SEX from Tinder

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: SEX from Tinder

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 07 Απρ 2024, 09:06

O αυγανισμος ειναι αυνανισμος με αυγα;
Μπορει να ανεβαζει και την χοληστερινη.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: SEX from Tinder

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 07 Απρ 2024, 09:07

Alex Amsterdam έγραψε:
07 Απρ 2024, 08:55
Beria έγραψε:
06 Απρ 2024, 18:52
George_V έγραψε:
06 Απρ 2024, 18:40
Δλδ ο Γιαννόπουλος περιμένει το Τιντερ για να γμησει?
Έχει ανοίξει νήμα (Συνηθισμενα πραγματα που δεν κανετε στην ζωη σας) στο οποίο εξομολογείται ότι δεν έχει πάει ποτέ θέατρο, ποτέ συναυλία και δεν έχει διαβάσει ποτέ ούτε ένα βιβλίο.

Οπότε μπορεί να το πηγαινει σιγά, σιγά και σε αυτήν την εξομολόγηση :003:
Αλλη μια φορα.
Δεν εχω καμια σχεση με το συγκεκριμενο προφιλ ουτε με καποιο αλλο ενεργο προφιλ.
Δεν μπαινω πλεον Tinder.
Eιχα κανει νημα για το Τinder στο παλιο forum βρε νεοπες.
Καποιοι μπαιναμε Tinder οταν τρωγατε βαλανιδια.
Με ποιο προφιλ δεν έχεις σχέση;

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: SEX from Tinder

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 07 Απρ 2024, 09:08

Εχω γραψει τα περισσοτερα απο τα προφιλ τα οποια ηταν δικα μου.Υπαρχει σχετικη λιστα ωστε να μην υπαρχουν παρεξηγησεις

Η απαντηση μου σε ολους οσους λενε οτι εχω διπλο η πολλαπλους λογαριασμους

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: SEX from Tinder

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 07 Απρ 2024, 13:58

Fata_Morgana έγραψε:
07 Απρ 2024, 08:36
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
07 Απρ 2024, 08:24
Fata_Morgana έγραψε:
07 Απρ 2024, 08:13


Αφού δεν το χρησιμοποιώ λέμε. Αλλά αν ήθελε να βρει γκόμενα σιγά μην έβρισκε από το τιντερ. Τόσες συναναστροφές έχει.
1.οι "συναναστροφές" αφήνουν ίχνη :8)
2.αλιμονο, για αυτό και σένα σε γνώρισε από φόρουμ :lol:
3.πώς είσαι μέλος και γιατί, τότε. ΠΙΝΟΚΙΟΥΛΗ
1. Αντιθέτως τη συναναστροφή δύσκολα την ανακαλύπτεις γιατί
Το κινητό του το έχει ξεκλείδωτο και πολλές φορές μου το δίνει είτε να μου δείξει κάτι ή αν χτυπάει και είναι σε άλλο δωμάτιο να το σηκώσω ή να δω ποιος είναι. Η συναναστροφή ξέρει ότι δε πρέπει να στειλει μνμ ή να πάρει τηλ. ενώ οι τιντερούδες όχι. Επισης και να πάρει η συναναστροφή τηλ ,θα σου πει αφού συναναστροφή είναι γιατί να μη πάρει; ενώ τη τιντερού πως θα τη δικαιολογήσει, ότι είναι ποια;
2. Στο φόρουμ δεν εψαχνε γκόμενα.
3. Μελος είμαι πριν τον γνωρίσω καλό μου παιδί.
1.δευτερο κινητό κλειστό, μόνιμα στο αμάξι, στον χώρο της ρεζέρβας. Ψάξου. Προφανώς είναι δύσκολο να κρύβεσαι τέλεια, αλλά προφανεστατα ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ είναι πιο εύκολο σε μια εφαρμογή, παρά σε γνωριμίες από το περιβάλλον σου και εξόδους.
2. Οι προθέσεις δεν είναι αυτό που ανακοινώνουμε αλλά αυτό στο οποίο καταλήγουμε. Δεν είναι κακό ούτε σημαίνει αποκλειστικό κίνητρο. Απλώς γελάω με το πολλές συναναστροφές, τρομάρα σου.
3. ΑΡΑ ΗΣΟΥΝ ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ. ΖΩΟΝ. ΑΝΟΗΤΗ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9165
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: SEX from Tinder

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 07 Απρ 2024, 14:17

Naranjita έγραψε:
07 Απρ 2024, 09:05
ο αυγανισμός, τυφλώνει
:o
ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: SEX from Tinder

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 07 Απρ 2024, 15:16

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
07 Απρ 2024, 13:58
Fata_Morgana έγραψε:
07 Απρ 2024, 08:36
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
07 Απρ 2024, 08:24


1.οι "συναναστροφές" αφήνουν ίχνη :8)
2.αλιμονο, για αυτό και σένα σε γνώρισε από φόρουμ :lol:
3.πώς είσαι μέλος και γιατί, τότε. ΠΙΝΟΚΙΟΥΛΗ
1. Αντιθέτως τη συναναστροφή δύσκολα την ανακαλύπτεις γιατί
Το κινητό του το έχει ξεκλείδωτο και πολλές φορές μου το δίνει είτε να μου δείξει κάτι ή αν χτυπάει και είναι σε άλλο δωμάτιο να το σηκώσω ή να δω ποιος είναι. Η συναναστροφή ξέρει ότι δε πρέπει να στειλει μνμ ή να πάρει τηλ. ενώ οι τιντερούδες όχι. Επισης και να πάρει η συναναστροφή τηλ ,θα σου πει αφού συναναστροφή είναι γιατί να μη πάρει; ενώ τη τιντερού πως θα τη δικαιολογήσει, ότι είναι ποια;
2. Στο φόρουμ δεν εψαχνε γκόμενα.
3. Μελος είμαι πριν τον γνωρίσω καλό μου παιδί.
1.δευτερο κινητό κλειστό, μόνιμα στο αμάξι, στον χώρο της ρεζέρβας. Ψάξου. Προφανώς είναι δύσκολο να κρύβεσαι τέλεια, αλλά προφανεστατα ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ είναι πιο εύκολο σε μια εφαρμογή, παρά σε γνωριμίες από το περιβάλλον σου και εξόδους.
2. Οι προθέσεις δεν είναι αυτό που ανακοινώνουμε αλλά αυτό στο οποίο καταλήγουμε. Δεν είναι κακό ούτε σημαίνει αποκλειστικό κίνητρο. Απλώς γελάω με το πολλές συναναστροφές, τρομάρα σου.
3. ΑΡΑ ΗΣΟΥΝ ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ. ΖΩΟΝ. ΑΝΟΗΤΗ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.
1. Τι θα του πω; άνοιξε το πορτ μπαγκαζ να τσεκάρω τη ρεζέρβα; Μήπως να πάρω και καθρεφτάκι να κοιτάξω κάτω από το αυτοκίνητο; και εννοείται πιο εύκολο είναι από τις γνωριμίες και μάλιστα να είναι σε αντίστοιχη δέσμευση να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
2. Ξαναλέω εγώ τον προσέγγισα στο φόρουμ με κάτι που τον ρώτησα. Ναι έχει συναναστροφές πολλές. Τι να κάνουμε τώρα;
3. Είμαι βρε αγαπημένε μου. Δεν έχω κανει διαγραφή του λογαριασμού μου. Αν κατεβάσω την εφαρμογή συνδέομαι κανονικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών