Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 13 Απρ 2023, 20:12

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:50
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:30

Όχι, γιατί έχω χαρές στη ζωή μου.. Η στέρηση του σεξ ή της γυναικείας παρέας, μόνο στέρηση δεν μπορεί να θεωρηθεί..
Καταλαβαίνω ότι θες να μην θες..
Όμως δεν θες;
Τι κάνεις γι' αυτό; Ποιες είναι οι χαρές στη ζωή σου;
Αν θέλεις μου λες.
Στην αρχή είναι γολγοθάς, όμως ακόμα και η μοναξιά και η οδοιπορία (κυριολεκτικά) κάποια στιγμή μετασχηματίζονται..
Οι χαρές είναι οι μικρές καθημερινές χαρές που στέλνει απλοχερα σε όλους μας ο Θεός..
Έχω μια δουλειά που μου επιτρέπει να βγάζω τα απαραίτητα, να αγοράζω τροφή και να φροντίζω τις γάτες μου, και τα τσιγάρα μου που μου κρατούν παρέα στους απογευματινούς περιπάτους μέσα στην πόλη..
Απλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο αυτό που κάνεις ή που προσπαθείς να κάνεις. Προσπαθώ να καταλάβω πως αντλεί κανείς τέτοια δύναμη, από πού. Κι αυτό δεν είναι οι περίπατοι καπνίζοντας τσιγάρο κι η φροντίδα των γατιών.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Απρ 2023, 20:13

Feindflug έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:50
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:32
ik_90 έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:25
Πολύ αντιαισθητική η εικόνα ενός γέρου (ή μιας γριας) με ένα νεαρό άτομο. Όταν είναι μικρότερος ο άντρας και έχει σχέση με μεγαλύτερη είναι (κάπως) καλύτερο γιατί τουλάχιστον οι γυναίκες προσπαθούν να διατηρήσουν την ομορφιά τους. Όχι σαν εμάς τους σαπιοκοιλιάδες.
Όπως και να' χει, με μεγαλύτερη έχω κάνει κάτι, αλλά δεν πρόκειται να κυνηγάω μικρές όταν γεράσω. Αίσχος.
Απαράδεκτα όλα αυτά, ένας μεγαλύτερος σε ηλικια άνθρωπος αντί να νουθετεί τους μικρότερους και να τους βάζει στον δρόμο τον σωστό και του Θεού, να τους διαφθείρει και να κάνει πράξεις ακατανόμαστες..
Απαράδεκτο και το ανάποδο, ένας νέος πρέπει να έχει σεβασμό στους μεγαλυτέρους και να μην τους βλέπει σεξουαλικά, όπως για παράδειγμα ένας νεαρός άντρας να επιδιώκει πονηρές πράξεις με μια μεγαλύτερη γυναίκα που είναι κοντά στην ηλικία της μάνας του..!
Κατάπτυστο επίσης και σε όσους είναι κοντά στην ηλικία και αλληλοδιαφθείρονται..
Τύπε, δεν φαντάζομαι όλα αυτά να είναι πρόλογος για να εκθειάσεις την μαλακία;
μαλλον για χριστιανισμο το παει.

δηλαδη, ναι, αυτο που ειπες. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 13 Απρ 2023, 20:14

Μία απορία όταν μιλάμε για μεγάλη διαφορά ηλικίας στον έρωτα
Μιλάμε να υπάρχει μόνιμη σταθερή σχέση των ανθρώπων με διάφορα ηλικίας ή ..μία περιστασιακή ξεπετα ;

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6993
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 13 Απρ 2023, 20:20

user έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:12
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:50
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33


Καταλαβαίνω ότι θες να μην θες..
Όμως δεν θες;
Τι κάνεις γι' αυτό; Ποιες είναι οι χαρές στη ζωή σου;
Αν θέλεις μου λες.
Στην αρχή είναι γολγοθάς, όμως ακόμα και η μοναξιά και η οδοιπορία (κυριολεκτικά) κάποια στιγμή μετασχηματίζονται..
Οι χαρές είναι οι μικρές καθημερινές χαρές που στέλνει απλοχερα σε όλους μας ο Θεός..
Έχω μια δουλειά που μου επιτρέπει να βγάζω τα απαραίτητα, να αγοράζω τροφή και να φροντίζω τις γάτες μου, και τα τσιγάρα μου που μου κρατούν παρέα στους απογευματινούς περιπάτους μέσα στην πόλη..
Απλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο αυτό που κάνεις ή που προσπαθείς να κάνεις. Προσπαθώ να καταλάβω πως αντλεί κανείς τέτοια δύναμη, από πού. Κι αυτό δεν είναι οι περίπατοι καπνίζοντας τσιγάρο κι η φροντίδα των γατιών.
Συνήθεια είναι όλα αγαπητέ, τίποτα δεν είναι εύκολο στην αρχή..

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6993
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 13 Απρ 2023, 20:22

Ασέβαστος έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:11
και γιατι δεν παει μαζι ο σεβασμος με το γαμησι;
Αυτό ισχύει όταν συμβαίνει εντός γάμου και με σκοπό την τεκνοποίηση..
Όταν βλέπεις τον άλλον σαν ένα κομμάτι κρέας, τί είδους σεβασμός να υπάρξει..;

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Απρ 2023, 20:24

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:22
Ασέβαστος έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:11
και γιατι δεν παει μαζι ο σεβασμος με το γαμησι;
Αυτό ισχύει όταν συμβαίνει εντός γάμου και με σκοπό την τεκνοποίηση..
Όταν βλέπεις τον άλλον σαν ένα κομμάτι κρέας, τί είδους σεβασμός να υπάρξει..;
σεβασμος στις καβλες του αλλου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9295
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Απρ 2023, 20:34

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:22
Ασέβαστος έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:11
και γιατι δεν παει μαζι ο σεβασμος με το γαμησι;
Αυτό ισχύει όταν συμβαίνει εντός γάμου και με σκοπό την τεκνοποίηση..
Όταν βλέπεις τον άλλον σαν ένα κομμάτι κρέας, τί είδους σεβασμός να υπάρξει..;
Χασάπικος.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 13 Απρ 2023, 20:39

Feindflug έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:50
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:32
ik_90 έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:25
Πολύ αντιαισθητική η εικόνα ενός γέρου (ή μιας γριας) με ένα νεαρό άτομο. Όταν είναι μικρότερος ο άντρας και έχει σχέση με μεγαλύτερη είναι (κάπως) καλύτερο γιατί τουλάχιστον οι γυναίκες προσπαθούν να διατηρήσουν την ομορφιά τους. Όχι σαν εμάς τους σαπιοκοιλιάδες.
Όπως και να' χει, με μεγαλύτερη έχω κάνει κάτι, αλλά δεν πρόκειται να κυνηγάω μικρές όταν γεράσω. Αίσχος.
Απαράδεκτα όλα αυτά, ένας μεγαλύτερος σε ηλικια άνθρωπος αντί να νουθετεί τους μικρότερους και να τους βάζει στον δρόμο τον σωστό και του Θεού, να τους διαφθείρει και να κάνει πράξεις ακατανόμαστες..
Απαράδεκτο και το ανάποδο, ένας νέος πρέπει να έχει σεβασμό στους μεγαλυτέρους και να μην τους βλέπει σεξουαλικά, όπως για παράδειγμα ένας νεαρός άντρας να επιδιώκει πονηρές πράξεις με μια μεγαλύτερη γυναίκα που είναι κοντά στην ηλικία της μάνας του..!
Κατάπτυστο επίσης και σε όσους είναι κοντά στην ηλικία και αλληλοδιαφθείρονται..
Τύπε, δεν φαντάζομαι όλα αυτά να είναι πρόλογος για να εκθειάσεις την μαλακία;
Τύπε τι έχεις προγραμματίσει για τις γιορτές;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14672
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Απρ 2023, 21:06

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:39
Feindflug έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:50
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:32


Απαράδεκτα όλα αυτά, ένας μεγαλύτερος σε ηλικια άνθρωπος αντί να νουθετεί τους μικρότερους και να τους βάζει στον δρόμο τον σωστό και του Θεού, να τους διαφθείρει και να κάνει πράξεις ακατανόμαστες..
Απαράδεκτο και το ανάποδο, ένας νέος πρέπει να έχει σεβασμό στους μεγαλυτέρους και να μην τους βλέπει σεξουαλικά, όπως για παράδειγμα ένας νεαρός άντρας να επιδιώκει πονηρές πράξεις με μια μεγαλύτερη γυναίκα που είναι κοντά στην ηλικία της μάνας του..!
Κατάπτυστο επίσης και σε όσους είναι κοντά στην ηλικία και αλληλοδιαφθείρονται..
Τύπε, δεν φαντάζομαι όλα αυτά να είναι πρόλογος για να εκθειάσεις την μαλακία;
Τύπε τι έχεις προγραμματίσει για τις γιορτές;
Τι εννοείς, δικέ μου;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3014
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 13 Απρ 2023, 21:37

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:52

Μπορεί να ακούγομαι ακραίος αλλά φωνάζω για να ακουστώ γιατί εγώ ακόμα μετανιώνω πικρά που δεν μπόρεσα να διαφυλάξω την παρθενία μου..
Αυτή η σατανική δύναμη (της πορνείας και της λαγνείας) είναι πολύ ισχυρή και αν δεν έχεις γερές πνευματικές βάσεις (όπως δεν είχα και εγώ) εύκολα πέφτεις.. Εγώ θα το μετανιώνω μια ζωή αλλά ας πρόσεχα..!
Καλά μην είσαι και τόσο σκληρός με τον εαυτό σου. Μετάνοια, άφεση.
Να μας ελαφρώσει ήλθε όχι να μας φορτώσει ...για μια ζωή κιόλας... με αυτά που ήδη μετανιώσαμε...

ΥΓ Εκτός αν είχες βλέψεις να είσαι στους 144,000 και το έκαψες :D
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 13 Απρ 2023, 21:39

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:18
panos291 έγραψε:
13 Απρ 2023, 16:57
George_V έγραψε:
13 Απρ 2023, 16:50


Έχει συμβεί παρόμοιο περιστατικό με ξαδέρφη μου.

20 αυτή 52 ο άντρας της. Βασικά είναι σχεδόν συνομήλικος του πατέρα της.

Στην αρχή είχε γίνει ψιλομανουρα αλλά μετά κομπλέ.

Το παν είναι να είναι ευτυχισμένοι. Αν είναι εμάς δε μας πέφτει λόγος. Αν δεν είναι μας πέφτει.
Και μιλας τωρα για συγγενείς, για πατερα, μανα, ξαδερφια κλπ που ολο και κατι θα πουνε.
Αλλα εδω εχουμε τον καθε παπαρα που αναστατωνεται και κατακρινει ατομα τα οποια δεν ξερει. Και χωρις να τον ενοχλουν πουθενα εχει και αποψη και σχολιαζει δημοσια.
Ασφαλώς και μας πέφτει λόγος και αυτό είναι το σωστό να κάνουμε.. Αλλιώς θα μας καταπιεί και μας ο βούρκος κάποια στιγμή..
Το ίδιο θα μπορούσε να πει κανείς και για έναν χρήστη ναρκωτικών ουσιών.. "δεν μας πέφτει λόγος, ενήλικος είναι δικιά του είναι ζωή" κλπ..
Είναι όμως σωστό ως κοινωνία να κάνουμε τους αδιάφορους μπροστά σε τέτοια προβλήματα..;;
Ο χρηστης ναρκωτικων ουσιων (και δεν μιλαμε για κανα μπαφο) αλλα για ηρωινες κλπ, γινεται αχρηστος για την κοινωνια και πιθανως εγκληματιας.
Ο πιτσιρίκος 25ρης ομως που θελει να πηδηξει μια 50ρα ή το αναποδο, αυτοι ειναι συναινουντες ενηλικες. Δεν ενοχλουν κανεναν και ούτε πεφτει λογος σε κανεναν για να τους κρινει.

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 13 Απρ 2023, 22:38

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:20
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 20:12
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:50

Στην αρχή είναι γολγοθάς, όμως ακόμα και η μοναξιά και η οδοιπορία (κυριολεκτικά) κάποια στιγμή μετασχηματίζονται..
Οι χαρές είναι οι μικρές καθημερινές χαρές που στέλνει απλοχερα σε όλους μας ο Θεός..
Έχω μια δουλειά που μου επιτρέπει να βγάζω τα απαραίτητα, να αγοράζω τροφή και να φροντίζω τις γάτες μου, και τα τσιγάρα μου που μου κρατούν παρέα στους απογευματινούς περιπάτους μέσα στην πόλη..
Απλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο αυτό που κάνεις ή που προσπαθείς να κάνεις. Προσπαθώ να καταλάβω πως αντλεί κανείς τέτοια δύναμη, από πού. Κι αυτό δεν είναι οι περίπατοι καπνίζοντας τσιγάρο κι η φροντίδα των γατιών.
Συνήθεια είναι όλα αγαπητέ, τίποτα δεν είναι εύκολο στην αρχή..
Νιώθω άβολα να με λέει κανείς αγαπητέ, γιατί είμαι γυναίκα.
Άσκηση λοιπόν λες. Γιατί δεν έγινες μοναχός; Δεν ήθελες να πας εκεί..;

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 13 Απρ 2023, 22:41

ik_90 έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:52
Καρολίνα έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:41
[Εντυπωσιακό ότι είσαι τόσο μικρός και έχεις τόσο συντηρητικές απόψεις σχετικά με το αν πρέπει ή όχι ένας στρέιτ άντρας να απολαμβάνει κάποιες πρακτικές που αφορούν την πίσω όψη του (το λέω κομψά). Τα είχαμε πει αυτά σε άλλο νήμα. Δεν το λέω ως μομφή, απλά με εκπλήσσει, γιατί ήσουν και απόλυτος.
Βρε πες το όπως θες, δεν υπάρχει θέμα. Αλλά κι εσύ κάνεις το ίδιο με αυτό που έγραψα παραπάνω, αποκαλείς κάποιον συντηρητικό ή προοδευτικό βάσει των απόψεών του για το σεξ. Και δεν γνωρίζω πόσο χρονών είσαι εσύ, αλλά δεν κατάλαβα γιατί σου φαίνεται εντυπωσιακό κιόλας; Όλοι οι στρέιτ άντρες του κύκλου μου που είναι ίδια (ή και μικρότερη ηλικία) θα με γλεντούσαν αν τους έλεγα πχ ότι θέλω να μου βάλει δάχτυλο η άλλη στην πίσω πόρτα. Όπως το ίδιο θα έκανα κι εγώ ('νταξ, εξαρτάται και τη σχέση που θα είχα με τον άλλον και το αν σήκωνε την πλάκα).
Τέλος πάντων, δεν θεωρούμε και άντρακλα κάποιον που κάνει τέτοια οι περισσότεροι και στη δική μου ηλικία. Οι γυναίκες της ηλικίας μου (και μικρότερες) βέβαια είναι πιο «ανοιχτόμυαλες» (να το πω όπως το λες κι εσύ).
Διευκρίνιση, σε θεωρώ κομματάκι συντηρητικό όσον αφορά τα του σεξ, όχι γενικά ως άνθρωπο. Δεν σε γνωρίζω, άρα δεν θα μπορούσα να το κάνω αυτό. Και στα του σεξ το λέω με βάση αυτά που έχεις γράψει, όχι για άλλο λόγο.

Πως είσαι σίγουρος ότι οι άντρες του κύκλου σου θα σε γλεντούσαν αν τους έλεγες για το δάχτυλο; Πως είσαι σίγουρος ότι δεν το έχουν δοκιμάσει και εκείνοι και δεν θεώρησαν ότι χρειάζεται να σε ενημερώσουν ή ότι δεν ντρέπονται επειδή ξέρουν ότι θα το αποδοκιμάσεις; (Εικασίες κάνω.)

Μήπως υπάρχει κάποιος φόβος μη στιγματιστείς ως ομοφυλόφιλος και αυτό σε κρατάει από το να δοκιμάσεις πράγματα που τελικά μπορεί να ανακάλυπτες ότι σου αρέσουν, παραμένοντας ένας στρέιτ άντρας; Απορίες, στις οποίες φυσικά δεν είσαι υποχρεωμένος να απαντήσεις. Βασικά, δεν είσαι καν υποχρεωμένος να δοκιμάσεις, η έκπληξή μου έχει να κάνει με το ότι το θεωρείς κάτι το ανεπίτρεπτο.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Απρ 2023, 22:50

Χρήστος Δάντης: Έχουμε 33 χρόνια διαφορά με την Ασημίνα – Με τρόμαξε που ένιωσα έλξη για ένα τόσο νεαρό άτομο
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Απρ 2023, 22:52

Πραγματικά, δε μπορώ να καταλάβω πώς ένας αντρας σχεδόν 60 χρονώ βρήκε ελκυστική μια γυναίκα 23. Παράξενα πράματα. Αγις, μπορείς να το εξηγήσεις;
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών