Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15529
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 13 Δεκ 2018, 20:49

Sid Vicious έγραψε:
13 Δεκ 2018, 16:06
aLiCat έγραψε:
13 Δεκ 2018, 01:23
Sid Vicious έγραψε:
13 Δεκ 2018, 00:32

Dasein ;;;
[img]https://i.postimg.cc/6QL2kVSQ/e-03 ... .gif[/img]
Θα θέλαμε να πούμε πως ξεχάσατε κάτι. Πιστευούμε, κι ας γίνει κατανοητή η πρωτοβουλία μας αυτή, πως πληρέστερο θα ήταν:

θυμίζει απόσπασμα από το " Έρωτας Στα Χρόνια Της Χολέρας" του Κολομμβιανού φοιτητή νομικής Γαβριήλου Γκαρσία Μάρκεζ (1927-2014), με την αποπλάνηση του νεαρού Φλορεντίνο μέσα στην καμπίνα του πλοίου για πρώτη φορά μετά από 51 χρόνια, 9 μήνες και 4 ημέρες.
Σωστό το πρώτο σκέλος της παρατήρησης, ήταν παράλειψή μου η μη αναφορά στον συγγραφέα.
Όμως το δεύτερο είναι ανακριβές, καθότι δεν αναφερόμουν στο ταξίδι με το πλοίο "Καινούργια Πίστη" του Φλορεντίνο με την αγαπημένη του Φερμίνα Δάσα και το σμίξιμό τους ύστερα από 51 χρόνια, 9 μήνες και 4 ημέρες, αλλά στο ταξίδι που έκανε ως νεαρός ο Φλορεντίνο Αρίσα στη Βίλια δε Λέιβα, όπου τον έστειλε ο θείος του να δουλέψει ως τηλεγραφητής. Εκεί όπου έχασε την παρθενιά του από μια άγνωστη γυναίκα, σε μια κατασκότεινη καμπίνα του ποταμόπλοιου.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Δεκ 2018, 21:37

ST48410 έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:58
Φρέσκα νέα

https://www.protothema.gr/life-style/Go ... vraki-tis/

«Απ’την αρχή! Έλαβα ένα μήνυμα στα direct του Instagram. Ένας άνδρας μετά από ένα like και ένα follow, μου έστειλε μήνυμα..μου έστειλε « Καλημέρα !τι κάνεις εσύ;»…λες και έχει καιρό να ακούσει νέα μου…λες και είμαστε φίλοι ή συνεργάτες ή γνωστοί ή πρώην….η όλα μαζί τα προηγούμενα…Ατύχησε όμως γιατί τίποτα από όλα αυτά δεν είναι- συν ότι αυτή τη φορά δεν διάβασε το μήνυμα κάποια που ίσως και να έσκιζε το βρακί της για κάποιον που κλωτσάει μια μπάλα, διακρίνεται και αμείβεται υψηλά.

Όπως και να ‘χει το θέμα δεν είναι προσωπικό καθώς δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για την καριέρα του ανθρώπου αυτού και το σημερινό αποτελεί το γνωστό κερασάκι. Με τον τρόπο που του απάντησα μπορεί να έχασα την ευκαιρία μου να με καλέσει vip στα μπουζούκια την επόμενη Κυριακή ή κάποια άλλη Κυριακή και να γνωριστούμε(εικάζω την έκβαση της γνωριμίας βάσει της εμπειρίας μου σε παρόμοια περιστατικά)…. απεναντίας μου είπε «είσαι άρρωστη που ανέβασες τη συνομιλία μας θα κινηθώ δικαστικώς»…Θα μπορούσε να μου ζητήσει ταπεινά να το κατεβάσω ..όμως όχι ήθελε να με κάνει να φοβηθώ να νιώσω ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕ…κοινοποίησα τη συνομιλία οπως πολύ συχνά κάνω σε περιπτώσεις που με εξοργίζουν.Δεν ήθελα να κάνω κάποια διάκριση επειδή είναι επώνυμος. Εχω ξεχειλίσει από ολα αυτά τα καθημερινά.Ίσα ίσα ενας λόγος παραπάνω περίμενα αυτός ο διάσημος να υποπτεύεται τι περνάω κάθε μέρα….Έχω σιχαθεί όλη αυτή την ευκολία και το θράσος μερικών και ότι πω παρακάτω αφορά τους άνδρες που έστω και μια φορά έχουν εκμεταλλευτεί την εκ φύσεως υπεροχή του ανδρικού τους φύλου ως προς τη δυνατότητα του να επιβάλλεται ΣΩΜΑΤΙΚΑ στο γυναικείο. Είμαι μια γυναίκα. Είμαι μια γυναίκα 29 χρόνων που από πάντα δεχόμουν σεξιστικά σχόλια, σεξιστικές απειλές, ματιές με λαγνεία να με ξεβρακώνουν, βρισιές πολλές μια συνεχόμενη απειλή στην ατμόσφαιρα από ανδρικά μόρια γύρω μου. Γυναίκα που πνίγεται καθημερινά από επιθετικές φωτογραφίες με ανδρικά μόρια σε στύση με επικεφαλίδες «Κοίτα τι μου έκανες», «θα σε σκίσω μωρή καρ@@λα», «αν δε σε δω να πεθαίνεις από το γ@ να μη με λένε Βασίλη », «Θέλω να σε γα@@σ@ μωρή που@@να» και διάφορα ξερατά με Καλησπέρες,Καλημέρες και σχόλια από ανώμαλους, προβληματικούς. Στο δρόμο να περπατάω και να ακούω λέξεις και φράσεις κάθε μέρα. Ο Θεός «άνδρες» σας έδωσε παραπάνω μύες για να κυνηγάτε τροφή να δημιουργείτε ηπείρους ,να αντέχετε τις κακουχίες, να νικάτε κινδύνους υπεράνθρωπους, να προστατεύετε γυναίκα και παιδί .
Ήμουν 14 όταν παρενοχλήθηκα σεξουαλικά από τον υπάλληλο του δήμου που δούλευε στο μπαλέτο που πήγαινα. Πριν 7 χρόνια ένας μασέρ μου έβαλε χέρι και όταν τον σταμάτησα μου είπε «Έλα αφού σε όλες αρέσει» και μετά έκλαιγε για να μην το μάθει η γυναίκα του ..ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΟΙΚΕΙΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ; ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΣΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΤΟ «ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ» ΕΧΕΙ ΠΡΟΘΕΣΗ που είναι ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΗ και δεν την θέλω έχω σιχαθεί.. κάθε φορά που σχολιάζετε και ξερνάτε τις ορέξεις σας πάνω μας, τραυματιζόμαστε δεν κολακευόμαστε. ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΤΙΛΑ. Μην ξεδιπλώνετε άλλο την τραγική πλευρά σας αγόρια και άνδρες. Ψαχτείτε στους ψυχολόγους και δουλέψτε με την πάρτη σας. Αν η μάνα σας, σας κακομεταχειρίστηκε και έχετε βγει σα σκατά θεραπευτείτε please. Μην διαιωνίζετε το πρόβλημα. Όχι άλλη σκατιλα please.

ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΕΣΑ από την ιδιότητα μου ως καλλιτέχνης ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ.ΟΛΟ ΒΟΥΒΑΜΑΡΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ.

Το γεγονός ήταν η αφορμή να μιλήσω. Όλοι το ξέρουν ότι μιλάω ανοιχτά για όλα. Είναι επειδή παρατηρώ και συμπονώ τον άνθρωπο. Θέλω και ελπίζω στην εξέλιξη .Με αγάπη Τραϊάνα Ανανία.
Σβηηηηνννωωωωωωωωωωω
Σπύρο κανε τα κουμάντα σου και φερτηνε εδώ.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

νύχτα

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 13 Δεκ 2018, 22:27

...κοινοποίησα τη συνομιλία οπως πολύ συχνά κάνω σε περιπτώσεις που με εξοργίζουν.Δεν ήθελα να κάνω κάποια διάκριση επειδή είναι επώνυμος. Εχω ξεχειλίσει από ολα αυτά τα καθημερινά.Ίσα ίσα ενας λόγος παραπάνω περίμενα αυτός ο διάσημος να υποπτεύεται τι περνάω κάθε μέρα
:smt005::smt005:


Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Δεκ 2018, 22:47

Με αγάπη Τραϊάνα Ανανία.
Ποιά είστε εσείς κυρία Ανανία που θα μου αποτείνεται την έκφραση:"Με αγάπη"; Σας γνωρίζω απο χθες; Είστε κάποια φίλη; Γνωστή μήπως; Όχι! Ντροπή σας και αίσχος που παίρνεται αυτή την οικοιότητα τοσο βάναυσα, τόσο κτητικά και με τόση αδιαφορία για τα συναισθήματά μου. Δεν θέλω την αγάπη σας κυρία Ανανία, για να είμαστε ξεκάθαροι - δεν θέλω τίποτα από σας εκτός από το να πάυσετε να με παρενοχλείτε με τον σκαιό αυτόν τρόπο.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 14 Δεκ 2018, 01:49

ST48410 έγραψε:
13 Δεκ 2018, 19:00
Νομίζω πως από το παραπάνω γίνεται φανερό πως εκτός από την κίνηση αυτή καθεαυτή η ψυχολογική κατάσταση που βρίσκεται ο δέκτης και οι συνδέσεις που θα κάνει με παρελθοντικά περιστατικά έχουν εξίσου μεγάλη σημασία για το πως θα εκλάβει μια πράξη.
Ακομη εξω ειναι αυτις ο Κυριακος ο Παπαδοπουλος; Νεα περιπτωση sys3x :smt005::smt005:
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 14 Δεκ 2018, 01:56

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Δεκ 2018, 01:49
ST48410 έγραψε:
13 Δεκ 2018, 19:00
Νομίζω πως από το παραπάνω γίνεται φανερό πως εκτός από την κίνηση αυτή καθεαυτή η ψυχολογική κατάσταση που βρίσκεται ο δέκτης και οι συνδέσεις που θα κάνει με παρελθοντικά περιστατικά έχουν εξίσου μεγάλη σημασία για το πως θα εκλάβει μια πράξη.
Ακομη εξω ειναι αυτις ο Κυριακος ο Παπαδοπουλος; Νεα περιπτωση sys3x :smt005::smt005:
Για να πω την αλήθεια η όλη ιστορία μου φαίνεται σαν να θέλει να πει στις φίλες της "βλέπετε, άμα ήθελα τα έφτιαχνα και με ποδοσφαιριστή" αλλιώς δεν είχε κανένα λόγω να δημοσιοποιήσει το όνομα του Παπαδόπουλου ακόμα και αν ήθελε να κάνει ανάρτηση για το περιστατικό. Επίσης πολύ πιθανό θεωρώ και το σενάριο να πρόκειται για ευφάνταστη ιδέα κάποιου μάνατζερ προκειμένου να παίξει στα μέσα. Ωστόσο δεν την ξέρω καθόλου και ίσως την αδικώ.
Γνωρίζει κανείς αν το όνομα της είναι καλλιτεχνικό ή πραγματικό;

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 14 Δεκ 2018, 02:00

«Το όνομά μου βγαίνει από το Τραϊανός. Το Τραϊάνα είναι το θηλυκό. Έτσι έλεγαν τη γιαγιά μου, έτσι με βάφτισαν κι εμένα. Μου αρέσει πολύ, αν και είναι πολύ σπάνιο», είπε η ηθοποιός και πρόσθεσε: «Είμαι γέννημα θρέμμα Βορειοελλαδίτισσα. Έχω καταγωγή από τη Βέροια. Γεννήθηκα όμως στη Θεσσαλονίκη, στο Χαριλάου. Το σπίτι μας ήταν απέναντι από την ντισκοτέκ “Αλυσίδα”».
http://www.thestival.gr/lifestyle/item/ ... apakaliati

Καποιος να της πει οτι οταν λεμε ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ εννοουμε το γηπεδο και οταν λεμε ΣΤΗ ΧΑΡΙΛΑΟΥ εννοουμε την περιοχη
Αντε τωρα με την καθε Τραϊάνα
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Δεκ 2018, 02:06

Σουργελότητα - πρότυπο ελλεηνίδας - το κειμένο της είναι μνημείο του είδους.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Δεκ 2018, 09:07

Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 21:37
ST48410 έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:58
Φρέσκα νέα

https://www.protothema.gr/life-style/Go ... vraki-tis/

«Απ’την αρχή! Έλαβα ένα μήνυμα στα direct του Instagram. Ένας άνδρας μετά από ένα like και ένα follow, μου έστειλε μήνυμα..μου έστειλε « Καλημέρα !τι κάνεις εσύ;»…λες και έχει καιρό να ακούσει νέα μου…λες και είμαστε φίλοι ή συνεργάτες ή γνωστοί ή πρώην….η όλα μαζί τα προηγούμενα…Ατύχησε όμως γιατί τίποτα από όλα αυτά δεν είναι- συν ότι αυτή τη φορά δεν διάβασε το μήνυμα κάποια που ίσως και να έσκιζε το βρακί της για κάποιον που κλωτσάει μια μπάλα, διακρίνεται και αμείβεται υψηλά.

Όπως και να ‘χει το θέμα δεν είναι προσωπικό καθώς δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για την καριέρα του ανθρώπου αυτού και το σημερινό αποτελεί το γνωστό κερασάκι. Με τον τρόπο που του απάντησα μπορεί να έχασα την ευκαιρία μου να με καλέσει vip στα μπουζούκια την επόμενη Κυριακή ή κάποια άλλη Κυριακή και να γνωριστούμε(εικάζω την έκβαση της γνωριμίας βάσει της εμπειρίας μου σε παρόμοια περιστατικά)…. απεναντίας μου είπε «είσαι άρρωστη που ανέβασες τη συνομιλία μας θα κινηθώ δικαστικώς»…Θα μπορούσε να μου ζητήσει ταπεινά να το κατεβάσω ..όμως όχι ήθελε να με κάνει να φοβηθώ να νιώσω ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕ…κοινοποίησα τη συνομιλία οπως πολύ συχνά κάνω σε περιπτώσεις που με εξοργίζουν.Δεν ήθελα να κάνω κάποια διάκριση επειδή είναι επώνυμος. Εχω ξεχειλίσει από ολα αυτά τα καθημερινά.Ίσα ίσα ενας λόγος παραπάνω περίμενα αυτός ο διάσημος να υποπτεύεται τι περνάω κάθε μέρα….Έχω σιχαθεί όλη αυτή την ευκολία και το θράσος μερικών και ότι πω παρακάτω αφορά τους άνδρες που έστω και μια φορά έχουν εκμεταλλευτεί την εκ φύσεως υπεροχή του ανδρικού τους φύλου ως προς τη δυνατότητα του να επιβάλλεται ΣΩΜΑΤΙΚΑ στο γυναικείο. Είμαι μια γυναίκα. Είμαι μια γυναίκα 29 χρόνων που από πάντα δεχόμουν σεξιστικά σχόλια, σεξιστικές απειλές, ματιές με λαγνεία να με ξεβρακώνουν, βρισιές πολλές μια συνεχόμενη απειλή στην ατμόσφαιρα από ανδρικά μόρια γύρω μου. Γυναίκα που πνίγεται καθημερινά από επιθετικές φωτογραφίες με ανδρικά μόρια σε στύση με επικεφαλίδες «Κοίτα τι μου έκανες», «θα σε σκίσω μωρή καρ@@λα», «αν δε σε δω να πεθαίνεις από το γ@ να μη με λένε Βασίλη », «Θέλω να σε γα@@σ@ μωρή που@@να» και διάφορα ξερατά με Καλησπέρες,Καλημέρες και σχόλια από ανώμαλους, προβληματικούς. Στο δρόμο να περπατάω και να ακούω λέξεις και φράσεις κάθε μέρα. Ο Θεός «άνδρες» σας έδωσε παραπάνω μύες για να κυνηγάτε τροφή να δημιουργείτε ηπείρους ,να αντέχετε τις κακουχίες, να νικάτε κινδύνους υπεράνθρωπους, να προστατεύετε γυναίκα και παιδί .
Ήμουν 14 όταν παρενοχλήθηκα σεξουαλικά από τον υπάλληλο του δήμου που δούλευε στο μπαλέτο που πήγαινα. Πριν 7 χρόνια ένας μασέρ μου έβαλε χέρι και όταν τον σταμάτησα μου είπε «Έλα αφού σε όλες αρέσει» και μετά έκλαιγε για να μην το μάθει η γυναίκα του ..ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΟΙΚΕΙΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ; ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΣΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΤΟ «ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ» ΕΧΕΙ ΠΡΟΘΕΣΗ που είναι ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΗ και δεν την θέλω έχω σιχαθεί.. κάθε φορά που σχολιάζετε και ξερνάτε τις ορέξεις σας πάνω μας, τραυματιζόμαστε δεν κολακευόμαστε. ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΤΙΛΑ. Μην ξεδιπλώνετε άλλο την τραγική πλευρά σας αγόρια και άνδρες. Ψαχτείτε στους ψυχολόγους και δουλέψτε με την πάρτη σας. Αν η μάνα σας, σας κακομεταχειρίστηκε και έχετε βγει σα σκατά θεραπευτείτε please. Μην διαιωνίζετε το πρόβλημα. Όχι άλλη σκατιλα please.

ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΕΣΑ από την ιδιότητα μου ως καλλιτέχνης ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ.ΟΛΟ ΒΟΥΒΑΜΑΡΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ.

Το γεγονός ήταν η αφορμή να μιλήσω. Όλοι το ξέρουν ότι μιλάω ανοιχτά για όλα. Είναι επειδή παρατηρώ και συμπονώ τον άνθρωπο. Θέλω και ελπίζω στην εξέλιξη .Με αγάπη Τραϊάνα Ανανία.
Σβηηηηνννωωωωωωωωωωω
Σπύρο κανε τα κουμάντα σου και φερτηνε εδώ.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
στηριζω. η φεμ πτερυγα του πχορουμ χρειαζεται μια καποια ενισχυση.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14558
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 14 Δεκ 2018, 11:43

Πωπω την φανταζεστε αυτη στο φορουμ?
Τελικα ειμαστε πολυ τυχεροι.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Δεκ 2018, 11:57

Daje έγραψε:
14 Δεκ 2018, 11:43
Πωπω την φανταζεστε αυτη στο φορουμ?
Τελικα ειμαστε πολυ τυχεροι.
Νομίζεις....
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Γκιώνης
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 11:41
Phorum.gr user: Γκιώνης

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκιώνης » 14 Δεκ 2018, 11:59

Ανανία στο πχόρουμ χθες!
Γραμματέας του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Δεκ 2018, 12:00

Αγις έγραψε:
14 Δεκ 2018, 11:57
Daje έγραψε:
14 Δεκ 2018, 11:43
Πωπω την φανταζεστε αυτη στο φορουμ?
Τελικα ειμαστε πολυ τυχεροι.
Νομίζεις....
:lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 14 Δεκ 2018, 12:04

Εξαιρώντας προφανείς περιπτώσεις stalking, βρισίματος κλπ, στις υπόλοιπες η διαφορά είναι ότι η παρενόχληση χρησιμοποιεί την εξουσία ή εν πάση περιπτώσει την αυξημένη δυνατότητα του παρενοχλητή να το χοντρύνει χωρίς αντίστοιχη δυνατότητα του παρενοχλούμενου να του πει να πάει να γαμηθεί.

Για παράδειγμα στη μπαργούμαν από τον πελάτη είναι παρενόχληση γιατί είναι υποχρεωμένη να χαμογελάει ό,τι μαλακία και να της λες.

Στους εργασιακούς χώρους από προϊστάμενο σε υφιστάμενο είναι πάντα παρενόχληση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών