Μπράβο την δασκάλα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 25 Οκτ 2018, 09:36

Ναταν απλως 32 ετων και να μην ηταν ηταν και δασκαλα τους, να ελεγα... ξερω γω... αν ηθελαν και τα πιτσιρικια και δεν υπηρξε ζορι, τι μας νοιαζει εμας στην τελικη (αναλογως αν ηταν 32χρονος και 16χρονη), αλλα ρε γμτ, περα απο το οτι ηταν δασκαλα τους (ηταν δασκαλα τους ετσι;) ειναι και μανα δυο παιδιων, οκ δεν παυει να ειναι ανθρωπος, γυναικα, αλλα ξερω γω... τοση αναγκη ειχε πια...

Υπαρχουν ωραια παλικαρακια, δεν το συζητω, αλλα μεχρι εκει, να χαιρεσαι να τα βλεπεις και να λες "Φτου σου παιδι μου να σε χαιρεται η μανα σου!" ή οποια τον χαιρεται τεσπα.

Cavaliere έγραψε:
24 Οκτ 2018, 12:12
Τα παλιά χρόνια γινότανε το ξεπέταγμα. Πατεράδες, ή μεγαλύτεροι αδελφοί, παίρναν τον έφηβο (πολλές φορές πρώιμο) και τον πήγαιναν στις γυναίκες. Έπρεπε να πάει σε μια έμπειρη, που κάνει ξεπετάγματα, και έπρεπε να τον προσέξει. Τώρα πια, πρέπει να περιμένουμε και να αποφασίσει το παιδί στα 18 του, τι φύλο θέλει να γίνει. Προχωρήσαμε.
Ακομη γινονται.

Αγις σε ζητανε.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Οκτ 2018, 11:12

Ασέβαστος έγραψε:
25 Οκτ 2018, 08:44
Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 14:51
Ασέβαστος έγραψε:
24 Οκτ 2018, 14:48


επισης υπαρχουν 100πλασιοι παρανομοι υδραυλικοι απο τους νομιμους. λες να παιζει εξαναγκασμος;

Έχεις μάθει ποτέ να απαγάγουν υδραυλικό, να τον κρατούν σε ένα δωμάτιο, να τον ξυλοφρτώσουν, να τον βιάζουν, να τον στέλνουν να φτιάχνει καζανάκια να τους δίνει τα χρήματα και να συνεχίζει έτσι η ζωή του; με ένα ναι ή όχι θα μου απαντήσεις.
οχι.

αλλα ο λογος της παρανομιας, σε ολα τα επαγγελματα που δεν εχουν εδρα, ειναι η φοροαποφυγη.
Τότε πως μου συγκρίνεις αυτά τα δυο; Και επίσης ο λόγος που υπάρχουν παράνομα μπουρδέλα είναι η φοροαποφυγή; έλα ρε Ασέβαστε μπορείς και καλύτερα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32587
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Οκτ 2018, 11:42

Naida έγραψε:
25 Οκτ 2018, 11:12
Τότε πως μου συγκρίνεις αυτά τα δυο; Και επίσης ο λόγος που υπάρχουν παράνομα μπουρδέλα είναι η φοροαποφυγή; έλα ρε Ασέβαστε μπορείς και καλύτερα.
φυσικα και ειναι. υπαρουν αυτονομες πορνες, χωρις νταβατζη κλπ, που δουλευουν σπιτι τους, η στο δρομο. σιγα μην πανε να κανουν και εναρξη στην εφορια. οπως ακριβως και οι τεχνιτες, η οποιος αλλος μπορει να το κανει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Οκτ 2018, 11:52

Ασέβαστος έγραψε:
25 Οκτ 2018, 11:42
Naida έγραψε:
25 Οκτ 2018, 11:12
Τότε πως μου συγκρίνεις αυτά τα δυο; Και επίσης ο λόγος που υπάρχουν παράνομα μπουρδέλα είναι η φοροαποφυγή; έλα ρε Ασέβαστε μπορείς και καλύτερα.
φυσικα και ειναι. υπαρουν αυτονομες πορνες, χωρις νταβατζη κλπ, που δουλευουν σπιτι τους, η στο δρομο. σιγα μην πανε να κανουν και εναρξη στην εφορια. οπως ακριβως και οι τεχνιτες, η οποιος αλλος μπορει να το κανει.
Όχι δεν σαν οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα που μπορεί απλά να φοροδιαφύγει. Γιατί σε οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα δε σε εξαναγκάζει κανείς. Δε σου καταπατάει κανείς τα ανθρώπινα δικαιώματά σου(καλά σχετικό είναι αυτό με κάτι ζωάδια εργοδότες που υπάρχουν) αλλά καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Είναι τελείως άτοπο να μου συγκρίνεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12527
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 25 Οκτ 2018, 12:06

People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 25 Οκτ 2018, 13:07

Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 15:50
Belisarius έγραψε:
24 Οκτ 2018, 15:47


Οκ δεν είμαι και ο πλέον ειδικός αλλά δεν ξέρω πως ξεχωρίζει κανείς τους νόμιμους από τους παράνομους οίκους ανοχής (φαντάζομαι ότι οκ αν μπαίνεις με συνθηματικό σε κανα καταγώγι που υποτίθεται ότι είναι καφετέρια θα πρέπει να υποψιαστείς κάτι).

τεσπα καλό μεσημέρι
Αυτό που κανείς δε πάει σε οίκους ανοχής αλλά όλοι υπερασπίζονται τη πορνεία προς όφελος των πελατών βεβαίως, είναι πολύ ενδιαφέρον.

Καλό μεσημέρι επίσης
Έχω πάει σε οίκους ανοχής σε ηλικία κάτω των 18 (ενδεχομένως και κάτω των 16) plus επισκέψεις σε στριπτιτζάδικα σπάνια. Εκφέρω άποψη με βάση αυτή την εμπειρία. Εσύ έχεις εμπειρία ή ότι διαβάσεις από ιδεολογικά βαμμένα κείμενα;

Ορέστης 35

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 25 Οκτ 2018, 13:11

Cavaliere έγραψε:
24 Οκτ 2018, 12:12
Τα παλιά χρόνια γινότανε το ξεπέταγμα. Πατεράδες, ή μεγαλύτεροι αδελφοί, παίρναν τον έφηβο (πολλές φορές πρώιμο) και τον πήγαιναν στις γυναίκες. Έπρεπε να πάει σε μια έμπειρη, που κάνει ξεπετάγματα, και έπρεπε να τον προσέξει. Τώρα πια, πρέπει να περιμένουμε και να αποφασίσει το παιδί στα 18 του, τι φύλο θέλει να γίνει. Προχωρήσαμε.
https://amp.usatoday.com/amp/1745519002

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 25 Οκτ 2018, 13:23

Belisarius έγραψε:
25 Οκτ 2018, 13:07
Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 15:50
Belisarius έγραψε:
24 Οκτ 2018, 15:47


Οκ δεν είμαι και ο πλέον ειδικός αλλά δεν ξέρω πως ξεχωρίζει κανείς τους νόμιμους από τους παράνομους οίκους ανοχής (φαντάζομαι ότι οκ αν μπαίνεις με συνθηματικό σε κανα καταγώγι που υποτίθεται ότι είναι καφετέρια θα πρέπει να υποψιαστείς κάτι).

τεσπα καλό μεσημέρι
Αυτό που κανείς δε πάει σε οίκους ανοχής αλλά όλοι υπερασπίζονται τη πορνεία προς όφελος των πελατών βεβαίως, είναι πολύ ενδιαφέρον.

Καλό μεσημέρι επίσης
Έχω πάει σε οίκους ανοχής σε ηλικία κάτω των 18 (ενδεχομένως και κάτω των 16) plus επισκέψεις σε στριπτιτζάδικα σπάνια. Εκφέρω άποψη με βάση αυτή την εμπειρία. Εσύ έχεις εμπειρία ή ότι διαβάσεις από ιδεολογικά βαμμένα κείμενα;
Ένα αγόρι 15-18 χρονών το μόνο που θέλει είναι να γαμήσει γιατί αυτό του βγάζει η τεστοστερόνη του και η φύση.
Δεν το ενδιαφέρει αν η γυναίκα είναι 15 ή 30 χρονών ούτε αν πληρώνεται ή όχι, ούτε αν το αγαπάει, αρκεί να μην του φερθεί άσχημα.

Όλα τα άλλα είναι αμπελοφιλοσοφίες.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Οκτ 2018, 13:39

Belisarius έγραψε:
25 Οκτ 2018, 13:07

Έχω πάει σε οίκους ανοχής σε ηλικία κάτω των 18 (ενδεχομένως και κάτω των 16) plus επισκέψεις σε στριπτιτζάδικα σπάνια. Εκφέρω άποψη με βάση αυτή την εμπειρία. Εσύ έχεις εμπειρία ή ότι διαβάσεις από ιδεολογικά βαμμένα κείμενα;

Εκφέρω άποψη σαν παρατηρητής. Επιτρέπεται;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 25 Οκτ 2018, 13:48

Custom_F έγραψε:
25 Οκτ 2018, 09:36
Ναταν απλως 32 ετων και να μην ηταν ηταν και δασκαλα τους, να ελεγα... ξερω γω... αν ηθελαν και τα πιτσιρικια και δεν υπηρξε ζορι, τι μας νοιαζει εμας στην τελικη (αναλογως αν ηταν 32χρονος και 16χρονη), αλλα ρε γμτ, περα απο το οτι ηταν δασκαλα τους (ηταν δασκαλα τους ετσι;) ειναι και μανα δυο παιδιων, οκ δεν παυει να ειναι ανθρωπος, γυναικα, αλλα ξερω γω... τοση αναγκη ειχε πια...

Υπαρχουν ωραια παλικαρακια, δεν το συζητω, αλλα μεχρι εκει, να χαιρεσαι να τα βλεπεις και να λες "Φτου σου παιδι μου να σε χαιρεται η μανα σου!" ή οποια τον χαιρεται τεσπα.

Cavaliere έγραψε:
24 Οκτ 2018, 12:12
Τα παλιά χρόνια γινότανε το ξεπέταγμα. Πατεράδες, ή μεγαλύτεροι αδελφοί, παίρναν τον έφηβο (πολλές φορές πρώιμο) και τον πήγαιναν στις γυναίκες. Έπρεπε να πάει σε μια έμπειρη, που κάνει ξεπετάγματα, και έπρεπε να τον προσέξει. Τώρα πια, πρέπει να περιμένουμε και να αποφασίσει το παιδί στα 18 του, τι φύλο θέλει να γίνει. Προχωρήσαμε.
Ακομη γινονται.

Αγις σε ζητανε.
Ανελαβε τη γραμματεία και τα γραφειοκρατικά - θα οργανώσω εκδρομή στην Αγία Πετρούπολη - 1500 ευρώ τα έξοδα γραφείου το κεφάλι.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29659
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 25 Οκτ 2018, 13:55

Custom_F έγραψε:
25 Οκτ 2018, 09:36
Ναταν απλως 32 ετων και να μην ηταν ηταν και δασκαλα τους, να ελεγα... ξερω γω... αν ηθελαν και τα πιτσιρικια και δεν υπηρξε ζορι, τι μας νοιαζει εμας στην τελικη (αναλογως αν ηταν 32χρονος και 16χρονη), αλλα ρε γμτ, περα απο το οτι ηταν δασκαλα τους (ηταν δασκαλα τους ετσι;) ειναι και μανα δυο παιδιων, οκ δεν παυει να ειναι ανθρωπος, γυναικα, αλλα ξερω γω... τοση αναγκη ειχε πια...

Υπαρχουν ωραια παλικαρακια, δεν το συζητω, αλλα μεχρι εκει, να χαιρεσαι να τα βλεπεις και να λες "Φτου σου παιδι μου να σε χαιρεται η μανα σου!" ή οποια τον χαιρεται τεσπα.
καλά τα λες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 25 Οκτ 2018, 13:58

Καλά τα λεει αλλά τους εχουν ξεζουμίσει τους πιτσιρικάδες πολλές Κυριες που τυγχανει να γνωρίζω.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 25 Οκτ 2018, 14:04

Naida έγραψε:
25 Οκτ 2018, 13:39
Belisarius έγραψε:
25 Οκτ 2018, 13:07

Έχω πάει σε οίκους ανοχής σε ηλικία κάτω των 18 (ενδεχομένως και κάτω των 16) plus επισκέψεις σε στριπτιτζάδικα σπάνια. Εκφέρω άποψη με βάση αυτή την εμπειρία. Εσύ έχεις εμπειρία ή ότι διαβάσεις από ιδεολογικά βαμμένα κείμενα;

Εκφέρω άποψη σαν παρατηρητής. Επιτρέπεται;
Φυσικά και επιτρέπεται αλλά για να χρησιμοποιήσω το ύφος σου: Αυτό που κανείς δε πάει σε οίκους ανοχής αλλά όλοι εκφέρουν άποψη για τη σχέση πόρνης-πελάτη και τη μη συγκατάθεση της πρώτης βεβαίως, είναι πολύ ενδιαφέρον.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Οκτ 2018, 14:26

Belisarius έγραψε:
25 Οκτ 2018, 14:04
Naida έγραψε:
25 Οκτ 2018, 13:39
Belisarius έγραψε:
25 Οκτ 2018, 13:07

Έχω πάει σε οίκους ανοχής σε ηλικία κάτω των 18 (ενδεχομένως και κάτω των 16) plus επισκέψεις σε στριπτιτζάδικα σπάνια. Εκφέρω άποψη με βάση αυτή την εμπειρία. Εσύ έχεις εμπειρία ή ότι διαβάσεις από ιδεολογικά βαμμένα κείμενα;

Εκφέρω άποψη σαν παρατηρητής. Επιτρέπεται;
Φυσικά και επιτρέπεται αλλά για να χρησιμοποιήσω το ύφος σου: Αυτό που κανείς δε πάει σε οίκους ανοχής αλλά όλοι εκφέρουν άποψη για τη σχέση πόρνης-πελάτη και τη μη συγκατάθεση της πρώτης βεβαίως, είναι πολύ ενδιαφέρον.
Ακριβώς επειδή δεν έχω εμπειρία σαν πελάτης μπορώ να έχω αντικειμενικότερη άποψη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Μπράβο την δασκάλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 25 Οκτ 2018, 14:41

Naida έγραψε:
25 Οκτ 2018, 14:26
Ακριβώς επειδή δεν έχω εμπειρία σαν πελάτης μπορώ να έχω αντικειμενικότερη άποψη.
Δε θα έλεγα ότι φαίνεται να γνωρίζεις το θέμα στο οποίο αναφέρεσαι. Επίσης αντικειμενική άποψη δεν έχεις σε καμία περίπτωση. Κάνει μπαμ ότι αναπαράγεις τη γνωστή ιδεολογικά βαμμένη φιλολογία που αναπαράγεται στις ΗΠΑ τα τελευταία χρόνια και η οποία ήρθε στην Ελλάδα με καθυστέρηση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Belisarius την 25 Οκτ 2018, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών