Παρτούζες

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5099
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 25 Μάιος 2023, 00:46

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
25 Μάιος 2023, 00:16
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Μάιος 2023, 00:02
Τυπε μου δεν υπάρχουν ειδικά μέσα κοινωνικής δικτύωσης για τέτοια σκηνικα; αλήθεια δε φοβάσαι τα σμν?
εγώ θέλω να γαμιέμαι με ίντριγκα. Από random ταξιτζήδες, περαστικούς στο δρόμο, μέχρι άκυρα sites
Ο Μητσοτάκης προανήγγειλε ότι θα φτιάξει κέντρα θεραπείας για τους lgbt. Νομιζω σε κάνα χρόνο θα μπορείς να διορθωθείς.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 25 Μάιος 2023, 01:35

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
24 Μάιος 2023, 23:52
Εκτωρ έγραψε:
16 Μάιος 2023, 23:21

Πριν λίγο καιρό, κάνα δυο μήνες, όταν έκανα περίπατο στο Μεταξουργείο, με πλησίασε ένας άσχετος και μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα με ιερόδουλη. Μήπως ήσουν εσύ;
Αν σε γάμησα μάλλον εγώ θα είμαι. Που να θυμάμαι πριν 2 μήνες.
Το κάνεις δηλαδή συχνά να προτείνεις παρτούζες σε αγνώστους στο Μεταξουργείο;

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15029
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 25 Μάιος 2023, 01:41

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
11 Απρ 2023, 03:00
Όποιος άντρας ενδιαφέρεται για παρτούζα ας μου στείλει ένα πμ.

Είμαι μάστορας να παρτουζώνομαι, ειδικά με στρέιτ άντρες. Οι γυναίκες αποκλείονται, όχι γιατί δεν περνάω καλά σεξουαλικά μαζί τους (έχω γαμήσει αρκετές ως τώρα) αλλά στη φάση της παρτούζας βαριέμαι να ασχολούμαι μαζί τους. Σε one to one οκ αν δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω πάω και με γυναίκες.
πέρνα από κουμουνδούρου, αν και κάτι μου λέει ότι άρχισαν να γαμιούνται χωρίς εσένα. Αλλά η παρτούζα θα συνεχιστεί για 1 μήνα ακόμα τουλάχιστον οποτε προλαβαίνεις να πας να ρίξεις έναν. Αλλά σε προειδοποιώ είναι συνηθισμένοι σε 20 ποντους και πάνω οπότε αν δνε είσαι προικισμένος δε θα σε νοιώσουν. Δνε ξέρω επίσης αν επουλώθηκε η πρόσφατη πρωκτοραφή τους
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 02:17

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
11 Απρ 2023, 03:00
Όποιος άντρας ενδιαφέρεται για παρτούζα ας μου στείλει ένα πμ.

Είμαι μάστορας να παρτουζώνομαι, ειδικά με στρέιτ άντρες. Οι γυναίκες αποκλείονται, όχι γιατί δεν περνάω καλά σεξουαλικά μαζί τους (έχω γαμήσει αρκετές ως τώρα) αλλά στη φάση της παρτούζας βαριέμαι να ασχολούμαι μαζί τους. Σε one to one οκ αν δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω πάω και με γυναίκες.
Πως είναι στρέιτ ένας άντρας που γαμιέται με χάντρες και ξάντρες; :102: Κάπου έχεις χάσει την μπάλα... Δεν κοιτάς μην τυχόν σου έχει μπει στον κώλο ... :smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 25 Μάιος 2023, 02:55

taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 02:17

Πως είναι στρέιτ ένας άντρας που γαμιέται με χάντρες και ξάντρες; :102: Κάπου έχεις χάσει την μπάλα... Δεν κοιτάς μην τυχόν σου έχει μπει στον κώλο ... :smt005:
σε ποιά μικροκοσμάρα ζεις μαρή φιλενάδα

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 25 Μάιος 2023, 02:56

Εκτωρ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 01:35

Το κάνεις δηλαδή συχνά να προτείνεις παρτούζες σε αγνώστους στο Μεταξουργείο;
Δε με περιορίζει κάποιο προάστιο. Από Παλλήνη μέχρι Ελευσίνα και από Διόνυσο μέχρι Βάρκιζα.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 03:02

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
25 Μάιος 2023, 02:55
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 02:17

Πως είναι στρέιτ ένας άντρας που γαμιέται με χάντρες και ξάντρες; :102: Κάπου έχεις χάσει την μπάλα... Δεν κοιτάς μην τυχόν σου έχει μπει στον κώλο ... :smt005:
σε ποιά μικροκοσμάρα ζεις μαρή φιλενάδα
φιλενάδα, μην το κάνεις σαν το φίλο τον Αρίστο που θεωρεί τον Καραμαν Αλή τον Α', άντρακλα... Όποιος γαμεί και γαμιέται με το ίδιο φύλλο δεν είναι στρείτ... Νόμος... Μπορεί να είναι ο,τι θέλει από την γκάμα του κινήματος, αλλά μια φορά στρέιτ δεν τον λες... Κι ας νομίζουν πως είναι στρέιτ οι κωλόμπες...

Δικαιώμα τους βέβαια να κάνουν ό,τι θέλουν. Αλλά μην χάνουμε και το νόημα των λέξεων.. Είμαι αυστηρός σ αυτό, φιλενάδα...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 25 Μάιος 2023, 09:03

taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 03:02
Όποιος γαμεί και γαμιέται με το ίδιο φύλλο δεν είναι στρείτ... Νόμος... .

Η σεξουαλική συμπεριφορά δεν είναι απόλυτο predictor του σεξουαλικού προσανατολισμού. Υπάρχουν πολλά άτομα που κάνουν σεξ με οποιοδήποτε φύλο για διάφορους λόγους χωρίς αυτό να λέει απολύτως τίποτα για τις γνήσιες και πηγαίες ρομαντικές, συναισθηματικές και σεξουαλικές έλξεις τους.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 09:05

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
25 Μάιος 2023, 09:03
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 03:02
Όποιος γαμεί και γαμιέται με το ίδιο φύλλο δεν είναι στρείτ... Νόμος... .

Η σεξουαλική συμπεριφορά δεν είναι απόλυτο predictor του σεξουαλικού προσανατολισμού. Υπάρχουν πολλά άτομα που κάνουν σεξ με οποιοδήποτε φύλο για διάφορους λόγους χωρίς αυτό να λέει απολύτως τίποτα για τις γνήσιες και πηγαίες ρομαντικές, συναισθηματικές και σεξουαλικές έλξεις τους.
Μου θύμισες ένανε που βαζε τα μπροστινά ποδάρια της κατσίκας σε γαλότσες για να μην του λακίξει.... :smt005: Αν δεν έχεις γαμήσει κατσίκα, δεν ξέρεις από σεξουαλική συμπεριφορά...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 25 Μάιος 2023, 14:40

Φίλος δε ξέρω τι λές. Χθές πάντως με γάμησαν 23 άτομα ταυτόχρονα. Πιστεύω τον Ιούνιο τώρα θα ξαναπερπατήσω

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28105
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Παρτούζες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Μάιος 2023, 14:43

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
25 Μάιος 2023, 14:40
Φίλος δε ξέρω τι λές. Χθές πάντως με γάμησαν 23 άτομα ταυτόχρονα. Πιστεύω τον Ιούνιο τώρα θα ξαναπερπατήσω
Παοκτζης;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών