Περί καυλόσπυρων

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Περί καυλόσπυρων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 07 Μαρ 2023, 17:39

Στην εφηβεία μου, κυκλοφορούσε στα σχολεία ο όρος "καυλόσπυρο". Δεν ξέρω αν είναι ακόμα της μόδας μεταξύ των εφήβων αυτή η λέξη. Όπως και να'χει, έτσι έλεγαν τα σπυριά που και καλά βγαίνουν όταν τραβάς μαλακία και τρελαίνεις τις ορμόνες σου, οι οποίες με τη σειρά τους οδηγούν στην εμφάνιση των συγκεκριμένων σπυριών.

Θέλω να ρωτήσω:
-Ισχύει όντως αυτή η θεωρία; Βγάζουν όντως σπυριά οι έφηβοι όταν τον παίζουν; Εγώ πάντως στην εφηβεία μου είχα συχνά δερματικά προβλήματα.
-Βγαίνουν μόνο με τη μαλακία ή και με το σεξ; Πως καταλαβαίνει ο οργανισμός σου τη διαφορά; Πως "ξέρουν" οι ορμόνες σου αν έχυσες επειδή αυνανίστηκες ή επειδή συνουσιάστηκες;
-Βγαίνουν μόνο σε αγόρια ή και σε κορίτσια; Δε μου'κοψε ποτέ όταν ήμουν μαθητής να ρωτήσω κανένα κορίτσι αν βγάζει κι'αυτή καυλόσπυρα. Είναι καλή ιδέα να το κάνω τώρα; Πιστεύετε ότι αν στηθώ έξω από κάποιο γυμνάσιο ή κάποιο λύκειο και ρωτήσω την πρώτη κορασίδα που θα περάσει αν βγάζει καυλόσπυρα θα παρεξηγηθώ;

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Περί καυλόσπυρων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 07 Μαρ 2023, 17:49

Εκτωρ έγραψε:
07 Μαρ 2023, 17:39
Στην εφηβεία μου, κυκλοφορούσε στα σχολεία ο όρος "καυλόσπυρο". Δεν ξέρω αν είναι ακόμα της μόδας μεταξύ των εφήβων αυτή η λέξη. Όπως και να'χει, έτσι έλεγαν τα σπυριά που και καλά βγαίνουν όταν τραβάς μαλακία και τρελαίνεις τις ορμόνες σου, οι οποίες με τη σειρά τους οδηγούν στην εμφάνιση των συγκεκριμένων σπυριών.

Θέλω να ρωτήσω:
-Ισχύει όντως αυτή η θεωρία; Βγάζουν όντως σπυριά οι έφηβοι όταν τον παίζουν; Εγώ πάντως στην εφηβεία μου είχα συχνά δερματικά προβλήματα.
-Βγαίνουν μόνο με τη μαλακία ή και με το σεξ; Πως καταλαβαίνει ο οργανισμός σου τη διαφορά; Πως "ξέρουν" οι ορμόνες σου αν έχυσες επειδή αυνανίστηκες ή επειδή συνουσιάστηκες;
-Βγαίνουν μόνο σε αγόρια ή και σε κορίτσια; Δε μου'κοψε ποτέ όταν ήμουν μαθητής να ρωτήσω κανένα κορίτσι αν βγάζει κι'αυτή καυλόσπυρα. Είναι καλή ιδέα να το κάνω τώρα; Πιστεύετε ότι αν στηθώ έξω από κάποιο γυμνάσιο ή κάποιο λύκειο και ρωτήσω την πρώτη κορασίδα που θα περάσει αν βγάζει καυλόσπυρα θα παρεξηγηθώ;
Εμείς τα λέγαμε σέξσπυρ :003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών