Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15062
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 25 Μαρ 2024, 21:33

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:51
Green Dragon έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:38
Χωρίς παρεξήγηση, γιατί εγώ ότι έχω να πω το λέω ευθέως επειδή βαριέμαι τις περιστροφές, συναισθηματικά δεν είσαι 30, είσαι 20 το πολύ. Όοοοολα αυτά που διαβάζω σχετικά με τις ερωτικές σου περιπέτειες είναι σα να άνοιξα ένα βιβλίο που περιγράφει την ερωτική ψυχοσύνθεση ενός μετεφήβου, όλες τις κλισέ ανωριμότητες και τα συμπαραδηλούμενα.

Επειδή δεν λύνεται εύκολα αυτό το πρόβλημα, ένα φόρουμ δεν μπορεί να σου προσφέρει κάτι ουσιαστικό, ούτε καν η συζήτηση με τους φίλους σου. Η καλύτερη βοήθεια που μπορείς να πάρεις από μη ειδικούς είναι η συμβουλή να δεις κάποιον ειδικό. Αυτό σου προτείνω. Επικεντρώσου στην μεγαλύτερη εικόνα, στο μέσα σου, όχι σε μεμονωμένα περιστατικά, είναι παγίδα αυτό.

ΥΓ: Μου είσαι πολύ συμπαθής σαν χρήστης, αυτά που διάβασες πάρε τα σαν tough love
Είχα να κάνω σχέση από τα 18 .
Μαλακα ταντριδη η συνταγη ειν απλη. Τρεχα απο πισω της σαν να μην υαρχει αυριο, φαε ξεφτιλες μπροστα σε αλλους, παρακαλα την , φιλα της τα ποδια, ικετευσε την , και θα γυρισει πισω ειδαλως αν τ αφησεις , παει το πουλακι πεταξε.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 06 Απρ 2024, 03:59

Οργισμένος έγραψε:
25 Μαρ 2024, 21:33
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:51
Green Dragon έγραψε:
06 Μαρ 2024, 11:38
Χωρίς παρεξήγηση, γιατί εγώ ότι έχω να πω το λέω ευθέως επειδή βαριέμαι τις περιστροφές, συναισθηματικά δεν είσαι 30, είσαι 20 το πολύ. Όοοοολα αυτά που διαβάζω σχετικά με τις ερωτικές σου περιπέτειες είναι σα να άνοιξα ένα βιβλίο που περιγράφει την ερωτική ψυχοσύνθεση ενός μετεφήβου, όλες τις κλισέ ανωριμότητες και τα συμπαραδηλούμενα.

Επειδή δεν λύνεται εύκολα αυτό το πρόβλημα, ένα φόρουμ δεν μπορεί να σου προσφέρει κάτι ουσιαστικό, ούτε καν η συζήτηση με τους φίλους σου. Η καλύτερη βοήθεια που μπορείς να πάρεις από μη ειδικούς είναι η συμβουλή να δεις κάποιον ειδικό. Αυτό σου προτείνω. Επικεντρώσου στην μεγαλύτερη εικόνα, στο μέσα σου, όχι σε μεμονωμένα περιστατικά, είναι παγίδα αυτό.

ΥΓ: Μου είσαι πολύ συμπαθής σαν χρήστης, αυτά που διάβασες πάρε τα σαν tough love
Είχα να κάνω σχέση από τα 18 .
Μαλακα ταντριδη η συνταγη ειν απλη. Τρεχα απο πισω της σαν να μην υαρχει αυριο, φαε ξεφτιλες μπροστα σε αλλους, παρακαλα την , φιλα της τα ποδια, ικετευσε την , και θα γυρισει πισω ειδαλως αν τ αφησεις , παει το πουλακι πεταξε.
Σε άλλα νέα ενώ σχεδόν το έκανα δέκα μέρες , μετά άλλαξα τακτική κι εξαφανιζόμουν , επίσης μία φορά που έμεινε σε εμένα αρκετές ώρες ενώ κοιμόμουν πήρε το κινητό τηλέφωνο μου και διάβασε συνομιλίες μου με άλλες κοπέλες . Από τότε σχεδόν κάθε βράδυ στέλνει στέλνει στέλνει σχεδόν όπως έκανε παλιά . Περίεργα πλάσματα οι γυναίκες .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 06 Απρ 2024, 04:02

Feindflug έγραψε:
25 Μαρ 2024, 21:20
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
21 Μαρ 2024, 13:00
Αυτή τη στιγμή που μιλάμε η κατάσταση έχει ως εξής : Πηδιόμαστε που και που , καθημερινά μιλάμε κι είτε καταλήγουμε να μαλώνουμε είτε να λέμε γλυκόλογα είτε να μιλάμε για άσχετα θέματα , και γνωρίζω ότι βγαίνει με άλλους ( δε γνωρίζω αν το δίνει κι όλας κι ούτε έχω διάθεση να το γνωρίζω ) , μου λέει ότι δε μπορεί να γυρίσει όσο και να με αγαπάει , είμαι ένα κουρέλι .
Πού πιστεύεις ότι οδηγεί αυτή η κατάσταση, τύπε; Νομίζεις ότι αργά ή γρήγορα θα γίνουν όλα όπως ήτανε; Ή μήπως την ενθουσιάζει ένας τύπος που τον χώρισε, αυτή πήγε με άλλον(άλλους), αυτός εξακολουθεί να την θέλει, τον αφήνει, τον ξαναφωνάζει κι αυτός είναι πάντα εκεί για αυτήν;

Κάνεις το κλασσικό λάθος, να αγαπάς με αντρικό, ιπποτικό τρόπο. Δηλαδή του να προσφέρεις, να προσπαθείς συνέχεια, να είσαι πάντα παρών και τέτοια. Κράτα αυτού του τύπου την αγάπη και το ενδιαφέρον για την οικογένειά σου την τωρινή και την μελλοντική και για ομάδες ανθρώπων όπως τους φίλους σου, την παρέα από τα χόμπι σου και γενικά τα κοινωνικά σύνολα που θέλεις να βοηθάς.

Αν υπάρχει μία πιθανότητα να γυρίσει πίσω, που στο απεύχομαι, αυτή δεν θα πραγματοποιηθεί αν είσαι διαρκώς παρών και διαθέσιμος. Ξεκίνα την νέα σου ζωή χωρίς αυτήν, με τους στόχους σου τους παλιούς ή νέους, δούλεψε για αυτούς, δούλεψε για όσους σε αγαπάνε και είναι δίπλα σου, ζήσε εμπειρίες, πήγαινε τα ταξίδια που δεν τόλμησες μέχρι τώρα και μην βάζεις καθόλου την τύπισσα σε κανένα κάδρο της καθημερινότητάς σου. Μηδέν επαφές. Όλα αυτά για τουλάχιστον έναν μήνα.

Αν σε πεθύμησει και νομίζει ότι μπορεί να είστε ξανά μαζί, θα σε βρει και θα σε προσεγγίσει αυτή. Αν εκείνη την στιγμή,
εσύ την ποθείς ακόμα και θεωρείς σωστό να ξαναδοκιμάσετε, καλώς, αλλά μάλλον αποτυχία θα ειναι. Αν δεν έρθει, εσύ συνεχίζεις κανονικά ότι έκανες. Η ζωή σου από δω και πέρα είναι χωρίς την τύπισσα. Όσο πιο γρήγορα το καταλάβεις, τόσο πιο κερδισμένος θα βγεις, είτε καταλήξετε μαζί, είτε όχι.

Αυτή είναι η νοοτροπία που πρέπει να έχεις και όχι του καλούλη που είναι δίπλα της σας φίλος, σαν σεξ και σαν φιλενάδα.
Έχεις δίκιο . Έχω βάλει όριο στον εαυτό μου , τη Δευτέρα έχει γενέθλια , την επόμενη Κυριακή αν δεν έχει αλλάξει προς το καλύτερο η φάση εξαφανίζομαι .

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11550
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 06 Απρ 2024, 09:15

Η Κασπ είναι ελεύθερη ή ακόμα πιασμένη;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14117
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 06 Απρ 2024, 09:49

Ταντριδη σε συμπαθω αλλα κοψε το ποτο μαχαιρι γιατι απο αυτα που έχεις γραψει, οταν πινεις δεν σε ανέχεται ουτε θηλυκός σκυλος.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 08 Απρ 2024, 12:53

panos291 έγραψε:
06 Απρ 2024, 09:49
Ταντριδη σε συμπαθω αλλα κοψε το ποτο μαχαιρι γιατι απο αυτα που έχεις γραψει, οταν πινεις δεν σε ανέχεται ουτε θηλυκός σκυλος.
Όταν πίνω πολύ .
Η ζημία γίνεται με τσίπουρα κλπ .
Σε νυχτερινά μαγαζιά πίνω τρία Jameson κι είμαι κύριος .

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 08 Απρ 2024, 13:22

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
08 Απρ 2024, 12:53
panos291 έγραψε:
06 Απρ 2024, 09:49
Ταντριδη σε συμπαθω αλλα κοψε το ποτο μαχαιρι γιατι απο αυτα που έχεις γραψει, οταν πινεις δεν σε ανέχεται ουτε θηλυκός σκυλος.
Όταν πίνω πολύ .
Η ζημία γίνεται με τσίπουρα κλπ .
Σε νυχτερινά μαγαζιά πίνω τρία Jameson κι είμαι κύριος .
ναι ρε αλλά κόψτο το τσίπουρο αφού σου βγάζει πολύ άσχημο εαυτό. Κρίμα είναι
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 10 Απρ 2024, 09:23

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
06 Απρ 2024, 09:15
Η Κασπ είναι ελεύθερη ή ακόμα πιασμένη;
Λολ ρε. Αυτό τώρα το είδα.

Πιασμένη είμαι και θα παραμείνω.

Εγώ είμαι των άκρων, ή της καθόλου σχέσης ή της σοβαρής.

Και της σοβαρής μόνο αν ερωτευτώ σφοδρά και μου κάνει κλικ ο άλλος (κάτι που συνέβη για πρώτη φορά στα 30 μου :lol: )

Ο Ταντδίδης μας αν όντως θέλει να κάνει σοβαρή σχέση με κάποια, ή έστω, σχέση, πρέπει να κόψει τα πολλά ξενύτια, το ποτό και την ΑΠΙΣΤΙΑ.
Δεν είναι 20 χρονών. Και εδώ που τα λέμε, υπάρχουν και 20ρηδες που είναι πιο σοβαροί. Δεν πειράζει, από τα λάθη τρώμε τα μούτρα μας και μαθαίνουμε.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11550
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 10 Απρ 2024, 10:04

Casp έγραψε:
10 Απρ 2024, 09:23
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
06 Απρ 2024, 09:15
Η Κασπ είναι ελεύθερη ή ακόμα πιασμένη;
Λολ ρε. Αυτό τώρα το είδα.

Πιασμένη είμαι και θα παραμείνω.

Εγώ είμαι των άκρων, ή της καθόλου σχέσης ή της σοβαρής.

Και της σοβαρής μόνο αν ερωτευτώ σφοδρά και μου κάνει κλικ ο άλλος (κάτι που συνέβη για πρώτη φορά στα 30 μου :lol: )

Ο Ταντδίδης μας αν όντως θέλει να κάνει σοβαρή σχέση με κάποια, ή έστω, σχέση, πρέπει να κόψει τα πολλά ξενύτια, το ποτό και την ΑΠΙΣΤΙΑ.
Δεν είναι 20 χρονών. Και εδώ που τα λέμε, υπάρχουν και 20ρηδες που είναι πιο σοβαροί. Δεν πειράζει, από τα λάθη τρώμε τα μούτρα μας και μαθαίνουμε.
Απιστία;

Έχω χάσει επεισόδια
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 10 Απρ 2024, 10:12

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
10 Απρ 2024, 10:04
Casp έγραψε:
10 Απρ 2024, 09:23
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
06 Απρ 2024, 09:15
Η Κασπ είναι ελεύθερη ή ακόμα πιασμένη;
Λολ ρε. Αυτό τώρα το είδα.

Πιασμένη είμαι και θα παραμείνω.

Εγώ είμαι των άκρων, ή της καθόλου σχέσης ή της σοβαρής.

Και της σοβαρής μόνο αν ερωτευτώ σφοδρά και μου κάνει κλικ ο άλλος (κάτι που συνέβη για πρώτη φορά στα 30 μου :lol: )

Ο Ταντδίδης μας αν όντως θέλει να κάνει σοβαρή σχέση με κάποια, ή έστω, σχέση, πρέπει να κόψει τα πολλά ξενύτια, το ποτό και την ΑΠΙΣΤΙΑ.
Δεν είναι 20 χρονών. Και εδώ που τα λέμε, υπάρχουν και 20ρηδες που είναι πιο σοβαροί. Δεν πειράζει, από τα λάθη τρώμε τα μούτρα μας και μαθαίνουμε.
Απιστία;

Έχω χάσει επεισόδια
Από το πρώτο ποστ τα έγραφε, αναγκάστηκα να ξαναπάω πίσω. Τελικά έγραψε ότι πήγε να κάνει βλακείες και έκανε πίσω.
Όταν πήγε εκείνη με άλλον την δικαιολόγησε λόγω της δικής του συμπεριφοράς, γι' αυτό μπερδεύτηκα. Δεν αναιρεί το ότι ήταν ανώριμος όμως.
Για μένα ακόμα και το φλερτ με άλλες, είναι απιστία. Δεν θεωρώ μόνο το σεξ απιστία.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 10 Απρ 2024, 18:23

Casp έγραψε:
10 Απρ 2024, 10:12
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
10 Απρ 2024, 10:04
Casp έγραψε:
10 Απρ 2024, 09:23


Λολ ρε. Αυτό τώρα το είδα.

Πιασμένη είμαι και θα παραμείνω.

Εγώ είμαι των άκρων, ή της καθόλου σχέσης ή της σοβαρής.

Και της σοβαρής μόνο αν ερωτευτώ σφοδρά και μου κάνει κλικ ο άλλος (κάτι που συνέβη για πρώτη φορά στα 30 μου :lol: )

Ο Ταντδίδης μας αν όντως θέλει να κάνει σοβαρή σχέση με κάποια, ή έστω, σχέση, πρέπει να κόψει τα πολλά ξενύτια, το ποτό και την ΑΠΙΣΤΙΑ.
Δεν είναι 20 χρονών. Και εδώ που τα λέμε, υπάρχουν και 20ρηδες που είναι πιο σοβαροί. Δεν πειράζει, από τα λάθη τρώμε τα μούτρα μας και μαθαίνουμε.
Απιστία;

Έχω χάσει επεισόδια
Από το πρώτο ποστ τα έγραφε, αναγκάστηκα να ξαναπάω πίσω. Τελικά έγραψε ότι πήγε να κάνει βλακείες και έκανε πίσω.
Όταν πήγε εκείνη με άλλον την δικαιολόγησε λόγω της δικής του συμπεριφοράς, γι' αυτό μπερδεύτηκα. Δεν αναιρεί το ότι ήταν ανώριμος όμως.
Για μένα ακόμα και το φλερτ με άλλες, είναι απιστία. Δεν θεωρώ μόνο το σεξ απιστία.
Εδώ οφείλω να σημειώσω ότι ( θεωρητικά ) δεν πήγε με άλλον ενώ ήμασταν μαζί , μόνο βόλτα - διερευνητική γνωριμία ( βέβαια αν το είχε ξανακάνει με άλλον πριν δε το γνωρίζω κι ούτε επιθυμώ να το μάθω - επιμένει δεν με έχει κερατώσει , αλλά μπορεί το κορίτσι να εννοεί κέρατο μόνο το σεξ , μπορεί να έχει κάνει άλλα σε άλλους καυγάδες , αλλά δε θέλω να το γνωρίζω ) , το θέμα είναι ότι τη πρώτη ημέρα χωρισμού άνοιξε τα πόδια της ( ή για να είμαστε ακριβείς στήθηκε επειδή δεν παρέλυσε να μου πει λεπτομέρειες για να με νευριάσει ) . Εγώ αν την είχα χωρίσει τη πρώτη ημέρα ούτε να φασώσω θα μπορούσα . :102:

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 10 Απρ 2024, 18:26

Πάντως ίσως είμαι βλαμμένος αλλά πιο πολύ με έχει ιντριγκάρει πλέον , καλά με λέει ο κολλητός μου , μία ζωή γούσταρες “ π****νες ” , όταν το έπαιζε αθώο κοριτσάκι την είχες στο φτύσιμο , κι αυτόν τον καιρό το απέδειξες ότι σου αρέσουν οι “ π****νες ” .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 10 Απρ 2024, 18:27

Ερώτηση : Στη μαύρη αγορά μπορώ να κάνω τεστ DNA χωρίς να το μάθει η μητέρα ( όποια κι αν είναι ) ; Επειδή η εμπιστοσύνη μου απέναντι στο γυναικείο φύλο έχει καταρρεύσει ανεπιστρεπτί μέχρι νεοτέρας .

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11550
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 10 Απρ 2024, 18:39

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
10 Απρ 2024, 18:27
Ερώτηση : Στη μαύρη αγορά μπορώ να κάνω τεστ DNA χωρίς να το μάθει η μητέρα ( όποια κι αν είναι ) ; Επειδή η εμπιστοσύνη μου απέναντι στο γυναικείο φύλο έχει καταρρεύσει ανεπιστρεπτί μέχρι νεοτέρας .
Το τεστ dna ? Είναι έγκυος;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τα σπασμένα μας κομμάτια της καρδιάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 10 Απρ 2024, 18:41

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
10 Απρ 2024, 18:39
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
10 Απρ 2024, 18:27
Ερώτηση : Στη μαύρη αγορά μπορώ να κάνω τεστ DNA χωρίς να το μάθει η μητέρα ( όποια κι αν είναι ) ; Επειδή η εμπιστοσύνη μου απέναντι στο γυναικείο φύλο έχει καταρρεύσει ανεπιστρεπτί μέχρι νεοτέρας .
Το τεστ dna ? Είναι έγκυος;
Μάλλον είναι αυτός.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών