Πώς ο φεμινισμός κατέστρεψε τις γυναίκες

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23306
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πώς ο φεμινισμός κατέστρεψε τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 09 Ιαν 2024, 11:20

Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιαν 2024, 09:49
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Ιαν 2024, 19:17
Να γυρίζεις και να μυρίζεις φρεσκομαγειρεμένο φαγητό και μια κουζίνα που δεν παραπέμπει σε βομβαρδισμένη περιοχή,
και τα 2 δε γινεται. να διαλεξεις ενα. :lol::003:
Φυσικά και γίνεται.
Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιαν 2024, 09:46
νύχτα έγραψε:
08 Ιαν 2024, 18:58


καλά και ο ασέβαστος εξωγήινος είναι βέβαια, που ισχυρίζεται ότι όλοι θέλουν καταρχάς να γαμηθούν

ισχυει. απο αλλο γαλαξια μαλιστα. :003:

δεν ειμαι σιγουρος αν φαινεται στο γραπτο λογο μου η ηθελημενη προσπαθεια υπερβολης. σιγουρα αμα το αναλυσουμε θα βρουμε κι αλλους λογους που πλησιαζει ενας ανθρωπος τον αλλο, περα απο το γαμησι, αλλα δεν θα ειναι ολοι "καλοι". υπαρχουν ας πουμε σωγαμπροι και τροφυ γουαιφς.

προσπαθω να στηλιτευσω το γεγονος οτι σχεδον ολοι υποστηριζουν περιπου το αντιθετο απο αυτο που ειπα. οτι δηλαδη δεν πανε για την πουτσα η το μουνι, η εστω την καλοπεραση, αλλα γι αψυχικο κοσμο και ευαισθησιες και αισθηματα. οκ, καπου υπαρχουν και αυτα, αλλα οσο βλεπω ολους και ολες να υποστηριζουν τετοια, τοσο θα τραβω εγω το αλλο ακρο, και θα λεω οτι μονο για τα γμαησια νοιαζονται. :102:
Πόσες φορές σου έχω πει πως η υπεραπλούστευση, το τσουβάλιασμα και η υπερβολή δεν οδηγούν ΠΟΤΕ σε μια στοιχειωδώς ρεαλιστική άποψη;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς ο φεμινισμός κατέστρεψε τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Ιαν 2024, 11:32

Ερμής έγραψε:
09 Ιαν 2024, 11:20
Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιαν 2024, 09:49
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Ιαν 2024, 19:17
Να γυρίζεις και να μυρίζεις φρεσκομαγειρεμένο φαγητό και μια κουζίνα που δεν παραπέμπει σε βομβαρδισμένη περιοχή,
και τα 2 δε γινεται. να διαλεξεις ενα. :lol::003:
Φυσικά και γίνεται.
Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιαν 2024, 09:46
νύχτα έγραψε:
08 Ιαν 2024, 18:58


καλά και ο ασέβαστος εξωγήινος είναι βέβαια, που ισχυρίζεται ότι όλοι θέλουν καταρχάς να γαμηθούν

ισχυει. απο αλλο γαλαξια μαλιστα. :003:

δεν ειμαι σιγουρος αν φαινεται στο γραπτο λογο μου η ηθελημενη προσπαθεια υπερβολης. σιγουρα αμα το αναλυσουμε θα βρουμε κι αλλους λογους που πλησιαζει ενας ανθρωπος τον αλλο, περα απο το γαμησι, αλλα δεν θα ειναι ολοι "καλοι". υπαρχουν ας πουμε σωγαμπροι και τροφυ γουαιφς.

προσπαθω να στηλιτευσω το γεγονος οτι σχεδον ολοι υποστηριζουν περιπου το αντιθετο απο αυτο που ειπα. οτι δηλαδη δεν πανε για την πουτσα η το μουνι, η εστω την καλοπεραση, αλλα γι αψυχικο κοσμο και ευαισθησιες και αισθηματα. οκ, καπου υπαρχουν και αυτα, αλλα οσο βλεπω ολους και ολες να υποστηριζουν τετοια, τοσο θα τραβω εγω το αλλο ακρο, και θα λεω οτι μονο για τα γμαησια νοιαζονται. :102:
Πόσες φορές σου έχω πει πως η υπεραπλούστευση, το τσουβάλιασμα και η υπερβολή δεν οδηγούν ΠΟΤΕ σε μια στοιχειωδώς ρεαλιστική άποψη;
ναι αλλα εχει πλακα. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
TOR
Δημοσιεύσεις: 504
Εγγραφή: 02 Ιουν 2018, 13:00
Phorum.gr user: TOR
Τοποθεσία: San Francisco, USA

Re: Πώς ο φεμινισμός κατέστρεψε τις γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOR » 10 Ιαν 2024, 03:40

Juno έγραψε:
08 Ιαν 2024, 10:48
TOR έγραψε:
07 Ιαν 2024, 19:57
Portia έγραψε:
07 Ιαν 2024, 19:52
Θα ειχε νοημα η συζητηση περι φεμινισμου αν γινοταν με ανδρες μεγαλωμενους σε Δυτικες Κοινωνιες. Στη χωρα του επαγγελματια σωγαμπρου ειναι γελοιο να κατηγορουνται οι γυναικες επειδη ειναι χειραφετημενες, διαλεγουν συντροφο κλπ.

:fp:
Η κολλητή της αδελφής μου προσπαθεί να γνωρίσει κόσμο.
Γενικώς απο την αρχή κάνουν το βαρύ πεπόνι, αλλά είναι 100% σίγουρη πως κάποιος ενδιαφέρεται, όταν τη ρωτά αν το διαμέρισμα που μένει, είναι δικό της, αλλά δυστυχώς δεν είναι.

Α, δηλαδή μιλάμε για ακλόνητα στοιχεία και μάλιστα από πρώτο χέρι. :smt005:
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών