Σήκωσα χέρι

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Ιαν 2023, 00:49

Αρχικά να ξεκαθαρίσω ότι όταν ξεκινήσαμε να κάνουμε παρέα είμασταν σε ηλικία που όλοι λίγο πολύ κάναμε εύκολα μεταξύ μας ( 18 αυτή 15 εγώ ) . Και ξεκινήσαμε όταν τραβιόταν με έναν φίλο μου ( εδώ να σημειώσω ότι είμαι πολύ τυχερός που παρά τα όσα έγιναν στην πορεία ακόμα κάνω παρέα με τον φίλο επειδή κάνουμε από 1ή δημοτικού ) .
Εν πάση περίπτωση , στην απάντηση τι μου έχει προσφέρει αυτή : Αρχικά είναι ένα άτομο που όταν έχεις πραγματική ανάγκη όντως θα σου συμπαρασταθεί , ακόμα και σε λιγότερο σημαντικά πράγματα επίσης ( ας πούμε όταν την έλεγα δεν είμαι καλά έρχομαι να σε πάρω , ερχόταν - ή ένα εξάμηνο που όλοι οι άνδρες φίλοι μου έλειπαν εκτός πόλεως ή είχαν σχέσεις ήταν πάντα ανοιχτή μία θέση εξόδου μαζί της ) , επίσης με υπερασπίζεται ή τουλάχιστον το έκανε όταν κάποιος με έκραζε ΟΧΙ μπροστά μου ( σημαντικό , να σε υπερασπίζονται πίσω από τη πλάτη σου ) .
Πάμε στα όποια παράπονα μπορεί να έχω ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ :
- ΠΟΤΕ των ποτών δεν προσπάθησε να με κάνει “ κονέ ” με φίλη ή γνωστή της , και όποτε της το έλεγα οι απαντήσεις ήταν “ δεν είσαι του στυλ της ” , “ ούτε καν ρε μπρο ” , “ γελάω ” .
- ΠΑΝΤΑ με έλεγε να χωθώ κυρίως σε κορίτσια πολύ λιγότερα εμφανίσιμα από την ίδια
- Έχει μερικά κακά ΔΕΝ ΠΑΩ . Ας πούμε όταν θα βγούμε κατά κύριο λόγο θα πάμε στο μέρος που εκείνη επιθυμεί , εκτός αν είναι η γιορτή μου / τα γενέθλια μου / ή είμαι πολύ στενοχωρημένος .

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 16 Ιαν 2023, 00:58

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 00:49
- ΠΟΤΕ των ποτών δεν προσπάθησε να με κάνει “ κονέ ” με φίλη ή γνωστή της , και όποτε της το έλεγα οι απαντήσεις ήταν “ δεν είσαι του στυλ της ” , “ ούτε καν ρε μπρο ” , “ γελάω ” .
- ΠΑΝΤΑ με έλεγε να χωθώ κυρίως σε κορίτσια πολύ λιγότερα εμφανίσιμα από την ίδια
:lol:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2023, 00:59

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 00:49
Αρχικά να ξεκαθαρίσω ότι όταν ξεκινήσαμε να κάνουμε παρέα είμασταν σε ηλικία που όλοι λίγο πολύ κάναμε εύκολα μεταξύ μας ( 18 αυτή 15 εγώ ) . Και ξεκινήσαμε όταν τραβιόταν με έναν φίλο μου ( εδώ να σημειώσω ότι είμαι πολύ τυχερός που παρά τα όσα έγιναν στην πορεία ακόμα κάνω παρέα με τον φίλο επειδή κάνουμε από 1ή δημοτικού ) .
Εν πάση περίπτωση , στην απάντηση τι μου έχει προσφέρει αυτή : Αρχικά είναι ένα άτομο που όταν έχεις πραγματική ανάγκη όντως θα σου συμπαρασταθεί , ακόμα και σε λιγότερο σημαντικά πράγματα επίσης ( ας πούμε όταν την έλεγα δεν είμαι καλά έρχομαι να σε πάρω , ερχόταν - ή ένα εξάμηνο που όλοι οι άνδρες φίλοι μου έλειπαν εκτός πόλεως ή είχαν σχέσεις ήταν πάντα ανοιχτή μία θέση εξόδου μαζί της ) , επίσης με υπερασπίζεται ή τουλάχιστον το έκανε όταν κάποιος με έκραζε ΟΧΙ μπροστά μου ( σημαντικό , να σε υπερασπίζονται πίσω από τη πλάτη σου ) .
Πάμε στα όποια παράπονα μπορεί να έχω ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ :
- ΠΟΤΕ των ποτών δεν προσπάθησε να με κάνει “ κονέ ” με φίλη ή γνωστή της , και όποτε της το έλεγα οι απαντήσεις ήταν “ δεν είσαι του στυλ της ” , “ ούτε καν ρε μπρο ” , “ γελάω ” .
- ΠΑΝΤΑ με έλεγε να χωθώ κυρίως σε κορίτσια πολύ λιγότερα εμφανίσιμα από την ίδια
- Έχει μερικά κακά ΔΕΝ ΠΑΩ . Ας πούμε όταν θα βγούμε κατά κύριο λόγο θα πάμε στο μέρος που εκείνη επιθυμεί , εκτός αν είναι η γιορτή μου / τα γενέθλια μου / ή είμαι πολύ στενοχωρημένος .
Άπαπα πουτανος κανονικός όπως λέει και ο Γιόχι. Στυγνή εκμεταλλευτρια σου ρουφαγε το μεδούλι και την ψυχή αλλά όχι τα σωματικά υγρα σου. Παλιοαχάριστη παιδί μου να μην κάθεται να την πηδηξεις. Μακριά. Στην Φυλής βρίσκεις 10 σαν αυτή.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28186
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Ιαν 2023, 01:00

Βασικα φαινεται ξεκαθαρα οτι μιλαμε για τεραστια καρχια.στο μεσαιωνα θα την ειχαν καψει για μαγισσα
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Ιαν 2023, 01:09

- ΜΕΧΡΙ να αποκαλυφθούν όλα κι ενώ δήλωσε ότι το καταλάβαινε και ( αλήθεια ) με ρωτούσε μεταξύ σοβαρού και αστείου “ με γουστάρεις ; ” και απαντούσα όχι , σε καθημερινή σχεδόν βάση ζητούσε μετακίνηση από σπίτι γκόμενου στο δικό της ή το ανάποδο κι εγώ την άφηνα και μετά έλεγα “ την πήγα να γαμηθεί ” και δώσε ουίσκι
- Ενώ ήμουν δουλειά ζητούσε μετακινήσεις από και προς τον χώρο εργασίας της ή σπίτι γκόμενου και εγώ το έκανα επειδή στενοχωριόμουν μην περπατήσει . Ενώ οι περισσότεροι φίλοι μου δε με ενοχλούν στην δουλειά αν δεν υπάρχει σημαντικός λόγος ( το “ θα με πας εκεί ; ” κάποιες φορές γινόταν “ ΠΡΕΠΕΙ να με πας εκεί ” και αν η απάντηση ήταν όχι έρχονταν ή το “ γιατί ; ” βάζοντας με να δικαιολογηθώ ή το “ οκ bb ” χτυπώντας στο ευαίσθητο σημείο μου . Στο “ οκ bb ” συνήθως θα ίδρωνα επειδή μετά από μερικά “ οκ bb ” θύμωνε για ημέρες .
- ΜΕΙΩΣΗ της αρρενωπότητας μου μπροστά σε άλλες κοπέλες .

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2023, 01:13

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:09
- ΜΕΧΡΙ να αποκαλυφθούν όλα κι ενώ δήλωσε ότι το καταλάβαινε και ( αλήθεια ) με ρωτούσε μεταξύ σοβαρού και αστείου “ με γουστάρεις ; ” και απαντούσα όχι , σε καθημερινή σχεδόν βάση ζητούσε μετακίνηση από σπίτι γκόμενου στο δικό της ή το ανάποδο κι εγώ την άφηνα και μετά έλεγα “ την πήγα να γαμηθεί ” και δώσε ουίσκι
- Ενώ ήμουν δουλειά ζητούσε μετακινήσεις από και προς τον χώρο εργασίας της ή σπίτι γκόμενου και εγώ το έκανα επειδή στενοχωριόμουν μην περπατήσει . Ενώ οι περισσότεροι φίλοι μου δε με ενοχλούν στην δουλειά αν δεν υπάρχει σημαντικός λόγος ( το “ θα με πας εκεί ; ” κάποιες φορές γινόταν “ ΠΡΕΠΕΙ να με πας εκεί ” και αν η απάντηση ήταν όχι έρχονταν ή το “ γιατί ; ” βάζοντας με να δικαιολογηθώ ή το “ οκ bb ” χτυπώντας στο ευαίσθητο σημείο μου . Στο “ οκ bb ” συνήθως θα ίδρωνα επειδή μετά από μερικά “ οκ bb ” θύμωνε για ημέρες .
- ΜΕΙΩΣΗ της αρρενωπότητας μου μπροστά σε άλλες κοπέλες .
Υποθέτω αυτές οι εξυπηρετήσεις ήταν λόγω του ταξί;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28186
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 16 Ιαν 2023, 01:15

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:09
- ΜΕΧΡΙ να αποκαλυφθούν όλα κι ενώ δήλωσε ότι το καταλάβαινε και ( αλήθεια ) με ρωτούσε μεταξύ σοβαρού και αστείου “ με γουστάρεις ; ” και απαντούσα όχι , σε καθημερινή σχεδόν βάση ζητούσε μετακίνηση από σπίτι γκόμενου στο δικό της ή το ανάποδο κι εγώ την άφηνα και μετά έλεγα “ την πήγα να γαμηθεί ” και δώσε ουίσκι
- Ενώ ήμουν δουλειά ζητούσε μετακινήσεις από και προς τον χώρο εργασίας της ή σπίτι γκόμενου και εγώ το έκανα επειδή στενοχωριόμουν μην περπατήσει . Ενώ οι περισσότεροι φίλοι μου δε με ενοχλούν στην δουλειά αν δεν υπάρχει σημαντικός λόγος ( το “ θα με πας εκεί ; ” κάποιες φορές γινόταν “ ΠΡΕΠΕΙ να με πας εκεί ” και αν η απάντηση ήταν όχι έρχονταν ή το “ γιατί ; ” βάζοντας με να δικαιολογηθώ ή το “ οκ bb ” χτυπώντας στο ευαίσθητο σημείο μου . Στο “ οκ bb ” συνήθως θα ίδρωνα επειδή μετά από μερικά “ οκ bb ” θύμωνε για ημέρες .
- ΜΕΙΩΣΗ της αρρενωπότητας μου μπροστά σε άλλες κοπέλες .

Gherschaagk έγραψε:
16 Ιαν 2023, 00:37

Simp or cuck που γουστάρει να την βλέπει να μ@μιέται με άλλους.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Ιαν 2023, 01:52

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:13
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:09
- ΜΕΧΡΙ να αποκαλυφθούν όλα κι ενώ δήλωσε ότι το καταλάβαινε και ( αλήθεια ) με ρωτούσε μεταξύ σοβαρού και αστείου “ με γουστάρεις ; ” και απαντούσα όχι , σε καθημερινή σχεδόν βάση ζητούσε μετακίνηση από σπίτι γκόμενου στο δικό της ή το ανάποδο κι εγώ την άφηνα και μετά έλεγα “ την πήγα να γαμηθεί ” και δώσε ουίσκι
- Ενώ ήμουν δουλειά ζητούσε μετακινήσεις από και προς τον χώρο εργασίας της ή σπίτι γκόμενου και εγώ το έκανα επειδή στενοχωριόμουν μην περπατήσει . Ενώ οι περισσότεροι φίλοι μου δε με ενοχλούν στην δουλειά αν δεν υπάρχει σημαντικός λόγος ( το “ θα με πας εκεί ; ” κάποιες φορές γινόταν “ ΠΡΕΠΕΙ να με πας εκεί ” και αν η απάντηση ήταν όχι έρχονταν ή το “ γιατί ; ” βάζοντας με να δικαιολογηθώ ή το “ οκ bb ” χτυπώντας στο ευαίσθητο σημείο μου . Στο “ οκ bb ” συνήθως θα ίδρωνα επειδή μετά από μερικά “ οκ bb ” θύμωνε για ημέρες .
- ΜΕΙΩΣΗ της αρρενωπότητας μου μπροστά σε άλλες κοπέλες .
Υποθέτω αυτές οι εξυπηρετήσεις ήταν λόγω του ταξί;
Και πριν δουλέψω ταξί με μηχανάκι με αυτοκίνητο . Ακόμα και με τα πόδια έχω πάει να την πάρω επειδή βαριόταν μόνη της .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Ιαν 2023, 01:55

Ακόμα και τώρα νοσταλγώ να μπαίνει στο αυτοκίνητο να μυρίζω το άρωμα της και να μου λέει “ κινητό ( για να βγάλει στόρυ με το iPhone μου ) , τσιγάρο , αναπτήρα ” . Και όταν είχα νεύρα και έτρεχα να μου λέει “ Σιγά ( όνομα ) μου ” και στο “ μου ” να γελάνε και τα αυτιά μου . Και όταν ακούμε τραπιές και χορεύουμε μαζί την ίδια στιγμή αυθόρμητα .

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2023, 06:06

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:55
Ακόμα και τώρα νοσταλγώ να μπαίνει στο αυτοκίνητο να μυρίζω το άρωμα της και να μου λέει “ κινητό ( για να βγάλει στόρυ με το iPhone μου ) , τσιγάρο , αναπτήρα ” . Και όταν είχα νεύρα και έτρεχα να μου λέει “ Σιγά ( όνομα ) μου ” και στο “ μου ” να γελάνε και τα αυτιά μου . Και όταν ακούμε τραπιές και χορεύουμε μαζί την ίδια στιγμή αυθόρμητα .
Ελα είστε ότι να ναι και οι δύο. 30 χρόνων γαϊδούρια να ακούτε τραπ :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19153
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2023, 06:57

Τις γυναίκες ΔΕΝ τις χτυπάμε ούτε τις σκοτώνουμε γιατί έτσι πηγαίνουμε φυλακή
Τις "δουλεύουμε" όμως ψιλό γαζι κσι τις χειριζόμαστε με τον πιο κατάλληλο χειριστικο τρόπο
Κανόνας
ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΕΙ Ι ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ , ΠΕΡΝΆΕΙ ΤΟ "ΔΟΎΛΕΜΑ" !!!

"Μάθε να οδηγείς την σχέση σου στα μονοπάτια που θέλεις εσύ "...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23333
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Ιαν 2023, 09:43

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:55
Ακόμα και τώρα νοσταλγώ να μπαίνει στο αυτοκίνητο να μυρίζω το άρωμα της και να μου λέει “ κινητό ( για να βγάλει στόρυ με το iPhone μου ) , τσιγάρο , αναπτήρα ” . Και όταν είχα νεύρα και έτρεχα να μου λέει “ Σιγά ( όνομα ) μου ” και στο “ μου ” να γελάνε και τα αυτιά μου . Και όταν ακούμε τραπιές και χορεύουμε μαζί την ίδια στιγμή αυθόρμητα .
Ημουν σιγουρος οτι και οι δυο σας ειστε της τραπ, δεν χρειαζοταν καν να το αναφερεις.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 16 Ιαν 2023, 11:23

vantono έγραψε:
16 Ιαν 2023, 09:43
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:55
Ακόμα και τώρα νοσταλγώ να μπαίνει στο αυτοκίνητο να μυρίζω το άρωμα της και να μου λέει “ κινητό ( για να βγάλει στόρυ με το iPhone μου ) , τσιγάρο , αναπτήρα ” . Και όταν είχα νεύρα και έτρεχα να μου λέει “ Σιγά ( όνομα ) μου ” και στο “ μου ” να γελάνε και τα αυτιά μου . Και όταν ακούμε τραπιές και χορεύουμε μαζί την ίδια στιγμή αυθόρμητα .
Ημουν σιγουρος οτι και οι δυο σας ειστε της τραπ, δεν χρειαζοταν καν να το αναφερεις.
Κοίταξε εγώ κυρίως μεγάλωσα με παλιά Ελληνικά λαϊκά και αργότερα στην εφηβεία με χιπ χοπ . Δηλαδή στις εξόδους μου σε μία ταβέρνα , σε ένα μαγαζί με live μουσική , στα μπουζούκια , θέλω να ακούσω Διονυσίου , Μητροπάνο , Μπιθικώτση και άλλους . Και από καινούργιους Ρέμο Σφακιανάκη και γενικά αυτούς που τώρα είναι κοντά στα εξήντα και μεγάλωσα με το να τους ακούω στον Σπύρο . Όπως και τώρα πόσες μέρες αυτά ακούσω μέσα στο ταξί λόγω και νταλκά .
Αλλά στο κλαμπ , στο αυτοκίνητο όταν είμαι στην Εγνατία Οδό , καθώς και σε γιορτινή διάθεση , μου αρέσει η τραπ σαν ψυχαγωγικό μέσο . Προφανώς και δε νιώθω ότι είμαι ναρκέμπορος , παρόλα αυτά το έχω ξαναγράψει : Η τραπ είναι μουσική που εκπέμπει δυναμισμό .

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 16 Ιαν 2023, 11:26

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:55
Και όταν ακούμε τραπιές και χορεύουμε μαζί την ίδια στιγμή αυθόρμητα .
'Όσο πάει γίνεται και χειρότερο...
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 16 Ιαν 2023, 11:27

vantono έγραψε:
16 Ιαν 2023, 09:43
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
16 Ιαν 2023, 01:55
Ακόμα και τώρα νοσταλγώ να μπαίνει στο αυτοκίνητο να μυρίζω το άρωμα της και να μου λέει “ κινητό ( για να βγάλει στόρυ με το iPhone μου ) , τσιγάρο , αναπτήρα ” . Και όταν είχα νεύρα και έτρεχα να μου λέει “ Σιγά ( όνομα ) μου ” και στο “ μου ” να γελάνε και τα αυτιά μου . Και όταν ακούμε τραπιές και χορεύουμε μαζί την ίδια στιγμή αυθόρμητα .
Ημουν σιγουρος οτι και οι δυο σας ειστε της τραπ, δεν χρειαζοταν καν να το αναφερεις.
:003::003::003:
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών