Σήκωσα χέρι

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 15 Νοέμ 2022, 11:01

Όπως έχω γράψει Ερωτευμένος με την κολλητή μου χρόνια είμαι κολλημένος με την κοπέλα η οποία με βλέπει όχι φιλικά αλλά αδερφικά .
Εδώ και δύο έτη το έχουμε λύσει και είμαστε φίλοι , εγώ προσπαθώ να μην ζηλεύω τους γκόμενους της όσο γίνεται και να φλερτάρω με άλλες με κάποια επιτυχία , και αυτή να μην έχει απαιτήσεις σχέσης ή γυναίκας που είχε κάποτε χωρίς να έχουμε τίποτα ερωτικό ( μετακίνηση με το αυτοκίνητο κλπ - ή έστω το κόβω όταν πηγαίνει να το κάνει αν και όχι πάντα με μεγάλη επιτυχία ) .
Λοιπόν είμαστε σε σπίτι φίλου την Κυριακή το βράδυ και εγώ κατανάλωνα αλκοόλ από το μεσημέρι , ταβέρνα έπειτα κοκτέιλ και εκεί τσίπουρο και μετά κρασί , είμαστε εγώ αυτή ο φίλος μου και μία ακόμα κοπέλα . Εγώ είμαι αρκετά πιεσμένος αυτόν τον μήνα , αρχικά για κάποια προβλήματα της μητέρας μου και σε δεύτερο για τα οικονομικά ( τα οποία επηρεάζουν και την ψυχολογία της μητέρας μου ενώ δεν κάνει ) , και σε ακόμα μικρότερο βαθμό για μία ερωτική απογοήτευση . Λοιπόν στο ρεπό έπινα για να χαλαρώσω . Εκεί που πίνω ρίχνω το ποτήρι με το κρασί και κάνω μούσκεμα το τραπέζι , και ( γενικά δεν φημίζομαι για την νοικοκυροσύνη μου ) πρωταρχική μου έννοια ήταν να σώσω όσα τσιγάρα δικά μου και του φίλου μου μπορούσαν να σωθούν και όταν έσωσα καμία πέντε από τα δύο πακέτα άναψα ένα και άραξα - δεν βοήθησα την δεύτερη κοπέλα η οποία αμέσως καθάρισε το τραπέζι - αλλά ΔΕΝ το έκανα επειδή το θεωρώ κακό ή επειδή ήταν κοπέλες εκεί , το έκανα επειδή έχω μάθει να μην κάνω καμιά εργασία στο σπίτι μου . Πόσο μάλλον σουρωμένος .
Η φίλη μου έπειτα από δέκα λεπτά πήρε τον ρόλο του δικηγόρου της δεύτερης κοπέλας και μου λέει ότι είμαι αδικαιολόγητος που ενώ το έριξα όχι μόνο δεν κουνήθηκα να φέρω χαρτί αλλά έκανα και τσιγάρο .
Της εξήγησα λοιπόν με όμορφο τρόπο ότι αφού σηκώθηκε πρώτα η κοπέλα , εγώ περισσεύω , και επειδή έριξα και το μπουκάλι με το κρασί μετέπειτα , μπορώ να καλέσω ένα ταξί να μας φέρει άλλο μίας και δεν έχουμε άλλο . Άρχισε μονόλογο ότι δεν έχουν να κάνουν όλα με αυτά και ότι είμαι άχρηστος και μπέμπης κλπ και κουνούσε τα χέρια . Εγώ σιγά σιγά από μέσα μου έβραζα επειδή ο άχρηστος μπέμπης επί αρκετό καιρό αποτελούσε τον κύριο προμηθευτή τσιγάρων και ποτών της και τον προσωπικό της σωφέρ . Μαλώνουμε λεκτικά και πετάει είναι “ φίλε είσαι για την πούτσα ” . Όλα θόλωσαν . Σηκώνομαι και όπως είχε το χέρι να ανεβοκατεβαίνει και να κράζει της το τινάζω , τρώει και μία σπρωξιά και φεύγω από την μπαλκονόπορτα ( ημιόροφος ) .
Ακούω να λέει “ το είδες με χτύπησε ” κλπ και σταμάτησα για δευτερόλεπτα πριν στρίψω στο στενό . Τελικά ήρθαν από πίσω μου όλοι με φώναζε η φίλη μου να επιστρέψω να το λύσουμε .
Μιλήσαμε λίγο αλλά δεν γνωρίζω αν θα είμαστε ξανά όπως πριν και κυρίως τρόμαξα με τον εαυτό μου καθώς εκείνη την στιγμή ένιωσα μία τρομερή επιθυμία να μην της χτυπήσω το χέρι αλλά να της κατεβάσω τα μούτρα . Πάντα όποτε μάλωνα με άτομο του αντιθέτου φύλου ξεσπούσα στα αντικείμενα ( ας πούμε είμαι τυχερός που ακόμα δεν έχει ανοίξει ο αερόσακος στο τιμόνι και έχω σπάσει την ντίζα από λεβιέ ταχυτήτων και ήρθε το πήρε η οδική ) . Εδώ και δύο μέρες δεν μπορώ να κοιμηθώ και χτυπάω τον εαυτό μου . Νομίζω ότι λίγη σημασία έχει που την χτύπησα στο χέρι - όπου και να την χτυπούσα , το αποτέλεσμα είναι το ίδιο . Την χτύπησα .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 15 Νοέμ 2022, 11:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 15 Νοέμ 2022, 11:07

Μήπως, μαζί με όλη την ψυχολογική δουλειά που χρειάζεσαι και που επιβάλλεται να κάνεις με τον εαυτό σου (ενδεχομένως και με την βοήθεια κάποιου ειδικού), να κόψεις μαχαίρι και το ποτό;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11637
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 15 Νοέμ 2022, 11:12

Να μιλήσεις μαζί της να διευθετηθεί το θέμα το συντομότερο και ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.
Στην αχαριστία απαντάς με ένα τρόπο.
Κόβεις.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12512
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 15 Νοέμ 2022, 11:17

Τύπε αν είσαι κάτω των 25 και της έκανες τον σωφέρ και διανομένα καπνού και αλκοολ για λιγότερο από ένα μήνα χωρίς να σπρώξεις οκ.
Σε κάθε άλλη περίπτωση σου αξίζει κάποια σκληρή τιμωρία και βασανισμός.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 15 Νοέμ 2022, 11:20

taliban έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:12
Να μιλήσεις μαζί της να διευθετηθεί το θέμα το συντομότερο και ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.
Στην αχαριστία απαντάς με ένα τρόπο.
Κόβεις.
Έπειτα που συζητήσαμε ( έστω λίγο ) , μου είπε ότι δεν έκανε την σκηνή για να με πληγώσει αλλά για να μάθω να αναλαμβάνω τις ευθύνες μου ( έριξα το κρασί - να πάρω χαρτί και άζαξ και να καθαρίσω το τραπέζι ) , για το δικό μου καλό επειδή καμία κοπέλα σε καμία σχέση που θα κάνω είπε , δεν θα ανεχτεί παρόμοιες συμπεριφορές . Παρόλα αυτά το έκανε με λάθος τρόπο . Δηλαδή θεωρώ ότι όταν γνωρίζεις ότι ο άλλος έχει ένα δύο ψυχολογικά να σκέπτεται δεν τον φτάνεις στα άκρα . Βέβαια η συγκεκριμένη μάλλον θεωρεί από παλιότερες συνομιλίες μας ότι επειδή δεν έχω βιοποριστικό πρόβλημα ( σε αντίθεση με την ίδια ας πούμε που δεν έχει σπίτι και δουλειά ) τα έχω όλα λυμένα και δεν δικαιούμαι να στενοχωριέμαι .

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Νοέμ 2022, 11:23

δυσκολο να το περιγραψεις με λογια και να καταλαβουμε τη φαση.

δεν μπορω να ξεχωρισω αν εισαι κακος μπεκρης που γινεται βιαιος χωρις λογο, η αν αυτη εχει αγνοια κινδυνου και νομιζει οτι μπορει να τραβαει το σχοινι χωρις ορια και χωρις καμμια επιπτωση.
και βεβαια πιθανα ειναι και ολα τα ενδιαμεσα.

σημασια εχει και η προιστορια. συνηθιζεις να βγαινεις εκτος εαυτου; αυτη, συνηθιζει να προσπαθει να σε βγαλει εκτος εαυτου;

σε καθε περιπτωση, η αρχικη λυση ειναι ευκολη. απομακρυνεσαι. δευτερευοντως, προσπαθεις ψυχραιμα να δεις αν εσυ εχεις προβλημα, και να το διορθωσεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ασέβαστος την 15 Νοέμ 2022, 11:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 15 Νοέμ 2022, 11:23

nyxtovios έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:17
Τύπε αν είσαι κάτω των 25 και της έκανες τον σωφέρ και διανομένα καπνού και αλκοολ για λιγότερο από ένα μήνα χωρίς να σπρώξεις οκ.
Σε κάθε άλλη περίπτωση σου αξίζει κάποια σκληρή τιμωρία και βασανισμός.
Τότε ήμουν ακριβώς 25 και γινόταν ανά χρονικά διαστήματα . Δηλαδή ξέρω γω για 2 μήνες στα 21 για ένα μήνα στα 22 για τρεις στα 23 κλπ .
Δεν θέλω να αναλύσω πάλι την σχέση μας επειδή την είχα αναλύσει σε άλλο νήμα αλλά δεν είναι ότι δεν είχα δει καλά πράγματα από αυτήν , δηλαδή ήταν δίπλα μου σε ζόρικες καταστάσεις . Αλλά κάποιες απαιτήσεις της με έκαναν να το δω πολύ αλλιώς χωρίς φυσικά να έχει αυτή την οποιαδήποτε πρόθεση . Και πέρασα δύσκολα μέχρι να μου φύγει , τώρα μου έχει φύγει αλλά μέχρι ενός σημείου , δεν μπορώ ας πούμε να την βλέπω να ερωτοτροπεί αλλά έχουμε αράξει ας πούμε πέρυσι αυτή ένα αγόρι που έπαιζε μπάλα και εγώ με ένα κορίτσι που έπαιζα μπάλα και ήμουν εντάξει .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 15 Νοέμ 2022, 11:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 15 Νοέμ 2022, 11:24

Ασέβαστος έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:23
δυσκολο να το περιγραψεις με λογια και να καταλαβουμε τη φαση.

δεν μπορω να ξεχωρισω αν εισαι κακος μπεκρης που γινεται βιαιος χωρις λογο, η αν αυτη εχει αγνοια κινδυνου και νομιζει οτι μπορει να τραβαει το σχοινι χωρις ορια και χωρις καμμια επιπτωση.
και βεβαια πιθανα ειναι και ολα τα ενδιαμεσα.

σημασια εχει και η ιστορια. συνηθιζεις να βγαινεις εκτος εαυτου; αυτη, συνηθιζει να προσπαθει να σε βγαλει εκτος εαυτου;

σε καθε περιπτωση, η αρχικη λυση ειναι ευκολη. απομακρυνεσαι. δευτερευοντως, προσπαθεις ψυχραιμα να δεις αν εσυ εχεις προβλημα, και να το διορθωσεις.
Ποτέ δεν έχω γίνει ξανά επιθετικός είτε με άνδρα είτε γυναίκα , κυρίως σουρωμένος , νηφάλιος έχω γίνει με άνδρες συνήθως . Σουρωμένος πάντα αγαπώ όλο τον κόσμο .

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 15 Νοέμ 2022, 11:40

Δε στο λέω για να σε κρίνω αλλα γενικά θεωρώ φάουλ να απαντάς με βία απέναντι στα λόγια. Ούτε θέλω να τη δικαιολογήσω, πρηξαρχιδω είναι αφού σου ζάλισε τα παπαρια χωρίς να έχει καμία τέτοια δουλειά. Και μπέμπη να σε θεωρεί δεν τη ρώτησες την άποψή της ούτε είναι μάνα σου. Τώρα στα βρισίδια πρέπει να μάθεις να απαντάς αλλά δεν μπορείς να χτυπάς μια γκομενα (ούτε οποιονδήποτε αν θες τη γνώμη μου) εκτός αν είσαι σε αυτοάμυνα. Μπορούσες να της πεις χίλια δυο πράγματα.

Αυτά στα λέω για την επόμενη φορά. Τώρα ό,τι έγινε έγινε και το θέμα είναι ότι πρέπει να πάρεις μια απόφαση. Είτε θα ξεκοψεις, είτε θα ξεκαθαρίσεις κάποια πράγματα, είτε απλά το αφήνεις και βλέπεις. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις κατά τη γνώμη μου είναι το τελευταίο. Συνήθως τα προβλήματα στις διαπροσωπικες σχέσεις λύνονται αν απλά τα αφήσεις και δεν κάνεις τίποτα, συνήθως όταν κανεις κάτι απλά τα κάνεις χειρότερα (τουλάχιστον εγώ) :102:

Εντιτ: σου ξαναλέω επειδή δε θέλω να τα πάρεις στραβά, δεν είμαι κάνας αγιος κ δε σου κουνάω το δάχτυλο. Αν θέλεις να ακούσεις κήρυγμα για τη βία υπάρχουν 5 εκατομμύρια σελίδες στο ίντερνετ να διαλέξεις

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4308
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 15 Νοέμ 2022, 11:44

δεν σηκώνουμε χέρι σε φίλη γυναίκα ή σύντροφο ή γυναίκα που κάποτε αγαπήσαμε, για τέτοιους λόγους, ποτέ.

σηκώνεις χέρι μόνο αν σου επιτεθεί κι αυτή, αφού την αφήσεις να ρίξει μερικές για να ξεθυμάνει.

να της ζητήσεις συγνώμη.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9086
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 15 Νοέμ 2022, 11:46

Γενικά δεν σηκώνεις χέρι σε γυναίκα οτι και αν σου κάνει. Εγώ πριν χρόνια είχα παει ταξίδι στο εξωτερικό με την τότε φίλη μου και εκεί μαλώσαμε και πάνω στο μάλωμα σηκώνει το χέρι της και μου ρίχνει μια σφαλιάρα. Δεν έκανα τίποτε, ούτε καν την έβρισα. Αυτή μετά βέβαια μου ζήτησε συγνώμη και θαύμασε και την ψυχραιμία μου. Αν σε προσέβαλλε τότε πολύ απλά δεν κάνεις παρέα μαζί της.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Νοέμ 2022, 12:14

ΔΕΝ χτυπαμε ποτε γυναικες κ για κανενα λογο
σκεφτειτε την υγεια σας - ειναι σκληροκοκκαλες κ φορανε επικινδυνα αξεσουαρ οπως σκουλαρικια
υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να καταστρεψουμε δαχτυλα η τενοντες

σε περιπτωση που επιτεθουν καλυψη κ αμυνες - αποφυγες να διαλυθουν τα χερια τους η να χασουν ισορροπια κ να τσακιστουν
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11637
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 15 Νοέμ 2022, 12:19

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:20
taliban έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:12
Να μιλήσεις μαζί της να διευθετηθεί το θέμα το συντομότερο και ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.
Στην αχαριστία απαντάς με ένα τρόπο.
Κόβεις.
Έπειτα που συζητήσαμε ( έστω λίγο ) , μου είπε ότι δεν έκανε την σκηνή για να με πληγώσει αλλά για να μάθω να αναλαμβάνω τις ευθύνες μου ( έριξα το κρασί - να πάρω χαρτί και άζαξ και να καθαρίσω το τραπέζι ) , για το δικό μου καλό επειδή καμία κοπέλα σε καμία σχέση που θα κάνω είπε , δεν θα ανεχτεί παρόμοιες συμπεριφορές . Παρόλα αυτά το έκανε με λάθος τρόπο . Δηλαδή θεωρώ ότι όταν γνωρίζεις ότι ο άλλος έχει ένα δύο ψυχολογικά να σκέπτεται δεν τον φτάνεις στα άκρα . Βέβαια η συγκεκριμένη μάλλον θεωρεί από παλιότερες συνομιλίες μας ότι επειδή δεν έχω βιοποριστικό πρόβλημα ( σε αντίθεση με την ίδια ας πούμε που δεν έχει σπίτι και δουλειά ) τα έχω όλα λυμένα και δεν δικαιούμαι να στενοχωριέμαι .
Τι θα πει για το δικό σου καλό;
Μήπως ακόμη σε βλέπει αλλιώς;

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 15 Νοέμ 2022, 12:25

taliban έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 12:19
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:20
taliban έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 11:12
Να μιλήσεις μαζί της να διευθετηθεί το θέμα το συντομότερο και ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.
Στην αχαριστία απαντάς με ένα τρόπο.
Κόβεις.
Έπειτα που συζητήσαμε ( έστω λίγο ) , μου είπε ότι δεν έκανε την σκηνή για να με πληγώσει αλλά για να μάθω να αναλαμβάνω τις ευθύνες μου ( έριξα το κρασί - να πάρω χαρτί και άζαξ και να καθαρίσω το τραπέζι ) , για το δικό μου καλό επειδή καμία κοπέλα σε καμία σχέση που θα κάνω είπε , δεν θα ανεχτεί παρόμοιες συμπεριφορές . Παρόλα αυτά το έκανε με λάθος τρόπο . Δηλαδή θεωρώ ότι όταν γνωρίζεις ότι ο άλλος έχει ένα δύο ψυχολογικά να σκέπτεται δεν τον φτάνεις στα άκρα . Βέβαια η συγκεκριμένη μάλλον θεωρεί από παλιότερες συνομιλίες μας ότι επειδή δεν έχω βιοποριστικό πρόβλημα ( σε αντίθεση με την ίδια ας πούμε που δεν έχει σπίτι και δουλειά ) τα έχω όλα λυμένα και δεν δικαιούμαι να στενοχωριέμαι .
Τι θα πει για το δικό σου καλό;
Μήπως ακόμη σε βλέπει αλλιώς;
Ποτέ δεν με είδε αλλιώς . Εγώ την έβλεπα .

Someone
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: 28 Μάιος 2022, 16:13

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Someone » 15 Νοέμ 2022, 12:52

Φίλε θεωρώ ότι καλά της έκανες. Κάποτε πρέπει να μαθουν όλοι οι άνθρωποι να κάνουν σωστά την κριτική τους. Δεν έχει κανένα διακαίωμα να σε πλήτει και να σε προσβάλει. Άκου άχρηστος και μπέμπης.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών