Πεσίματα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ρούλης
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 15:25

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ρούλης » 14 Ιαν 2019, 15:19

Οι αριστεροί είναι οικολόγοι, δεν κυνηγούν φάλαινες, φώκιες και σαύρες.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11903
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 14 Ιαν 2019, 16:01

Juno έγραψε:
14 Ιαν 2019, 14:30

Αυτός είπε. Εγώ δεν μιλάω για πολιτική, αλλά οι αριστεροί ξεχωρίζουν. Τα κουκούδια, κάτι θα πουν, δεν θα κρατηθούν, ενώ οι συριζαίοι φαίνονται από μακριά και χωρίς να μιλήσουν αφού είναι η μούργα της αριστεράς (η μούργα της μούργας).
Juno ωραία! :smt023
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Ιαν 2019, 16:21

Juno έγραψε:
14 Ιαν 2019, 14:18
Σταμάτησε να μου αρέσει μόλις άρχισε τις αριστεριές του. Δεν καταπιέστηκα για να κάνω πίσω.
Ααα κατάλαβα ξεκίνησε τα της ιδεολογίας και αριστερής νοοτροπίας και ξενέρωσες. Λογικότατο το βρίσκω. Και μένα με ξενερώνουν κάτι τέτοια. Κάποια τα παραβλέπω αλλά αυτά που χτυπάνε λαμπάκια δεν..
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 14 Ιαν 2019, 16:35

Ασέβαστος έγραψε:
14 Ιαν 2019, 10:43
Ερμής έγραψε:
14 Ιαν 2019, 10:37
Ασέβαστος έγραψε:
14 Ιαν 2019, 10:33


γυρνας χαραματα σουρωμενος, στο λαγανα, με νοικιαρικο ανοιχτο susuki samurai, αλαλάζοντας "give us a kiss". σε λιγοτερο απο 100 μετρα, κατι θα εχει κατσει.
και ; τι επαιξε;
τι να παιξει; ολα εχουν παιξει. απο το να σκασει ορδη απο 50αρες χοντρωκωλες βρωμερες απο ξερατο τσαβισσες και να φωναζεις στον οδηγο "πατα γκαζι ρε μλκ" κι αυτος να παταει φρενο επιτηδες για να σε κουτουπωσουνε και να γελαει, μεχρι ναρχονται πιτσιρικες και απο τις 2 μεριες του αυτοκινητου και να μην ξερεις απο ποια μερια να πας να φιλησεις.
Αυτες οι ιστοριες μου θυμιζουν αφηγησεις κυνηγων για αρκουδες κλπ αλλα τελως παντως παιρνεις μνεια για τη συμμετοχη.

Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 26 Δεκ 2022, 15:16

Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 00:22
Πείτε και δικά σας ρε παιδιά.
Την εποχή 2007-2010 (Α,Β,Γ γυμνασίου) έκανα πολλά πεσίματα αλλά διαδικτυακά. Μερικά πετυχημένα μερικά όχι τόσο, αυτό επειδή από κοντά ντρεπόμουν να πάω να μιλήσω σε κάποια, είχα και ένα θέμα με την ακμή (πολλά σπυράκια που έκαναν κακό στην αυτοπεποίθησή μου)


Μετά στο λύκειο έκανα μερικά από κοντά, ανεπιτυχώς. Η έλλειψη "εμπειρίας" δεν μου επέτρεπε να έχω άνεση στον προφορικό λόγο στο αντίθετο φύλο.


Αυτά. :p2::102:
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών