[προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Μάιος 2023, 12:44

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
04 Μάιος 2023, 11:46
Σ'ευχαριστώ πολύ.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 04 Μάιος 2023, 12:45

Naida έγραψε:
04 Μάιος 2023, 00:34
Εντάξει δεν έχει και νόημα να σου λέω εγώ όχι δεν είναι έτσι και εσύ να λες ναι έτσι είναι κτλ Κάτι θα διάβασες στα γραφόμενα μου που σου έδωσε την αίσθηση ότι τον υπηρετώ σε κάτι. Δεν ξέρω αν εννοείς ότι θα φτιάξω ένα φαγητό που ξέρω ότι του αρέσει ή να βάλω και τα ρούχα του πλυντήριο αλλά καμία σημασία δεν έχει.


Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 04 Μάιος 2023, 12:45

Πασιφάη έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:43
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 21:51
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 21:09


Τα ίδια ''ωραία'' Ελληνικά που μιλάς κι εσύ. Που με έλεγες σαβούρα το μεσημέρι.
Ρε, δεν θέλετε λύπηση. Μόνο απο μπινελίκι καταλαβαίνετε εν τέλει.
μην αυτοπαραμυθιάζεσαι,
λύπηση χρειάζεται μόνο αυτό που έχεις δημιουργήσει, το ανδρείκελο που παραμυθιάζεις

αμα δεν αντέχεις μην το ξεκινάς
:smt047
Κάνε μας τη χάρη. Εγώ το ξεκίνησα τελείως στην πλάκα. Άλλοι αρπαχτήκατε. Προφανώς είστε κομπλεξάρες για να φτάσετε να με χαρακτηρίσετε. Εσύ σαβούρα, ( λες και με έχεις δει ρε καλλιτέχνη..), που και πάλι το θεωρώ προσβλητικό και ο άλλος που έλεγε μαλακίες πως γουστάρω δολοφονους. Τουλάχιστον το μάζεψε και ζήτησε συγγνώμη, ενεκα Μένιου.
Τεσπα, μάθετε να διαχωρίζετε την πλάκα απ'το σοβαρό. Αν δεν μπορείτε, μην πληκτρολογείτε γαμώ το ρημάδι. Πετάξτε το.
άρχισες πάλι την κλάψα;

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Μάιος 2023, 12:47

βοθρατζης έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:45
Πασιφάη έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:43
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 21:51


μην αυτοπαραμυθιάζεσαι,
λύπηση χρειάζεται μόνο αυτό που έχεις δημιουργήσει, το ανδρείκελο που παραμυθιάζεις

αμα δεν αντέχεις μην το ξεκινάς
:smt047
Κάνε μας τη χάρη. Εγώ το ξεκίνησα τελείως στην πλάκα. Άλλοι αρπαχτήκατε. Προφανώς είστε κομπλεξάρες για να φτάσετε να με χαρακτηρίσετε. Εσύ σαβούρα, ( λες και με έχεις δει ρε καλλιτέχνη..), που και πάλι το θεωρώ προσβλητικό και ο άλλος που έλεγε μαλακίες πως γουστάρω δολοφονους. Τουλάχιστον το μάζεψε και ζήτησε συγγνώμη, ενεκα Μένιου.
Τεσπα, μάθετε να διαχωρίζετε την πλάκα απ'το σοβαρό. Αν δεν μπορείτε, μην πληκτρολογείτε γαμώ το ρημάδι. Πετάξτε το.
άρχισες πάλι την κλάψα;
Πού την είδες την κλάψα; Την αλήθεια σου τρίβω στη μούρη. Άπαξ και δε σου αρέσει, μην απαντάς. Σε τριπάκι σαν το χθεσινό δεν ξαναμπαίνω.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 04 Μάιος 2023, 12:54

ορε φίλε
αμάν με αυτό το λακριντί που έχουν ορισμένες
γίναμε όλοι ίσα κι όμοια

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Μάιος 2023, 12:58

βοθρατζης έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:54
ορε φίλε
αμάν με αυτό το λακριντί που έχουν ορισμένες
γίναμε όλοι ίσα κι όμοια
Ποιός είσαι συ είπαμε; Ο Βάλλον απ'το Ελεύθερο;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 04 Μάιος 2023, 13:37

Πασιφάη έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:58
βοθρατζης έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:54
ορε φίλε
αμάν με αυτό το λακριντί που έχουν ορισμένες
γίναμε όλοι ίσα κι όμοια
Ποιός είσαι συ είπαμε; Ο Βάλλον απ'το Ελεύθερο;
ρε μανία
τσιμπούρι έγινες

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Μάιος 2023, 13:47

Καρολίνα έγραψε:
04 Μάιος 2023, 00:51
hellegennes έγραψε:
04 Μάιος 2023, 00:49
Όχι, το να κάνεις φαγητό σε κάποιον δεν το θεωρώ υπηρεσία, το θεωρώ πράξη αγάπης. Εκτός βέβαια κι αν μόνο εσύ του κάνεις, οπότε ναι, σ' αυτήν την περίπτωση είσαι λίγο δουλάρα, κτγμ.
Μόνο να ήξερες πόσους μουσακάδες και παστίτσια και γιουβέτσια έχω μαγειρέψει (και έχω πλύνει και τα πιάτα) χωρίς να έχει κουνήσει ο άλλος ούτε το μικρό του δαχτυλάκι. :e040:
ενδιαφερεσαι για τετραμηνες διακοπουλες σε ειδηλιακο νησι; :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 04 Μάιος 2023, 13:56

Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:47
σε ειδηλιακο νησι; :003:
Ελπίζω όσο η γυναίκα μαγείρευε να μην βοηθούσες εσύ το παιδί στις ασκήσεις ορθογραφίας

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Μάιος 2023, 13:57

Πασιφάη έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:43
Κάνε μας τη χάρη. Εγώ το ξεκίνησα τελείως στην πλάκα. Άλλοι αρπαχτήκατε. Προφανώς είστε κομπλεξάρες για να φτάσετε να με χαρακτηρίσετε.
Ναι; Δεν φαίνεται καθόλου ότι το ξεκίνησες στην πλάκα ούτε ότι δεν είσαι εσύ αυτή που αρπάχτηκε με την μία. Αν μάλιστα θεωρείς κομπλεξάρα αυτόν που χαρακτηρίζει κάποιον άλλον, ίσως είναι η ώρα να κοιταχτείς στον καθρέφτη, γιατί εγώ δεν μίλησα καν για σένα, είπα μόνο «Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι» και η απάντησή σου ήταν ότι είμαι μαλάκας. Έτσι, για να τα θυμόμαστε.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Μάιος 2023, 13:57

βοθρατζης έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:37
Πασιφάη έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:58
βοθρατζης έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:54
ορε φίλε
αμάν με αυτό το λακριντί που έχουν ορισμένες
γίναμε όλοι ίσα κι όμοια
Ποιός είσαι συ είπαμε; Ο Βάλλον απ'το Ελεύθερο;
ρε μανία
τσιμπούρι έγινες
Κοτεύετε εδώ μέσα. Απο κείθενες, μας αποκαλείτε βόθρο, αλλά εδώ σουλατσάρετε λαμόγια. :lol:
Σιγά ρε κακομοίρη που θα γινόμανε τσιμπούρι στην πάρτη σου. Πες μας τελικά. Είσαι όντως ο Vallon; Άντε να στο γράψω στα Εγγλέζικα. Αν έχεις λίγη τσίπα, θα απαντήσεις. :003:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Μάιος 2023, 14:02

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:56
Ασέβαστος έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:47
σε ειδηλιακο νησι; :003:
Ελπίζω όσο η γυναίκα μαγείρευε να μην βοηθούσες εσύ το παιδί στις ασκήσεις ορθογραφίας
οφου καημενε, πληκτρολογαμε γληγορις και οποιον παρ ο χαρος. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Μάιος 2023, 14:03

hellegennes έγραψε:
04 Μάιος 2023, 13:57
Πασιφάη έγραψε:
04 Μάιος 2023, 12:43
Κάνε μας τη χάρη. Εγώ το ξεκίνησα τελείως στην πλάκα. Άλλοι αρπαχτήκατε. Προφανώς είστε κομπλεξάρες για να φτάσετε να με χαρακτηρίσετε.
Ναι; Δεν φαίνεται καθόλου ότι το ξεκίνησες στην πλάκα ούτε ότι δεν είσαι εσύ αυτή που αρπάχτηκε με την μία. Αν μάλιστα θεωρείς κομπλεξάρα αυτόν που χαρακτηρίζει κάποιον άλλον, ίσως είναι η ώρα να κοιταχτείς στον καθρέφτη, γιατί εγώ δεν μίλησα καν για σένα, είπα μόνο «Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι» και η απάντησή σου ήταν ότι είμαι μαλάκας. Έτσι, για να τα θυμόμαστε.
Έγραψες μαλακία, ζήτησες συγγνώμη και λήξτο ,αν έχεις την καλωσύνη. Δεν θα μπω σε περαιτέρω διάλογο Σταβρομανούρα number 2. Είσαι απ'τους ανθρώπους που εκτιμώ μεν, αλλά κουράζεις αφόρητα με την υπερανάλυση δίχως λόγο και αιτία. Εσύ ξεκίνησες το λογύδριο χθες, άνευ λόγου. Χέστηκα που θα δαπανήσω ώρες φαιάς ουσίας και 122.452 σελίδες για να με κάνεις να μην σε αποκαλέσω ηλίθιο τουλάχιστον για όσα είπες. Έλα. Καλή συνέχεια.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Μάιος 2023, 14:06

Ευτυχώς που τα παίρνεις τελείως στην πλάκα. Είναι τόσο ανάλαφρες οι απαντήσεις σου. Εγώ πάντως δεν θα σου πω να ζητήσεις συγγνώμη που αρπάζεσαι κυριολεκτικά χωρίς λόγο και επιτίθεσαι λες και σου έβρισαν τον πατέρα, γιατί πραγματικά δεν μ' αγγίζει και στα παπάρια μου κιόλας.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23236
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 04 Μάιος 2023, 14:11

enaon έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:47
AlienWay έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:30
Οχι όλοι. Εμάς που είχαμε επιτυχίες προ-φέησμπουκ, μας μείωσε το σκορ.
και εγω παλια ειχα οσες ηθελα, ερχόντουσαν και κατασκήνωναν δίπλα μου με τις ώρες, οι μαμαδες τους τις εφερναν φαντασου. Μετα εμαθαν να μπουσουλανε, βγηκε και το φβ, αντε κυνηγα τες.
Τώρα το είδα αυτό.

Και καθόμουν και μιλούσα μαζί σου σοβαρά. Καλά να πάθω. :P
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών