Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 09 Απρ 2023, 01:14

Κάποιος σε δύο προηγούμενα νήματα που συμμετείχα έγραψε, "Οι ξαδέλφες μας είναι οι πρώτες μας εφηβικές καύλες, επειδή με αυτές υπάρχει επαφή (χουφτώματα, χαδάκια) χωρίς παρεξηγήσεις." Και συμφωνώ μαζί του. Αλλά υποθέτω ότι αυτή η επαφή με τα ξαδέλφια σου μπορεί να παίξει καθοριστικό ρόλο στην εφηβική εξέλιξη της σεξουαλικότητάς σου μόνο αν μένεις κοντά με τα ξαδέλφια σου και βλέπεστε συχνά. Εγώ ας πούμε, τις δύο ξαδέλφες μου που είχα βάλει στο μάτι στην εφηβεία μου τις έβλεπα μια φορά το χρόνο, στις καλοκαιρινές μου διακοπές.

Όταν λοιπόν τα ξαδέλφια δεν ανήκουν στο άμεσο συγγενικό περιβάλλον, τι παίρνει τη θέση τους; Τι συμβάλλει αποφασιστικά στη μετάβασή σου από την παιδική αθωότητα στις εφηβικές ορμές; Και η απάντηση είναι: οι φίλοι/φίλες του αδελφού ή της αδελφής σου.

Όσοι από σας έχετε αδέλφια του αντίθετου φίλου κοντά στην ηλικία σας, πείτε μου αν συμφωνείτε.

Σε μένα πάντως έπαιξε καθοριστικό ρόλο. Γιατί σίγουρα και τις συμμαθήτριές μου τις έπαιρνα μάτι στο σχολείο, αλλά όταν φίλες της αδελφής μου έρχονταν να περάσουν τη νύχτα σπίτι μας, είχα πολύ περισσότερες ευκαιρίες να πάρω μάτι αποκαλυμμένα μέρη του σώματός τους, και μάλιστα από πολύ πιο κοντινή απόσταση απ'ότι μπορούσα να πλησιάσω τις συμμαθήτριές μου χωρίς να παρεξηγηθώ.

Μια φίλη της αδελφής μου που έπαιξε καθοριστικό ρόλο στη μετάβασή μου ήταν η (ας την πούμε έτσι) "Λίλα". Στα 11-12 μου, όταν η σεξουαλικότητά μου ήταν στο μεταίχμιο μεταξύ του παιδικού "Σεξ; Μπλιαχ, αηδία," και του εφηβικού "Σεξ; Ουάου!" η αδελφή μου και η "Λίλα" αρέσκονταν να ανεβαίνουν και να κάθονται στο κρεβάτι μου για να τα πούνε. Ίσως επειδή το κρεβάτι μου ήταν το πάνω μέρος ενός διώροφου κρεβατιού, οπότε τους άρεσε η θέα από ψηλά.

Εγώ όταν τις έβλεπα στο κρεβάτι μου θύμωνα και τους φώναζα να κατέβουν, αλλά κατά βάθος με ερέθιζε μετά η σκέψη ότι πάνω σ'εκείνο το στρώμα είχε καθίσει ή ξαπλώσει η "Λίλα".

Ένα βράδυ λοιπόν, είδα το εξής όνειρο. Ήμασταν η "Λίλα" κι εγώ σε μια παραλία, με τα μαγιό μας φυσικά, και η "Λίλα" προσπάθησε να με φιλήσει. Στην αρχή, λειτούργησε το παιδικό μου ένστικτο, που μου έλεγε ακόμα ότι το σεξ είναι αηδία, και τραβήχτηκα. Την επόμενη στιγμή όμως, συνειδητοποίησα ότι το ήθελα πολύ αυτό το φιλί, και την άφησα να με φιλήσει. Δε θυμάμαι αν αυτό με έκανε να χύσω στον ύπνο μου. Πάντως όταν ξύπνησα, το σεξ το έβλεπα πλέον πολύ διαφορετικά από πριν, αν και δε μου είχε φύγει ακόμα τελείως η παιδική αηδία γι'αυτή την πράξη.

Παραδόξως, τη "Λίλα", μετά από λίγο καιρό, δεν την ξανάφερε η αδελφή μου σπίτι, και δεν την ξαναείδα ποτέ. Ούτε το επίθετό της ξέρω για να την ψάξω στο Facebook.

Μια άλλη φίλη που έφερνε η αδελφή μου στο σπίτι (αυτή την έφερνε συχνά, μέχρι να πάω λύκειο, οπότε μετακομίσαμε) ήταν η (ας την πούμε έτσι) "Σταματίνα". Αυτή μια φορά μέχρι και μπάνιο έκανε στο σπίτι μας, και την έβλεπα με το μπουρμούζι της να κάθεται με την αδελφή μου και να βλέπουν τηλεόραση, και τόσο πολύ καύλωσα που ξέχασα την ταινία και πήγα και κλείστηκα στο δωμάτιο των γονιών μου και απορώ πως δεν πλημμύρισα το σπίτι ξέρετε με τι.

Πείτε μου τώρα εσείς τι αναμνήσεις έχετε απ'τους φίλους των αδελφών σας.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27082
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 09 Απρ 2023, 01:50

Εχεις αφησει κανεναν που δεν θες να πηδηξεις?

Προφανως δεν μπορεις να πηδηξεις ουτε τη χουφτα σου και για αυτο μας εχεις σπάσει τα @@ με τις μαλακιες σου.

Τουλαχιστον τραβα πεστα σε κανα ψυχιατρο μπας και σε βοηθησει (αν δεν πηδηξει απο το παράθυρο πρωτα).
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 09 Απρ 2023, 02:30

George_V έγραψε:
09 Απρ 2023, 01:50
Εχεις αφησει κανεναν που δεν θες να πηδηξεις?

Προφανως δεν μπορεις να πηδηξεις ουτε τη χουφτα σου και για αυτο μας εχεις σπάσει τα @@ με τις μαλακιες σου.

Τουλαχιστον τραβα πεστα σε κανα ψυχιατρο μπας και σε βοηθησει (αν δεν πηδηξει απο το παράθυρο πρωτα).
Έλεγα αύριο μεθαύριο ν'ανοίξω και ένα νήμα με τίτλο, "Την έχετε παίξει ποτέ στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σας;" και να μιλήσω για όλες τις αναμνήσεις που έχω από τότε που την έπαιζα στην κρεβατοκάμαρα των γονιών μου ξεφυλλίζοντας έντυπα της μάνας μου και για το τι έκανα όταν έμπαιναν ξαφνικά μέσα πάνω στην πράξη. Αλλά αυτή σου η αντίδραση με κάνει να το ξανασκεφτώ.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27082
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 09 Απρ 2023, 02:45

Εκτωρ έγραψε:
09 Απρ 2023, 02:30
George_V έγραψε:
09 Απρ 2023, 01:50
Εχεις αφησει κανεναν που δεν θες να πηδηξεις?

Προφανως δεν μπορεις να πηδηξεις ουτε τη χουφτα σου και για αυτο μας εχεις σπάσει τα @@ με τις μαλακιες σου.

Τουλαχιστον τραβα πεστα σε κανα ψυχιατρο μπας και σε βοηθησει (αν δεν πηδηξει απο το παράθυρο πρωτα).
Έλεγα αύριο μεθαύριο ν'ανοίξω και ένα νήμα με τίτλο, "Την έχετε παίξει ποτέ στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σας;" και να μιλήσω για όλες τις αναμνήσεις που έχω από τότε που την έπαιζα στην κρεβατοκάμαρα των γονιών μου ξεφυλλίζοντας έντυπα της μάνας μου και για το τι έκανα όταν έμπαιναν ξαφνικά μέσα πάνω στην πράξη. Αλλά αυτή σου η αντίδραση με κάνει να το ξανασκεφτώ.
Είναι μισ καλή σρχη.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 09 Απρ 2023, 02:50

George_V έγραψε:
09 Απρ 2023, 02:45
Εκτωρ έγραψε:
09 Απρ 2023, 02:30
George_V έγραψε:
09 Απρ 2023, 01:50
Εχεις αφησει κανεναν που δεν θες να πηδηξεις?

Προφανως δεν μπορεις να πηδηξεις ουτε τη χουφτα σου και για αυτο μας εχεις σπάσει τα @@ με τις μαλακιες σου.

Τουλαχιστον τραβα πεστα σε κανα ψυχιατρο μπας και σε βοηθησει (αν δεν πηδηξει απο το παράθυρο πρωτα).
Έλεγα αύριο μεθαύριο ν'ανοίξω και ένα νήμα με τίτλο, "Την έχετε παίξει ποτέ στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σας;" και να μιλήσω για όλες τις αναμνήσεις που έχω από τότε που την έπαιζα στην κρεβατοκάμαρα των γονιών μου ξεφυλλίζοντας έντυπα της μάνας μου και για το τι έκανα όταν έμπαιναν ξαφνικά μέσα πάνω στην πράξη. Αλλά αυτή σου η αντίδραση με κάνει να το ξανασκεφτώ.
Είναι μισ καλή σρχη.
Αν πάντως θελήσεις ποτέ να μάθεις, πες μου να το ανοίξω.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27082
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ερωτική έλξη για φίλους των αδελφών σας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 09 Απρ 2023, 08:34

Εκτωρ έγραψε:
09 Απρ 2023, 02:50
George_V έγραψε:
09 Απρ 2023, 02:45
Εκτωρ έγραψε:
09 Απρ 2023, 02:30


Έλεγα αύριο μεθαύριο ν'ανοίξω και ένα νήμα με τίτλο, "Την έχετε παίξει ποτέ στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σας;" και να μιλήσω για όλες τις αναμνήσεις που έχω από τότε που την έπαιζα στην κρεβατοκάμαρα των γονιών μου ξεφυλλίζοντας έντυπα της μάνας μου και για το τι έκανα όταν έμπαιναν ξαφνικά μέσα πάνω στην πράξη. Αλλά αυτή σου η αντίδραση με κάνει να το ξανασκεφτώ.
Είναι μισ καλή σρχη.
Αν πάντως θελήσεις ποτέ να μάθεις, πες μου να το ανοίξω.
Δεν θα χρειαστεί. Πότε.

Αρκετά μας έχεις σπάσει τα @@ με ότι μαλακια σου καβλωσει.

Κάτσε και για λίγο βουβος/κουλος/κουφος. Θα βοηθήσεις όχι μόνο εσένα αλλά και όλο τον κόσμο.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών