Γυναικεία Εκδικητικότητα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 18 Δεκ 2018, 17:38

ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
18 Δεκ 2018, 17:22
Sid Vicious έγραψε:
18 Δεκ 2018, 16:45
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
18 Δεκ 2018, 15:58
Έπεσες σε μια κομπλεξικιά σκρόφα και μας το κάνεις θέμα; Άσε μας ρε φίλε.
Δυσκοίλιος αριστερός με μισογύνικη ορολογία. Ουδεμία έκπληξις.
Δεν είμαι δυσκοίλιος καθόλου. Μια χαρά χέζω ολάκερη τη δεξιά.
Ευτυχώς είμαι κεντρωος, γλίτωσα.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 23:28

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ » 18 Δεκ 2018, 17:40

Την κεντροδεξιά εννοούσα.
Σκάι Ξεφτίλες.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 18 Δεκ 2018, 17:42

Κεντροαριστερος είμαι, πάλι την γλίτωσα!
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 18 Δεκ 2018, 18:02

Sid Vicious έγραψε:
18 Δεκ 2018, 15:37
Προ ολίγων ημερών άλλαξα επιτέλους τη ταυτότητα μου. Είχα βαρεθεί εδώ και πολλά χρόνια να με διώχνουν από υπηρεσίες γιατί ήταν παλιά και σκισμένη ή να με λένε πως χατιρικώς με εξυπηρετούν.
Κλείνω το λεπόν ραντεβού στο τμήμα ταυτοτήτων του αστυνομικού τμήματος της γειτονιάς μου. Το ραντεβού ήταν για τις 10.30, ξύπνησα από τις 8 αλλά ως Θεσσαλονικιός, άρχοντας, κιμπάρης και συνάμα ντελικάτος δε δύναμαι να απαλλαγώ των αριστοκρατικών συνηθειών μου. Συνέπεια αυτών των ιδιοτήτων απολαμβάνω χαλαρά τον καφέ μου ως τις 11.30, ζω δίχως αύριο. Στο τμήμα τελικά φθάνω κατά τις 12, πωπω κόσμο είχε.
Λέω ότι είχα ραντεβού για έκδοση ταυτότητας πριν καμιά μιάμιση ώρα και άργησα λιγο. Τι ήθελα και το είπα αυτό, να όλο κάτι τέτοια κάνω και δεν σκέφτομαι πριν μιλήσω, η μόλις προ δευτερολέπτου αστυνομικός μεταμορφώθη σε μαινάδα. Και να σου οι φωνές περί ανευθυνότητας - πωπω δεν σταματούσε, ούτε τις συγγνώμες μου δεν άκουγε, μας έβλεπε και ο κόσμος-ρεζίλι γίναμε. Και στο τέλος ένα αγριεμένο και γιατί άργησες; Τι να απαντήσεις σε αυτό.
- Παράδεισο ήθελα να γράψω,άσε τον άνεμο να μιλάει, Αυτό είναι παράδεισος
-Τι, τι είπες;;
-Τίποτα τίποτα (αυτό με ήρθε εκείνη τη στιγμή, εξαιρετικοί στίχοι του Εζρα Πάουντ που έτσι ενστικτωδώς με ήρθαν ως ταιριαστοί)
- Τώρα θα περιμένεις να τελειώσουν όλοι και εσύ τελευταίος να μάθεις άλλη φορά να αργείς
-Ναι, δεν έχω πρόβλημα, δίκαιο με φαίνεται, απλά ήθελα να ρωτήσω.
Κάθομαι και περιμένω, έχει και ένα αστυνομικό περιοδικό εκεί να διαβάσω, Αστυνομική Ανασκόπηση ο τίτλος. Πραγματικά προσεγμένο, είχε και σταυρόλεξο και σπαζοκεφαλιές μέσα, τα έλυσα. Και στη τελευταία σελίδα λόγια σοφών ανθρώπων (συναδέλφων μου δηλαδή).
Ο θάνατος μου ψιθυρίζει στο αυτί:
"Ζήσε" μου λέει, ''έρχομαι".
Βιργίλιος (περιοδικό Αστυνομική Ανασκόπηση)
Και αφήνω ένα θριαμβευτικό χαμόγελο. Να γιατί άργησα! Έκανα αυτό που είπε ο Βιργίλιος και θεωρείται ως σοφό και από το περιοδικό της Αστυνομίας. Με ερχόταν να πάω μέσα και να το δείξω στην αστυνομικό και να της πω, βλέπετε λοιπόν ακολούθησα την συμβουλή σας και άργησα! Αλλά άσε καλύτερα, ας κρατήσω την ανακάλυψη για τον εαυτό μου, μην μπλέξουμε κιόλας. Τι νόημα έχει να το πω, δεν με καταλαβαίνουν οι γυναίκες έτσι κι αλλιώς.
Και κάπως έτσι πέρασαν δύο με δυόμιση ώρες και ήρθε η σειρά μου. Όμως αλίμονο, δεν μπορούσα καν να φανταστώ την εκδίκηση της για την αργοπορία μου, ο αφελής νόμιζα πως θα ήταν μονάχα η αναμονή.
Συμπληρώνει τα στοιχεία μου στη ταυτότητα και με ρωτάει τι ύψος έχω, της απαντάω 1,72 (Στο στρατό με είχαν γράψει 1,74 αλλά ύστερα από ακριβείς μετρήσεις κατέληξα πως είναι 1,73 επειδή όμως περπατώ ολίγον τι σκυφτός για να βρίσκω χρήματα κάτω στο δρόμο, υποθέτω το 1,72 είναι πιο σωστό. Αν και πλέον στις εποχές που ζούμε γενικά έχει σημασία πως νιώθεις, ο αυτοπροσδιορισμός κι έγω νιώθω κάπου δέκα μέτρα να πω την αλήθεια.)
Λέει θα σε μετρήσω, εν τω μεταξύ αυτό που μετράει είναι στραβό, κάνει μια γωνία που το κάνει να χάνει 2 πόντους (έλεος, δεν έχουν ένα ηλεκτρονικό μηχάνημα ακριβείας για τις μετρήσεις εκει; ). Της το αναφέρω και με απαντάει θυμωμένα θα αμφισβητήσεις και τα εργαλεία που έχουμε εδώ τώρα; Όχι, όχι, με συγχωρειτε της λέω έντρομος.
-Λοιπόν, 1.72, φοράς και παπούτσια, μείον δυο πόντους, άρα 1,68.
Και το καταγράφει στη ταυτότητα
Θέλω να της πω πως από ότι βλέπω και από μαθηματικά σκίζει αλλά τολμάω; Θέλω να της πω, να της φωνάξω απελπισμένος, όχι μηηη, σε αγαπώ, έκανα τόσα όνειρα για εμάς,μην με κονταίνεις, όλα αυτά γιατί άργησα λίγο και είπα κάποιους στίχους του Ezra Pound; ! Ώστε αυτή λοιπόν ήτο η τιμωρία, η εκδίκηση αυτής της σκληρής άκαρδης γυναικός; Κυριολεκτικά με έκοψε τα πόδια, με ράγισε την καρδιά, σατανική! To έχουν πει και κάποιοι Ιρλανδοί τραγουδοποιοι παλιότερα, That Woman's Gonna Break Your Heart (να συμπληρώσω and your legs) :cry
Masta.
Πηγαινε αυριο πρωι-πρωι και καντης πεσιμο επικο. Πες της οτι απο τη στιγμη που την αντικρυσες δεν μπορεις να βγάλεις τη μορφη της απο το μυαλο σου. Ζητα της ραντεβουδακι για φαγητο και πες της οτι νιωθεις ερωτευμενος κεραυνοβολα μαζι της.
Εχει οργη μεσα της, εχει το μικροβιο της δικαιοσυνης. Οτι σου εκανε ηταν απολύτως δικαιο και λογικο αν και σου εδειξε καποια υπερβαλουσα επιεικεια.
Θα σε βαλει κατω στο κρεββατι και σε κανει να ξεχασεις το ονομα σου.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Δεκ 2018, 18:16

Οργισμένος έγραψε:
18 Δεκ 2018, 18:02
Sid Vicious έγραψε:
18 Δεκ 2018, 15:37
Προ ολίγων ημερών άλλαξα επιτέλους τη ταυτότητα μου. Είχα βαρεθεί εδώ και πολλά χρόνια να με διώχνουν από υπηρεσίες γιατί ήταν παλιά και σκισμένη ή να με λένε πως χατιρικώς με εξυπηρετούν.
Κλείνω το λεπόν ραντεβού στο τμήμα ταυτοτήτων του αστυνομικού τμήματος της γειτονιάς μου. Το ραντεβού ήταν για τις 10.30, ξύπνησα από τις 8 αλλά ως Θεσσαλονικιός, άρχοντας, κιμπάρης και συνάμα ντελικάτος δε δύναμαι να απαλλαγώ των αριστοκρατικών συνηθειών μου. Συνέπεια αυτών των ιδιοτήτων απολαμβάνω χαλαρά τον καφέ μου ως τις 11.30, ζω δίχως αύριο. Στο τμήμα τελικά φθάνω κατά τις 12, πωπω κόσμο είχε.
Λέω ότι είχα ραντεβού για έκδοση ταυτότητας πριν καμιά μιάμιση ώρα και άργησα λιγο. Τι ήθελα και το είπα αυτό, να όλο κάτι τέτοια κάνω και δεν σκέφτομαι πριν μιλήσω, η μόλις προ δευτερολέπτου αστυνομικός μεταμορφώθη σε μαινάδα. Και να σου οι φωνές περί ανευθυνότητας - πωπω δεν σταματούσε, ούτε τις συγγνώμες μου δεν άκουγε, μας έβλεπε και ο κόσμος-ρεζίλι γίναμε. Και στο τέλος ένα αγριεμένο και γιατί άργησες; Τι να απαντήσεις σε αυτό.
- Παράδεισο ήθελα να γράψω,άσε τον άνεμο να μιλάει, Αυτό είναι παράδεισος
-Τι, τι είπες;;
-Τίποτα τίποτα (αυτό με ήρθε εκείνη τη στιγμή, εξαιρετικοί στίχοι του Εζρα Πάουντ που έτσι ενστικτωδώς με ήρθαν ως ταιριαστοί)
- Τώρα θα περιμένεις να τελειώσουν όλοι και εσύ τελευταίος να μάθεις άλλη φορά να αργείς
-Ναι, δεν έχω πρόβλημα, δίκαιο με φαίνεται, απλά ήθελα να ρωτήσω.
Κάθομαι και περιμένω, έχει και ένα αστυνομικό περιοδικό εκεί να διαβάσω, Αστυνομική Ανασκόπηση ο τίτλος. Πραγματικά προσεγμένο, είχε και σταυρόλεξο και σπαζοκεφαλιές μέσα, τα έλυσα. Και στη τελευταία σελίδα λόγια σοφών ανθρώπων (συναδέλφων μου δηλαδή).
Ο θάνατος μου ψιθυρίζει στο αυτί:
"Ζήσε" μου λέει, ''έρχομαι".
Βιργίλιος (περιοδικό Αστυνομική Ανασκόπηση)
Και αφήνω ένα θριαμβευτικό χαμόγελο. Να γιατί άργησα! Έκανα αυτό που είπε ο Βιργίλιος και θεωρείται ως σοφό και από το περιοδικό της Αστυνομίας. Με ερχόταν να πάω μέσα και να το δείξω στην αστυνομικό και να της πω, βλέπετε λοιπόν ακολούθησα την συμβουλή σας και άργησα! Αλλά άσε καλύτερα, ας κρατήσω την ανακάλυψη για τον εαυτό μου, μην μπλέξουμε κιόλας. Τι νόημα έχει να το πω, δεν με καταλαβαίνουν οι γυναίκες έτσι κι αλλιώς.
Και κάπως έτσι πέρασαν δύο με δυόμιση ώρες και ήρθε η σειρά μου. Όμως αλίμονο, δεν μπορούσα καν να φανταστώ την εκδίκηση της για την αργοπορία μου, ο αφελής νόμιζα πως θα ήταν μονάχα η αναμονή.
Συμπληρώνει τα στοιχεία μου στη ταυτότητα και με ρωτάει τι ύψος έχω, της απαντάω 1,72 (Στο στρατό με είχαν γράψει 1,74 αλλά ύστερα από ακριβείς μετρήσεις κατέληξα πως είναι 1,73 επειδή όμως περπατώ ολίγον τι σκυφτός για να βρίσκω χρήματα κάτω στο δρόμο, υποθέτω το 1,72 είναι πιο σωστό. Αν και πλέον στις εποχές που ζούμε γενικά έχει σημασία πως νιώθεις, ο αυτοπροσδιορισμός κι έγω νιώθω κάπου δέκα μέτρα να πω την αλήθεια.)
Λέει θα σε μετρήσω, εν τω μεταξύ αυτό που μετράει είναι στραβό, κάνει μια γωνία που το κάνει να χάνει 2 πόντους (έλεος, δεν έχουν ένα ηλεκτρονικό μηχάνημα ακριβείας για τις μετρήσεις εκει; ). Της το αναφέρω και με απαντάει θυμωμένα θα αμφισβητήσεις και τα εργαλεία που έχουμε εδώ τώρα; Όχι, όχι, με συγχωρειτε της λέω έντρομος.
-Λοιπόν, 1.72, φοράς και παπούτσια, μείον δυο πόντους, άρα 1,68.
Και το καταγράφει στη ταυτότητα
Θέλω να της πω πως από ότι βλέπω και από μαθηματικά σκίζει αλλά τολμάω; Θέλω να της πω, να της φωνάξω απελπισμένος, όχι μηηη, σε αγαπώ, έκανα τόσα όνειρα για εμάς,μην με κονταίνεις, όλα αυτά γιατί άργησα λίγο και είπα κάποιους στίχους του Ezra Pound; ! Ώστε αυτή λοιπόν ήτο η τιμωρία, η εκδίκηση αυτής της σκληρής άκαρδης γυναικός; Κυριολεκτικά με έκοψε τα πόδια, με ράγισε την καρδιά, σατανική! To έχουν πει και κάποιοι Ιρλανδοί τραγουδοποιοι παλιότερα, That Woman's Gonna Break Your Heart (να συμπληρώσω and your legs) :cry
Masta.
Πηγαινε αυριο πρωι-πρωι και καντης πεσιμο επικο. Πες της οτι απο τη στιγμη που την αντικρυσες δεν μπορεις να βγάλεις τη μορφη της απο το μυαλο σου. Ζητα της ραντεβουδακι για φαγητο και πες της οτι νιωθεις ερωτευμενος κεραυνοβολα μαζι της.
Εχει οργη μεσα της, εχει το μικροβιο της δικαιοσυνης. Οτι σου εκανε ηταν απολύτως δικαιο και λογικο αν και σου εδειξε καποια υπερβαλουσα επιεικεια.
Θα σε βαλει κατω στο κρεββατι και σε κανει να ξεχασεις το ονομα σου.
Συνταγή αυτοκαταστροφης .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 18 Δεκ 2018, 18:19

Αγις έγραψε:
18 Δεκ 2018, 18:16
Οργισμένος έγραψε:
18 Δεκ 2018, 18:02
Sid Vicious έγραψε:
18 Δεκ 2018, 15:37
Προ ολίγων ημερών άλλαξα επιτέλους τη ταυτότητα μου. Είχα βαρεθεί εδώ και πολλά χρόνια να με διώχνουν από υπηρεσίες γιατί ήταν παλιά και σκισμένη ή να με λένε πως χατιρικώς με εξυπηρετούν.
Κλείνω το λεπόν ραντεβού στο τμήμα ταυτοτήτων του αστυνομικού τμήματος της γειτονιάς μου. Το ραντεβού ήταν για τις 10.30, ξύπνησα από τις 8 αλλά ως Θεσσαλονικιός, άρχοντας, κιμπάρης και συνάμα ντελικάτος δε δύναμαι να απαλλαγώ των αριστοκρατικών συνηθειών μου. Συνέπεια αυτών των ιδιοτήτων απολαμβάνω χαλαρά τον καφέ μου ως τις 11.30, ζω δίχως αύριο. Στο τμήμα τελικά φθάνω κατά τις 12, πωπω κόσμο είχε.
Λέω ότι είχα ραντεβού για έκδοση ταυτότητας πριν καμιά μιάμιση ώρα και άργησα λιγο. Τι ήθελα και το είπα αυτό, να όλο κάτι τέτοια κάνω και δεν σκέφτομαι πριν μιλήσω, η μόλις προ δευτερολέπτου αστυνομικός μεταμορφώθη σε μαινάδα. Και να σου οι φωνές περί ανευθυνότητας - πωπω δεν σταματούσε, ούτε τις συγγνώμες μου δεν άκουγε, μας έβλεπε και ο κόσμος-ρεζίλι γίναμε. Και στο τέλος ένα αγριεμένο και γιατί άργησες; Τι να απαντήσεις σε αυτό.
- Παράδεισο ήθελα να γράψω,άσε τον άνεμο να μιλάει, Αυτό είναι παράδεισος
-Τι, τι είπες;;
-Τίποτα τίποτα (αυτό με ήρθε εκείνη τη στιγμή, εξαιρετικοί στίχοι του Εζρα Πάουντ που έτσι ενστικτωδώς με ήρθαν ως ταιριαστοί)
- Τώρα θα περιμένεις να τελειώσουν όλοι και εσύ τελευταίος να μάθεις άλλη φορά να αργείς
-Ναι, δεν έχω πρόβλημα, δίκαιο με φαίνεται, απλά ήθελα να ρωτήσω.
Κάθομαι και περιμένω, έχει και ένα αστυνομικό περιοδικό εκεί να διαβάσω, Αστυνομική Ανασκόπηση ο τίτλος. Πραγματικά προσεγμένο, είχε και σταυρόλεξο και σπαζοκεφαλιές μέσα, τα έλυσα. Και στη τελευταία σελίδα λόγια σοφών ανθρώπων (συναδέλφων μου δηλαδή).
Ο θάνατος μου ψιθυρίζει στο αυτί:
"Ζήσε" μου λέει, ''έρχομαι".
Βιργίλιος (περιοδικό Αστυνομική Ανασκόπηση)
Και αφήνω ένα θριαμβευτικό χαμόγελο. Να γιατί άργησα! Έκανα αυτό που είπε ο Βιργίλιος και θεωρείται ως σοφό και από το περιοδικό της Αστυνομίας. Με ερχόταν να πάω μέσα και να το δείξω στην αστυνομικό και να της πω, βλέπετε λοιπόν ακολούθησα την συμβουλή σας και άργησα! Αλλά άσε καλύτερα, ας κρατήσω την ανακάλυψη για τον εαυτό μου, μην μπλέξουμε κιόλας. Τι νόημα έχει να το πω, δεν με καταλαβαίνουν οι γυναίκες έτσι κι αλλιώς.
Και κάπως έτσι πέρασαν δύο με δυόμιση ώρες και ήρθε η σειρά μου. Όμως αλίμονο, δεν μπορούσα καν να φανταστώ την εκδίκηση της για την αργοπορία μου, ο αφελής νόμιζα πως θα ήταν μονάχα η αναμονή.
Συμπληρώνει τα στοιχεία μου στη ταυτότητα και με ρωτάει τι ύψος έχω, της απαντάω 1,72 (Στο στρατό με είχαν γράψει 1,74 αλλά ύστερα από ακριβείς μετρήσεις κατέληξα πως είναι 1,73 επειδή όμως περπατώ ολίγον τι σκυφτός για να βρίσκω χρήματα κάτω στο δρόμο, υποθέτω το 1,72 είναι πιο σωστό. Αν και πλέον στις εποχές που ζούμε γενικά έχει σημασία πως νιώθεις, ο αυτοπροσδιορισμός κι έγω νιώθω κάπου δέκα μέτρα να πω την αλήθεια.)
Λέει θα σε μετρήσω, εν τω μεταξύ αυτό που μετράει είναι στραβό, κάνει μια γωνία που το κάνει να χάνει 2 πόντους (έλεος, δεν έχουν ένα ηλεκτρονικό μηχάνημα ακριβείας για τις μετρήσεις εκει; ). Της το αναφέρω και με απαντάει θυμωμένα θα αμφισβητήσεις και τα εργαλεία που έχουμε εδώ τώρα; Όχι, όχι, με συγχωρειτε της λέω έντρομος.
-Λοιπόν, 1.72, φοράς και παπούτσια, μείον δυο πόντους, άρα 1,68.
Και το καταγράφει στη ταυτότητα
Θέλω να της πω πως από ότι βλέπω και από μαθηματικά σκίζει αλλά τολμάω; Θέλω να της πω, να της φωνάξω απελπισμένος, όχι μηηη, σε αγαπώ, έκανα τόσα όνειρα για εμάς,μην με κονταίνεις, όλα αυτά γιατί άργησα λίγο και είπα κάποιους στίχους του Ezra Pound; ! Ώστε αυτή λοιπόν ήτο η τιμωρία, η εκδίκηση αυτής της σκληρής άκαρδης γυναικός; Κυριολεκτικά με έκοψε τα πόδια, με ράγισε την καρδιά, σατανική! To έχουν πει και κάποιοι Ιρλανδοί τραγουδοποιοι παλιότερα, That Woman's Gonna Break Your Heart (να συμπληρώσω and your legs) :cry
Masta.
Πηγαινε αυριο πρωι-πρωι και καντης πεσιμο επικο. Πες της οτι απο τη στιγμη που την αντικρυσες δεν μπορεις να βγάλεις τη μορφη της απο το μυαλο σου. Ζητα της ραντεβουδακι για φαγητο και πες της οτι νιωθεις ερωτευμενος κεραυνοβολα μαζι της.
Εχει οργη μεσα της, εχει το μικροβιο της δικαιοσυνης. Οτι σου εκανε ηταν απολύτως δικαιο και λογικο αν και σου εδειξε καποια υπερβαλουσα επιεικεια.
Θα σε βαλει κατω στο κρεββατι και σε κανει να ξεχασεις το ονομα σου.
Συνταγή αυτοκαταστροφης .
Ενα ναητ στανδ με οργισμενο αγριμι σε κανει να κατανοησεις τι εστι ζωη. Την αλλη μερα θα χωρισουν βεβαια οι δρομοι
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 18 Δεκ 2018, 18:22

Sid Vicious έγραψε:
18 Δεκ 2018, 15:37
-Λοιπόν, 1.72, φοράς και παπούτσια, μείον δυο πόντους, άρα 1,68.
Και το καταγράφει στη ταυτότητα
φοβερή ιστορία..
Και τώρα πες της πώς θα γίνεις συνάδελφος της αστυνομικός να είστε πάντα μαζί;
Σε κατέστρεψε ..
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Δεκ 2018, 18:24

Οργιε μάλλον θα αστειεύεσαι προτείνοντας να πάει στην εργασία της - αστυνομικό τμημα - και να της την πέσει..
Αν- ΑΝ - βρεθεί μαζι της θα είναι δεμένος και θα μετράει βουρδουλιές λεγοντας κ ευχαριστω μετά απο κάθε μια.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 18 Δεκ 2018, 18:27

Δεν ξέρω αν είναι θέμα φύλου. Έπεσα και εγώ πρόσφατα σε μια λιμενικό τέτοια και είπα τι ζόρι τραβάει ο κόσμος να δείξει ότι κάτι κάνει και αυτός σε αυτή τη ζωή! Την άφησα να νιώσει αυτή τη χαρά γιατί δεν ήταν κάτι σπουδαίο αυτό που υποστήριζε εκείνη. Και τέλος πάντων δεν άξιζε να χαλάσω και τη ζαχαρένια μου. Τώρα, δεν νομίζω ότι αυτό που γράφει η ταυτότητα ως ύψος έχει και καμία σημασία! Όταν θα δει το μέλλον ταίρι την ταυτότητά σου πχ, λες να μετρήσει ως κριτήριο για κάτι; Για τι ακριβώς ανησυχείς, δεν κατάλαβα...

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 18 Δεκ 2018, 18:47

Δεν είναι εκδικητικότητα, μάθημα είναι.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 18 Δεκ 2018, 21:49

Τον ταπωσε κυριολεκτικα η μπατσινα.


Ορέστης 35

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 25 Δεκ 2018, 00:54

lolek1 έγραψε:
18 Δεκ 2018, 15:55
οι γυναικες ειναι πολυ εκδικητικες απο την φυση τους γιατι ειναι αδυμαμες.
η εκδικητικοτητα ειναι χαρακτηριστικο της αδυναμιας
Ο αδυναμος θελει να εκδικηθει αλλα φοβαται.

Ορέστης 35

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 25 Δεκ 2018, 00:58

Πως νπιρω να μαθω αν εχω καταδικαστει ερημην χωρις να παω στην αστυνομια;

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5052
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Γυναικεία Εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 25 Δεκ 2018, 01:19

Ποινικό μητρώο απο ΚΕΠ; :smt017

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών