Πεσίματα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 10 Ιαν 2019, 00:35

Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:34
Όταν χρειάστηκα συμπαράσταση για 'τέτοιου είδους θέμα την ζήτησα και δεν πήγε πολύ καλά. Το συγκεκριμένο μπορούμε να το κρατήσουμε ελαφρύ.
:p2:
δε κατάλαβα ρε συ.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 10 Ιαν 2019, 00:38

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:35
:p2:
δε κατάλαβα ρε συ.
Δεν υπάρχει κάτι να καταλάβεις. Πες μας ένα πέσιμο που σου κάνανε ή έκανες (αλλά, ας είμαστε ειλικρινείς, που σου κάνανε) και το θυμάσαι ακόμα.

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 10 Ιαν 2019, 00:39

... αλλά θα ήθελα από την άλλη να ξέρω τι εννοούσε η Gherschaagk

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15436
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 10 Ιαν 2019, 00:43

Αφού έφερε αποτέλεσμα και ανεξάρτητα από τη διάρκεια της σχέσης, μπορούμε να θεωρήσουμε το πέσιμο του Γραφικού στη συγκεκριμένη, επιτυχές ( χωρίς να παραβλέψουμε οτι ενδεχομένως με κάποια άλλη, το πείραμα να μην πετύχαινε).
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aLiCat την 10 Ιαν 2019, 00:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 10 Ιαν 2019, 00:43

Μια φορα πριν πολλα χρονια, επιασα κουβεντα σ ενα μπαρ με μια που ειχα σταμπαρει απο καιρο με την πρωτη μαλακια που μου ρθε στο μυαλο: "εχει φυγει ενας ποντος απο το πουλοβερ σου". Εσκασε στα γελια αμεσως και καταλαβα πως ειχα εισιτηριο για το βρακι της.

Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 10 Ιαν 2019, 00:45

Gherschaagk έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:10
Τόσο πολύ κράτησε;;;;
Έχεις να μου δανείσεις 6 ευρώ?

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 10 Ιαν 2019, 00:49

Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:38
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:35
:p2:
δε κατάλαβα ρε συ.
Δεν υπάρχει κάτι να καταλάβεις. Πες μας ένα πέσιμο που σου κάνανε ή έκανες (αλλά, ας είμαστε ειλικρινείς, που σου κάνανε) και το θυμάσαι ακόμα.
οκ!
με έναν (που τα φτιάξαμε στη τελική) ,δούλευα σε ένα καφέ και μου λέει κάποια στιγμή :τι κάνεις Ευλαμπία;
η αλήθεια είναι ότι γέλασα αλλά στην πορεία αποδείχτηκε ότι δεν ηταν αρκετό.
αν και κράτησε 1,5 χρόνο δεν ηταν και απο τα καλύτερα.
δεν θυμαμαι πεσιμο τελος πάντων.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 10 Ιαν 2019, 00:53

Πέσιμο καλού φίλου που κατέληξε σε γάμο:

-Τι λέει; Έμαθα ότι χώρισες.
-Ναι.
-Κι εγώ. Πάμε για κανένα ποτάκι;

Άβαταρ μέλους
Jozef K
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 08 Ιαν 2019, 23:44

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jozef K » 10 Ιαν 2019, 10:17

Παλιά στα φοιτητικά χρόνια, στην παρέα ήταν μια κοπέλα που μου άρεσε. Ήταν φίλη μιας άλλης κοπέλας από την σχολή και την είχε φέρει στην παρέα. Βρισκόμασταν όλοι μαζί συχνά. Κάποιον καιρό μου ζήτησε 2-3 φορές να πάω από το σπίτι της να την βοηθήσω σε κάποιες δουλειές. Την τελευταία φορά που με γύριζε σπίτι μου με το αμάξι της, φτάνοντας κάτω από το σπίτι μου, γυρνάω και της λέω: "Θέλω να σου πω και κάτι. Σε αγαπάω". Με το που το άκουσε έβαλε τα γέλια. Άναψε τσιγάρο και με κοίταζε έκπληκτη. Μου είπε ότι θα το σκεφτεί. Από τότε χαθήκαμε.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 10 Ιαν 2019, 10:20

Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:08
Είχα μια εργασία με συμφοιτήτρια, θα την πούμε Κατερίνα, αν και δεν την λέγανε έτσι. Κατά την διάρκεια της εργασίας έκανα τ' αστεία μου και τα κοπλιμέντα μου. Δεν είχα κάνει μπάσιμο, είχα δημιουργήσει όμως οικειότητα.
Έρχεται μια παρασκευή κι είμαι ταπί. Ενώ έψαχνα το κινητό μου για να δω ποιος από τους φίλους μου που είχα κεράσει ψήνεται να με κεράσει για να βγούμε, πέφτω στο όνομά της. Την σκεφτόμουν από πιο πριν, αλλά όταν είδα το όνομά της αποφάσισα να την πάρω.
-Γεια σου Κατερίνα.
-Γεια σου Γραφικέ, τι κάνεις;
-Καλά. Σε πήρα να σε ρωτήσω αν μπορείς να μου δανείσεις έξι ευρώ.
Παγωμάρα.
-Οκ, ναι, μπορώ.
-Ωραία. Τώρα που βρήκα έξι ευρώ ψήνεσαι για ποτάκι;
Έπιασε. Κατέληξε σε σχέση τριών μηνών.
Αρχηγός.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Ορέστης 35

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Ιαν 2019, 13:26

Ενα συμμαθητης μου στο Λυκειο τις αποκριες ειχε ντυθει με γυναικα με πλαστικα βυζια. Του ειπα τι γκομεναρα εισαι εσυ και ζουληξα τα βυζια.

Ορέστης 35

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Ιαν 2019, 13:29

Jozef K έγραψε:
10 Ιαν 2019, 10:17
Παλιά στα φοιτητικά χρόνια, στην παρέα ήταν μια κοπέλα που μου άρεσε. Ήταν φίλη μιας άλλης κοπέλας από την σχολή και την είχε φέρει στην παρέα. Βρισκόμασταν όλοι μαζί συχνά. Κάποιον καιρό μου ζήτησε 2-3 φορές να πάω από το σπίτι της να την βοηθήσω σε κάποιες δουλειές. Την τελευταία φορά που με γύριζε σπίτι μου με το αμάξι της, φτάνοντας κάτω από το σπίτι μου, γυρνάω και της λέω: "Θέλω να σου πω και κάτι. Σε αγαπάω". Με το που το άκουσε έβαλε τα γέλια. Άναψε τσιγάρο και με κοίταζε έκπληκτη. Μου είπε ότι θα το σκεφτεί. Από τότε χαθήκαμε.
Σου αρεσε ή την αγαπουσες;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23334
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 10 Ιαν 2019, 13:38

Ορέστης 35 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 13:26
Ενα συμμαθητης μου στο Λυκειο τις αποκριες ειχε ντυθει με γυναικα με πλαστικα βυζια. Του ειπα τι γκομεναρα εισαι εσυ και ζουληξα τα βυζια.
:smt005:
σε ειχα παρεξηγημενο εσενα, θα σε διαβαζω πιο συχνά απο δω και περα. Απο την ιστορία με την κληρονομική σου αλωπεκία για την οποια σε κορόιδευε ο ορθοπεδικός που σου εξάρθρωσε την επιγονατίδα η κατι τετοιο, εχεις ηδη μπει στην καρδιά μου.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25231
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 10 Ιαν 2019, 13:46

Gherschaagk έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:10
Τόσο πολύ κράτησε;;;;
2 ευρώ το μήνα, not bad, το νετφλιξ είναι πολύ ακριβότερο

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Ιαν 2019, 13:50

ημανε σουρωμενος, ημιθανης σε πολυθρονα ξενυχταδικου, και ηρθε και εκατσε στην αγκαλια μου. 20 χρονια μετα, παντρευτηκαμε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών