει όλη την ώρα να του πλασάρουν λεφτάδες τις ξελιγωμένες μουνάρες κόρες τους.οι περισσότεροι απαυτούς έχουν και το βίτσιο να παίρνουν μάτι λεβεντόγερους να τις πηδάνε.έχεις να μάθεις πολλά εδώ μέσα

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23338
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Νοέμ 2022, 20:06

Τις ξελιγωμενες μουναρες ΓΑΜΗΣΤΕΡΕΣ κόρες τους.
Και μέχρι εκεί εικοσιτριο εικοσιτεσσερο χρωνωνε, σε μιλάμε για τίποτα σιτεμενες.

Αλλά εδώ έκανε την ντριμπλα και είπε πως είναι καλό κορίτσι και φοβάται μη το πληγώσει ο βολκοςμας, φοβάται να απλώσει τα δίχτυα του ο σπάιντι μας.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4468
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 03 Νοέμ 2022, 20:20

γιατί την μπαίνετε έτσι στον Volk;

εμένα μ αρέσει η προσπάθεια που κάνει να καταθέσει λογοτεχνικά κάποιες εμπειρίες, φανταστικές ή μη.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28267
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 03 Νοέμ 2022, 20:21

Θα ηθελαν να ειναι στη θεση του
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 03 Νοέμ 2022, 20:25

kongrosian έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 20:20
γιατί την μπαίνετε έτσι στον Volk;

εμένα μ αρέσει η προσπάθεια που κάνει να καταθέσει λογοτεχνικά κάποιες εμπειρίες, φανταστικές ή μη.
Σ' όλους αρέσει νομίζω.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14627
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 03 Νοέμ 2022, 20:28

εμένα όχι

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4468
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 03 Νοέμ 2022, 20:29

nowhere έγραψε:
03 Νοέμ 2022, 20:28
εμένα όχι
τι δεν σ αρεσει; το αποτέλεσμα ή η προσπάθεια; :102:

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14627
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Περίεργη φάση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 03 Νοέμ 2022, 20:43

περίεργη ερώτηση.εσένα τι σου αρέσει?

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών