Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22576
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Νοέμ 2022, 14:52

foscilis έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 23:37
Κρατιεμαι να μην πω αληθειες που πονανε
σιγα τα αίματα.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23216
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Νοέμ 2022, 14:59

Είχα παίξει γύρω στο 2008 μια σειρά από mods στο nwn με ηρωίδα που ήταν γυναίκα, πολεμίστρια.

Κάποια από τα mods είχαν σχεδιαστεί για αντρικούς χαρακτήρες και περιλάμβαναν ρομαντική ανάμιξη με γυναίκες npcs.

Κάπως έτσι, η ηρωίδα προέκυψε bisexual.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19722
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 18 Νοέμ 2022, 15:00

Ρε σεις δεν καταλαβαίνω πως φτιάχνεστε με τα λεσβιακά, εγώ αηδιάζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 18 Νοέμ 2022, 15:02

Κο εγώ. Ειδικά αν έχει περίοδο.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23216
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Νοέμ 2022, 15:03

Green Dragon έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 15:00
Ρε σεις δεν καταλαβαίνω πως φτιάχνεστε με τα λεσβιακά, εγώ αηδιάζω.
Ενας παλιός μου συμμαθητής είχε πει κάποτε το επικό, "σε αυτά, τάκα-τάκα, αλλά τίποτα δεν γίνεται επί της ουσίας". :lol:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29831
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Νοέμ 2022, 15:04

Green Dragon έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 15:00
Ρε σεις δεν καταλαβαίνω πως φτιάχνεστε με τα λεσβιακά, εγώ αηδιάζω.
βγάλτε τον κύριο έξω


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Puma
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: 30 Σεπ 2020, 12:16
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Puma » 18 Νοέμ 2022, 15:13

Green Dragon έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 15:00
Ρε σεις δεν καταλαβαίνω πως φτιάχνεστε με τα λεσβιακά, εγώ αηδιάζω.
Κάτι ανάλογο μου είχε πει πολύ παλιά ένας συμφοιτητής μου. Αντιθέτως, του άρεσε - έλεγε - να βλέπει σε βίντεο πολλούς άντρες και μία γυναίκα. Μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση αυτό τότε. Βέβαια, ενδεχομένως το είχα σκεφτεί συνδυαστικά. Δηλαδή οκ, δεν του άρεσε να βλέπει γυναίκες σε ερωτικές περιπτύξεις... πάει στο καλό... αλλά να του αρέσει να βλέπει ένα σωρό άνδρες; Προφανώς, βέβαια, του άρεσε το concept. Αλλά είναι κι αυτό ένα παράδειγμα της μοναδικότητας του καθένα μας.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19722
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 18 Νοέμ 2022, 17:31

Puma έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 15:13
Green Dragon έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 15:00
Ρε σεις δεν καταλαβαίνω πως φτιάχνεστε με τα λεσβιακά, εγώ αηδιάζω.
Κάτι ανάλογο μου είχε πει πολύ παλιά ένας συμφοιτητής μου. Αντιθέτως, του άρεσε - έλεγε - να βλέπει σε βίντεο πολλούς άντρες και μία γυναίκα. Μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση αυτό τότε. Βέβαια, ενδεχομένως το είχα σκεφτεί συνδυαστικά. Δηλαδή οκ, δεν του άρεσε να βλέπει γυναίκες σε ερωτικές περιπτύξεις... πάει στο καλό... αλλά να του αρέσει να βλέπει ένα σωρό άνδρες; Προφανώς, βέβαια, του άρεσε το concept. Αλλά είναι κι αυτό ένα παράδειγμα της μοναδικότητας του καθένα μας.
Εγώ γενικά αηδιάζω με τα ομοφυλοφιλικά είτε είναι άντρες είτε γυναίκες (μιλάω για το σεξ, όχι να κρατιούνται χέρι-χέρι). Τα ετεροφυλοφιλικά με αφήνουν αδιάφορο, δεν φτιάχνομαι δηλαδή από τσόντες. Αν δεν είμαι ο ίδιος που δρα απλά βαριέμαι (εννοώ στην πραγματικότητα, όχι να βλέπω τον εαυτό μου σε βίντεο - αυτό κι αν είναι creepy!).

sharp
Δημοσιεύσεις: 21202
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 18 Νοέμ 2022, 17:43

Green Dragon έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 15:00
Ρε σεις δεν καταλαβαίνω πως φτιάχνεστε με τα λεσβιακά, εγώ αηδιάζω.
Αν δεις πραγματικές λεσβίες να φιλιούνται δεν υπάρχει περίπτωση να φτιαχτείς. Συνήθως δεν είναι ιδιαίτερα γυναίκες. Αυτές που παίζουν σε τσόντες προσποιούνται και μόνο λεσβίες δεν είναι στην πραγματικότητα, οπότε το τι κάνουν δεν έχει σημασία, είναι απόλαυση και μόνο να τις βλέπεις.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Ερώτηση προς άντρες: Έχετε φαντασιωθεί ποτέ ότι είστε γυναίκα και κάνετε λεσβιακά με άλλες γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 18 Νοέμ 2022, 17:54

Puma έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 07:23
Εκτωρ έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 02:25
Ενεργητικό ρόλο ως άντρας ή ως γυναίκα;
Και τα δύο.
:g030:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών