Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
κλαίων ως πόστερ
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2022, 06:05
Phorum.gr user: όνομα χρήστη

Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κλαίων ως πόστερ » 04 Δεκ 2022, 14:18

Νιώθω ότι γενικά οι άνδρες δεν είναι εξοπλισμένοι με τα κατάλληλα εργαλεία για να μπορούν να χειριστούν τις γυναίκες, ειδικά σεξουαλικά», είπε η Ντελεβίν.

Η 30χρονη συνέχισε λέγοντας πως «Για μένα, τα πρώτα πράγματα που έμαθα ποτέ για το σεξ ήταν άντρας και γυναίκα, πέος και κόλπος ισοδυναμεί με οργασμό.


»Δεν θέλω να ασχοληθώ με την τέχνη του να κάνεις μια γυναίκα να έρθει σε οργασμό, αλλά είναι πολύ πιο περίπλοκο και πολύ πιο διασκεδαστικό».

Παραδέχθηκε δε, ότι η σειρά «Planet Sex with Cara Delevingne» άλλαξε τη ζωή της. «Τώρα είμαι πιο ευτυχισμένη από ποτέ. Νιώθω πραγματικά, πολύ περήφανη για αυτό που δημιουργήσαμε», είπε.

Νωρίτερα στο επεισόδιο, η Ντελεβίν συμμετείχε σε επιστημονική έρευνα από γερμανικό πανεπιστήμιο, κατά τη διάρκεια της οποίας αυνανίστηκε για 10 λεπτά ενώ της έπαιρναν αίμα.


Παραδέχτηκε ότι αυτό ήταν ένα από τα πιο «γενναία» πράγματα που είχε κάνει ποτέ, προσθέτοντας «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το έκανα».

Η Ντελεβίν αποκάλυψε επίσης στη σειρά ότι πάλευε μέσα της με την ταυτότητα φύλου όταν μεγάλωνε.

«Δεν μπορούσα να μιλήσω σε κανέναν για αυτό», λέει στο ντοκιμαντέρ. «Είχα πολλή εσωτερικευμένη ομοφοβία και ντροπή. Νόμιζα ότι ήμουν ανώμαλη. Ξέρω ότι δεν πρέπει να ντρέπομαι, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι υπάρχουν ψυχές σαν εμένα σε όλο τον κόσμο».

πηγή
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Δεκ 2022, 00:54
Αν έχεις 7 φίλους και παραγγείλεις ή φτιάξεις πίτσες, χωρίς να φας κι εσύ, είσαι ο μαλάκας της παρέας

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27233
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντεβελίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Δεκ 2022, 14:20

Διαβασα τις προάλλες πως η Κάρα ντε Λεβιν "δωρησε" εναν οργασμο της στην επιστημη για να τον μελετησουν οι επιστήμονες.

https://www.lifo.gr/lifoland/its-viral/ ... E%BC%CE%B7.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

κλαίων ως πόστερ
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2022, 06:05
Phorum.gr user: όνομα χρήστη

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντεβελίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κλαίων ως πόστερ » 04 Δεκ 2022, 14:24

George_V έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:20
Διαβασα τις προάλλες πως η Κάρα ντε Λεβιν "δωρησε" εναν οργασμο της στην επιστημη για να τον μελετησουν οι επιστήμονες.

https://www.lifo.gr/lifoland/its-viral/ ... E%BC%CE%B7.
Πύτε μου φαίνεται δεν διάβασες το κείμενο που ανέβασα. Απολογούμαι που δεν υπογράμμισα τα σημαντικά, το άφησα ως άσκηση στον georgebi (που μένει με τους γονείς του :p2: )
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Δεκ 2022, 00:54
Αν έχεις 7 φίλους και παραγγείλεις ή φτιάξεις πίτσες, χωρίς να φας κι εσύ, είσαι ο μαλάκας της παρέας

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27233
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντεβελίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Δεκ 2022, 14:29

κλαίων ως πόστερ έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:24
George_V έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:20
Διαβασα τις προάλλες πως η Κάρα ντε Λεβιν "δωρησε" εναν οργασμο της στην επιστημη για να τον μελετησουν οι επιστήμονες.

https://www.lifo.gr/lifoland/its-viral/ ... E%BC%CE%B7.
Πύτε μου φαίνεται δεν διάβασες το κείμενο που ανέβασα. Απολογούμαι που δεν υπογράμμισα τα σημαντικά, το άφησα ως άσκηση στον georgebi (που μένει με τους γονείς του :p2: )
Δε χρειαστηκε.

Δες το ως συμπληρωμα στο ΟΡ.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23236
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 04 Δεκ 2022, 14:41

Βάλανε μια ανοργασμική να παίξει μ@λ@κία και τη βισμάτωσαν με καλώδια για να κάνουν επιστήμη.

Τύφλα να έχουν τα hentai να 'ούμε.
Ζούμε σε μια οικονομία.

κλαίων ως πόστερ
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2022, 06:05
Phorum.gr user: όνομα χρήστη

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντεβελίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κλαίων ως πόστερ » 04 Δεκ 2022, 15:15

George_V έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:29
κλαίων ως πόστερ έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:24
George_V έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:20
Διαβασα τις προάλλες πως η Κάρα ντε Λεβιν "δωρησε" εναν οργασμο της στην επιστημη για να τον μελετησουν οι επιστήμονες.

https://www.lifo.gr/lifoland/its-viral/ ... E%BC%CE%B7.
Πύτε μου φαίνεται δεν διάβασες το κείμενο που ανέβασα. Απολογούμαι που δεν υπογράμμισα τα σημαντικά, το άφησα ως άσκηση στον georgebi (που μένει με τους γονείς του :p2: )
Δε χρειαστηκε.

Δες το ως συμπληρωμα στο ΟΡ.

Δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του ο πύτος....
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Δεκ 2022, 00:54
Αν έχεις 7 φίλους και παραγγείλεις ή φτιάξεις πίτσες, χωρίς να φας κι εσύ, είσαι ο μαλάκας της παρέας


Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Δεκ 2022, 15:35

Εδώ και κανένα δίμηνο η Κάρα είναι για εγκλεισμό κι εσείς λέτε για τον οργασμό που χάρισε στην επιστήμη και την ομοφυλοφιλία της; Η γυναίκα το έχει κάψει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14118
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 04 Δεκ 2022, 15:40

Gherschaagk έγραψε:
04 Δεκ 2022, 15:35
Εδώ και κανένα δίμηνο η Κάρα είναι για εγκλεισμό κι εσείς λέτε για τον οργασμό που χάρισε στην επιστήμη και την ομοφυλοφιλία της; Η γυναίκα το έχει κάψει.
Εγω δεν εχω καταλαβει πως γινεται να ειναι μοντελο με τετοια μουτρα. Τροφιμο ψυχιατρειου θυμιζει

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27233
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Δεκ 2022, 15:44

Gherschaagk έγραψε:
04 Δεκ 2022, 15:35
Εδώ και κανένα δίμηνο η Κάρα είναι για εγκλεισμό κι εσείς λέτε για τον οργασμό που χάρισε στην επιστήμη και την ομοφυλοφιλία της; Η γυναίκα το έχει κάψει.
Δωστε ολοι τους οργασμους σας στην επιστημη. :003:
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

κλαίων ως πόστερ
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2022, 06:05
Phorum.gr user: όνομα χρήστη

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κλαίων ως πόστερ » 04 Δεκ 2022, 15:47

Gherschaagk έγραψε:
04 Δεκ 2022, 15:35
Εδώ και κανένα δίμηνο η Κάρα είναι για εγκλεισμό
Εντάξει έχει ανοίξει μερικά αλλόκοτα νήματα αλλά ας μην είμαστε υπερβολικοί
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Δεκ 2022, 00:54
Αν έχεις 7 φίλους και παραγγείλεις ή φτιάξεις πίτσες, χωρίς να φας κι εσύ, είσαι ο μαλάκας της παρέας

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Δεκ 2022, 15:51

κλαίων ως πόστερ έγραψε:
04 Δεκ 2022, 15:47
Gherschaagk έγραψε:
04 Δεκ 2022, 15:35
Εδώ και κανένα δίμηνο η Κάρα είναι για εγκλεισμό
Εντάξει έχει ανοίξει μερικά αλλόκοτα νήματα αλλά ας μην είμαστε υπερβολικοί
:smt005:

Ρε αϊ παράτα μας κι εσύ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23236
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 04 Δεκ 2022, 16:07

Λέτε το είδωλο της ποπ κουλτούρας να είναι... ανοργασμικό;
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8910
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 04 Δεκ 2022, 19:44

Χμμμ, βάζω στοίχημα ότι με τη συνήθη σεξιστική νοοτροπία, είναι και κοπλιμέντο να μου λένε ότι μοιάζω με την Κάρα Ντελεβιν.
Z

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Καρα (μελίτσα???) Ντελεβίν: Νιώθω ότι οι άνδρες δεν έχουν τον «κατάλληλο εξοπλισμό» για να ικανοποιήσουν σεξουαλικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 07 Δεκ 2022, 00:21

κλαίων ως πόστερ έγραψε:
04 Δεκ 2022, 14:18
Νιώθω ότι γενικά οι άνδρες δεν είναι εξοπλισμένοι με τα κατάλληλα εργαλεία για να μπορούν να χειριστούν τις γυναίκες, ειδικά σεξουαλικά», είπε η Ντελεβίν.

Η 30χρονη συνέχισε λέγοντας πως «Για μένα, τα πρώτα πράγματα που έμαθα ποτέ για το σεξ ήταν άντρας και γυναίκα, πέος και κόλπος ισοδυναμεί με οργασμό.


»Δεν θέλω να ασχοληθώ με την τέχνη του να κάνεις μια γυναίκα να έρθει σε οργασμό, αλλά είναι πολύ πιο περίπλοκο και πολύ πιο διασκεδαστικό».

Παραδέχθηκε δε, ότι η σειρά «Planet Sex with Cara Delevingne» άλλαξε τη ζωή της. «Τώρα είμαι πιο ευτυχισμένη από ποτέ. Νιώθω πραγματικά, πολύ περήφανη για αυτό που δημιουργήσαμε», είπε.

Νωρίτερα στο επεισόδιο, η Ντελεβίν συμμετείχε σε επιστημονική έρευνα από γερμανικό πανεπιστήμιο, κατά τη διάρκεια της οποίας αυνανίστηκε για 10 λεπτά ενώ της έπαιρναν αίμα.


Παραδέχτηκε ότι αυτό ήταν ένα από τα πιο «γενναία» πράγματα που είχε κάνει ποτέ, προσθέτοντας «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το έκανα».

Η Ντελεβίν αποκάλυψε επίσης στη σειρά ότι πάλευε μέσα της με την ταυτότητα φύλου όταν μεγάλωνε.

«Δεν μπορούσα να μιλήσω σε κανέναν για αυτό», λέει στο ντοκιμαντέρ. «Είχα πολλή εσωτερικευμένη ομοφοβία και ντροπή. Νόμιζα ότι ήμουν ανώμαλη. Ξέρω ότι δεν πρέπει να ντρέπομαι, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι υπάρχουν ψυχές σαν εμένα σε όλο τον κόσμο».

πηγή
Alfred Kinsey likes this post. :8)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών