Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 24 Οκτ 2018, 01:21

Πάνας έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:13
Αγις έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:02
Πάνας έγραψε:
24 Οκτ 2018, 00:47
Συνήθως αυτό που πονάει είναι όταν κρατάς την θέση σου και προσπερνάς. Αν πεις κάτι τέτοιο είναι αντίδραση μη επιθυμητή. Για σένα, όχι για τον άλλο, ο άλλος θα καταλάβει πολύ καλά γιατί το είπες, δεν είναι βλάκας.
Δεν έχει σημασία - ουτε καν αν ισχύει η οχι οτι και αν πουν - η χαλαρότητα γενικά της αντιμετώπισης της ''σχέσης'' είναι που τις αποσυντονίζει - δεν μπορούν να το διαχειριστούν .
Όταν λέω προσπερνάς, τελειώνεις τα πάντα χωρίς να πεις τίποτα και φεύγεις. Κακά τα ψέματα, οι περισσότεροι ποντάρουν στο γεγονός πως αν το μάθουν θα γίνει ο σχετικός χαμός και στο τέλος θα τους συγχωρήσουν.

Δεν μπαίνω στην διαδικασία αγόρια σκυλόψαρα κορίτσια σκουπόξυλα... προσπαθώ να δω τα πράγματα όσο πιο αντικειμενικά μπορώ.
Σκέφτεσαι αντρικά - δεν το προσπερνούν (αι γυναίκαι) γιατί δεν μπορούν - ανατρέπει ολα οσα εχουν δεδομένα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 24 Οκτ 2018, 01:23

Ε, αν το προσπεράσουν όμως θα ανατρέψουν τα δικά μας δεδομένα. :wink
the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 24 Οκτ 2018, 01:25

Πάνας έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:23
Ε, αν το προσπεράσουν όμως θα ανατρέψουν τα δικά μας δεδομένα. :wink
Εδώ είναι το κομβικό σημείο και το λάθος :wave:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 24 Οκτ 2018, 01:26

Αγις έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:25
Πάνας έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:23
Ε, αν το προσπεράσουν όμως θα ανατρέψουν τα δικά μας δεδομένα. :wink
Εδώ είναι το κομβικό σημείο και το λάθος :wave:
Το οποίο είναι;
the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 24 Οκτ 2018, 01:27

Πάνας έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:26
Αγις έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:25
Πάνας έγραψε:
24 Οκτ 2018, 01:23
Ε, αν το προσπεράσουν όμως θα ανατρέψουν τα δικά μας δεδομένα. :wink
Εδώ είναι το κομβικό σημείο και το λάθος :wave:
Το οποίο είναι;
Προφανές .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 24 Οκτ 2018, 01:30

Κοίτα, μίλησα για μια μάζα που έχει δεδομένο ότι αν απιστήσουν θα τους συγχωρέσουν, η οποία είναι πλειοψηφία. Αν δεν σε νοιάζει πραγματικά τότε αποχωρείς χωρίς να κερατώσεις, κύριος.
the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 24 Οκτ 2018, 01:45

Το προφανές αναφέρεται στο τι θεωρείται σαν δεδομένο - καθιερωμένο και τυποποιημένο πλαίσιο - κανονισμός που διέπει τις ''σχέσεις''.
Η ανατροπή πανικοβάλει τις γυναίκες - για αυτες και τις ανάγκες τους εχει επιβληθεί.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

sharp
Δημοσιεύσεις: 21031
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 24 Οκτ 2018, 02:24

Nandros έγραψε:
23 Οκτ 2018, 20:44
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
23 Οκτ 2018, 20:33
Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Γιατί θέλετε να τον μαχαιρώσετε...
Να τον κάψετε...
Να του σπάσετε τα κόκαλα ένα ένα για εκδίκηση...
Γιατί να του κάψετε το πουλί με καυτό λάδι;
Αφού έχεις τέτοια απορία, να υποθέσω πως εσύ είσαι πολύ λαρτζ και δεν σε ενοχλεί τόσο να πάει η/ο δική/ός σου με άλλη/ον;
.
Άλλο ο άντρας.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 07:37

Πάνας έγραψε:
23 Οκτ 2018, 23:53

Θα του έλεγες ότι την έχει μικρή;
Όχι βρε σε σχέση μακροχρόνια δε λες τέτοιες παπαριές,λες άλλες :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 07:49

GoBack έγραψε:
24 Οκτ 2018, 00:09


Εικόνα
Nothing sweety.
SpoilerShow
Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 07:54

Otto Weininger έγραψε:
24 Οκτ 2018, 00:23


Δεν μπορείς να διαλύσεις τον ψυχισμό κάποιου που αδιαφορεί ούτως ή άλλως.
Για να ξενοπηδάει και να μένει κάποιος λόγος θα υπάρχει και μένει. Αυτός ο λόγος θα τον φάει :lol:
(Δεν αναφέρομαι σε παιδιά, σκυλιά, γατια)
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Οκτ 2018, 08:07

Naida έγραψε:
23 Οκτ 2018, 21:13
lolek1 έγραψε:
23 Οκτ 2018, 21:03
συμβαινει για λογους φυσιολογιας του ανθρωπινου ειδους. εαν ενας αντρας γαμησει μια και μετα γαμησει καποια πιο ομορφη, υπαρχει σοβαρος κινδυνος να ξαναγαμησει τη πιο ομορφη και να την βοηθησει να μεγαλωσει τα παιδια του οσο την γαμαει και η αλλη η πιο ασχημη θα μεινει αγαμητη γιατι κανεις δεν θελει μια γαμημενη που εχει παιδια καποιου αλλου.
Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες ; Βάση φύσης όταν βρούμε τον πιο δυνατο, πιο ωραιο παρατάμε τον τωρινό και πάμε στον καλύτερο ε για να κάνουμε καλύτερα παιδιά;
Στην ελλαδα ζεις αν ενας τυπος ξενοπηδαει ειναι αλανιαρης ενω αν μια ξενοπηδιεται ειναι πουτανα.Παντως αυτο που λες καλο ειναι αλλα ειδικα οι ελληνιδες ειναι τοσο καλοψυχες που ακομα και οι λουζερς βρισκουν γκομενα.Στο εξωτερικο δεν γινονται αυτα γι αυτο υπαρχουν εκει τοσοι incels και mgtow. :wink

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 24 Οκτ 2018, 08:17

Otto Weininger έγραψε:
24 Οκτ 2018, 00:23
Naida έγραψε:
23 Οκτ 2018, 23:49
Πάνας έγραψε:
23 Οκτ 2018, 23:45

Καλά το βλέπω και στο άβαταρ :P

Πρέπει να ομολογήσω ότι είναι μια πολύ δύσκολη κατάσταση. Ό,τι και να λέμε όταν είσαι έξω από τον χορό δεν μετράει. Απλά προσπαθώ να το προσεγγίσω.
Ούτε ρανίδα δε θα έσταζε σε πληροφορώ :lol: υπάρχουν άλλες μέθοδοι που διαλύεις ολόκληρο τον ψυχισμό του.
Δεν μπορείς να διαλύσεις τον ψυχισμό κάποιου που αδιαφορεί ούτως ή άλλως.
Νομιζεις. Δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις κολαση μεσα του, κι αν βρεις την πυλη της, τον εχεις ισοπεδωσει.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 08:21

blackpaint έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:17

Νομιζεις. Δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις κολαση μεσα του, κι αν βρεις την πυλη της, τον εχεις ισοπεδωσει.
:smt023
Και όσο να ' ναι τόσα χρόνια με τον άλλο μια βόλτα από ' κει θα έχω περάσει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 08:22

plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:07
Naida έγραψε:
23 Οκτ 2018, 21:13
lolek1 έγραψε:
23 Οκτ 2018, 21:03
συμβαινει για λογους φυσιολογιας του ανθρωπινου ειδους. εαν ενας αντρας γαμησει μια και μετα γαμησει καποια πιο ομορφη, υπαρχει σοβαρος κινδυνος να ξαναγαμησει τη πιο ομορφη και να την βοηθησει να μεγαλωσει τα παιδια του οσο την γαμαει και η αλλη η πιο ασχημη θα μεινει αγαμητη γιατι κανεις δεν θελει μια γαμημενη που εχει παιδια καποιου αλλου.
Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες ; Βάση φύσης όταν βρούμε τον πιο δυνατο, πιο ωραιο παρατάμε τον τωρινό και πάμε στον καλύτερο ε για να κάνουμε καλύτερα παιδιά;
Στην ελλαδα ζεις αν ενας τυπος ξενοπηδαει ειναι αλανιαρης ενω αν μια ξενοπηδιεται ειναι πουτανα.Παντως αυτο που λες καλο ειναι αλλα ειδικα οι ελληνιδες ειναι τοσο καλοψυχες που ακομα και οι λουζερς βρισκουν γκομενα.Στο εξωτερικο δεν γινονται αυτα γι αυτο υπαρχουν εκει τοσοι incels και mgtow. :wink
Έτσι ακριβώς είμαστε οι Ελληνίδες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών