Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 10 Δεκ 2018, 18:06

Uppercut έγραψε:
10 Δεκ 2018, 17:52
H Αdriana Lima ήταν παρθένα μέχρι τα 27.

Και η Μπρουκ Σιελντς, και πολλές ακομη https://thestir.cafemom.com/celebrities ... s_marriage
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 10 Δεκ 2018, 18:14

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Δεκ 2018, 17:36
αν ψηνεσαι για σοβαρη σχεση αλλα όχι για γαμό, καλα είναι.Δεν παιζει ρολο. Αλλιως για χαβαλέ μπορει να την πληγωσεις σοοβαρα, η αν το πας για γαμο, μπορει να εχει απωθημένα. βεβαια είναι γυναικα, γι αυτό μπορει να μην λειτουργει ετσι και να θελει απλα καποιον αντρα για το υπολοιπο της ζωης της. εγω προσωπικα που την πρωτη μου σχεση την εκανα στα 25, και ηταν και της πλακας, εν τελει όταν πηγα να κανω σοβαρη με προοπτικη γαμου, ανακαλυψα πως εχω τρελα απωθημένα και καθημερινως φαντασιώσεις με άλλες γυναικες, γιαυτο το διελυσα.
Για να λέμε την αλήθεια ο όρος "σχεση" έχει διαφορετικό νόημα εαν τον λέει άντρας ή γυναίκα.

Εγώ π.χ. επί δεκαετίες έλεγα "σχέση" οταν εννουσα "να εχω εύκολο άνετο σεξ ότι ώρα " :lol:
Ενώ πάντα υποψιαζόμουν ότι οι γυναίκες το εννοούν κάπως διαφορετικά όπως "κάποιον να του πινω τα αισθηματα και να του ρουφω την ψυχή " - κάτι σαν ψυχοβγαλτικά ζόμπι που τρέφονται με "αισθηματα" :lol:






Υγ. Μου έχει τύχει και κλαίω ακόμη- έβγαινα με μια αλλά ήμουν ερωτευμένος με την αδελφή της. Δεν το αντεχα.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Αρρηνmax41postspermonth
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 18:31
Phorum.gr user: Μητσάκος

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρρηνmax41postspermonth » 10 Δεκ 2018, 19:30

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
10 Δεκ 2018, 09:16
Αρρηνmax41postspermonth έγραψε:
09 Δεκ 2018, 22:04


Γιατί προβληματικες; δλδ οι τριανταρες κοπέλες του 60 που δοκίμαζαν αντρικό.όργανο μετά το στεφάνι είχαν διαταραγμένο γάμο; δεν το νομίζω...
Ναι είχαν. Βεβαια και αυτά που παίζουν σήμερα, με τους γενικευμένους φετιχισμούς κ.λ.π. διαταραχη είναι. Το σεξ δεν είναι το σοβαρότερο πράγμα στην ζωή, αλλά είναι καλό να το κάνεις, χωρίς να το σκέφτεσαι.
Έχω τις αντιρρήσεις μου αλλά κουβέντα με τον άλλο για.τη μακαριτισσα τη μάνα του δεν πρόκειται να κάνω..
Άλλωστε τι να πει κανείς για το νινί της αλληνής;
Aράζω ξάπλα oλημερίς
και κάνω μαύρες σκέψεις:
Mην πεις για τoν Mελιγαλά,
Aρ(ρ)η(ν) (!!!!), γιατί θα μπλέξεις...

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 10 Δεκ 2018, 20:25

.
Δείχνετε νά μήν γνωρίζεται τήν πραγματική πραγματικότητα παίδες ....

Η Ζωή είναι χίλιες φορές πιό πουτάνα από μάς .....

Είχα γνωστούς καί γνωστές πού μέ διαφορετικά κίνητρα έμειναν αγάμητοι μέχρι τά 40 +++ ....

Αλλος γιατί ήταν χοντρός καί ντρέπονταν ..... άλλος γιατί ήταν ψιλοάσχημος .....

άλλος γιατί ακόμα δέ βρίσκει τί νά πεί .... άλλος γιατί νομίζει ότι τό χει μικρό .... άλλος γιατί φοβάται τίς γυναίκες ....

άλλη γιατί ντρέπεται νά ξεγυμνωθεί ....άλλη γιατί έχει αγοραφοβίες .... άλλη από γυναικεία ψυχρότητα χαρακτήρα .....

άλλη γιατί ήταν δύσκολη .... άλλη γιατί περίμενε τόν ιδανικό ..... άλλη τόν πλούσιο πρίγκηπα .....

άλλη επειδή ο πρώτος της έρωτας τήν απόρριψε ..... Φρίκη ... Φρίκη ..... Φρίκη ανείπωτη ....

40ρης χωριάτης μή βρίσκοντας τελικά γυναίκα .... νά τού κάθεται η Μάνα του ..... έτος 2015 .... Φρίκη καί Τρέλλα .....

Αντί τό σχολείο νά προετοιμάζει μέ Ψυχολόγους τά παιδιά .... τά αφήνει έρμαια .... στήν Τραγικότητα ......

Καταλήγοντας νά σού λέει η άλλη .... καλύτερα ΜΟΝΗ ΜΟΥ ..... μέ τή γάτα μου ..... απορρίπτοντας τή Ζωή κ τόν Έρωτα .....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 10 Δεκ 2018, 20:52

Και εγώ αυτά βλέπω στη γενιά μου. Μια άρρωστη κατάσταση που πηγάζει από την προηγούμενη γενιά. Όχι ότι γνωρίζω την προσωπική ζωή του καθενός, αλλά βλέπεις μάνες να κολλάνε στις κόρες σαν τσιμπούρια και αυτές να το δέχονται αν και σπουδαγμένες, άντρες (χωρίς κανένα πρόβλημα) να μην βρίσκουν γυναίκες, μιζέρια και μια κακή νοοτροπία που προέρχεται μεν από τους γονείς, αλλά οι απόγονοι την εντείνουν με το να κάθονται στην πατρική στέγη, για μια ευκολία και για να έχουν τον μισθό τους για τα δικά τους και όχι για τις βασικές ανάγκες, μη βλέποντας ότι έτσι γίνονται υποχείρια αυτών που τους τα παρέχουν.
Αλλά και αυτούς που πορεύονται χωρίς βοήθεια βρίσκουν τρόπο να τους διαλύουν. Στην Ελλάδα αυτά, σε άλλες χώρες έχουν άλλες νοοτροπίες.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 10 Δεκ 2018, 21:05

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2018, 20:25
απορρίπτοντας τή Ζωή κ τόν Έρωτα
Η απόρριψη του έρωτα είναι ο μόνος αποτελεσματικός τρόπος ταξικής πάλης.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 10 Δεκ 2018, 21:21

άλλη γιατί ήταν δύσκολη .... άλλη γιατί περίμενε τόν ιδανικό ..... άλλη τόν πλούσιο πρίγκηπα .....
Όχι και τον πλούσιο πρίγκιπα αλλά όχι και τον Πακιστανό.
Πιστεύω ότι αν μάθουμε τι χρήμα ήταν αυτό το δανεικό και πως διανεμήθηκε και αξιοποιήθηκε, θα βγούμε με τις καραμπίνες και τα δίκανα στους δρόμους. Όχι ότι τα πάντα είναι χρήμα, αλλά είναι πολλά και η κλοπή είναι έγκλημα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Δεκ 2018, 21:37

blackpaint έγραψε:
09 Δεκ 2018, 19:35
οι ασεξουαλς επισης υφιστανται μπουλινγκ απο ατομα που δεν καταλαβαινουν πως δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι τις ιδιες σεξουαλικες ορμες και πως αυτο δεν ειναι απαραιτητα αποτελεσμα καποιας ψυχολογικης παθησης. Υπαρχουν απλα ανθρωποι που ειναι ετσι.
Πόσο ασεξουαλ δλδ;;;

Μπορεί κάποιος να το έχει ανάγκη κάθε μέρα και κάποιος άλλος κάθε βδομάδα αλλά εντελώς τελείως πώς γίνεται να μην το θες καθόλου;;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 11 Δεκ 2018, 02:20

Gherschaagk έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:37
blackpaint έγραψε:
09 Δεκ 2018, 19:35
οι ασεξουαλς επισης υφιστανται μπουλινγκ απο ατομα που δεν καταλαβαινουν πως δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι τις ιδιες σεξουαλικες ορμες και πως αυτο δεν ειναι απαραιτητα αποτελεσμα καποιας ψυχολογικης παθησης. Υπαρχουν απλα ανθρωποι που ειναι ετσι.
Πόσο ασεξουαλ δλδ;;;

Μπορεί κάποιος να το έχει ανάγκη κάθε μέρα και κάποιος άλλος κάθε βδομάδα αλλά εντελώς τελείως πώς γίνεται να μην το θες καθόλου;;;
Πιστεύω τα ασεξουαλ άτομα έχουν κάποιο ορμονικό πρόβλημα

ritzeri

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 11 Δεκ 2018, 02:34

25αρα παρθένα ίσον τζακποτ .
Ειδικα αν είναι Γεωργιανη χωρίς συγγενείς ή μουσλιμ.

Για Ελληνίδα είναι ρισκο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ritzeri την 11 Δεκ 2018, 09:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 11 Δεκ 2018, 08:53

Souvlatzis έγραψε:
11 Δεκ 2018, 02:20
Gherschaagk έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:37
blackpaint έγραψε:
09 Δεκ 2018, 19:35
οι ασεξουαλς επισης υφιστανται μπουλινγκ απο ατομα που δεν καταλαβαινουν πως δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι τις ιδιες σεξουαλικες ορμες και πως αυτο δεν ειναι απαραιτητα αποτελεσμα καποιας ψυχολογικης παθησης. Υπαρχουν απλα ανθρωποι που ειναι ετσι.
Πόσο ασεξουαλ δλδ;;;

Μπορεί κάποιος να το έχει ανάγκη κάθε μέρα και κάποιος άλλος κάθε βδομάδα αλλά εντελώς τελείως πώς γίνεται να μην το θες καθόλου;;;
Πιστεύω τα ασεξουαλ άτομα έχουν κάποιο ορμονικό πρόβλημα
Ή παίρνουν ψυχοφάρμακα. Έπαιρνα ελάχιστη ποσότητα για κάποια χρόνια και δεν είχα λίμπιντο. Βασικά τις ορμόνες αλλάζουν. Αντί για γκόμενο/γκόμενα ψυχοφάρμακα. Γιατί πιστεύω ότι εκτός από αυτούς που έχουν κάποιο εκ' γενετής ψυχικό θέμα, σχιζοφρένεια δηλαδή, οι υπόλοιποι εμφανίζουν τέτοια θέματα λόγω κοινωνικού αποκλεισμού, φτώχειας και σεξουαλικού αποκλεισμού φυσικά.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Δεκ 2018, 09:39

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2018, 20:25
.
Δείχνετε νά μήν γνωρίζεται τήν πραγματική πραγματικότητα παίδες ....

Η Ζωή είναι χίλιες φορές πιό πουτάνα από μάς .....

Είχα γνωστούς καί γνωστές πού μέ διαφορετικά κίνητρα έμειναν αγάμητοι μέχρι τά 40 +++ ....

Αλλος γιατί ήταν χοντρός καί ντρέπονταν ..... άλλος γιατί ήταν ψιλοάσχημος .....

άλλος γιατί ακόμα δέ βρίσκει τί νά πεί .... άλλος γιατί νομίζει ότι τό χει μικρό .... άλλος γιατί φοβάται τίς γυναίκες ....

άλλη γιατί ντρέπεται νά ξεγυμνωθεί ....άλλη γιατί έχει αγοραφοβίες .... άλλη από γυναικεία ψυχρότητα χαρακτήρα .....

άλλη γιατί ήταν δύσκολη .... άλλη γιατί περίμενε τόν ιδανικό ..... άλλη τόν πλούσιο πρίγκηπα .....

άλλη επειδή ο πρώτος της έρωτας τήν απόρριψε ..... Φρίκη ... Φρίκη ..... Φρίκη ανείπωτη ....

40ρης χωριάτης μή βρίσκοντας τελικά γυναίκα .... νά τού κάθεται η Μάνα του ..... έτος 2015 .... Φρίκη καί Τρέλλα .....

Αντί τό σχολείο νά προετοιμάζει μέ Ψυχολόγους τά παιδιά .... τά αφήνει έρμαια .... στήν Τραγικότητα ......

Καταλήγοντας νά σού λέει η άλλη .... καλύτερα ΜΟΝΗ ΜΟΥ ..... μέ τή γάτα μου ..... απορρίπτοντας τή Ζωή κ τόν Έρωτα .....

.
που ζειτε ορε; η, που ζω εγω;

δεν νομιζω να εχω συναντησει ποτε μου ανθρωπο, οποιουδηποτε φυλου, να ειναι παρθενος πανω απο τα 17. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Kostis
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: 20 Σεπ 2018, 22:16

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kostis » 11 Δεκ 2018, 09:45

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2018, 20:25
.
Δείχνετε νά μήν γνωρίζεται τήν πραγματική πραγματικότητα παίδες ....

Η Ζωή είναι χίλιες φορές πιό πουτάνα από μάς .....

Είχα γνωστούς καί γνωστές πού μέ διαφορετικά κίνητρα έμειναν αγάμητοι μέχρι τά 40 +++ ....

Αλλος γιατί ήταν χοντρός καί ντρέπονταν ..... άλλος γιατί ήταν ψιλοάσχημος .....

άλλος γιατί ακόμα δέ βρίσκει τί νά πεί .... άλλος γιατί νομίζει ότι τό χει μικρό .... άλλος γιατί φοβάται τίς γυναίκες ....

άλλη γιατί ντρέπεται νά ξεγυμνωθεί ....άλλη γιατί έχει αγοραφοβίες .... άλλη από γυναικεία ψυχρότητα χαρακτήρα .....

άλλη γιατί ήταν δύσκολη .... άλλη γιατί περίμενε τόν ιδανικό ..... άλλη τόν πλούσιο πρίγκηπα .....

άλλη επειδή ο πρώτος της έρωτας τήν απόρριψε ..... Φρίκη ... Φρίκη ..... Φρίκη ανείπωτη ....

40ρης χωριάτης μή βρίσκοντας τελικά γυναίκα .... νά τού κάθεται η Μάνα του ..... έτος 2015 .... Φρίκη καί Τρέλλα .....

Αντί τό σχολείο νά προετοιμάζει μέ Ψυχολόγους τά παιδιά .... τά αφήνει έρμαια .... στήν Τραγικότητα ......

Καταλήγοντας νά σού λέει η άλλη .... καλύτερα ΜΟΝΗ ΜΟΥ ..... μέ τή γάτα μου ..... απορρίπτοντας τή Ζωή κ τόν Έρωτα .....
.
Σίγουρα Πυργιωτης ηταν

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 11 Δεκ 2018, 13:23

Kostis έγραψε:
11 Δεκ 2018, 09:45
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
10 Δεκ 2018, 20:25
.
Δείχνετε νά μήν γνωρίζεται τήν πραγματική πραγματικότητα παίδες ....

Η Ζωή είναι χίλιες φορές πιό πουτάνα από μάς .....

Είχα γνωστούς καί γνωστές πού μέ διαφορετικά κίνητρα έμειναν αγάμητοι μέχρι τά 40 +++ ....

Αλλος γιατί ήταν χοντρός καί ντρέπονταν ..... άλλος γιατί ήταν ψιλοάσχημος .....

άλλος γιατί ακόμα δέ βρίσκει τί νά πεί .... άλλος γιατί νομίζει ότι τό χει μικρό .... άλλος γιατί φοβάται τίς γυναίκες ....

άλλη γιατί ντρέπεται νά ξεγυμνωθεί ....άλλη γιατί έχει αγοραφοβίες .... άλλη από γυναικεία ψυχρότητα χαρακτήρα .....

άλλη γιατί ήταν δύσκολη .... άλλη γιατί περίμενε τόν ιδανικό ..... άλλη τόν πλούσιο πρίγκηπα .....

άλλη επειδή ο πρώτος της έρωτας τήν απόρριψε ..... Φρίκη ... Φρίκη ..... Φρίκη ανείπωτη ....

40ρης χωριάτης μή βρίσκοντας τελικά γυναίκα .... νά τού κάθεται η Μάνα του ..... έτος 2015 .... Φρίκη καί Τρέλλα .....

Αντί τό σχολείο νά προετοιμάζει μέ Ψυχολόγους τά παιδιά .... τά αφήνει έρμαια .... στήν Τραγικότητα ......

Καταλήγοντας νά σού λέει η άλλη .... καλύτερα ΜΟΝΗ ΜΟΥ ..... μέ τή γάτα μου ..... απορρίπτοντας τή Ζωή κ τόν Έρωτα .....
.
Σίγουρα Πυργιωτης ηταν
.
Λάκων από τά Βατικιώτικα .....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Πώς θα σας φαινόταν αν μία κοπέλα 25 χρονών ήταν παρθένα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 11 Δεκ 2018, 13:41

Antares έγραψε:
10 Δεκ 2018, 21:21
άλλη γιατί ήταν δύσκολη .... άλλη γιατί περίμενε τόν ιδανικό ..... άλλη τόν πλούσιο πρίγκηπα .....
Όχι και τον πλούσιο πρίγκιπα αλλά όχι και τον Πακιστανό.
Πιστεύω ότι αν μάθουμε τι χρήμα ήταν αυτό το δανεικό και πως διανεμήθηκε και αξιοποιήθηκε, θα βγούμε με τις καραμπίνες και τα δίκανα στους δρόμους. Όχι ότι τα πάντα είναι χρήμα, αλλά είναι πολλά και η κλοπή είναι έγκλημα.
.
Η συμβουλή τής Μανούλας είναι νά βρείς έναν πλούσιο ......

Καί η δική μου γνωστή ήταν καί 100 κίλος καί αμόρφωτη καί ψιλοτρακαρισμένη στή φάτσα .....

αλλά η συμβουλή τής μαμάς γιά πλούσιο .... Τύφλα καί Τρέλλα .....

Ως πρός τίς καραμπίνες καί τά δίκανα η αποψή μου είναι αυτή πού είχε ο Κάφκα ....

Σάν ασφαλιστής πού ήταν καί τόν επισκέπτονταν ανάπηροι από εργατικά ατυχήματα .....

δίνοντας 3 ψίχουλα αποζημίωση για τό κομμένο χέρι τους ..... αναρωτιώνταν ...... γιατί δέν τόν/μάς σκοτώνουν .....

Κανονικά τά παιδιά καί οι νέοι άν ήξεραν ..... θάπρεπε να μάς δικάσουν γιά Εσχάτη Προδοσία 4άρων Γενεών ....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών