Στυτικη Δυσλειτουργια

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
BlindSeer
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2022, 14:20

Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlindSeer » 20 Νοέμ 2022, 14:22

Καλησπέρα σας !

Με λίγη αναζητησ το google είδα οτι το εν λόγω θέμα δεν ειναι καθόλου ασυνήθιστο και μάλιστα δεν διάφορες ηλικιακές ομάδες. Και παίρνω το θάρρος να το ανοίξω γιατί μου έτυχε προσφατα με με κοπέλα με την οποία δεν είχαμε σχέση απλά ετυχε περιστασιακό sex. Κάναμε λοιπόν μια φορά sex, κατα τη διάρκεια του οποίου δεν ειχα καλη στύση αλλα τελοσπάντων τελειωσα. Μετά ξαναδοκιμάσαμε αλλά ειχα τρομερή δυσλειτουργία, δηλαδη καθόλου μα καθόλου στύση. Λίγο η κούραση, λίγο το αγχος της νέας μου δουλειάς, λίγο το ότι μου βγήκε ενα αγχος απόδοσης, τελοσπάντων ΔΕΝ λειτούργησα... Το καταλάβε και διακόψαμε την απόπειρα με την ιδια να μην το κάνει θέμα - μπράβο της! - και να προσπαθεί να με ξαναφέρει σε στύση - και ξανα μπράβο της. Αλλά μάταια εγώ ! Και εκει εγκαταλειψαμε την προσπάθεια. Δεν το συζητήσαμε παρα μόνο με ρώτησε αν μου έχει ξανα τύχει. Μετά απο λιγο σηκώθηκε και έφυγε κάπως τσαντισμένη. Το πιο περίεγρο ειναι οτι αισθάνθηκα οτι δεν την πειραξε η δυσλειτουργεία μου με την εννοια οτι ένιωσε άσχημα σαν γυναίκα που δεν μπόρεσε να με διεγείρει - ας πουμε - αλλα την πείραξε πιο πολύ το γεγονός οτι έμεινε χωρίς sex! Αυτο βέβαια ειναι δική μου διαίσθηση, να το ξεκαθαρίσω, αλλα για κάποιο λογο νίωθω μια σιγουριά για αυτη τη διαίσθηση μου. Τελοσπάντων δεν σας κρύβω ότι κατα ντράπηκα με την εμπειρία αυτη !! Τοσο που δεν ξέρω πως θα αντιδράσω αν την ξαναδώ μπροστά μου τη συγκεκριμένη κοπέλα ! Δεν θα τολμουσα αν της
ξαναστείλω να ξαναβρεθουμε γιατί ντρέπομαι λίγο. Γνωρίζω βέβαια οτι ειναι επίσης περίεργο συναίσθημα και για τις κοπέλες αυτο και όταν γίνεται έχουν δυσκολία με τη διαχείριση αυτής της κατάστασης. Αλλα τέτοια αντίδραση δεν την περίμενα η αληθεια ειναι. Πιστευα οτι θα σκεφτεί "ε καλα την επόμενη φορα, σε δυο μερες, σε τρεις μέρες ή ΟΤΑΝ, δεν χάλασε και ο κόσμος". Τωρα βεβαια η κάθε κοπέλα τα διαχειρίζεται με τον δικό της τρόπο τα πράγματα και απο τη δική της σκοπιά φυσικά. Ελπίζω πάντως να το ξεπεράσω και να μη μου μεινει κάποιο ψυχολογικό γιατι το σκέφτομαι έντονα απο εκείνη τη στιγμή και μετά και το εχω συνέχεια στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου, έχοντας σκέψεις οπως "θα μπορούσα ξανα να λειτουργησω κανονικα; Θα μου ξανασυμβεί άραγε το ίδιο πράγμα με άλλη κοπέλα; Τι συνέβη;". Δηλαδή ώρες ώρες σκέφτομαι απο μέσα μου "μηπως να πάω σε εναν οίκο ανοχής την επόμενη φορά που θα θέλω sex;". Λες και αυτο θα λυσει τα προβλήματα αλλά τελοσπάντων...

Εχει τύχει σε κάποιον το ιδιο πράγμα; Ποιός ειναι ο καλυτερος τρόπος αντιμετώπισης για ενα τετοιο περιστατικό; Απλά κάνεις πως δε συνέβη και πας παρακάτω; Πως συμπεριφέρεσαι αν ξαναπτυχεις την κοπέλα αυτη στο δρόμο;
Κάνεις πως δεν τη βλέπεις ή μιλάτε σαν να μη συνέβη ποτε αυτο;

maraki2002
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2022, 22:52
Phorum.gr user: maraki2002

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maraki2002 » 20 Νοέμ 2022, 23:57

Εσυ ξερεις καλύτερα τις επιδόσεις στο στο κρεβάτι. Σου έχει συμβεί ξανά ; αν όχι γιατί να ανησυχεις; αν ναι ψάξτε με κάποιον ειδικό, 2022 έχουμε!!!

Οι γυναίκες δε τα παίρνουμε και τόσο βαριά αυτά όπως νομίζετε εσεις οι άντρες, συνήθως σας δικαιολογουμε ότι είναι από τη κούραση εκτός και αν συμβαίνει συνέχεια....

Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 21 Νοέμ 2022, 00:00

maraki2002 έγραψε:
20 Νοέμ 2022, 23:57
Εσυ ξερεις καλύτερα τις επιδόσεις στο στο κρεβάτι. Σου έχει συμβεί ξανά ; αν όχι γιατί να ανησυχεις; αν ναι ψάξτε με κάποιον ειδικό, 2022 έχουμε!!!

Οι γυναίκες δε τα παίρνουμε και τόσο βαριά αυτά όπως νομίζετε εσεις οι άντρες, συνήθως σας δικαιολογουμε ότι είναι από τη κούραση εκτός και αν συμβαίνει συνέχεια....
Μαράκι σου αρέσουν οι ψηλοί;
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 21 Νοέμ 2022, 00:07

Μην ανησυχείς, αφού σταμάτησε να σου σηκώνεται από μπροστά, μπορεί να αρχίσει να σου σηκώνεται από πίσω.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Νοέμ 2022, 00:14

Σε έλκυε η κοπέλα ή ήταν ας πούμε έξω από τις επιλογές σου και πήγες μαζί της απλά για να κάνεις σεξ;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 21 Νοέμ 2022, 00:18

Φάε δυο τρία ακτινίδια πριν την επαφή, και δεν θα έχεις θέμα.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 21 Νοέμ 2022, 00:23

Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 00:07
Μην ανησυχείς, αφού σταμάτησε να σου σηκώνεται από μπροστά, μπορεί να αρχίσει να σου σηκώνεται από πίσω.
Λυπάμαι αλλά θα συμφωνήσω με τον φιλαρα. Μην είσαι κουνιστρα, ρε δικέ μου; Δεν είναι ντροπή, 2022 έχομε

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5099
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 21 Νοέμ 2022, 00:30

Εγώ νομιζω ότι πάσχεις από διαβήτη. Δοκίμασε μια ινσουλίνη πριν το σεξ να δεις αν βοηθάει.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23244
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 21 Νοέμ 2022, 01:22

BlindSeer έγραψε:
20 Νοέμ 2022, 14:22
Δεν το συζητήσαμε παρα μόνο με ρώτησε αν μου έχει ξανα τύχει...
Και τί απάντησες?
Εχω την εντύπωση πως σε αυτη την περιπτωση αν απαντησεις "ναι, μου εχει ξανατύχει/μου τυχαινει συχνα" κτλ, λογικά δεν το παιρνουν τοσο βαριά.
Αν απαντησεις σε φάση "οχι, πρωτη φορά μου συμβαίνει", θεωρουν οτι φταίνε αυτές σαν γυναικες που ειναι ανικανες να καυλώσουν εναν αντρα, και βαράνε τρομερό αλέρτ ανασφάλειας.

Αν επιδιώκεις και καποια μελλοντική επαφη με αυτη την κοπελα, και δεν θα ηθελες να την κανεις τέρμα triggered αλλά να την καθησυχάσεις, μαλλον το πρώτο θα επρεπε να απαντήσεις, ακομα κι αν ήταν ψέμα.

Σου εχει ξανασυμβεί, όμως?
Αν ναι, από κουμπιά πως πας? Το 'χεις ψάξει καθόλου, το 'χεις σκεφτεί να χρησιμοποιήσεις? Δεν εννοω απαραίτητα βιαγκρα κτλ, αλλα σιάλις ας πούμε κι αλλου τύπου παρόμοια.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 21 Νοέμ 2022, 08:01

Ρε μην τρολαρετε.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 21 Νοέμ 2022, 08:11

Μάλλον έχεις κατάθλιψη.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32613
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Νοέμ 2022, 08:45

BlindSeer έγραψε:
20 Νοέμ 2022, 14:22
την πείραξε πιο πολύ το γεγονός οτι έμεινε χωρίς sex!
προφανως. επρεπε να φροντισεις για αυτο, με αλλους τροπους.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

BlindSeer
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2022, 14:20

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlindSeer » 21 Νοέμ 2022, 10:24

vantono έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 01:22
BlindSeer έγραψε:
20 Νοέμ 2022, 14:22
Δεν το συζητήσαμε παρα μόνο με ρώτησε αν μου έχει ξανα τύχει...
Και τί απάντησες?
Εχω την εντύπωση πως σε αυτη την περιπτωση αν απαντησεις "ναι, μου εχει ξανατύχει/μου τυχαινει συχνα" κτλ, λογικά δεν το παιρνουν τοσο βαριά.
Αν απαντησεις σε φάση "οχι, πρωτη φορά μου συμβαίνει", θεωρουν οτι φταίνε αυτές σαν γυναικες που ειναι ανικανες να καυλώσουν εναν αντρα, και βαράνε τρομερό αλέρτ ανασφάλειας.

Αν επιδιώκεις και καποια μελλοντική επαφη με αυτη την κοπελα, και δεν θα ηθελες να την κανεις τέρμα triggered αλλά να την καθησυχάσεις, μαλλον το πρώτο θα επρεπε να απαντήσεις, ακομα κι αν ήταν ψέμα.

Σου εχει ξανασυμβεί, όμως?
Αν ναι, από κουμπιά πως πας? Το 'χεις ψάξει καθόλου, το 'χεις σκεφτεί να χρησιμοποιήσεις? Δεν εννοω απαραίτητα βιαγκρα κτλ, αλλα σιάλις ας πούμε κι αλλου τύπου παρόμοια.
Ειπα ναι. Οντως μου ειχε ξανασυμβει αλλη μια φορα πριν απο πολυ πολυ καιρο με μια κοπελα που ημασταν μαζι για κατι μηνες... αλλα εκεινη τη μερα ειχαμε μαλωσει λιγο, ήμασταν σε κατι χωρίσματα τοτε και δεν ειχα καλη ψυχολογια. Το καναμε την επομενη μερα και ολα καλα. Γενικα δεν ηταν κατι που το ειχα κρατησει ωστε να με εχει επηρεασει αρνητικα στην ψυχολογια, το ειχα ξεχασει. Ασε που δεν το εκανε θεμα και εκεινη ουτε μια στιγμή οπότε το ειχα ξεχασει και γενικα το ειχα βγάλει απο το μυαλο μου.

Εικάζω οτι ολο αυτο ηταν ψυχολογικο... ηταν η πρωτη μου επαφη με μια άλλη κοπελα έπειτα απο μια μακροχρόνια σχέση. Μια δευτερη δοκιμη θα μας πεισει... αλλα οχι με την ιδια !! Προς Θεου!! Σου λεω κατα ντράπηκα με αυτη. δεν ξερω τι θα κανω αν τη δω στο δρομο !!

BlindSeer
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2022, 14:20

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlindSeer » 21 Νοέμ 2022, 10:26

Ασέβαστος έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 08:45
BlindSeer έγραψε:
20 Νοέμ 2022, 14:22
την πείραξε πιο πολύ το γεγονός οτι έμεινε χωρίς sex!
προφανως. επρεπε να φροντισεις για αυτο, με αλλους τροπους.
Σε αυτο εχεις απόλυτο δίκιο !! Αλλα σηκώθηκε τοσο αποτομα και το έληξε το σκηνικο που μου "κοπηκαν" τα ποδια.
Ολη της η συμπεριφορα ηταν "οτι ευκαιρια ειχες τελειωσε πριν 5 λεπτα. Τα λεγάμε "

BlindSeer
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2022, 14:20

Re: Στυτικη Δυσλειτουργια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlindSeer » 21 Νοέμ 2022, 10:35

Naida έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 00:14
Σε έλκυε η κοπέλα ή ήταν ας πούμε έξω από τις επιλογές σου και πήγες μαζί της απλά για να κάνεις σεξ;

Συναισθηματικα με ελκυε απιστευτα, μαλλον περισσότερο απο την εξωτερική έλξη - η οποια παρεπιπτόντως ειναι πολυ ωραια γυναικα- οποτε απ'οτι καταλαβαινεις σε αυτο τον τομεα ενιωθα πολυ εγγυτητα και απιστευτη έλξη. Αυτη μαλλον ομως το εβλεπε πιο επιφανειακα το θεμα και οταν άρχισα να το καλαβαινω ηταν ηδη στο σπιτι μου.
Αλλα για να σου απαντησω ναι με έλκυε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών