Γκρίνια των γυναικών

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Νοέμ 2018, 09:42

Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 09:35


αν ρωτησεις, θα σου απαντησει.

αποκλειεται να πει "τιποτα"
Πλάκα κάνεις έτσι;
"Δεν έχω τίποτα" "τίποτα δεν έχω" "τίποτα απολύτως" "μια χαρά είμαι" " τίποτα δεν έχω, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον" "τίποτα, όλα καλά" δεν απαντάει καν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Νοέμ 2018, 09:45

Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 09:39

κατι παει στραβα εδω. αυτο που λες δεν ισχυει.

ωπα, μισο, ξεχαστηκα, εσυ νομιζω εισαι με το τριμηνο; ε, λογικο ειναι, εχουν αρχισει να αισθανονται γυναικες :003:
Μμμ κρυάδες. Είτε τρίμηνο είτε μήνας το αποτέλεσμα το ίδιο είναι. Αν ο άνθρωπος είναι γκρινιάρης γάματα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42946
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 13 Νοέμ 2018, 10:29

Naida έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 09:42
Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 09:35


αν ρωτησεις, θα σου απαντησει.

αποκλειεται να πει "τιποτα"
Πλάκα κάνεις έτσι;
"Δεν έχω τίποτα" "τίποτα δεν έχω" "τίποτα απολύτως" "μια χαρά είμαι" " τίποτα δεν έχω, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον" "τίποτα, όλα καλά" δεν απαντάει καν.
Αν προσπαθεί να τα κρατήσει μέσα του, αυτό δεν είναι το αντίθετο της γκρίνιας;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Νοέμ 2018, 10:33

Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 10:29

Αν προσπαθεί να τα κρατήσει μέσα του, αυτό δεν είναι το αντίθετο της γκρίνιας;
Αν προσπαθούσε να τα κρατήσει μέσα του δε θα έκανε όλες αυτές τις νευρικές κινήσεις για να δείξει ότι έχει νεύρα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

fagano3

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 13 Νοέμ 2018, 11:22

Xθες κατα το μεσημερι μου στελνει μηνυμα θελω να σου πω κατι.

Της λεω τι;

Ασε δεν ειναι τιποτα σπουδαιο θα στο εξηγησω απο κοντα ειναι προσωπικο.Μην ανησυχεις.

Εχασα την μεσημεριανη μου σιεστα,αρχισα να σκεφτομαι κανενα τριωρο τι κακο εκανα στις προηγουμενες δεκα μετεμψυχωσεις μου,αποφασισα να κοψω το καπνισμα για να μπορω να πιανω το ρυθμο της στις πεζοποριες στα λαγκαδια και στα κορφοβουνια μεχρι και να πω ψεμματα οτι δεν πειναω ημουν ετοιμος γιατι θυμηθηκα μια πρατηρηση οτι εσυ και τα μωρα μονο πεινατε καθε δυο ωρες.

Βγαινουμε το βραδυ,ακουμε την τζαζ μουσικουλα παμε μετα και για μια μπυριτσα γιατι πεινουσα ως συνηθως και η μπυρα ειναι δικαιολογια για να ταπεαρω.Τιποτα.Καπου στο τελος μου λεει.

Α ναι ηθελα να σου πω και κατι.Μου το εξηγησε και οντως δεν ηταν τιποτα σπουδαιο και δεν ειχε να κανει με κατι λαθος μου.

Ε μετα αρχισα μιση ωρα να γκρινιαζω και να της εξηγω οτι σε Ελληνα ανδρα ποτε μα ποτε δεν πρεπει να χρησιμοποιεις την λεξη τιποτα. :D

Μετα ηθελε να με παει με το αμαξι στο σπιτι επειδη ειδε οτι εκανα μουτρακια.Ευτυχως που καταλαβα την τελευταια στιγμη οτι την ειχε πιασει το ποτο και της ειπα να παμε στο δικο της για να σιγουρευτω οτι θα φτασει καλα.

Ελιωσε.

Αθωες καλοσυνατες ευρωπαιες.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Νοέμ 2018, 11:30

fagano3 έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 11:22
Xθες κατα το μεσημερι μου στελνει μηνυμα θελω να σου πω κατι.

Της λεω τι;

Ασε δεν ειναι τιποτα σπουδαιο θα στο εξηγησω απο κοντα ειναι προσωπικο.Μην ανησυχεις.

Εχασα την μεσημεριανη μου σιεστα,αρχισα να σκεφτομαι κανενα τριωρο τι κακο εκανα στις προηγουμενες δεκα μετεμψυχωσεις μου,αποφασισα να κοψω το καπνισμα για να μπορω να πιανω το ρυθμο της στις πεζοποριες στα λαγκαδια και στα κορφοβουνια μεχρι και να πω ψεμματα οτι δεν πειναω ημουν ετοιμος γιατι θυμηθηκα μια πρατηρηση οτι εσυ και τα μωρα μονο πεινατε καθε δυο ωρες.

Βγαινουμε το βραδυ,ακουμε την τζαζ μουσικουλα παμε μετα και για μια μπυριτσα γιατι πεινουσα ως συνηθως και η μπυρα ειναι δικαιολογια για να ταπεαρω.Τιποτα.Καπου στο τελος μου λεει.

Α ναι ηθελα να σου πω και κατι.Μου το εξηγησε και οντως δεν ηταν τιποτα σπουδαιο και δεν ειχε να κανει με κατι λαθος μου.

Ε μετα αρχισα μιση ωρα να γκρινιαζω και να της εξηγω οτι σε Ελληνα ανδρα ποτε μα ποτε δεν πρεπει να χρησιμοποιεις την λεξη τιποτα. :D

Μετα ηθελε να με παει με το αμαξι στο σπιτι επειδη ειδε οτι εκανα μουτρακια.Ευτυχως που καταλαβα την τελευταια στιγμη οτι την ειχε πιασει το ποτο και της ειπα να παμε στο δικο της για να σιγουρευτω οτι θα φτασει καλα.

Ελιωσε.

Αθωες καλοσυνατες ευρωπαιες.
Έχεις πλάκα εσύ :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Νοέμ 2018, 11:34

Είσαι ωραίος Φαγανέ! Πρέπει να ανοίξεις ξεχωριστό νήμα. :-)
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Νοέμ 2018, 17:09

αχ ναι τι καλοσυνατες που ειναι μωρε :lol::smt005:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 13 Νοέμ 2018, 20:18

Oι Γερμανίδες (αν μιλάει γι' αυτές) είναι πολύ τίμιες γυναίκες τόσο στις σχέσεις όσο και στη δουλειά. Θα ήθελα να έχω φίλες Γερμανίδες (γερμανικής καταγωγής) αλλά δυστυχώς ήρθα στην Ελλάδα και είδα τι πάει να πει υστερία για μονόπετρο, για γάμο, κατινιά για να χαλάσουν οι σχέσεις της άλλης και γενικώς μια καφρίλα.

νύχτα

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 13 Νοέμ 2018, 23:06

Antares έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 20:18
Oι Γερμανίδες (αν μιλάει γι' αυτές) είναι πολύ τίμιες γυναίκες τόσο στις σχέσεις όσο και στη δουλειά. Θα ήθελα να έχω φίλες Γερμανίδες (γερμανικής καταγωγής) αλλά δυστυχώς ήρθα στην Ελλάδα και είδα τι πάει να πει υστερία για μονόπετρο, για γάμο, κατινιά για να χαλάσουν οι σχέσεις της άλλης και γενικώς μια καφρίλα.
μάλλον χρειάζεται να κοινωνικοποιηθείς με άλλο τρόπο
να γνωρίσεις κι άλλους ανθρώπους, δεν είναι όλες έτσι

έχεις εικόνες από δημόσιο τομέα αν θυμάμαι καλά,
που ούτως ή άλλως τον επιλέγουν (ή επιλέγονται) κοπέλες
κάπως πιο συμβατικές, με πιο "νοικοκυραίικους" στόχους

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 13 Νοέμ 2018, 23:26

Ίσως, αλλά εδώ υπάρχει έντονο το στοιχείο του ανταγωνισμού. Κάνουν κατινιές, διαδίδουν πράγματα ψευδή, διαβάλουν, με σκοπό να καταστρέψουν τις σχέσεις σου, που έχεις ή θα ήθελες να έχεις. Οι βόρειες δεν κάνουν τέτοια. Πόσο συνεπείς εργαζόμενες είναι επίσης. Δεν θα σου πασάρουν δουλειά, ακολουθούν τους κανόνες, την αξιοκρατία. Λίγο άντρες αυτές οι γυναίκες, με τα καλά των ανδρών όχι τα κακά.

νύχτα

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 13 Νοέμ 2018, 23:30

ναι, δεν διαφωνώ ούτε αμφιβάλλω, αλλά αφού
δεν έχεις άλλη επιλογή, φρόντισε να λαμβάνεις άλλα
ερεθίσματα κι από άλλους χώρους, που δεν υπάρχει
ανταγωνισμός ούτως ή άλλως, ώστε να εξισορροπείται
κάπως αυτή η "δυστυχία" που ζεις εκεί μέσα

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8056
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 13 Νοέμ 2018, 23:32

fagano3 έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 11:22
Xθες κατα το μεσημερι μου στελνει μηνυμα θελω να σου πω κατι.

Της λεω τι;

Ασε δεν ειναι τιποτα σπουδαιο θα στο εξηγησω απο κοντα ειναι προσωπικο.Μην ανησυχεις.

Εχασα την μεσημεριανη μου σιεστα,αρχισα να σκεφτομαι κανενα τριωρο τι κακο εκανα στις προηγουμενες δεκα μετεμψυχωσεις μου,αποφασισα να κοψω το καπνισμα για να μπορω να πιανω το ρυθμο της στις πεζοποριες στα λαγκαδια και στα κορφοβουνια μεχρι και να πω ψεμματα οτι δεν πειναω ημουν ετοιμος γιατι θυμηθηκα μια πρατηρηση οτι εσυ και τα μωρα μονο πεινατε καθε δυο ωρες.

Βγαινουμε το βραδυ,ακουμε την τζαζ μουσικουλα παμε μετα και για μια μπυριτσα γιατι πεινουσα ως συνηθως και η μπυρα ειναι δικαιολογια για να ταπεαρω.Τιποτα.Καπου στο τελος μου λεει.

Α ναι ηθελα να σου πω και κατι.Μου το εξηγησε και οντως δεν ηταν τιποτα σπουδαιο και δεν ειχε να κανει με κατι λαθος μου.

Ε μετα αρχισα μιση ωρα να γκρινιαζω και να της εξηγω οτι σε Ελληνα ανδρα ποτε μα ποτε δεν πρεπει να χρησιμοποιεις την λεξη τιποτα. :D

Μετα ηθελε να με παει με το αμαξι στο σπιτι επειδη ειδε οτι εκανα μουτρακια.Ευτυχως που καταλαβα την τελευταια στιγμη οτι την ειχε πιασει το ποτο και της ειπα να παμε στο δικο της για να σιγουρευτω οτι θα φτασει καλα.

Ελιωσε.

Αθωες καλοσυνατες ευρωπαιες.
Σε αποζημίωσε για την ψυχική οδύνη με σεξάκι; :lol:
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8056
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 13 Νοέμ 2018, 23:34

Naida έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 09:42
Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 09:35


αν ρωτησεις, θα σου απαντησει.

αποκλειεται να πει "τιποτα"
Πλάκα κάνεις έτσι;
"Δεν έχω τίποτα" "τίποτα δεν έχω" "τίποτα απολύτως" "μια χαρά είμαι" " τίποτα δεν έχω, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον" "τίποτα, όλα καλά" δεν απαντάει καν.
Διαλέγεις λάθος άνδρες!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Γκρίνια των γυναικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 14 Νοέμ 2018, 02:23

οι γερμανιδες ειναι υποκριτικα τιμιες και ακραια υλιστριες

οπως η μιση ευρωπαια για αυτο και οι γερμανοι (οσοι εχουν απομεινει τελος παντων) στρεφονται μαζικα στις ασιατισσες (μεχρι και αυτες να μεταλλαχθουν προσαρμοζομενες στον δυτικο φιλελε τροπο ζωης)
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών