Είχα πόνο στο @.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Είχα πόνο στο @.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 13 Φεβ 2023, 18:36

Οξεία επιδιδυμίτιδα λέγεται επίσημα.

Μια μέρα μετά τις πληγές που είχα ακόμη στο πέος, εμφανίστηκε πόνος στο αριστερό μου αρχίδι. Λέω, καμιά φλεγμονή της πλάκας θα είναι θα περάσει.
Τελικά πήγα στον ουρολόγο μήπως μου δώσει κάτι να μου περάσει, έπειτα από πίεση και των γονιών μου.
Ξαπλώνω με κατεβασμένα τα παντελόνια στο κρεβάτι της εξέτασης.
Έρχεται και μου χαϊδεύει τα αρχίδια, τα πιέζει λίγο. Λέει στον νεαρότερό του συνάδελφο «βλέπεις; εδώ είναι σκληρό«.
Μου δίνει το τελεσίγραφο, θα κάνουμε ΕΙΣΑΓΩΓΗ, λέει. Εγώ φρίκαρα. Έχω να διαβάσω για εξεταστική του λέω, ΑΡΝΟΥΜΑΙ.
Για να μην πολυλογώ, μετά την ευγενική διαφωνία μας, πάμε στο ουρολογικό και εκεί ήταν και ένας καραφλός ουρολόγος που άτμιζε ηλεκτρονικό τσιγάρο. Αν δεν μπεις, θα χάσεις το αρχίδι σου, λέει αυτός. Εντάξει.

Υποχρεώθηκα, για να μη μείνω ανίκανος, να κάτσω 10 μέρες στο κρεβάτι στο σπίτι με 2 κάλτσες για μαξιλάρι κάτω απ' τις μπάλες.

Αυτές ήταν οι χριστουγεννιάτικες διακοπές μου. Εσείς πώς τα περάσατε;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Είχα πόνο στο @.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Φεβ 2023, 19:49

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:36
Οξεία επιδιδυμίτιδα λέγεται επίσημα.

Μια μέρα μετά τις πληγές που είχα ακόμη στο πέος, εμφανίστηκε πόνος στο αριστερό μου αρχίδι. Λέω, καμιά φλεγμονή της πλάκας θα είναι θα περάσει.
Τελικά πήγα στον ουρολόγο μήπως μου δώσει κάτι να μου περάσει, έπειτα από πίεση και των γονιών μου.
Ξαπλώνω με κατεβασμένα τα παντελόνια στο κρεβάτι της εξέτασης.
Έρχεται και μου χαϊδεύει τα αρχίδια, τα πιέζει λίγο. Λέει στον νεαρότερό του συνάδελφο «βλέπεις; εδώ είναι σκληρό«.
Μου δίνει το τελεσίγραφο, θα κάνουμε ΕΙΣΑΓΩΓΗ, λέει. Εγώ φρίκαρα. Έχω να διαβάσω για εξεταστική του λέω, ΑΡΝΟΥΜΑΙ.
Για να μην πολυλογώ, μετά την ευγενική διαφωνία μας, πάμε στο ουρολογικό και εκεί ήταν και ένας καραφλός ουρολόγος που άτμιζε ηλεκτρονικό τσιγάρο. Αν δεν μπεις, θα χάσεις το αρχίδι σου, λέει αυτός. Εντάξει.

Υποχρεώθηκα, για να μη μείνω ανίκανος, να κάτσω 10 μέρες στο κρεβάτι στο σπίτι με 2 κάλτσες για μαξιλάρι κάτω απ' τις μπάλες.

Αυτές ήταν οι χριστουγεννιάτικες διακοπές μου. Εσείς πώς τα περάσατε;
Σου ευχομαι καλη τυχη και με το καλο να βρεις ενα καλο και ομορφο κοριτσι και να εχετε μια ομορφη σχεση με πολυ συχνο και καλο σεξ.
Μην ψαχνεσαι με ξεπετες και με ψυχοφθορες καταστασεις και προς θεου ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΠΟΤΕ γιατι ο γαμος σκοτωνει
τον ερωτα.

Επισης θα σε συμβουλευα να βγεις απο τον κυκεωνα και το μπερδεμα που εχεις μεσα στο κεφαλι γιατι ολες αυτες οι ψυχοφθορες καταστασεις
μπορει να σε κανουν να δεις τα ραδικια αναποδα δεν ειναι και λιγες οι περιπτωσεις νεων που αποδημουν εις τοπον χλοερον ακριβως λογω τετοιων
καταστασεων τυπε μου. :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών