Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3053
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 06 Μαρ 2024, 17:24

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
06 Μαρ 2024, 17:02
student έγραψε:
06 Μαρ 2024, 12:43
Έπαιξες κι έχασες φίλος. Το γυαλί ράγισε. Σου παρέδωσε εν λευκώ το τιμόνι και το ριξες το καράβι στα βράχια.
Αυτά τα ακραία που ένιωσε για σένα τότε, την ολοκληρωτική αγάπη, το θαυμασμό, τα όνειρα, δεν πρόκειται πλέον να τα ξανανιώσει ποτέ σε κοντινό βαθμό. Ακόμα και αν τα ξαναβρείτε, δεν θα φτάσει ποτέ το έργο εκεί που ίσως να έφτανε αν δεν οδηγούσες θρούμπα καβάλα στο θολωμένο εγώ σου. Not even close.

Από τη μία κρίμα, μιας και είναι πολύ σπάνιο να κάτσει και να προκύψουν ιδανικές συνθήκες. Από την άλλη ίσως είναι για καλό. Αν σου ξαναπροκύψει το δώρο, να μην το ξαναχάσεις.

student @ Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό
Αυτό πίστευα κι εγώ μέχρι που μου πέταξε σήμερα κατάμουτρα “ συγγνώμη δεν έπρεπε να κοιτάξω άλλον άνδρα αλλά φταίει η αδιαφορία σου ” . Πιο πολύ μπερδεμένη είναι παρά μετανιωμένη . Δηλαδή αν γυρίσει θα το θεωρεί σαν λύση κάθε φορά που υπάρχουν παράπονα αντί να κάτσει να μου μιλήσει ή να φύγει χωρίς να έχει πρώτα βρει γαμιά ;

Δηλαδή αν γυρίσει, μονίμως θα προκύπτει κάτι αντίστοιχο, είτε από αυτήν είτε από εσένα...μονίμως θα σβήνει το ένα και θα ανάβει τ' άλλο...
το γυαλί έσπασε και δεν μπορεί να ξανακολλήσει...

Έπαιξες κι έχασες...δεν πρόκειται ποτέ να ξαναγίνουν τα πράγματα όπως ήταν τότε...

Ή θα συμβιβαστείς με αυτού του είδους τα προσωρινά μπαλώματα που θα προκύπτουν συνεχώς, ή το αποδέχεσαι, χαιρετάς, και ελπίζεις να σου ξανακάτσει κάτι όπως το επιθυμείς. Με πλεονέκτημα το ότι μπορείς πλέον να το χειριστείς καλύτερα

Όλα για καλό, είναι η δική μου προσέγγιση στις δύσκολες στιγμές....ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου βγαινε παρακάτω


ΥΓ Συμβαίνει μερικές φορές να πέσει στα χέρια κάποιου ένα γαμάτο διαμάντι ακριβώς τη στιγμή που είναι έτοιμος ο κάποιος να το εκτιμήσει.
Νηφάλια και στωικά ψάξε αυτό που σου χρειάζεται. Κράτα τα μαθήματα και προχώρα
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Μαρ 2024, 18:40

Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Μαρ 2024, 18:54

Να αισθάνεσαι τυχερός, τύπε, που έγιναν έτσι τα πράγματα τώρα που είναι νωρίς. Φαντάσου να ήσουν 40, να ήσασταν παντρεμένοι και τίποτα τέτοια. Καλό θα ήταν, βέβαια, να τα είχες ζήσει νωρίτερα αυτά, αλλά ο καθένας έχει τον δικό του ρυθμό. Σίγουρα τώρα σου μοιάζει βουνό όλο αυτό, αλλά θα περάσουν μέρες, μήνες, χρόνια και θα το θυμάσαι διαφορετικά, από μια άλλη σκοπιά πλέον.

Έχασες μια μάχη, όχι τον πόλεμο. Πάρε τον χρόνο σου, φρόντισε τις πληγές σου και φρόντισε να μην κάνεις κάτι ανεπανόρθωτο ή κάτι βαρύ, που θα σου στοιχίσει όλη σου την ζωή. Πιο πολύ στο λέω για το αλκοόλ και για το ότι οδηγείς συνέχεια και για εσένα και ως επάγγελμα. Πιες, άκου τραγούδια που γουστάρεις, ζήσε το, αλλά προσπάθησε να ορίσεις και ένα τέλος σε αυτόν τον θρήνο, σε όποιο χρονικό διάστημα θέλεις από τώρα.

Αφιέρωσε όσο χρόνο μπορείς σε κάτι που σου αρέσει. Φτιάξε το αυτοκίνητό σου, κάνε παζλ, βγες με φίλους, ζωγράφισε, γυμνάσου, τρέξε, ανέβα βουνά, κολύμπα χιλιόμετρα, οτιδήποτε βγάζει ενδορφίνες και σε κρατάει μακριά από τις σκέψεις σχετικά με αυτήν την σχέση. Δεν θα πετυχαίνει πάντα στην αρχή, αλλά το μυστικό είναι η σταθερότητα και η συνέπεια σε αυτό που κάνεις. Να δηλώνεις δηλαδή καθημερινά παρών και ας μην έχεις την όρεξη, κι ας τρέχει το μυαλό σου σε αυτήν και σε ότι έγινε.

Ο παλιός Ταντρίδης πέθανε.

Ζήτω ο Νέος Ταντρίδης!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 06 Μαρ 2024, 18:56

εναλλακτικά βγές,βρες μια γκόμενα,σιγά

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 06 Μαρ 2024, 19:01

Feindflug έγραψε:
06 Μαρ 2024, 18:54
Να αισθάνεσαι τυχερός, τύπε, που έγιναν έτσι τα πράγματα τώρα που είναι νωρίς. Φαντάσου να ήσουν 40, να ήσασταν παντρεμένοι και τίποτα τέτοια. Καλό θα ήταν, βέβαια, να τα είχες ζήσει νωρίτερα αυτά, αλλά ο καθένας έχει τον δικό του ρυθμό. Σίγουρα τώρα σου μοιάζει βουνό όλο αυτό, αλλά θα περάσουν μέρες, μήνες, χρόνια και θα το θυμάσαι διαφορετικά, από μια άλλη σκοπιά πλέον.

Έχασες μια μάχη, όχι τον πόλεμο. Πάρε τον χρόνο σου, φρόντισε τις πληγές σου και φρόντισε να μην κάνεις κάτι ανεπανόρθωτο ή κάτι βαρύ, που θα σου στοιχίσει όλη σου την ζωή. Πιο πολύ στο λέω για το αλκοόλ και για το ότι οδηγείς συνέχεια και για εσένα και ως επάγγελμα. Πιες, άκου τραγούδια που γουστάρεις, ζήσε το, αλλά προσπάθησε να ορίσεις και ένα τέλος σε αυτόν τον θρήνο, σε όποιο χρονικό διάστημα θέλεις από τώρα.

Αφιέρωσε όσο χρόνο μπορείς σε κάτι που σου αρέσει. Φτιάξε το αυτοκίνητό σου, κάνε παζλ, βγες με φίλους, ζωγράφισε, γυμνάσου, τρέξε, ανέβα βουνά, κολύμπα χιλιόμετρα, οτιδήποτε βγάζει ενδορφίνες και σε κρατάει μακριά από τις σκέψεις σχετικά με αυτήν την σχέση. Δεν θα πετυχαίνει πάντα στην αρχή, αλλά το μυστικό είναι η σταθερότητα και η συνέπεια σε αυτό που κάνεις. Να δηλώνεις δηλαδή καθημερινά παρών και ας μην έχεις την όρεξη, κι ας τρέχει το μυαλό σου σε αυτήν και σε ότι έγινε.

Ο παλιός Ταντρίδης πέθανε.

Ζήτω ο Νέος Ταντρίδης!
Φίλε μου σε ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές και τη σημαντική ενθάρρυνση αλλά τέτοιο πακέτο γυναίκας να ξαναβρώ που να μπορώ να συμβιώσω λίγο δύσκολο . Και σεξάρα και φαντασιόπληκτη σαν εμένα και βιβλιόφιλη , και μελαχρινή με μακρύ μαλλί και 38 νούμερο παπούτσι ( ☺️ ) , και αδύνατη να την σηκώνω σαν το κοριτσάκι μου , και με αρκετά πνευματικά ενδιαφέροντα , αλλά και να της αρέσουν οι ( λογικές ) έξοδοι για φαγητό και ποτό . Κάπως έτσι σκεφτόμουν την γυναίκα μου . Νιώθω ένα μεγάλο κενό νιώθω ότι άφησα να φύγει η μοναδική ευκαιρία της ζωής μου κι επίσης αμφιβάλλω ότι θα έφευγε έτσι αν δεν τα έκανα αυτά ειδικά αν δεν την έβριζα τόσο άσχημα . Νιώθω ότι για να είμαι εντάξει απέναντι στον εαυτό μου οφείλω να καταβάλω κάθε προσπάθεια να δω αν θα γυρίσει και αν το κάνει αν θα μας βγει και μετά να προχωρήσω .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 06 Μαρ 2024, 19:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 06 Μαρ 2024, 19:02

Ακόμα και πρόταση γάμου είχα σκέψη να κάνω αλλά κρατήθηκα επειδή αν πει όχι θα καταλήξω στη ψυχιατρική .

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 06 Μαρ 2024, 19:04

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
06 Μαρ 2024, 19:02
Ακόμα και πρόταση γάμου είχα σκέψη να κάνω αλλά κρατήθηκα επειδή αν πει όχι θα καταλήξω στη ψυχιατρική .
:o

Ειλικρινά, fix yourself με την βοήθεια ενός ειδικού.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21210
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 06 Μαρ 2024, 19:10

Green Dragon έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:55
Φαίνεται να έχεις αρκετά προβλήματα στην ψυχοσύνθεσή σου, τόσα που δεν σου δίνουν την δυνατότητα να τα λύσεις μοναχός. Υπάρχει threshold, πέρα από το οποίο μόνο ειδικός μπορεί να σε τραβήξει από το πηγάδι. Είναι η καλύτερη επένδυση που μπορείς να κάνεις.

* Ήμουν κι εγώ εκεί, κάποια από αυτά έχουν συμβει και σε μένα παλιά, όλα ήταν απότοκα προβληματικής ψυχοσύνθεσης. Ο ψυχολόγος τα έλυσε όλα πλην ενός.
Ποιου ενός; Με έβαλες σε περιέργεια. Ποιο είναι αυτό το ένα που ούτε ο ψυχολόγος δεν κατάφερε να λύσει;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Μαρ 2024, 19:11

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
06 Μαρ 2024, 19:01
Feindflug έγραψε:
06 Μαρ 2024, 18:54
Να αισθάνεσαι τυχερός, τύπε, που έγιναν έτσι τα πράγματα τώρα που είναι νωρίς. Φαντάσου να ήσουν 40, να ήσασταν παντρεμένοι και τίποτα τέτοια. Καλό θα ήταν, βέβαια, να τα είχες ζήσει νωρίτερα αυτά, αλλά ο καθένας έχει τον δικό του ρυθμό. Σίγουρα τώρα σου μοιάζει βουνό όλο αυτό, αλλά θα περάσουν μέρες, μήνες, χρόνια και θα το θυμάσαι διαφορετικά, από μια άλλη σκοπιά πλέον.

Έχασες μια μάχη, όχι τον πόλεμο. Πάρε τον χρόνο σου, φρόντισε τις πληγές σου και φρόντισε να μην κάνεις κάτι ανεπανόρθωτο ή κάτι βαρύ, που θα σου στοιχίσει όλη σου την ζωή. Πιο πολύ στο λέω για το αλκοόλ και για το ότι οδηγείς συνέχεια και για εσένα και ως επάγγελμα. Πιες, άκου τραγούδια που γουστάρεις, ζήσε το, αλλά προσπάθησε να ορίσεις και ένα τέλος σε αυτόν τον θρήνο, σε όποιο χρονικό διάστημα θέλεις από τώρα.

Αφιέρωσε όσο χρόνο μπορείς σε κάτι που σου αρέσει. Φτιάξε το αυτοκίνητό σου, κάνε παζλ, βγες με φίλους, ζωγράφισε, γυμνάσου, τρέξε, ανέβα βουνά, κολύμπα χιλιόμετρα, οτιδήποτε βγάζει ενδορφίνες και σε κρατάει μακριά από τις σκέψεις σχετικά με αυτήν την σχέση. Δεν θα πετυχαίνει πάντα στην αρχή, αλλά το μυστικό είναι η σταθερότητα και η συνέπεια σε αυτό που κάνεις. Να δηλώνεις δηλαδή καθημερινά παρών και ας μην έχεις την όρεξη, κι ας τρέχει το μυαλό σου σε αυτήν και σε ότι έγινε.

Ο παλιός Ταντρίδης πέθανε.

Ζήτω ο Νέος Ταντρίδης!
Φίλε μου σε ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές και τη σημαντική ενθάρρυνση αλλά τέτοιο πακέτο γυναίκας να ξαναβρώ που να μπορώ να συμβιώσω λίγο δύσκολο . Και σεξάρα και φαντασιόπληκτη σαν εμένα και βιβλιόφιλη , και μελαχρινή με μακρύ μαλλί και 38 νούμερο παπούτσι ( ☺️ ) , και αδύνατη να την κάνω μπαλάκι σαν το κοριτσάκι μου , και με αρκετά πνευματικά ενδιαφέροντα , αλλά και να της αρέσουν οι ( λογικές ) έξοδοι για φαγητό και ποτό . Κάπως έτσι σκεφτόμουν την γυναίκα μου . Νιώθω ένα μεγάλο κενό νιώθω ότι άφησα να φύγει η μοναδική ευκαιρία της ζωής μου κι επίσης αμφιβάλλω ότι θα έφευγε έτσι αν δεν τα έκανα αυτά ειδικά αν δεν την έβριζα τόσο άσχημα . Νιώθω ότι για να είμαι εντάξει απέναντι στον εαυτό μου οφείλω να καταβάλω κάθε προσπάθεια να δω αν θα γυρίσει και αν το κάνει αν θα μας βγει και μετά να προχωρήσω .
Όλα αυτά δεν είναι αυτή, τύπε. Είναι μόνο οι θετικές αναμνήσεις από όσα θυμάσαι από αυτήν. Δεν υπάρχει μία και μοναδική γυναίκα για κανέναν μας και σίγουρα δεν θέλεις να είσαι με κάποια που πήγε με κάποιον, ώρες μετά τον χωρισμό σας.

Πάρε και άλλη μία αλήθεια στην μάπα: Είχε χαθεί το παιχνίδι από εκεί που λες κάπου στις γιορτές ότι ψιλοσπάσατε και τα ξαναβρήκατε. Ήδη από τότε μιλούσε και φλέρταρε με τον τύπο και πιθανόν και με άλλους.

Δεν αξίζει καμμία προσπάθεια. Φρόντισε να θρηνήσεις, χωρίς να κάνεις κάτι ανεπανόρθωτο, όπως σου προείπα και βρες άλλες ασχολίες, μακριά από κοινές παρέες και δικά σας στέκια.

Κάθε λεπτό που περνάς μαζί της σε τραβάει μήνες πίσω. Υπάρχουν άπειρες γυναίκες, πολύ πιο συμβατές, όμορφες και ποιοτικές από την τύπισσα. Φρόντισε να είσαι αυτός που πρέπει όταν τις συναντήσεις και όχι ένα μεθυσμένο κουρέλι, που κλαίγεται για κάτι που έγινε πριν καιρό.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Μαρ 2024, 19:12

sharp έγραψε:
06 Μαρ 2024, 19:10
Green Dragon έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:55
Φαίνεται να έχεις αρκετά προβλήματα στην ψυχοσύνθεσή σου, τόσα που δεν σου δίνουν την δυνατότητα να τα λύσεις μοναχός. Υπάρχει threshold, πέρα από το οποίο μόνο ειδικός μπορεί να σε τραβήξει από το πηγάδι. Είναι η καλύτερη επένδυση που μπορείς να κάνεις.

* Ήμουν κι εγώ εκεί, κάποια από αυτά έχουν συμβει και σε μένα παλιά, όλα ήταν απότοκα προβληματικής ψυχοσύνθεσης. Ο ψυχολόγος τα έλυσε όλα πλην ενός.
Ποιου ενός; Με έβαλες σε περιέργεια. Ποιο είναι αυτό το ένα που ούτε ο ψυχολόγος δεν κατάφερε να λύσει;
Μπορεί να είχε διάρροια και ο ψυχολόγος να μην ήξερε τι λύση να δώσει ρε τύπε.

Φαντάζομαι πήγε σε γαστρεντερολόγο μετά.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 07 Μαρ 2024, 09:26

sharp έγραψε:
06 Μαρ 2024, 19:10
Green Dragon έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:55
Φαίνεται να έχεις αρκετά προβλήματα στην ψυχοσύνθεσή σου, τόσα που δεν σου δίνουν την δυνατότητα να τα λύσεις μοναχός. Υπάρχει threshold, πέρα από το οποίο μόνο ειδικός μπορεί να σε τραβήξει από το πηγάδι. Είναι η καλύτερη επένδυση που μπορείς να κάνεις.

* Ήμουν κι εγώ εκεί, κάποια από αυτά έχουν συμβει και σε μένα παλιά, όλα ήταν απότοκα προβληματικής ψυχοσύνθεσης. Ο ψυχολόγος τα έλυσε όλα πλην ενός.
Ποιου ενός; Με έβαλες σε περιέργεια. Ποιο είναι αυτό το ένα που ούτε ο ψυχολόγος δεν κατάφερε να λύσει;
Για να μπορέσει να σε βοηθήσει ο ψυχολόγος πρέπει να είσαι και εσύ ανοικτός στην θεραπεία. Αν σε κάποιο θέμα δεν είσαι έτοιμος ν' ανοιχτείς, για τους δικούς σου λογους, δεν θα λυθεί. Δεν ήταν πρωτεύον πάντως, τα 2-3 χοντρά λύθηκαν αλλά δεν θέλω να επεκταθώ παραπάνω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 15 Μαρ 2024, 22:09

Έχουμε κανένα νέο, δικέ μου;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 17 Μαρ 2024, 16:26

Feindflug έγραψε:
15 Μαρ 2024, 22:09
Έχουμε κανένα νέο, δικέ μου;
Την μία ημέρα μου λέει “ θέλω να γυρίσω αν αλλάξεις κι εσύ τα πράγματα που έκανες αλλά δε με αφήνουν οι δικοί μου ” , την άλλη μου λέει “ δεν πρόκειται να επιστρέψω ξέχνα το συγγνώμη ναι είπες πολλά έκανες κι άλλα πολλά σε θέλω στη ζωή μου αλλά όχι σαν το αγόρι μου ” και την άλλη με δείχνει πάλι στις φίλες και στους συναδέλφους της ( ενώ μέχρι στιγμής το έκρυβε ότι βρισκόμασταν και μιλούσαμε ) και μου λέει κάθε ημέρα “ σε αγαπώ ακόμα κι ας γνωρίζω ότι δε πρέπει να μιλάμε για να σε ξεπεράσω ” και με παίρνει τηλέφωνο για “ καληνύχτα ” και μιλάμε πόση ώρα . Νοίκιασα σπίτι για να δει ότι όντως έχω προθέσεις να αλλάξω . Και μου είπε ενώ το είδε ( και τα είδε κι όλα ) “ τυχερή η επόμενη ” .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 17 Μαρ 2024, 16:28

Σημείωση : Πλέον έχω αποδεχτεί ότι σε αυτή τη φάση που είμαστε δε μπορώ να κρίνω να πιάνω και να απειλώ πιθανούς γαμιάδες και προσπαθώ κι εγώ να πηδήξω κι άλλες γυναίκες αλλά δεν είναι η ίδια ευκολία .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 17 Μαρ 2024, 16:29

Θέλω να την παντρευτώ θέλω να κάνει τα παιδιά μου . Επίσης έστειλε βιογραφικό για θέση εργασίας με το πτυχίο της στην Θεσσαλονίκη . Αν την πάρουν εκεί είναι που δε πρόκειται να είμαστε μαζί .

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών