Όταν ο georgebi ξεπατώνεται στην δουλειά και δεν προλαβαίνει ούτε τα βασικά για ξεκαρφωμα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Όταν ο georgebi ξεπατώνεται στην δουλειά και δεν προλαβαίνει ούτε τα βασικά για ξεκαρφωμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 15 Μάιος 2023, 23:38

Πηγή


Όταν :smt047 οι επαγγελματίες :o πυγχάχοι Τιμ Έλιοτ και Τζίνα Μαζάνι αρραβωνιάστηκαν στις 28 Ιουλίου 2020, ο Έλιοτ δεν είχε ιδέα ότι ο Κέβιν Γκρουμ ήταν το τρίτο :a108: πρόσωπο στη σχέση τους.

Ο Έλιοτ ισχυρίζεται ότι ο συμπαίκτης και φίλος είχε σχέση με τη γυναίκα του καθ' όλη τη διάρκεια του γάμου τους, συμπεριλαμβανομένης και της πρώτης νύχτας ως παντρεμένοι.

Ο Έλιοτ ανέβασε στο Twitter μια :p2: φωτογραφία που, όπως είπε, δείχνει :g030: την Μαζάνι να διαβάζει γαμήλιους όρκους στην κόρη του Έλιοτ, με τον κολλητό του Γκρουμ να της κρατάει το μικρόφωνο.

«Θέλετε να δείτε κάτι αηδιαστικό; Αυτή είναι η "σύζυγός" μου που διαβάζει όρκους στην κόρη μου τη νύχτα του "γάμου" μας. Ο τύπος που κρατάει το μικρόφωνο ήταν ο :8) “φίλος και συνεργάτης μου, η γυναίκα μου με απάτησε με αυτόν τον τύπο το ίδιο βράδυ και είχαν σχέση σε όλο τον “γάμο” μας», έγραψε στη λεζάντα που συνόδεψε τη φωτογραφία. Ο Έλιοτ δήλωσε ότι δεν είναι πλέον παντρεμένος με τη Μαζάνι.

Ο Έλιοτ ισχυρίστηκε στο Twitter ότι έμαθε για την απιστία μέσω μηνυμάτων που έστειλε η Μαζάνι σε έναν φίλο του και στη συνέχεια όταν τη ρώτησε αν αληθεύει του ομολόγησε ότι τον απατά.

Ο Έλιοτ είπε ακόμη ότι τη νύχτα του γάμου τους η Μαζάνι δεν επέστρεψε μαζί του καθώς η τελετή έγινε σε άλλη πολιτεία ενώ εκείνος πήρε την κόρη του και γύρισαν σπίτι.

Η Μαζάνι έχει διαγράψει τον λογαριασμό της στο Instagram, αλλά υπάρχουν αρκετές αναρτήσεις του πρώην ζευγαριού που είναι ακόμα ενεργές στον λογαριασμό του Έλιοτ.



Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Όταν ο georgebi ξεπατώνεται στην δουλειά και δεν προλαβαίνει ούτε τα βασικά για ξεκαρφωμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 15 Μάιος 2023, 23:59

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
15 Μάιος 2023, 23:38
Πηγή


Όταν :smt047 οι επαγγελματίες :o πυγχάχοι Τιμ Έλιοτ και Τζίνα Μαζάνι αρραβωνιάστηκαν στις 28 Ιουλίου 2020, ο Έλιοτ δεν είχε ιδέα ότι ο Κέβιν Γκρουμ ήταν το τρίτο :a108: πρόσωπο στη σχέση τους.

Ο Έλιοτ ισχυρίζεται ότι ο συμπαίκτης και φίλος είχε σχέση με τη γυναίκα του καθ' όλη τη διάρκεια του γάμου τους, συμπεριλαμβανομένης και της πρώτης νύχτας ως παντρεμένοι.

Ο Έλιοτ ανέβασε στο Twitter μια :p2: φωτογραφία που, όπως είπε, δείχνει :g030: την Μαζάνι να διαβάζει γαμήλιους όρκους στην κόρη του Έλιοτ, με τον κολλητό του Γκρουμ να της κρατάει το μικρόφωνο.

«Θέλετε να δείτε κάτι αηδιαστικό; Αυτή είναι η "σύζυγός" μου που διαβάζει όρκους στην κόρη μου τη νύχτα του "γάμου" μας. Ο τύπος που κρατάει το μικρόφωνο ήταν ο :8) “φίλος και συνεργάτης μου, η γυναίκα μου με απάτησε με αυτόν τον τύπο το ίδιο βράδυ και είχαν σχέση σε όλο τον “γάμο” μας», έγραψε στη λεζάντα που συνόδεψε τη φωτογραφία. Ο Έλιοτ δήλωσε ότι δεν είναι πλέον παντρεμένος με τη Μαζάνι.

Ο Έλιοτ ισχυρίστηκε στο Twitter ότι έμαθε για την απιστία μέσω μηνυμάτων που έστειλε η Μαζάνι σε έναν φίλο του και στη συνέχεια όταν τη ρώτησε αν αληθεύει του ομολόγησε ότι τον απατά.

Ο Έλιοτ είπε ακόμη ότι τη νύχτα του γάμου τους η Μαζάνι δεν επέστρεψε μαζί του καθώς η τελετή έγινε σε άλλη πολιτεία ενώ εκείνος πήρε την κόρη του και γύρισαν σπίτι.

Η Μαζάνι έχει διαγράψει τον λογαριασμό της στο Instagram, αλλά υπάρχουν αρκετές αναρτήσεις του πρώην ζευγαριού που είναι ακόμα ενεργές στον λογαριασμό του Έλιοτ.
Πολιτισμενη αντιδραση απο εναν επαγγελματια πυγμαχο οφειλω να ομολογησω.

O πασιγνωστος πυγμαχος Mike Tyson στην παραμικρη υποψια οτι η γκομενα του η η συζυγος του εστω λοξοκοιταζε εναν ξενο την μαυριζε
στο ξυλο και γινοταν πρωτοσελιδο και πρωτο θεμα στις εφημεριδες τα περιοδικα και τα καναλια.

Ο τυπακος για τον οποιο ποσταρισες το νημα αποκαλειται απο πολλους αλλα και απο πολλες :003::003::smt047:smt047 simp εκει στο U$A fuck yeah
τελικα δεν τον βλεπω να εχει και πολυ μελλον στον χωρο δεν ειναι αποδοτικος και δεν εχει πραφιτ ενας simp πυγμαχος if you know what I mean. :wink


Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23224
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Όταν ο georgebi ξεπατώνεται στην δουλειά και δεν προλαβαίνει ούτε τα βασικά για ξεκαρφωμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 16 Μάιος 2023, 15:28

Αυτό που με γοητεύει στη δυτική έννοια της εκδίκησης, είναι ότι είναι περισσότερο σκληρή γιατί ακριβώς είναι πιο "πολιτισμένη".

Εδώ στην Ελλάδα, θα τους πλάκωνε στις σφαλιάρες και θα έχανε το δίκιο του.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών