Πεσίματα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 11 Ιαν 2019, 21:02

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:57
Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:49
Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:57


Φαρμακόγλωσσα είσαι σήμερα.
Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.
Εγώ νομίζω ότι είναι το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο, ειδικώς όταν παίζει σε φοιτητικό ή παρεμφερές επίπεδο.

Ξεπεσμό θεωρώ το να έχεις εσύ, να ξέρεις ότι ο άλλος δεν έχει και να απαιτείς να πληρώσει. :lol:

για ποιο λογο να βγει μια γυναικα με καποιον που γνωριζει εκ των προτερων οτι ειναι μπατιρης;

ο μονη περιπτωση που μπορω να σκεφτω ειναι να ειναι cougar

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Ιαν 2019, 21:06

omg kai 3 lol έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:02
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:57
Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:49

Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.
Εγώ νομίζω ότι είναι το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο, ειδικώς όταν παίζει σε φοιτητικό ή παρεμφερές επίπεδο.

Ξεπεσμό θεωρώ το να έχεις εσύ, να ξέρεις ότι ο άλλος δεν έχει και να απαιτείς να πληρώσει. :lol:

για ποιο λογο να βγει μια γυναικα με καποιον που γνωριζει εκ των προτερων οτι ειναι μπατιρης;

ο μονη περιπτωση που μπορω να σκεφτω ειναι να ειναι cougar
Επειδή είναι ερωτευμένη ας πούμε;
Δεν είναι καλό να είναι μπατίρης, αλλά δεν είναι απαγορευτικό να μας αρέσει.
Αλλά να μην βγάζει κακομοιριά. Αν είναι ξύπνιος, και θέλει, κάτι θα βρει να καλύψει την μπατιριά για το πρώτο ραντεβού τουλάχιστον. Κάτι σε κοινό χόμπι, κοινό ενδιαφέρον, οικονομικό έως δωρεάν που να μην χρειαστεί να ξεπαραδιαστεί.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 11 Ιαν 2019, 21:08

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:59
Όργι :'(
Τι;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 11 Ιαν 2019, 21:10

omg kai 3 lol έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:02

για ποιο λογο να βγει μια γυναικα με καποιον που γνωριζει εκ των προτερων οτι ειναι μπατιρης;

γιατί δεν είναι κομπλεξική;
Οργισμένος έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:08
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:59
Όργι :'(
Τι;
τίποτα μωρέ ,με συγκίνησες.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 21:11

Ρε Juno, δώσε μου τα 6 ευρουλάκια ρε συ. Αφού τα έχεις.
Τα έχω ανάγκη, υποφέρω να πούμε.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 11 Ιαν 2019, 21:12

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:10
omg kai 3 lol έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:02

για ποιο λογο να βγει μια γυναικα με καποιον που γνωριζει εκ των προτερων οτι ειναι μπατιρης;

γιατί δεν είναι κομπλεξική;
Οργισμένος έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:08
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:59
Όργι :'(
Τι;
τίποτα μωρέ ,με συγκίνησες.
Δεν το καμα επιτηδες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2019, 21:14

Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:57
Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:49

Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.
Εγώ νομίζω ότι είναι το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο, ειδικώς όταν παίζει σε φοιτητικό ή παρεμφερές επίπεδο.

Ξεπεσμό θεωρώ το να έχεις εσύ, να ξέρεις ότι ο άλλος δεν έχει και να απαιτείς να πληρώσει. :lol:
Ας έβρισκε κάτι οικονομικό, πχ ένα πάρτυ που γίνεται σε σπίτι και να πηγαίναμε μαζί. Ή ο Γραφικός, το φεστιβάλ της ΚΝΕ για να τσεκάρει και αν είναι συντρόφισσα. Δεν είπα να με πήγαινε στα ακριβά, αλλά λύσεις υπάρχουν.
Βρε Τζούνο, έχω πάθει οβερντόουζ σήμερα. Από τη μία ο Οργισμένος που την είδε Εμπειρίκος στο πλαστικό βαρκάκι-χταπόδι "ο μεγάλος δυτικός" από την άλλη εσύ που θες διοργάνωση ασμπέτε για να στην πέσουν ευπρεπώς... τι να πω; :102:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2019, 21:22

omg kai 3 lol έγραψε:
11 Ιαν 2019, 21:02
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:57
Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:49

Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.
Εγώ νομίζω ότι είναι το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο, ειδικώς όταν παίζει σε φοιτητικό ή παρεμφερές επίπεδο.

Ξεπεσμό θεωρώ το να έχεις εσύ, να ξέρεις ότι ο άλλος δεν έχει και να απαιτείς να πληρώσει. :lol:

για ποιο λογο να βγει μια γυναικα με καποιον που γνωριζει εκ των προτερων οτι ειναι μπατιρης;

ο μονη περιπτωση που μπορω να σκεφτω ειναι να ειναι cougar
Να διευκρινήσω ότι γράφοντας "φοιτητικό/παρεμφερές" επίπεδο δεν υπολόγισα την περίπτωση της δια βίου μάθησης των συνταξιούχων ούτε τις αιώνιες φοιτήτριες.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 11 Ιαν 2019, 23:10

Οργισμένος έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:39
Ειμαι με εναν ερωτα του λυκειου. Ειναι γλυκια, καλη ψυχη αλλα παρασυρεται απο φιλους σε μαλακιες και παπαριτσες.

Αφου Σκουπισετε τα βρακακια σας πειτε τις εντυπωσεις σας.
Με μπερδεύει η φρασεολογία που χρησιμοποιείς. Ήσασταν σε μια ηλικία που λίγα ζευγάρια μπορούν να διαχειριστούν το συναίσθημα με την απαραίτητη ωριμότητα, δεν μας προετοιμάζει κανείς για τη θύελλα των ορμονών και το τι πρέπει να κάνουμε. Έκανες το "σωστό", δηλαδή δεν ενέδωσες σε μια ασταθή όπως σου φαινόταν κοπέλα, που θα σε έβγαζε από τους στόχους σου. Αλλά δεν είσαι σίγουρος ακόμα και τώρα αν θα ήταν το σωστό. Προσπαθώντας να δω τα πράγματα από απόσταση, μάλλον το σωστό ήταν. Δηλαδή αν ήταν να γίνει, θα γινόταν, δεν θα το σταματούσε κάποιος από τους δύο.

Έχοντας ενδώσει σε κάτι τέτοιο, έδωσα και έδωσε εκείνος ευκαιρίες μετά από χρόνια, έφτασε τη μισή μας ζωή να είναι on off. Αλλά είναι φοβερό το συναίσθημα, αλήθεια. Αν δεν είναι να γίνει, δεν γίνεται, δεν υπάρχει καλός λόγος να γίνει, αλλιώς θα γινόταν!

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 11 Ιαν 2019, 23:14

Γραφικός έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:57
Cecily Anne έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:56
Ξέρω'γω; Τρίμηνο δε το συγκαταλλέγω στην "επιτυχία" ρε συ. Να μου'λεγες καμιά διετία να το συζητήσουμε.
Διετία; Μα δεν έχω συμπληρώσει ποτέ διετία :a040:
Τελικά όμως κάτι έχεις και κάνεις τις γυναίκες να σου δίνουν ευκαιρίες για ένα διάστημα. Σε αυτό έχεις πλεονέκτημα σε σχέση με το μέσο άντρα. :102: Υπάρχουν καλοί λόγοι συνήθως που δεν δίνεται συνέχεια για καιρό μετά στις σχέσεις, αλλά περνάς καλά, μη μου πεις. Νομίζω κιόλας δεν είναι πολύ πολύ δύσκολο να καταλάβεις τι χρειάζεται για κάτι που κρατάει, αν το θέλεις στα αλήθεια!

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 11 Ιαν 2019, 23:19

πηξτε κοριτσια

https://www.oneman.gr/keimena/diabasma/ ... 56076.html

μιας και που ξερω καλα οτι ειστε και τεμπελες και σας πεφτει βαρυ το διαβασμα, παραθετω το επιμαχο σημειο
Χ όπως Χρήμα
"Το χρήμα είναι το καλύτερο αφροδισιακό. Φυσικά και δεν είναι το απόλυτο μέγεθος και κριτήριο για μια σχέση, αλλά παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Δε σημαίνει ότι αν παρκάρει μια Πόρσε κάπου, όλες οι γυναίκες θα θέλουν να μπουν μέσα. Αναμφίβολα όμως, το χρήμα, το σπίτι, οι καλύτερες διακοπές ή η πιο άνετη ζωή μετράνε μεταξύ των γυναικών. Μεταξύ των αντρών, όχι και τόσο".

αφηστε τις μαλακιες το ξερουμε οτι ειστε ψευτρες απο μικρα παιδια :smt023

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Ιαν 2019, 23:22

lolek1 έγραψε:
11 Ιαν 2019, 23:19
πηξτε κοριτσια

https://www.oneman.gr/keimena/diabasma/ ... 56076.html

μιας και που ξερω καλα οτι ειστε και τεμπελες και σας πεφτει βαρυ το διαβασμα, παραθετω το επιμαχο σημειο
Χ όπως Χρήμα
"Το χρήμα είναι το καλύτερο αφροδισιακό. Φυσικά και δεν είναι το απόλυτο μέγεθος και κριτήριο για μια σχέση, αλλά παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Δε σημαίνει ότι αν παρκάρει μια Πόρσε κάπου, όλες οι γυναίκες θα θέλουν να μπουν μέσα. Αναμφίβολα όμως, το χρήμα, το σπίτι, οι καλύτερες διακοπές ή η πιο άνετη ζωή μετράνε μεταξύ των γυναικών. Μεταξύ των αντρών, όχι και τόσο".

αφηστε τις μαλακιες το ξερουμε οτι ειστε ψευτρες απο μικρα παιδια :smt023
Μλκιες το καλύτερο αφροδισιακό είναι το μυαλό.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 11 Ιαν 2019, 23:25

Gherschaagk έγραψε:
11 Ιαν 2019, 23:22
lolek1 έγραψε:
11 Ιαν 2019, 23:19
πηξτε κοριτσια

Μλκιες το καλύτερο αφροδισιακό είναι το μυαλό.
ειναι επιστημονας δεν λεει μαλακιες. εαν σου αρεσεις εσενα το μυαλο μπορει να εισαι απλα η εξαιρεση

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 11 Ιαν 2019, 23:25

Ου, τι κουβέντα και αυτή. Ε, ναι, με το χρήμα θα μπορέσει κάποιος να προσελκύσει κάποιο ανθρώπινο ον, ειδικά στις μέρες μας, μετά είναι αρκετά μεγάλη κουβέντα το πώς και τι κρύβεται εκεί. Δεν ξέρω αν θέλει κιόλας κάποιος να προσελκύει ακριβώς το είδος του ανθρώπου που το βλέπει έτσι το θέμα. Είναι και θέμα ηλικίας. Πόσοι νέοι είναι πολύ άνετοι οικονομικά, στην ηλικία που όλα βράζουν; Όχι πολλοί. Και σε τι πλαίσια κινούνται ώστε να γνωρίσουν κάτι που δεν είναι σε αντίστοιχο επίπεδο; Στις μεγαλύτερες ηλικίες παίζονται άλλα παιχνίδια τελείως, πιο ωφελιμιστικά ακόμα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Ιαν 2019, 23:35

lolek1 έγραψε:
11 Ιαν 2019, 23:25
Gherschaagk έγραψε:
11 Ιαν 2019, 23:22
lolek1 έγραψε:
11 Ιαν 2019, 23:19
πηξτε κοριτσια

Μλκιες το καλύτερο αφροδισιακό είναι το μυαλό.
ειναι επιστημονας δεν λεει μαλακιες. εαν σου αρεσεις εσενα το μυαλο μπορει να εισαι απλα η εξαιρεση
Όσα φράγκα και να έχει ένα αγγούρι, παραμένει αγγούρι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών