Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 13 Ιαν 2019, 16:41

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 15:44
Athina__P έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:52
Αφού το βλέπεις πολιτικά Εσθήρ, πώς αισθάνεσαι που υπάρχουν χρήστες χρωματισμένοι πολιτικά που όταν λες ότι δεν μπορεί να περπατήσει μια γυναίκα σε περιοχές της Αθήνας, λένε στο περίπου ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα; Το έχουν πει πολλές φορές. Διαβάζοντας διαγώνια νομίζω πρόσφατα ο Highlander το έθεσε ως πρόβλημα, αφού πρώτα βέβαια διάφορες περιοχές έγιναν ακατάλληλες για κάθε είδους περαστικό σχεδόν... Κάτι άλλαξε, κάποιος πήγε να κάνει κάτι και ας μην ανακοινώθηκε. Αλλά ως γυναίκες, δεν ακούγεται κιόλας ότι κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό το θέμα.

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί μια νέα γυναίκα μιλάει για καταπίεση, με τέτοια θέρμη, δεν το έχω νιώσει προσωπικά και μπορεί πράγματι να υπάρχει μια εξέλιξη προς το χειρότερο, που δεν την έχω καταλάβει στον έξω κόσμο, με εξαίρεση το θέμα της ασφάλειας για το οποίο υπάρχει ένα προσποιητό μη ενδιαφέρον.

Το τι λέει ένα νικνέιμ δεν το αξιολογώ, γιατί στον πραγματικό κόσμο μου φαίνεται τα πράγματα είναι πολύ αλλιώς ή απλά αγνοείς κάποιον που είναι στο 1821 και τον αφήνεις να βρει αν βρει, μια αντίστοιχη που είναι στο 1821 να ζήσουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί τέτοιοι.

Οπότε για τι πράγμα μιλάμε, δεν έχω καταλάβει. Για ακραίες ατάκες στο θέμα του μισογυνισμού, που έχουμε ακούσει τόσες για άλλα θέματα; Όπως για τις λιποθυμίες;
Οριστε;Εγω δεν το βλεπω κομματικα,αυτο λεω.Σαφως υπαρχουν κομματικοι χωροι οι οποιοι ειναι σεξιστικοι και ρατσιστικοι,καλα το βλεπεις καιε δω βεβαια,αλλα παντου μπορεις να βρεις μισογυνηδες,αυτο λεω.
Οποτε αυτα περι κομματικων στην Γαλη. :lol:

Οσον αφορα τα υπολοιπα,σαφως δεν μπορεις να καταλαβεις την καταπιεση διοτι απο τα γραπτα σου φαινεται οτι υποστηριζεις αυτην την καταπιεση,εξαλλου γιοκα εχεις,και επισης λεγοντας οτι δενε χεις νιωσει προσωπικα καταπιεση,αρα δεν την καταλαβαινεις,να σου πω οτι ουτε εγω εχω νιωσει καποια καταπιεση απο κανεναν αντρα,εξαλλου δεν θα πηγαινα με τετοια κνωδαλα,,αλλα δεν σημαινει οτι το συμπαν γυρναει γυρω απο εμενα.

Η δεν μπορεις να αντιληφθεις το προβλημα,που το ζεις ακομα και εδω μεσα,απλα μαλλον εχες παρωπιδες,ειτε διοτι εισαι μερος του προβληματος,το υποστηριζεις δηλαδη,διοτι ναι..υπαρχου και γυναικες που μισουν τις αλλες γυναικες, :102: ,ειτε διοτι δεν σε ενδιαφερει οτιδηποτε δεν το βιωνεις εσυ.

Μαθε λοιπον καλη μου,οτι το κοσμος δεν γυρναει γυρω απο σενα και δεν εισαι το κεντρο του συμπαντος. :)
Εγώ και οι φίλες, συνεργάτισσες, φίλες φίλων που είμαστε μια άλφα ηλικία δεν νιώσαμε την ανάγκη για να το κάνουμε θέμα αυτό με το μισογυνισμό. Εσύ, η παρέα σου, δεν ξέρω ποιος άλλος το νιώσατε. Αφού λοιπόν είναι θέμα awareness πες παραδείγματα, καθημερινά, ποιο είναι το θέμα, γιατί ειλικρινά, δεν έχω καταλάβει.

Το τι γράφει κάποιος στο ιντερνετ; Γράφεται και καμιά βλακεία, για να περνάει η ώρα. Αν έχετε χρόνο να ασχοληθείτε οι υπόλοιπες, ας ασχοληθείτε, μπορεί να αξίζει, όπως κάποιος θα ασχοληθεί αν γραφτεί εδώ ότι η γη είναι επίπεδη ή ότι ο Χίτλερ δεν τα είχε κάνει πλακάκια με το Στάλιν.

Το ότι γίνονται βιασμοί; Γίνονται περισσότεροι από παλιά; Ποιο είναι το επείγον; Να κάνουμε κίνημα για να γίνουν μηδέν; Δεν κατάλαβα. Αυτό το πράγμα στη Ρόδο όλοι το καταδίκασαν. Δεν κατάλαβα γιατί τώρα στο 2018 να μας απασχολεί το θέμα, στον πληθυσμό που έχει μεγαλώσει εδώ τέλος πάντων. Γιατί για τα γυναικεία δικαιώματα που πάνε να γίνουν όπως και στο μεσαίωνα, πάλι δεν γίνεται και πολλή κουβέντα αρκεί να το λένε κάποιες θρησκείες...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Athina__P την 13 Ιαν 2019, 16:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Nasos85
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 11 Ιαν 2019, 02:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nasos85 » 13 Ιαν 2019, 16:42

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:33
Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 15:24
Ορέστης 35 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:00
Πιστευω οτι οι αντρες του φορουμ θα βγουμε πιο δυνατοι και πιο ενωμενοι μετα απο αυτη την καταιγιδα. Θα ειμαστε ενα ψηλο αδιαρρηκτο τειχος που θα κατακρημνιζει καθε λευκο ιπποτη και θα αποκρουει καθε φεμινιστρια.
Όλοι κι όλες θα βγούμε πιο δυνατοί-δυνατές
για ενωμένοι τώρα δεν ξέρω

εκτός κι αν εννοείς ένωση τύπου φράνκεστάιν, το χέρι του Γάταρου, το κεφάλι το δικό σου, το πουλί του Λέωνα, το ποπ κόρν του Άγι, στάμινα του Εθνι κλπ
Το μυαλό το δικό σου να μην έχει κι όλα τ' άλλα μια χαρά είναι.
:lol:

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14548
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 13 Ιαν 2019, 16:42

Γάταρος έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:09
Τι είμαστε; Τα γονίδιά μας και τα βιώματα της παιδικής μας ηλικίας, αυτό είμαστε. Ο πατέρας μου δούλευε κι έτσι τις περισσότερες ώρες της ζωής μου τις περνούσα στο σπίτι με τη σεβαστή μου μητέρα και τις δύο μου αδερφές. Όσοι μεγαλώνουν σε σπίτια με γυναικεία πλειοψηφία είτε λατρεύουν τις γυναίκες είτε γίνονται πούστηδες, μέση οδός δεν υπάρχει. Εγώ αγαπώ, σέβομαι και τιμώ τις γυναίκες. Χθες μάλιστα, ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα για πρώτη φορά στη ζωή μου. Είμαι 35 ετών κι αν με ρωτάγατε προχθές αν πιστεύω στον κεραυνοβόλο έρωτα θα σας έλεγα όχι. Η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις.
Ποιο ειναι το δυνατο της σημειο, στηθος η οπισθια?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 16:43

Athina__P έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:52
Αφού το βλέπεις πολιτικά Εσθήρ, πώς αισθάνεσαι που υπάρχουν χρήστες χρωματισμένοι πολιτικά που όταν λες ότι δεν μπορεί να περπατήσει μια γυναίκα σε περιοχές της Αθήνας, λένε στο περίπου ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα; Το έχουν πει πολλές φορές. Διαβάζοντας διαγώνια νομίζω πρόσφατα ο Highlander το έθεσε ως πρόβλημα, αφού πρώτα βέβαια διάφορες περιοχές έγιναν ακατάλληλες για κάθε είδους περαστικό σχεδόν... Κάτι άλλαξε, κάποιος πήγε να κάνει κάτι και ας μην ανακοινώθηκε. Αλλά ως γυναίκες, δεν ακούγεται κιόλας ότι κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό το θέμα.

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί μια νέα γυναίκα μιλάει για καταπίεση, με τέτοια θέρμη, δεν το έχω νιώσει προσωπικά και μπορεί πράγματι να υπάρχει μια εξέλιξη προς το χειρότερο, που δεν την έχω καταλάβει στον έξω κόσμο, με εξαίρεση το θέμα της ασφάλειας για το οποίο υπάρχει ένα προσποιητό μη ενδιαφέρον.

Το τι λέει ένα νικνέιμ δεν το αξιολογώ, γιατί στον πραγματικό κόσμο μου φαίνεται τα πράγματα είναι πολύ αλλιώς ή απλά αγνοείς κάποιον που είναι στο 1821 και τον αφήνεις να βρει αν βρει, μια αντίστοιχη που είναι στο 1821 να ζήσουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί τέτοιοι.

Οπότε για τι πράγμα μιλάμε, δεν έχω καταλάβει. Για ακραίες ατάκες στο θέμα του μισογυνισμού, που έχουμε ακούσει τόσες για άλλα θέματα; Όπως για τις λιποθυμίες;

:smt005::smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 16:46

Nasos Miltiadis έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:42
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:33
Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 15:24


Όλοι κι όλες θα βγούμε πιο δυνατοί-δυνατές
για ενωμένοι τώρα δεν ξέρω

εκτός κι αν εννοείς ένωση τύπου φράνκεστάιν, το χέρι του Γάταρου, το κεφάλι το δικό σου, το πουλί του Λέωνα, το ποπ κόρν του Άγι, στάμινα του Εθνι κλπ
Το μυαλό το δικό σου να μην έχει κι όλα τ' άλλα μια χαρά είναι.
:lol:
Καλώς το, το σαπόρτ :lol:

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7855
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 13 Ιαν 2019, 16:51

Daje έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:42
Γάταρος έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:09
Τι είμαστε; Τα γονίδιά μας και τα βιώματα της παιδικής μας ηλικίας, αυτό είμαστε. Ο πατέρας μου δούλευε κι έτσι τις περισσότερες ώρες της ζωής μου τις περνούσα στο σπίτι με τη σεβαστή μου μητέρα και τις δύο μου αδερφές. Όσοι μεγαλώνουν σε σπίτια με γυναικεία πλειοψηφία είτε λατρεύουν τις γυναίκες είτε γίνονται πούστηδες, μέση οδός δεν υπάρχει. Εγώ αγαπώ, σέβομαι και τιμώ τις γυναίκες. Χθες μάλιστα, ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα για πρώτη φορά στη ζωή μου. Είμαι 35 ετών κι αν με ρωτάγατε προχθές αν πιστεύω στον κεραυνοβόλο έρωτα θα σας έλεγα όχι. Η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις.
Ποιο ειναι το δυνατο της σημειο, στηθος η οπισθια?
Τα ιδεώδη χείλη.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 13 Ιαν 2019, 17:04

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:43
Athina__P έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:52
Αφού το βλέπεις πολιτικά Εσθήρ, πώς αισθάνεσαι που υπάρχουν χρήστες χρωματισμένοι πολιτικά που όταν λες ότι δεν μπορεί να περπατήσει μια γυναίκα σε περιοχές της Αθήνας, λένε στο περίπου ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα; Το έχουν πει πολλές φορές. Διαβάζοντας διαγώνια νομίζω πρόσφατα ο Highlander το έθεσε ως πρόβλημα, αφού πρώτα βέβαια διάφορες περιοχές έγιναν ακατάλληλες για κάθε είδους περαστικό σχεδόν... Κάτι άλλαξε, κάποιος πήγε να κάνει κάτι και ας μην ανακοινώθηκε. Αλλά ως γυναίκες, δεν ακούγεται κιόλας ότι κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό το θέμα.

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί μια νέα γυναίκα μιλάει για καταπίεση, με τέτοια θέρμη, δεν το έχω νιώσει προσωπικά και μπορεί πράγματι να υπάρχει μια εξέλιξη προς το χειρότερο, που δεν την έχω καταλάβει στον έξω κόσμο, με εξαίρεση το θέμα της ασφάλειας για το οποίο υπάρχει ένα προσποιητό μη ενδιαφέρον.

Το τι λέει ένα νικνέιμ δεν το αξιολογώ, γιατί στον πραγματικό κόσμο μου φαίνεται τα πράγματα είναι πολύ αλλιώς ή απλά αγνοείς κάποιον που είναι στο 1821 και τον αφήνεις να βρει αν βρει, μια αντίστοιχη που είναι στο 1821 να ζήσουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί τέτοιοι.

Οπότε για τι πράγμα μιλάμε, δεν έχω καταλάβει. Για ακραίες ατάκες στο θέμα του μισογυνισμού, που έχουμε ακούσει τόσες για άλλα θέματα; Όπως για τις λιποθυμίες;

:smt005::smt005:
Πάω στο δίπλα νήμα, στην Ίφιδα, γιατί δεν θα βγάλουμε άκρη εδώ μέσα.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 17:05

στα ματια ξεχωριζουν οι ξεχωριστες γυναικες
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

ritzeri

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 13 Ιαν 2019, 17:11

Καλά είστε μαλακες, τόσα σχόλια σε νήμα γυναίκας;
Αν είναι δυνατόν...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 17:13

Athina__P έγραψε:
13 Ιαν 2019, 17:04
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:43
Athina__P έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:52
Αφού το βλέπεις πολιτικά Εσθήρ, πώς αισθάνεσαι που υπάρχουν χρήστες χρωματισμένοι πολιτικά που όταν λες ότι δεν μπορεί να περπατήσει μια γυναίκα σε περιοχές της Αθήνας, λένε στο περίπου ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα; Το έχουν πει πολλές φορές. Διαβάζοντας διαγώνια νομίζω πρόσφατα ο Highlander το έθεσε ως πρόβλημα, αφού πρώτα βέβαια διάφορες περιοχές έγιναν ακατάλληλες για κάθε είδους περαστικό σχεδόν... Κάτι άλλαξε, κάποιος πήγε να κάνει κάτι και ας μην ανακοινώθηκε. Αλλά ως γυναίκες, δεν ακούγεται κιόλας ότι κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό το θέμα.

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί μια νέα γυναίκα μιλάει για καταπίεση, με τέτοια θέρμη, δεν το έχω νιώσει προσωπικά και μπορεί πράγματι να υπάρχει μια εξέλιξη προς το χειρότερο, που δεν την έχω καταλάβει στον έξω κόσμο, με εξαίρεση το θέμα της ασφάλειας για το οποίο υπάρχει ένα προσποιητό μη ενδιαφέρον.

Το τι λέει ένα νικνέιμ δεν το αξιολογώ, γιατί στον πραγματικό κόσμο μου φαίνεται τα πράγματα είναι πολύ αλλιώς ή απλά αγνοείς κάποιον που είναι στο 1821 και τον αφήνεις να βρει αν βρει, μια αντίστοιχη που είναι στο 1821 να ζήσουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί τέτοιοι.

Οπότε για τι πράγμα μιλάμε, δεν έχω καταλάβει. Για ακραίες ατάκες στο θέμα του μισογυνισμού, που έχουμε ακούσει τόσες για άλλα θέματα; Όπως για τις λιποθυμίες;

:smt005::smt005:
Πάω στο δίπλα νήμα, στην Ίφιδα, γιατί δεν θα βγάλουμε άκρη εδώ μέσα.
Μωρέ βγάλτε και σ' αυτό νόημα, βγάλτε και στο άλλο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 17:41

ritzeri έγραψε:
13 Ιαν 2019, 17:11
Καλά είστε μαλακες, τόσα σχόλια σε νήμα γυναίκας;
Αν είναι δυνατόν...
Το άλλο νήμα γυναίκας ξεπέρασε τις 50 σελίδες
όπως κι αυτό σε λίγο καιρό αν φέρουμε όλα τα μισογύνικα σχόλια του φόρουμ
θα έχουμε και κανα 2 δικά σου πόστ, έτσι για να μη νιώσεις στην απ έξω
....πήξε Ριτζεράκι :P

TheoPhrm
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 25 Αύγ 2018, 09:56
Phorum.gr user: TheoPhrm

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TheoPhrm » 13 Ιαν 2019, 18:00

Yochanan έγραψε:
12 Ιαν 2019, 18:24
Μισοθηλυκιστική Εκφραση 1η:
Παρατηρητήριο Μισογυνισμού
Και τις θηλυκότητες κυρία; Γιατί αγνοείτε - επιδηκτικά - τις θηλυκότητες;; Είναι αυτό δήγμα γαλής παιδείας;;
Αν μια γαλή δάκνει και επιδάκνει αντί να γρατζουνάει μάλλον είναι λυσσασμένη.
Εγώ πάντως λατρεύω τις δηκτικότητες της δικιάς μας γαλής.

ritzeri

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 13 Ιαν 2019, 18:08

Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 17:41
ritzeri έγραψε:
13 Ιαν 2019, 17:11
Καλά είστε μαλακες, τόσα σχόλια σε νήμα γυναίκας;
Αν είναι δυνατόν...
Το άλλο νήμα γυναίκας ξεπέρασε τις 50 σελίδες
όπως κι αυτό σε λίγο καιρό αν φέρουμε όλα τα μισογύνικα σχόλια του φόρουμ
θα έχουμε και κανα 2 δικά σου πόστ, έτσι για να μη νιώσεις στην απ έξω
....πήξε Ριτζεράκι :P
Τσίμπα ενα

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιαν 2019, 18:14

Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 23:33
ή άλλους αναλφάβητους εστέτ όπως ο Ζάχος Χατζηφωτίου
ψιτ αγαπούλα λίγος σεβασμός στον Ζάχο, οκ;

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
μπορεις να αναπνευσεις χωρις να κομματικοποιεις τα παντα;
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:40
Πολυ λογικο τα περισσοτερα και χειροτερα μισογυνικα σχόλια να ειναι απο δεξιουληδες και ΧΥ,αφου αυτοι ειναι οι συντηριτικοι,οι πατρις,θρησκεια ,οικογενεια και κατεξοχην μισογυνηδες.Αυτο βεβαια καθλου δεν αποκλειει και αριστερουληδες μισογυνηδες,αλλα στανταρακι οτι οι περισσοτεροι ειναι δεξιουληδες. :lol:
Ρε την Εσθήρ :lol:
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
Λοιπον...κατσε στις κοτες σου,διοτι ΕΣΥ τις θες.Διοτι περα απο κοτες δεν μπορεις.Διοτι νιωθεις ανεπαρκεις και λιγος.Ειπαμε.Οι φαλοκρατες ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΤΕΣ....διοτι θελουν να δειχνουν ανωτεροι,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΕΣ.Τοσο απλα.
Τι γινεται εδώ ρε αγαπούλα, μέσα σε μόλις δυο σειρές αποκαλείς τετράκις αλλες γυναίκες ως κότες. Ουτε μισογύνισσα να ήσουν. Τόσο απλά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 18:26

:lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών