Στυτικη Δυσλειτουργια

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9018
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 21 Νοέμ 2022, 17:59

Σαν το χειροποίητο δεν έχει. Δεν παίρνεις λογαριασμό δνε δίνεις λογαριασμό. Εγώ και με γυναίκα οταν το κάνω πάλι για μένα το κάνω και δεν έχω προδοθεί ποτέ.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

BlindSeer
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2022, 14:20

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlindSeer » 22 Νοέμ 2022, 13:19

vantono έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 17:40
BlindSeer έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 11:53
vantono έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 11:00

Ίσως έπρεπε να κούμπωνες. Εστω για την ψυχολογική ασφάλεια του θέματος.
Ειναι λίγο σαν ποδήλατο ή/και μπάλα, και αυτό. Αν το αφήσεις εντελώς για πολυ καιρο, σε αφήνει (οχι εντελως, ευτυχως).
Όπως και στη μπαλα, αν εχεις πολυ καιρο να παιξεις και μπεις απότομα, στην αρχη θα χάνεις 2-3 κοντρολ ώσπου να προσαρμοστείς, και στο ποδηλατο στην αρχη του πεταλιού μπορει να μπαλαντζάρεις λιγο και να χρειαστει να πατήσεις λίγο πόδι κατω. Μολις πιασεις καλο πετάλ όμως, πας στρωτά.

Θα μπορουσες να δοκιμασεις και με την ίδια ξανα, αλλά κουμπωμένος. Τωρα βεβαια μπορει και να μη θελει εκεινη επαφες μαζι σου, δεν ξερω πως θα το εχει παρει. Αν σου στειλει η ιδια, επιδίωξε ρεβάνς και εσυ. Αν δεν στείλει, μη στείλεις εσυ, χέσ'το.
Ναι ειχα Πολυ καιρο που το ειχα αφησει το άθλημα... και της το ειπα κιολας πριν ξεκινησει η μαχη να το εχει στα υπόψην της :smt005::smt005:
Της λεω: "να εχεις εχω κάμποσο καιρο.."
Απαντάει: "ναι αλλα εισαι απο αυτους που θα επανέλθουν όμως..."
Και λέω: "ε αν μου δωσεις χρόνο ναι". (Εδω πάντως δεν ελεγα ψέματα. Οταν τελειωνα γρηγορα παλιά παντα υπήρχε ρεβανς στα καπακια)

Τελικα την απογοητευσα :oops::oops::102:

Να δοκιμασω ξανα με την ιδια??? Τρελάθηκες?????? Σου ειπα οτι κατα ντραπηκα. Βεβαια εδειξα ηρωισμό τυπου Θερμοπύλες και την πηρα ενα τηλεφωνο να βγουμε, αρχικά, αλλα με απεφυγε τεχνηέντως - τυπου εχω κανονισει κατι αλλο. Και μετα έστειλε απο μονη της μετα απο καμια βδομάδα σε φαση να δει τι κανω και καλα. Αλλα δεν επιδίωξα να βρεθουμε. Οι πληγες ηταν νοπές. Εικάζω οτι εστειλε για επιβεβαιωση και μονο.

Τωρα τι να σου πω.. για σιάλις και τετοια δεν εχω παρει ποτε. Πρωτη φορα μου συνεβη. Αν ξαναγινει θα το σκεφτω. Δεν κανω και την καλυτερη ζωη. Πινω, δε γυμναζομαι, κοιμαμαι λιγο....
Πόσο παλιά ρε μάστορα? Παλιά μπορει να ησουν και μια 10ετία μικρότερος.
Και με τη ζωή που κάνεις, δεν βοηθάς τον εαυτό σου. Τουλάχιστον κόψε το ποτό και αύξησε τον ύπνο. Οχι απαραίτητα να γινεις Ροκι Μπαλμπόα με τη γυμναστική τώρα στα γεράματα :lol:
Απλά παίζουν και αυτά το ρόλο τους, σίγουρα.
Δεν μου ειπες τελικα.. αμα την πετυχω κανω πως δεν εγινε ποτε το σκηνικο ? ΤΗν αποφευγω με ελαφρα πηφηματακια? Ντρεπομαι ακομη...

Πως το διαχειριζομαι ?

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23336
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 22 Νοέμ 2022, 13:27

BlindSeer έγραψε:
22 Νοέμ 2022, 13:19
vantono έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 17:40
BlindSeer έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 11:53


Ναι ειχα Πολυ καιρο που το ειχα αφησει το άθλημα... και της το ειπα κιολας πριν ξεκινησει η μαχη να το εχει στα υπόψην της :smt005::smt005:
Της λεω: "να εχεις εχω κάμποσο καιρο.."
Απαντάει: "ναι αλλα εισαι απο αυτους που θα επανέλθουν όμως..."
Και λέω: "ε αν μου δωσεις χρόνο ναι". (Εδω πάντως δεν ελεγα ψέματα. Οταν τελειωνα γρηγορα παλιά παντα υπήρχε ρεβανς στα καπακια)

Τελικα την απογοητευσα :oops::oops::102:

Να δοκιμασω ξανα με την ιδια??? Τρελάθηκες?????? Σου ειπα οτι κατα ντραπηκα. Βεβαια εδειξα ηρωισμό τυπου Θερμοπύλες και την πηρα ενα τηλεφωνο να βγουμε, αρχικά, αλλα με απεφυγε τεχνηέντως - τυπου εχω κανονισει κατι αλλο. Και μετα έστειλε απο μονη της μετα απο καμια βδομάδα σε φαση να δει τι κανω και καλα. Αλλα δεν επιδίωξα να βρεθουμε. Οι πληγες ηταν νοπές. Εικάζω οτι εστειλε για επιβεβαιωση και μονο.

Τωρα τι να σου πω.. για σιάλις και τετοια δεν εχω παρει ποτε. Πρωτη φορα μου συνεβη. Αν ξαναγινει θα το σκεφτω. Δεν κανω και την καλυτερη ζωη. Πινω, δε γυμναζομαι, κοιμαμαι λιγο....
Πόσο παλιά ρε μάστορα? Παλιά μπορει να ησουν και μια 10ετία μικρότερος.
Και με τη ζωή που κάνεις, δεν βοηθάς τον εαυτό σου. Τουλάχιστον κόψε το ποτό και αύξησε τον ύπνο. Οχι απαραίτητα να γινεις Ροκι Μπαλμπόα με τη γυμναστική τώρα στα γεράματα :lol:
Απλά παίζουν και αυτά το ρόλο τους, σίγουρα.
Δεν μου ειπες τελικα.. αμα την πετυχω κανω πως δεν εγινε ποτε το σκηνικο ? ΤΗν αποφευγω με ελαφρα πηφηματακια? Ντρεπομαι ακομη...

Πως το διαχειριζομαι ?
Πόσες πιθανοτητες υπάρχουν να την πετύχεις χωρίς ραντεβού? Στο ιδιο χωριό μένετε?

Εγω ρε φιλε θα σου προτεινα να αφησεις τις ντροπές. Αμα σε θελει η ιδια ακομα, κανονιστε ραντεβουδακι, κουμπώσου και στείλ'την για αλλαγή μητροσασμάν. Τα ψυχολογικά δεν ειναι καλό να μένουν. Με την ιδια σου δημιουργήθηκε αυτό, με την ίδια θα πρεπει να το ξεπεράσεις.
Υπό τον όρο βεβαια που η ίδια θελει να ξαναβρεθείτε, όχι εσυ να παρακαλάς και να γινεσαι φορτικός.

BlindSeer
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2022, 14:20

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlindSeer » 22 Νοέμ 2022, 14:21

vantono έγραψε:
22 Νοέμ 2022, 13:27
BlindSeer έγραψε:
22 Νοέμ 2022, 13:19
vantono έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 17:40

Πόσο παλιά ρε μάστορα? Παλιά μπορει να ησουν και μια 10ετία μικρότερος.
Και με τη ζωή που κάνεις, δεν βοηθάς τον εαυτό σου. Τουλάχιστον κόψε το ποτό και αύξησε τον ύπνο. Οχι απαραίτητα να γινεις Ροκι Μπαλμπόα με τη γυμναστική τώρα στα γεράματα :lol:
Απλά παίζουν και αυτά το ρόλο τους, σίγουρα.
Δεν μου ειπες τελικα.. αμα την πετυχω κανω πως δεν εγινε ποτε το σκηνικο ? ΤΗν αποφευγω με ελαφρα πηφηματακια? Ντρεπομαι ακομη...

Πως το διαχειριζομαι ?
Πόσες πιθανοτητες υπάρχουν να την πετύχεις χωρίς ραντεβού? Στο ιδιο χωριό μένετε?

Εγω ρε φιλε θα σου προτεινα να αφησεις τις ντροπές. Αμα σε θελει η ιδια ακομα, κανονιστε ραντεβουδακι, κουμπώσου και στείλ'την για αλλαγή μητροσασμάν. Τα ψυχολογικά δεν ειναι καλό να μένουν. Με την ιδια σου δημιουργήθηκε αυτό, με την ίδια θα πρεπει να το ξεπεράσεις.
Υπό τον όρο βεβαια που η ίδια θελει να ξαναβρεθείτε, όχι εσυ να παρακαλάς και να γινεσαι φορτικός.
Είναι λιγες οι πιθανοτητες αλλα υπάρχουν. Κανουμε μια κοινη δραστηριοτητα-hobby, σε διαφορετικο φορεα βεβαια ο καθενας, αλλα καθε βδομαδα διαφοροι φορεις του hobby αυτου κανουν εκδηλωσεις και πηγαινει κοσμος απο τους υπολοιπους φορεις, οπως και εγω και αυτή. Ακόμη δεν την εχω πετυχει. Οποτε ΑΝ την πετυχω, θα ειναι εκει μονο. Τωρα απο τοτε που εγινε το σκηνικο εχει περασει πανω απο μηνας - ίσως και δυο.

Να την ξαναπάρω τηλεφωνο ??? Τρελάθηκες ?? Της εστειλα δυο μερες μετα το σκηνικο στο facebook και με ειρωνευόταν τυπου "είσαι..."καλα" ? ". Μετα την ξαναπηρα την επομενη απο το μηνυμα να βγουμε και μου εκοψε ενα διακριτικο άκυρο τυπου "εχω κανονισει". Μου εστειλε μια βδομαδα μετα να δει τι κανω και καλα...... Κυριακη αργα το βραδυ. Και λεω "α καλα.. επιβεβαιωση θελει τωρα τετοια ωρα μονο. Αν ψηνοταν θα ειχε στειλει νωρίτερα. Η Σάββατο να μου δωσει πάτημα να προτεινω να βγουμε. Αλλά τετοια ωρα...". Ασε περασε και τοσος καιρος απο τοτε. Τωρα γιατι το στριφογυρίζω στο κεφαλι μου ακομη και σας πρήζω και εσας :-P ... ενας Θεός ξερει.

Υ.Γ.: Έκλαψα απο τα γελια με την αλλαγη μητροσασμάν. Και ημουν εξω εκεινη την ωρα οποιος με ειδε θα ειπε "ειναι χαζος αυτος" :smt005::003::smt005:

Υ.Γ.: καθομουν και κοιτουσα τα μηνυματα που ειχαμε ανταλαξει στο facebook μετα απο καιρο. Και κατα λάθος πατησα κληση. Προλαβε χτυπησε δυο φορες. Δεν ξαναπηρε ποτε πισω.....

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών