[προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13315
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Μάιος 2023, 14:12

hellegennes έγραψε:
04 Μάιος 2023, 14:06
Ευτυχώς που τα παίρνεις τελείως στην πλάκα. Είναι τόσο ανάλαφρες οι απαντήσεις σου. Εγώ πάντως δεν θα σου πω να ζητήσεις συγγνώμη που αρπάζεσαι κυριολεκτικά χωρίς λόγο και επιτίθεσαι λες και σου έβρισαν τον πατέρα, γιατί πραγματικά δεν μ' αγγίζει και στα παπάρια μου κιόλας.
Χαίρομαι που είσαι τόσο σταθερός σε απόψεις. Πάντα τέτοια.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40702
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Μάιος 2023, 14:56

Σταθερότατος είμαι. Εγώ από την μεριά μου ζήτησα συγγνώμη αν τυχόν σε πείραξε ένα συγκεκριμένο πράγμα το οποίο δεν σχολίασες καν και το οποίο καταλαβαίνω πώς θα μπορούσε να είναι παρεξηγήσιμο αλλά ήταν μια απλή αναλογία. Ο ίδιος δεν ενδιαφέρομαι να μου ζητήσει κανείς συγγνώμη για χαρακτηρισμούς. Αν θεωρώ ότι υπερβαίνουν τα όρια πατάω το κουμπί της αναφοράς (καλή ώρα). Όποιος θέλει να ζητήσει συγγνώμη για κάτι μπορεί να το κάνει, δεν με αφορά να το ζητήσω, πόσο μάλλον να το απαιτώ. Κυρίως όμως δεν τραβάω κάνα ζόρι. Θέλεις να θίγεσαι για μαλακίες και να επιτίθεσαι προσωπικά; Δεν είναι δικό μου πρόβλημα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 04 Μάιος 2023, 15:00

ρε σεις
τι τις ταΐζετε εδώ μέσα;
σανό;



όχι ρε μανταμίτσα, δεν σου λέω, μήπως θες να σου στείλω και τη φορολογική μου δήλωση;
ορε κόλλημα

ρε σεις αυτές είναι λυσσάρες εδω μέσα
ας πάω καλύτερα κατά σπίτι μου

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 04 Μάιος 2023, 16:14

Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:47
Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 00:51
hellegennes έγραψε:
04 Μάιος 2023, 00:49
Όχι, το να κάνεις φαγητό σε κάποιον δεν το θεωρώ υπηρεσία, το θεωρώ πράξη αγάπης. Εκτός βέβαια κι αν μόνο εσύ του κάνεις, οπότε ναι, σ' αυτήν την περίπτωση είσαι λίγο δουλάρα, κτγμ.
Μόνο να ήξερες πόσους μουσακάδες και παστίτσια και γιουβέτσια έχω μαγειρέψει (και έχω πλύνει και τα πιάτα) χωρίς να έχει κουνήσει ο άλλος ούτε το μικρό του δαχτυλάκι. :e040:
ενδιαφερεσαι για τετραμηνες διακοπουλες σε ειδηλιακο νησι; :003:
Ενδιαφέρομαι και πολύ μάλιστα, αρκεί να έχω χρόνο να κάνω μπάνια και να μαυρίσω, γιατί με βλέπω να τηγανίζω μελιτζάνες από το πρωί μέχρι το βράδυ.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22539
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Μάιος 2023, 16:25

AlienWay έγραψε:
04 Μάιος 2023, 14:11
Τώρα το είδα αυτό.
ουτε εγω το ειχα δει, πως κρυφτηκε εκει μεσα;

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32733
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Μάιος 2023, 17:34

Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 16:14
Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:47
Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 00:51


Μόνο να ήξερες πόσους μουσακάδες και παστίτσια και γιουβέτσια έχω μαγειρέψει (και έχω πλύνει και τα πιάτα) χωρίς να έχει κουνήσει ο άλλος ούτε το μικρό του δαχτυλάκι. :e040:
ενδιαφερεσαι για τετραμηνες διακοπουλες σε ειδηλιακο νησι; :003:
Ενδιαφέρομαι και πολύ μάλιστα, αρκεί να έχω χρόνο να κάνω μπάνια και να μαυρίσω, γιατί με βλέπω να τηγανίζω μελιτζάνες από το πρωί μέχρι το βράδυ.
οκ, αν ειναι, να το κλεισουμε. προσφερω δωρεαν διαμονη με ανταλλαγμα μαγειρεμα, πιατοπλυσιμο, αντε και μια σφουγγα αραια και που. τα υλικα για το μαγειρεμα δικα μου.

το σεξ προαιρετικο, και μονο στην περιπτωση που δεν εισαι καρολινος.

ρε μλκες εχω ντετζαβου, η τετοια προταση ειχε κανει καποτε ο γγ, προς ολα τα θυληκα του πχορουμ;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 04 Μάιος 2023, 17:39

Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 17:34
Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 16:14
Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:47


ενδιαφερεσαι για τετραμηνες διακοπουλες σε ειδηλιακο νησι; :003:
Ενδιαφέρομαι και πολύ μάλιστα, αρκεί να έχω χρόνο να κάνω μπάνια και να μαυρίσω, γιατί με βλέπω να τηγανίζω μελιτζάνες από το πρωί μέχρι το βράδυ.
οκ, αν ειναι, να το κλεισουμε. προσφερω δωρεαν διαμονη με ανταλλαγμα μαγειρεμα, πιατοπλυσιμο, αντε και μια σφουγγα αραια και που. τα υλικα για το μαγειρεμα δικα μου.

το σεξ προαιρετικο, και μονο στην περιπτωση που δεν εισαι καρολινος.

ρε μλκες εχω ντετζαβου, η τετοια προταση ειχε κανει καποτε ο γγ, προς ολα τα θυληκα του πχορουμ;
Άντε πάλι, ΔΕΝ είμαι ο ΓΓ λέμε. Αλλά κάτσε, παντρεμένος δεν είσαι; Ξέχνα το σεξ. Θα βρω κανένα ελεύθερο αγόρι εκεί στα γαλάζια νερά!

Σε προειδοποιώ πάντως. Ο πρώην μου, επειδή κάποια στιγμή αμφισβήτησε ότι ξέρω να μαγειρεύω (γελούσα και το χέρι μου ξέφυγε καθώς έριχνα πιπέρι και έπεσε το μισό βάζο μέσα στις πατάτες του), με εκνεύρισε και από τότε του έφτιαξα τόσα πράγματα που τον έκανα θρεφτάρι. Ακόμα παλεύει να αδυνατίσει. :003: Έτρωγε και έλεγε συνέχεια "τι κόλαση είναι αυτό που έφτιαξες πάλι;"

Στο λέω γιατί παίζει στο τέλος να έχεις γίνει διπλάσιος. Μην έρθεις εδώ στο φόρουμ και γκρινιάζεις.

Λοιπόν, έλα να δώσουμε τα χέρια, να σφραγίσουμε την συμφωνία.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22539
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Μάιος 2023, 17:52

Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 17:34
ρε μλκες εχω ντετζαβου, η τετοια προταση ειχε κανει καποτε ο γγ, προς ολα τα θυληκα του πχορουμ;
γιαυτο δεν κανει να κοροιδεύεις κανεναν, ποτε δεν ξερεις αν ηταν ο μπαμπάς σου.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23197
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 04 Μάιος 2023, 18:39

enaon έγραψε:
04 Μάιος 2023, 16:25
AlienWay έγραψε:
04 Μάιος 2023, 14:11
Τώρα το είδα αυτό.
ουτε εγω το ειχα δει, πως κρυφτηκε εκει μεσα;
Σοφή η εξυπνάδα σου.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32733
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Μάιος 2023, 19:15

Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 17:39


Άντε πάλι, ΔΕΝ είμαι ο ΓΓ λέμε. Αλλά κάτσε, παντρεμένος δεν είσαι; Ξέχνα το σεξ. Θα βρω κανένα ελεύθερο αγόρι εκεί στα γαλάζια νερά!

Σε προειδοποιώ πάντως. Ο πρώην μου, επειδή κάποια στιγμή αμφισβήτησε ότι ξέρω να μαγειρεύω (γελούσα και το χέρι μου ξέφυγε καθώς έριχνα πιπέρι και έπεσε το μισό βάζο μέσα στις πατάτες του), με εκνεύρισε και από τότε του έφτιαξα τόσα πράγματα που τον έκανα θρεφτάρι. Ακόμα παλεύει να αδυνατίσει. :003: Έτρωγε και έλεγε συνέχεια "τι κόλαση είναι αυτό που έφτιαξες πάλι;"

Στο λέω γιατί παίζει στο τέλος να έχεις γίνει διπλάσιος. Μην έρθεις εδώ στο φόρουμ και γκρινιάζεις.

Λοιπόν, έλα να δώσουμε τα χέρια, να σφραγίσουμε την συμφωνία.
:a040: τη γαμησαμε. 200 κιλα θα γινω. :a040: game on.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 04 Μάιος 2023, 19:31

Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 19:15
Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 17:39


Άντε πάλι, ΔΕΝ είμαι ο ΓΓ λέμε. Αλλά κάτσε, παντρεμένος δεν είσαι; Ξέχνα το σεξ. Θα βρω κανένα ελεύθερο αγόρι εκεί στα γαλάζια νερά!

Σε προειδοποιώ πάντως. Ο πρώην μου, επειδή κάποια στιγμή αμφισβήτησε ότι ξέρω να μαγειρεύω (γελούσα και το χέρι μου ξέφυγε καθώς έριχνα πιπέρι και έπεσε το μισό βάζο μέσα στις πατάτες του), με εκνεύρισε και από τότε του έφτιαξα τόσα πράγματα που τον έκανα θρεφτάρι. Ακόμα παλεύει να αδυνατίσει. :003: Έτρωγε και έλεγε συνέχεια "τι κόλαση είναι αυτό που έφτιαξες πάλι;"

Στο λέω γιατί παίζει στο τέλος να έχεις γίνει διπλάσιος. Μην έρθεις εδώ στο φόρουμ και γκρινιάζεις.

Λοιπόν, έλα να δώσουμε τα χέρια, να σφραγίσουμε την συμφωνία.
:a040: τη γαμησαμε. 200 κιλα θα γινω. :a040: game on.
Έλα μωρέ, 4 μήνες είναι, το πολύ να φτάσεις τα 180. Μια ζωή την έχουμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών