Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Εχετε χουφτωσει στο δρομο ΜΜΜ κλπ

ΝΑΙ
29
51%
ΟΧΙ
28
49%
 
Σύνολο ψήφων: 57

casper quantum

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από casper quantum » 17 Δεκ 2018, 20:51

vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 18:07
hellegennes έγραψε:
17 Δεκ 2018, 10:57
Βλέπω ότι μερικοί είτε δεν έχουν την διάθεση είτε την απαραίτητη νοημοσύνη να καταλαβαίνουν τι γράφω. Θέλω να πιστεύω το πρώτο. Να σηκώσει το χέρι ψηλά όποιος κατάλαβε ότι έχω χουφτώσει ή θα χούφτωνα ποτέ άγνωστο άνθρωπο και μάλιστα δημόσια ή έστω ότι το επικροτώ.
Ηρέμησε :e045:
Μόνο ο Ορέστης είναι επικίνδυνος.
Εγώ τον έκανα ιγκνορ.
:o τι έχεις πει/κάνει ρε Ορέστη και σε θεωρούνε επικίνδυνο;!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Δεκ 2018, 21:26

Αγις έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:34
enaon έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:28
το ερώτημα για εμένα είναι δύσκολο, να δω το βιμπερ για τον γγ ή να αρχίσω το τρέιλερ με τον χελι σαν γουλβερινε σε ομάδα διαλογισμού με αυτό τον καφέ και τα ποπκορν του άγι; :102:
Δες κατι χαλαρό κ διασκεδαστικό - προτείνω '' Chicken Run ''
Αυτοβιογραφία;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22576
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 17 Δεκ 2018, 21:27

Αγις έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:34
Δες κατι χαλαρό κ διασκεδαστικό - προτείνω '' Chicken Run ''
χαχα, το έχω μάθει απ'έξω αυτό, είναι αρχαίο αλλά τρομερό ναι :)

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9986
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 17 Δεκ 2018, 22:24

casper quantum έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:51
vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 18:07
hellegennes έγραψε:
17 Δεκ 2018, 10:57
Βλέπω ότι μερικοί είτε δεν έχουν την διάθεση είτε την απαραίτητη νοημοσύνη να καταλαβαίνουν τι γράφω. Θέλω να πιστεύω το πρώτο. Να σηκώσει το χέρι ψηλά όποιος κατάλαβε ότι έχω χουφτώσει ή θα χούφτωνα ποτέ άγνωστο άνθρωπο και μάλιστα δημόσια ή έστω ότι το επικροτώ.
Ηρέμησε :e045:
Μόνο ο Ορέστης είναι επικίνδυνος.
Εγώ τον έκανα ιγκνορ.
:o τι έχεις πει/κάνει ρε Ορέστη και σε θεωρούνε επικίνδυνο;!
Anonymous @ Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;
Πρόσεχε!!!
Να φοράς τσίγκινο βρακάκι, όταν μπαίνεις στο πχόρουμ!
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Δεκ 2018, 22:44

vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:24
casper quantum έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:51
vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 18:07

Ηρέμησε :e045:
Μόνο ο Ορέστης είναι επικίνδυνος.
Εγώ τον έκανα ιγκνορ.
:o τι έχεις πει/κάνει ρε Ορέστη και σε θεωρούνε επικίνδυνο;!
Anonymous @ Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;
Πρόσεχε!!!
Να φοράς τσίγκινο βρακάκι, όταν μπαίνεις στο πχόρουμ!
Απο το μνμ της παραπομπής - σημειώνω οτι συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενα για την ''Διαχυτικότητα '' - κ ελπίζω να κανουν την εμφανιση τους οι υπέρμαχοι του ''οκσξω καρδιά'' και του '' είμαστε Μεσογειακοί αθρώπινοι '' :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37813
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Δεκ 2018, 22:46

Αγις έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:44
vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:24
casper quantum έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:51


:o τι έχεις πει/κάνει ρε Ορέστη και σε θεωρούνε επικίνδυνο;!
Anonymous @ Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;
Πρόσεχε!!!
Να φοράς τσίγκινο βρακάκι, όταν μπαίνεις στο πχόρουμ!
Απο το μνμ της παραπομπής - σημειώνω οτι συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενα για την ''Διαχυτικότητα '' - κ ελπίζω να κανουν την εμφανιση τους οι υπέρμαχοι του ''οκσξω καρδιά'' και του '' είμαστε Μεσογειακοί αθρώπινοι αθρωπινοί'' :003:
φιξντ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Δεκ 2018, 01:01

sys3x έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:46
Αγις έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:44
vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:24

Anonymous @ Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;
Πρόσεχε!!!
Να φοράς τσίγκινο βρακάκι, όταν μπαίνεις στο πχόρουμ!
Απο το μνμ της παραπομπής - σημειώνω οτι συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενα για την ''Διαχυτικότητα '' - κ ελπίζω να κανουν την εμφανιση τους οι υπέρμαχοι του ''οκσξω καρδιά'' και του '' είμαστε Μεσογειακοί αθρώπινοι αθρωπινοί'' :003:
φιξντ.
Σωστά - ευχαριστω για τη διορθωση.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Ορέστης 35

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 19 Δεκ 2018, 03:03

casper quantum έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:51
vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 18:07
hellegennes έγραψε:
17 Δεκ 2018, 10:57
Βλέπω ότι μερικοί είτε δεν έχουν την διάθεση είτε την απαραίτητη νοημοσύνη να καταλαβαίνουν τι γράφω. Θέλω να πιστεύω το πρώτο. Να σηκώσει το χέρι ψηλά όποιος κατάλαβε ότι έχω χουφτώσει ή θα χούφτωνα ποτέ άγνωστο άνθρωπο και μάλιστα δημόσια ή έστω ότι το επικροτώ.
Ηρέμησε :e045:
Μόνο ο Ορέστης είναι επικίνδυνος.
Εγώ τον έκανα ιγκνορ.
:o τι έχεις πει/κάνει ρε Ορέστη και σε θεωρούνε επικίνδυνο;!
Ασε βρε κασπερακι! Αυτοι οι αθεοφοβοι σε λιγο θα βγαλουν ανωμαλο και τον Εμπειρικο!



:003:

Χμμμ λογοκριμενη η απαγγελια.
Mια μέρα που κατέβαινα στην οδόν των Φιλελλήνων, μαλάκωνε η άσφαλτος κάτω απ' τα πόδια και από τα δένδρα της πλατείας ηκούοντο τζιτζίκια, μέσ' στην καρδιά των Aθηνών, μέσ' στην καρδιά του θέρους.
Παρά την υψηλήν θερμοκρασίαν, η κίνησις ήτο ζωηρά. Aίφνης μία κηδεία πέρασε. Oπίσω της ακολουθούσαν πέντε-έξη αυτοκίνητα με μελανειμονούσας, και ενώ στα αυτιά μου έφθαναν ριπαί πνιγμένων θρήνων, για μια στιγμή η κίνησις διεκόπη. Tότε, μερικοί από μας (άγνωστοι μεταξύ μας μέσ' στο πλήθος) με άγχος κοιταχθήκαμε στα μάτια, ο ένας του άλλου προσπαθώντας την σκέψι να μαντεύση. Έπειτα, διαμιάς, ως μία επέλασις πυκνών κυμάτων, η κίνησις εξηκολούθησε.
Ήτο Iούλιος. Eις την οδόν διήρχοντο τα λεωφορεία, κατάμεστα από ιδρωμένον κόσμο ― από άνδρας λογής-λογής, κούρους λιγνούς και άρρενας βαρείς, μυστακοφόρους, από οικοκυράς χονδράς, ή σκελετώδεις, και από πολλάς νεάνιδας και μαθητρίας, εις των οποίων τους σφικτούς γλουτούς και τα σφύζοντα στήθη, πολλοί εκ των συνωθουμένων, ως ήτο φυσικόν, επάσχιζαν (όλοι φλεγόμενοι, όλοι στητοί ως Hρακλείς ροπαλοφόροι) να κάμουν με στόματα ανοικτά και μάτια ονειροπόλα, τας συνήθεις εις παρομοίους χώρους επαφάς, τας τόσον βαρυσημάντους και τελετουργικάς, άπαντες προσποιούμενοι ότι τυχαίως, ως εκ του συνωστισμού, εγίνοντο επί των σφαιρικών θελγήτρων των δεκτικών μαθητριών και κορασίδων αυταί αι σκόπιμοι και εκστατικοί μέσα εις τα οχήματα επαφαί - ψαύσεις, συνθλίψεις και προστρίψεις
.
Nαι, ήτο Iούλιος· και όχι μόνον η οδός των Φιλελλήνων, μα και η Nτάπια του Mεσολογγιού και ο Mαραθών και οι Φαλλοί της Δήλου επάλλοντο σφύζοντες στο φως, όπως στου Mεξικού τας αυχμηράς εκτάσεις πάλλονται ευθυτενείς οι κάκτοι της ερήμου, στην μυστηριακή σιγή που περιβάλλει τας πυραμίδας των Aζτέκων.
Tο θερμόμετρον ανήρχετο συνεχώς. Δεν ήτο θάλπος, αλλά ζέστη - η ζέστη που την γεννά το κάθετο λιοπύρι. Kαι όμως, παρά τον καύσωνα και την γοργήν αναπνοήν των πνευστιώντων, παρά την διέλευσιν της νεκρικής πομπής προ ολίγου, κανείς διαβάτης δεν ησθάνετο βαρύς, ούτε εγώ, παρ' όλον ότι εφλέγετο ο δρόμος. Kάτι σαν τέττιξ ζωηρός μέσ' στην ψυχή μου, με ηνάγκαζε να προχωρώ, με βήμα ελαφρόν υψίσυχνον. Tα πάντα ήσαν τριγύρω μου εναργή, απτά και δια της οράσεως ακόμη, και όμως, συγχρόνως, σχεδόν εξαϋλούντο μέσα στον καύσωνα τα πάντα - οι άνθρωποι και τα κτίσματα - τόσον πολύ, που και η λύπη ακόμη ενίων τεθλιμμένων, λες και εξητμίζετο σχεδόν ολοσχερώς, υπό το ίσον φως.
Tότε εγώ, με ισχυρόν παλμόν καρδίας, σταμάτησα για μια στιγμή, ακίνητος μέσα στο πλήθος, ως άνθρωπος που δέχεται αποκάλυψιν ακαριαίαν, ή ως κάποιος που βλέπει να γίνεται μπροστά του ένα θαύμα και ανέκραξα κάθιδρως:
"Θεέ ! O καύσων αυτός χρειάζεται για να υπάρξη τέτοιο φως ! Tο φως αυτό χρειάζεται, μια μέρα για να γίνη μια δόξα κοινή, μια δόξα πανανθρώπινη, η δόξα των Eλλήνων, που πρώτοι, θαρρώ, αυτοί, στον κόσμον εδώ κάτω, έκαμαν οίστρο της ζωής τον φόβο του θανάτου".

Ορέστης 35

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 19 Δεκ 2018, 03:24

Πριν 20 χρονια στην κρατικη τηλεοραση παιζοταν εκπομπη χουφτωματος. Μου ειχε κανει εντυπωση ποσα μπορουσε να κανει ενας καραφλας χωρις αντιδραση επειδη κρατουσε ενα ματσουκι... Στο τελος βεβαια πρεπει να εφαγε καποια μηνυση. Τον θυμαμαι στη Σεμινα να λεει "Ειναι κακο που μου αρεσουν οι γυναικες;"

Υ.γ.Συνολο ψηφων 37. Πρεπει να εχουν ψηφισει ολοι οι ενεργοι χρηστες. Το φορουμ βρισκεται σε διχασμο, με τους μαλλον αμετανοητους ψηφορους του ΝΑΙ να διατηρουν μικρο προβαδισμα.

Ορέστης 35

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 19 Δεκ 2018, 03:26

:smt005:

Εικόνα

Αφιερωμενο στους εχθρους μου.

Ορέστης 35

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 19 Δεκ 2018, 04:08

Ο Κωνσταντινος με τις 38 δημοσιευσεις ειχε να μπει στο φορουμ απο τις 29 Ιουλιου και μπηκε τωρα για να γραψει 11 ποστ σε αυτο το θεμα.

Να ποιος φερνει κοσμο στο πχορουμ. :D

νύχτα

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 19 Δεκ 2018, 06:51

Ορέστης 35 έγραψε:
19 Δεκ 2018, 03:26
:smt005:

Εικόνα

Αφιερωμενο στους εχθρους μου.
οι οποίοι δεν έχουν πολύ καλή αίσθηση προσανατολισμού
νύχτα έγραψε:
18 Δεκ 2018, 06:49
οφείλω μία συγγνώμη στον Ορέστη, στην περίπτωση που τον παρεξήγησα

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22576
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 19 Δεκ 2018, 06:52

νύχτα έγραψε:
19 Δεκ 2018, 06:51
οι οποίοι δεν έχουν πολύ καλή αίσθηση προσανατολισμού
:)

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 19 Δεκ 2018, 15:55

vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 22:24
casper quantum έγραψε:
17 Δεκ 2018, 20:51
vagabondo έγραψε:
17 Δεκ 2018, 18:07

Ηρέμησε :e045:
Μόνο ο Ορέστης είναι επικίνδυνος.
Εγώ τον έκανα ιγκνορ.
:o τι έχεις πει/κάνει ρε Ορέστη και σε θεωρούνε επικίνδυνο;!
Anonymous @ Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;
Πρόσεχε!!!
Να φοράς τσίγκινο βρακάκι, όταν μπαίνεις στο πχόρουμ!
Αυτα΄δεν είναι τίποτα. Πριν κάτι μήνες έλεγε πως οι γυναίκες δε θα έπρεπε να έχουν δικαίωμα να διαλέγουν με ποιόν θα συνερευθούν, αλλά όποιος τις θέλει θα πρεπει να του κάθονται
στη φύση
με τη συνοδεία εκκλησιαστικών ύμνων

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Εχετε χουφτωσει οπισθια στο δρομο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 19 Δεκ 2018, 16:06

Δλδ θα παίζει στο μπακγκραουντ το την υπερμάχο στρατηγό κι εγώ θα κάθομαι;;;;

Ρε!!!!
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών