Πείτε μου για τα βρεγμένα όνειρά σας

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Πείτε μου για τα βρεγμένα όνειρά σας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 23 Μαρ 2023, 19:52

Έχω ακούσει ότι οι έφηβοι συχνά χύνουν στον ύπνο τους. Εγώ είδα διάφορα ερωτικά όνειρα στην εφηβεία μου, αλλά μόνο μία φορά έχυσα ενώ κοιμόμουν.

Ήταν τέλη του καλοκαιριού μετά την έκτη δημοτικού. Όπως σας έχω γράψει σε παλαιότερο νήμα, όταν ήμουν μικρός ντρεπόμουν που αυνανιζόμουν και προσπαθούσα (ανεπιτυχώς) να το κόψω. Εκείνο το καλοκαίρι έκανα την πιο φιλόδοξη προσπάθειά μου να το σταματήσω.

Πέρασα όλο το καλοκαίρι, σχεδόν τρεις μήνες, χωρίς να τον παίξω. Ήταν ένα βασανιστικό καλοκαίρι. Και το βάσανο γινόταν ακόμα χειρότερο από το ότι είχα αρχίσει να έχω τις πρώτες μου καύλες με γυναίκες, και λόγω του ότι ήταν καλοκαίρι, γύρω μου ο τόπος ήταν γεμάτος με αποκαλυμμένη θηλυκή σάρκα.

Όταν έβλεπα στην τηλεόραση διαφημίσεις αντηλιακών, ήταν μαρτύριο. Όταν έπαιζα στην παιδική χαρά και έβλεπα κορίτσια κοντά στην ηλικία μου να τρέχουν με τα σορτσάκια, ήταν μαρτύριο. Όταν φίλες της αδελφής μου ερχόντουσαν σπίτι, ενίοτε για να περάσουν τη νύχτα εκεί, ήταν μαρτύριο.

Όμως το μεγαλύτερο μαρτύριο ήταν όταν πήγαινα στη θάλασσα με τους γονείς και τ'αδέλφια μου.

Τέλος πάντων, ένα μεσημέρι, λίγες μέρες πριν αρχίσω την πρώτη γυμνασίου, ονειρεύτηκα ότι ήμουν κάτω απ'το νερό. Ίσως γύρω μου ήταν και κάποιες συμμαθήτριές μου απ'την έκτη δημοτικού με μαγιό -- δεν είμαι σίγουρος γι αυτή τη λεπτομέρεια. Και από κάπου μακριά, ερχόταν η φωνή μιας θείας μου -- αυτό ήταν όντως λίγο κουφό, δεν ξέρω πως του ήρθε του εγκεφάλου μου και το πρόσθεσε στο όνειρο. Τέλος πάντων, κάποια στιγμή, ένοιωσα μια τεράστια ανακούφιση. Μετά το ξέχασα.

Όταν αργότερα ξύπνησα, χάρη στα χύσια στο εσώρουχό μου θυμήθηκα το όνειρο και κατάλαβα τι είχε γίνει.

Πείτε μου τώρα για τις δικές σας ονειρώξεις. Τι βλέπατε στον ύπνο σας όταν χύσατε;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών